Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA]

+22
tx
Ďasík
Substance242
J.
vojtamar
NoMouse
sugy
mike2
Shelly-Nelly
hesher
Sheldon-Cooper
Kyong
Pinny
metztli
kezir
bodomkes
moss
trinx
Kolikokoli
MartyCZ
Sup_
minnie
26 posters

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Goto down

S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA] Empty S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Fri 17 Feb 2012, 12:13

to je vtipné jak se nikomu nechce do zakládání nového topicu Very Happy

aktuální díl pro mě spadl zpátky do průměrnosti, neudržel laťku ani proti minulému..
obě linie nudné, a hlavně pro mě úplně z jiného seriálu..
prostě se mi nechce uvěřit, že penny, kterou svého času chtěli přihlásit do soubojů robotů, by nedokázala říct amy pravdu -ani napodruhé.
stejně tak se mi nechce věřit, že by sheldon bojoval o novou kancelář, která je navíc úplně nevyhovující.. jo, takhle kdyby ji chtěl přihrát rajovi aby se ho zbavil, to bych pochopila..
k tomu "duelu" se vůbec nevyjadřuju, řadím si ho k momentům typu "leonard kouká s penny a jejími přáteli na fotbal".
pár světlých míst bylo, ale jako celek.. no, thanks Suspect
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA] Empty prumer

Příspěvek  Sup_ Fri 17 Feb 2012, 12:17

Dnesni dil me pripadal, jakoby scenariste potrebovali nejaky "mezi" dil. Jakoby nevedeli, jak pokracovat v minulem dile, tak narychlo sepsali neco takoveho. Nektere veci me pripadali, ze by ani nemohli byt realizovatelne (hlavne Sheldon a sport).

Ale obcas jsem se nasmal

Sup_

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 24
Bodů : 46
Reputace : 0
Datum registrace : 22. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA] Empty Re: S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA]

Příspěvek  MartyCZ Fri 17 Feb 2012, 13:12

Měla si to nechat Irwainovi, hrozně rád zakládá nové topicy. Smile

Souhlasím se vším, co tu bylo řečeno, jen s výjimkou Penny versus Howard a Amy. K Howardovi se chovala jako k prasákovi, který na ní neustále dělá nálety, Amy se jen (zbytečně moc) snaží být kamarádkou. A zdálo se mi to, nebo Rothman čte Hůlkový řád?
Každopádně doufám, že to příště zas bude lepší.
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA] Empty Re: S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 17 Feb 2012, 13:48

Tak dneska jdu proti proudu já. Smála jsem se, až mi tekly slzy. Naprosto boží díl Very Happy. U kámen-nůžky-papír-ještěr-Spock jsem si vzpomněla, jak to Jim pořád pletl v bloopers, takže mi to přišlo vtipné z tohoto důvodu (hlavně). Jejich "souboj"... no comment, vrátila jsem se na základku, kde jsme takhle "hráli" všichni (kromě asi dvou holek) Very Happy. Ta Pennyina linie sice nebyla tak dobrá, ale vzpomněla jsem si na krasavici Gladys, jak vystupuje z obrazu, takže i tam jsem se smála.

A "geode-loving feldspar jockeys" ... třešnička na dortu Very Happy Very Happy Very Happy.

S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA] Bf5ced5e-18be-4cec-9f1e-415143dc4bce
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA] Empty Re: S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA]

Příspěvek  trinx Fri 17 Feb 2012, 15:25

koli: to ja spis nez na Gladys jsem si vzpomel na "Im wearing a reject of the MR.T collection, i pity the fool who wears my jewellry, i do i do, i pity the fool" Very Happy treba tady
trinx
trinx

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 90
Bodů : 92
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Místo : jižní čechy olééé

Návrat nahoru Goto down

S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA] Empty Re: S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 17 Feb 2012, 15:27

Jooo, gay náramky Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA] Empty Re: S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Fri 17 Feb 2012, 15:30

Kolikokoli napsal:U kámen-nůžky-papír-ještěr-Spock jsem si vzpomněla, jak to Jim pořád pletl v bloopers, takže mi to přišlo vtipné z tohoto důvodu (hlavně).
jo, taky jsem se u toho pobavila při přestavě kolikrát tu scénu museli opakovat..
mimochodem, tahle pasáž u nich v bytě je nejlepší moment z celého dílu..
marty: když já mám pocit, že irwain sem vůbec nechodí diskutovat o big bangu Very Happy aspoň si nevzpomínám že bych od něj viděla nějaké zásadní příspěvky k epizodě nebo titulkám..
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA] Empty Re: S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA]

Příspěvek  moss Fri 17 Feb 2012, 15:30

Dnes se mi těžko hodnotí, jako celek spíše průměrné, na druhou stranu bylo i několik dokonalých scén. Začátek byl o ničem, ale pak hned ten obraz, jsem myslel, že zemřu smíchy. Prostě Wow,Wow Very Happy . Bod pro Jima Parsonse za Lizzard- Spock 3 x za sebou. Bohužel celý basket byl ubohý. Škoda, že se pánové taky nevyjádřily k obrazu, díly s naprosto oddělenými linemi prostě podle mě nemůžou vyčerpat potenciál daného tématu. Vzájemná interakce všech postav by dnes určitě prospěla.

moss
moss

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 78
Bodů : 82
Reputace : 0
Datum registrace : 04. 11. 11
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA] Empty Re: S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA]

Příspěvek  bodomkes Fri 17 Feb 2012, 16:02

Kolikokoli napsal:Tak dneska jdu proti proudu já. Smála jsem se, až mi tekly slzy. Naprosto boží díl Very Happy. U kámen-nůžky-papír-ještěr-Spock jsem si vzpomněla, jak to Jim pořád pletl v bloopers, takže mi to přišlo vtipné z tohoto důvodu (hlavně).
Úplně souhlasím Very Happy Nevím, proč, ale ten jejich sportovní duel mě fakt docela bavil. Úplně jako holčičí tělák: Pozor - míč! Uhni!
Jinak super třesnička byla poslední scéna: Sheldon s hlavou ve stěně a Leo "wait a minute" aby si to zjevně vyfotil a rozeslal.... LaughingVery Happy

AMY je příšerná...zbavte se jí někdo! Ať se jen nenaplní její slib: amy-picture will never leave. Rolling Eyes Nebo zamezte její kontakt s Penny a bude to snesitelné.
A Penny chápu, že nemohla Amy "ublížit". V Howardovi viděla necitelného prasáka, ale Amy je zranitelná a Penny to ví. Navíc character evolution? Wink
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA] Empty Re: S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA]

Příspěvek  kezir Fri 17 Feb 2012, 19:00

Ač to občas bez titulků sleduju, dnes sem nevydržel a díval se na to s titulkami od jiného překladatele, nikdy více......lizard přeloženo jako tapír, prej podle "originál" překladu z Primy Very Happy
Jinak k epizodě.....půl na půl.....linie kluků do pohody, něco zabíjelo ale linie holek....taková vložka o ničem Smile

kezir

Počet příspěvků : 20
Bodů : 22
Reputace : 0
Datum registrace : 01. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA] Empty Re: S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA]

Příspěvek  metztli Fri 17 Feb 2012, 19:52

Zasmiala som sa asi len na jednohlasnej odpovedi "Sports?" a tot vse...
tie Amyne homosexualne narazky na Penny uz presiahli hranicu unosnosti a su nevtipne a trapne. Vobec by mi nevadilo, ak by Amy z BBT uplne vyrazili... pirat
metztli
metztli

Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 68
Bodů : 68
Reputace : 0
Datum registrace : 24. 11. 09
Místo : BA

Návrat nahoru Goto down

S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA] Empty Re: S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA]

Příspěvek  Pinny Fri 17 Feb 2012, 20:57

Nuda no, pobavil mě tak možná ten konec a rock-paper taky jen kvůli bloopers.

kezir napsal:Ač to občas bez titulků sleduju, dnes sem nevydržel a díval se na to s titulkami od jiného překladatele, nikdy více......lizard přeloženo jako tapír, prej podle "originál" překladu z Primy Very Happy
Jinak k epizodě.....půl na půl.....linie kluků do pohody, něco zabíjelo ale linie holek....taková vložka o ničem Smile

Možná kvůli rýmu s "papír" Smile

Pinny

Počet příspěvků : 132
Bodů : 149
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA] Empty Re: S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA]

Příspěvek  Kyong Fri 17 Feb 2012, 21:19

Anglicky se to nerýmuje a zní to stejně lépe. Já se teda jenom jednou zkusil podívat, jaké to je s dabingem, jednu epizodu ze třetí série a už to nikdy s dabingem vidět nechci, to je hnus. Kdybych to jako první někde viděl s dabingem, tak ten seriál asi nesleduji a říkám si, co to je za blbost. Ten český dabing podle mě pohřbívá více než 80 % toho seriálu. Není nad krásu originálního jazyka.


Naposledy upravil Kyong dne Fri 17 Feb 2012, 21:42, celkově upraveno 1 krát
Kyong
Kyong

Znamení : Blíženci Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 70
Bodů : 80
Reputace : 0
Datum registrace : 08. 05. 11
Věk : 39
Místo : Bohumín

Návrat nahoru Goto down

S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA] Empty Re: S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA]

Příspěvek  Sheldon-Cooper Fri 17 Feb 2012, 21:25

První co mě bouchlo do očí bylo oblečení Sheldona hned v první scéně... trochu mění styl.. Cool kde jen je to kostičkované sako? Smile
Sheldon-Cooper
Sheldon-Cooper

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 252
Bodů : 289
Reputace : 2
Datum registrace : 27. 09. 09
Místo : Praha/Los Angeles

Návrat nahoru Goto down

S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA] Empty Re: S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA]

Příspěvek  hesher Fri 17 Feb 2012, 21:40

Dneska to pro mě zachránila Bernadette a její rozhovor s Penny u obrazu Smile
pak, snad, ještě Raj s krabicí a následná konverzace Wink
jinak Mahalo for nothing..
hesher
hesher

Počet příspěvků : 53
Bodů : 56
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA] Empty Re: S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 17 Feb 2012, 21:50

Sheldon-Cooper napsal:První co mě bouchlo do očí bylo oblečení Sheldona hned v první scéně... trochu mění styl.. Cool kde jen je to kostičkované sako? Smile
Jo, taky jsem si toho všimla. To sako mu neskutečně seklo! Embarassed S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA] Love_142
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA] Empty Re: S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA]

Příspěvek  MartyCZ Fri 17 Feb 2012, 22:06

Asi ho zase oblíkala Penny.
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA] Empty Re: S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA]

Příspěvek  metztli Fri 17 Feb 2012, 22:12

Kyong napsal: Já se teda jenom jednou zkusil podívat, jaké to je s dabingem, jednu epizodu ze třetí série a už to nikdy s dabingem vidět nechci, to je hnus. Kdybych to jako první někde viděl s dabingem, tak ten seriál asi nesleduji a říkám si, co to je za blbost. Ten český dabing podle mě pohřbívá více než 80 % toho seriálu. Není nad krásu originálního jazyka.

Na cesky sa este ako-tak da zvyknut, hnus je dabing slovensky (pochovanych 120% serialu) Twisted Evil
metztli
metztli

Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 68
Bodů : 68
Reputace : 0
Datum registrace : 24. 11. 09
Místo : BA

Návrat nahoru Goto down

S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA] Empty Re: S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA]

Příspěvek  Shelly-Nelly Fri 17 Feb 2012, 22:34

metztli napsal: Vobec by mi nevadilo, ak by Amy z BBT uplne vyrazili... pirat
Teda, sice jsem viděla zatím jen prvních 10 minut, Amy hned na začátku dost ujela (ten obraz ... i fanoušek Shamy jako já udělal Wow...) Ale já na ni stejně nedám dopustit, je jediná která mimooborově dokáže Shellyho trochu.. ehm, zmírnit? Nevím, třeba ji v poslední(ch) serii(/ích) neuvidíme a zvyknu si stejně, jak jsem si na ni zvykla když nastoupila.
Ale jinak mě se prvních deset minut docela líbí, Sheldon je zase víc Sheldonovský (i když nově oblečený, to sako fakt mělo své +) oproti minulému dílu, kde mi přišel... Hm, zrova né ve své kůži. I když ona ta dovolená, pro něj, asi bylo celá úplně mimo Very Happy
Ale přišel mi zčásti minulý díl horší, ale uvidím, až se podívám na zbytek no...
Shelly-Nelly
Shelly-Nelly

Znamení : Blíženci Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 341
Bodů : 341
Reputace : 0
Datum registrace : 20. 07. 11
Věk : 31

Návrat nahoru Goto down

S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA] Empty Re: S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA]

Příspěvek  metztli Fri 17 Feb 2012, 22:39

V spojeni so Sheldonom mi Amy nevadi a je docela v pohode, ale tie lesbicke narazky mi ju kompletne celu znechutili a nezachranilo ju ani to tzv. zvladanie Sheldona... Smile
metztli
metztli

Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 68
Bodů : 68
Reputace : 0
Datum registrace : 24. 11. 09
Místo : BA

Návrat nahoru Goto down

S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA] Empty Re: S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA]

Příspěvek  Shelly-Nelly Fri 17 Feb 2012, 22:49

MartyCZ napsal: A zdálo se mi to, nebo Rothman čte Hůlkový řád?

Teda jestli myslíš Elanovo: "Jůůů, jsem neviditelný!" tak možná jo, možná to čte a na obale knihy má "Nuclear ... physics" jen jako zástěrku? Very Happy
Shelly-Nelly
Shelly-Nelly

Znamení : Blíženci Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 341
Bodů : 341
Reputace : 0
Datum registrace : 20. 07. 11
Věk : 31

Návrat nahoru Goto down

S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA] Empty Re: S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA]

Příspěvek  Shelly-Nelly Fri 17 Feb 2012, 22:51

metztli napsal:V spojeni so Sheldonom mi Amy nevadi a je docela v pohode, ale tie lesbicke narazky mi ju kompletne celu znechutili a nezachranilo ju ani to tzv. zvladanie Sheldona... Smile

Jako někomu to může být proti srsti, ale ona se prostě chová jako ty její opice... Nezapomenu jak zpívala Sheldonovi: I kissed the girl and I liked it... Very Happy
Shelly-Nelly
Shelly-Nelly

Znamení : Blíženci Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 341
Bodů : 341
Reputace : 0
Datum registrace : 20. 07. 11
Věk : 31

Návrat nahoru Goto down

S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA] Empty Re: S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA]

Příspěvek  metztli Fri 17 Feb 2012, 23:09

Shelly-Nelly napsal:
metztli napsal:V spojeni so Sheldonom mi Amy nevadi a je docela v pohode, ale tie lesbicke narazky mi ju kompletne celu znechutili a nezachranilo ju ani to tzv. zvladanie Sheldona... Smile

Jako někomu to může být proti srsti, ale ona se prostě chová jako ty její opice... Nezapomenu jak zpívala Sheldonovi: I kissed the girl and I liked it... Very Happy

1. opice: uz si len musi vypestovat zavislost na nikotine Very Happy
2. spev: dalsia znamka mnou nepochopeneho Amynho lesbizmu... Wink
metztli
metztli

Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 68
Bodů : 68
Reputace : 0
Datum registrace : 24. 11. 09
Místo : BA

Návrat nahoru Goto down

S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA] Empty Re: S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA]

Příspěvek  Shelly-Nelly Fri 17 Feb 2012, 23:23

metztli napsal:
2. spev: dalsia znamka mnou nepochopeneho Amynho lesbizmu... Wink

Nejde o ten lesbismus (dle mého) jde spíš o to, že je dětinská (stejně jako všichni ostatní) a holky, mladé holky, dělají zvláštní věci, mimo jiné jí prostě bere jako "sršní královnu" a svým dětinským způsobem ji miluje. Já nevím, mě to u ní zase tak nevadí, ale nemůžu říct, že kdybych byla na místě Penny, že bych vždy zachovala chladnou hlavu. Very Happy
Jinak docela myslím že její povahu ovlivňují všechny ty americké filmy o nezávislém sexu mezi děvčaty... Takové to: Pyjama party, alcohol and sex Neutral

Edit: Jinak, slyšela jsem slovenský dabing a byla jsem ráda, když jsem pak přešla na český... Mám ráda Slovensko, ale tohle je HRŮZA Laughing
Shelly-Nelly
Shelly-Nelly

Znamení : Blíženci Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 341
Bodů : 341
Reputace : 0
Datum registrace : 20. 07. 11
Věk : 31

Návrat nahoru Goto down

S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA] Empty Re: S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA]

Příspěvek  MartyCZ Fri 17 Feb 2012, 23:38

Shelly-Nelly napsal:Teda jestli myslíš Elanovo: "Jůůů, jsem neviditelný!" tak možná jo, možná to čte a na obale knihy má "Nuclear ... physics" jen jako zástěrku? Very Happy
Nemyslel jsem, že ho čte v tu chvíli, myslel jsem obecně. Ale možná, že jsem si na to vzpomněl jenom protože má Sheldon v tu chvíli na triku d20. Smile
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA] Empty Re: S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru