Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA]

+22
tx
Ďasík
Substance242
J.
vojtamar
NoMouse
sugy
mike2
Shelly-Nelly
hesher
Sheldon-Cooper
Kyong
Pinny
metztli
kezir
bodomkes
moss
trinx
Kolikokoli
MartyCZ
Sup_
minnie
26 posters

Strana 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Goto down

S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA]

Příspěvek  metztli Fri 17 Feb 2012, 23:44

Shelly-Nelly napsal:
metztli napsal:
2. spev: dalsia znamka mnou nepochopeneho Amynho lesbizmu... Wink

Nejde o ten lesbismus (dle mého) jde spíš o to, že je dětinská (stejně jako všichni ostatní) a holky, mladé holky, dělají zvláštní věci, mimo jiné jí prostě bere jako "sršní královnu" a svým dětinským způsobem ji miluje. Já nevím, mě to u ní zase tak nevadí, ale nemůžu říct, že kdybych byla na místě Penny, že bych vždy zachovala chladnou hlavu. Very Happy
Jinak docela myslím že její povahu ovlivňují všechny ty americké filmy o nezávislém sexu mezi děvčaty... Takové to: Pyjama party, alcohol and sex Neutral

Edit: Jinak, slyšela jsem slovenský dabing a byla jsem ráda, když jsem pak přešla na český... Mám ráda Slovensko, ale tohle je HRŮZA Laughing

Srsne, lesby, detinskost, pyzamove party... myslim, ze je uplne jedno, co ju navadza k tolkym sympatiam k Penny, mna jednoducho tie jej reci irituju s kazdou dalsou epizodou a myslim, ze sa to asi nezmeni. A smitec. Wink
Nj, slovensky dabing je naozaj na maslu... Razz
metztli
metztli

Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 68
Bodů : 68
Reputace : 0
Datum registrace : 24. 11. 09
Místo : BA

Návrat nahoru Goto down

S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA]

Příspěvek  Shelly-Nelly Fri 17 Feb 2012, 23:45

MartyCZ napsal:Nemyslel jsem, že ho čte v tu chvíli, myslel jsem obecně. Ale možná, že jsem si na to vzpomněl jenom protože má Sheldon v tu chvíli na triku d20. Smile
Tak teď jsem zmatená, má s tím co dočinění i jeho nahota nebo tě prostě napadlo oots jen kvůli tomu 20stěnu? Very Happy
Shelly-Nelly
Shelly-Nelly

Znamení : Blíženci Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 341
Bodů : 341
Reputace : 0
Datum registrace : 20. 07. 11
Věk : 31

Návrat nahoru Goto down

S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA]

Příspěvek  mike2 Fri 17 Feb 2012, 23:47

Linie s obrazem nic moc, ale "basketbalový" souboj jsem si docela užíval. Souhlasím ale s tím, že není moc šťastné, když se epizoda skládá ze dvou úplně oddělených dějových linií, lepší je, když se aspoň částečně protnou.

Moc mi ale nedává smysl, že by Kripke byl tak strašné nemehlo, když mezi jeho koníčky patří lezení na umělé stěně a nejspíš i jízda na koni a plavání nebo potápění (2x13).

No a jak už bylo zmíněno, ani Sheldon se nechová konzistentně. On, který tvrdí, že každá změna je k horšímu, a občas nemá daleko k autistovi z Rain Mana, se bude pomalu prát o to, aby se mohl přestěhovat do jiné kanceláře?


Naposledy upravil mike2 dne Sat 18 Feb 2012, 00:23, celkově upraveno 1 krát
mike2
mike2

Znamení : Býk Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 243
Bodů : 246
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 50

Návrat nahoru Goto down

S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA]

Příspěvek  MartyCZ Fri 17 Feb 2012, 23:49

Shelly-Nelly: To druhé...
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA] - Stránka 2 Empty v celku dobrý

Příspěvek  sugy Sat 18 Feb 2012, 00:16

Nevím jak vás, ale mě ta ženská linie vůbec nezajímá. Dívám se na tento seriál, protože se mi líbí jako se klasičtí "nerds" snaží vypořádat s všedním životem a vůbec mě nezajímá jak si nějaký ženský handrkují o obrazech.
Mužská část teda moc výborná, sheldon s hlavou ve zdi byl fakt supr. Ale pokud Penny, Amy a Bernadett řeší něco jiného než naši partu geeků, tak by bylo dobrý je tam vůbec nedávat a radši dát víc prostoru jim.
Celkově se mi ten díl líbil a myslím že patří k tomu průměru.

sugy

Počet příspěvků : 2
Bodů : 2
Reputace : 0
Datum registrace : 24. 09. 10

Návrat nahoru Goto down

S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA]

Příspěvek  NoMouse Sat 18 Feb 2012, 00:22

Tak zasmál jsem se relativně dost, i když spíše jednotlivým vtipům, je fakt, že jako celek to působí nesourodě a oproti minulým dílům pokles, i když ne nijak fatální, uvidíme, jak to bude dál.
Lepší byla určitě klučičí linka, Amy mi tady zase začíná vadit po minulém (či předminulém?) díle, kdy byla v pohodě.
Kámen-nůžky-papír-ještěr-Spock super, vyloženě to byla narážka na to, jak to Jimovi nešlo, tak mu to tam teď dali hned 3x. A jak mu diváci pokaždé zatleskali. Very Happy
Scéna s basketbalem byla docela dobrá, i když možná moc dlouhá (tím myslím na úkor zbytku dílu, kde by mohli přidat radši další vtip, než se pouze smát tomu, jak jsou nemožní. Teda, já na tom s besketbalem nejsem o moc líp Very Happy ).
mike2 napsal:Moc mi ale nedává smysl, že by Kripke byl tak strašné nemehlo, když mezi jeho koníčky patří lezení na umělé stěně a nejspíš i jízda na koni a plavání nebo potápění (2x13).
Jo, taky jsem si hned vzpomněl na horolezeckou stěnu a moc mi ta absolutní asportovnost ke Kwipekmu neseděla, to bych bral jako jedno z těch větších mínus tohoto dílu.

minnie napsal:marty: když já mám pocit, že irwain sem vůbec nechodí diskutovat o big bangu Very Happy aspoň si nevzpomínám že bych od něj viděla nějaké zásadní příspěvky k epizodě nebo titulkám..
Tak teďs uhodila hřebíček na hlavičku. Laughing
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA]

Příspěvek  vojtamar Sat 18 Feb 2012, 01:09

Linie Sheldon / Kripke super, basket - nepřetržitá vlna smíchu (i když jsem si taky vzpomněl, že Kripke horolezí a plave... Ale co už.).
Holčičí linie - ne-e, tohle mi tam nedávejte... I když přiznávám, že ošklivost té malby udělala dojem i na mě Very Happy

vojtamar

Počet příspěvků : 32
Bodů : 34
Reputace : 0
Datum registrace : 12. 12. 11

Návrat nahoru Goto down

S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA]

Příspěvek  Shelly-Nelly Sat 18 Feb 2012, 01:40

sugy napsal:Nevím jak vás, ale mě ta ženská linie vůbec nezajímá. Dívám se na tento seriál, protože se mi líbí jako se klasičtí "nerds" snaží vypořádat s všedním životem a vůbec mě nezajímá jak si nějaký ženský handrkují o obrazech.
Nic proti, je to každého věc, ale mě to přijde jako říct: Na Charmed se dívám jen kvůli Phoebe a Piper, nezajímá mě že Page je jejich ztracená sestra, začala jsem se na to dívat, protože tam byla i Pruedence Very Happy
Ale tak, s děvčaty to začlo až někdy ve 3 sérii ne? Můžeš ji koukat furt dokola Very Happy
Shelly-Nelly
Shelly-Nelly

Znamení : Blíženci Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 341
Bodů : 341
Reputace : 0
Datum registrace : 20. 07. 11
Věk : 31

Návrat nahoru Goto down

S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA]

Příspěvek  J. Sat 18 Feb 2012, 10:52

Mě se 17 epizoda líbila, asi jsem jediná, ale nejlepší mi přišla ta scéna s basketem, ale už to není tak dobré jako předešlé díly. Kdysi byla základní myšlenka: 4 blázniví kluci a 1 holka, jelikož ted je tam hodně postav, tak se z toho stávají takoví "Přátelé" a ze Sheldona, mi připadá, že místo geniálního šílence, dělají blbečka. Např. proč by strkal hlavu do díry? Ten by si to přeci z fyzikálního hlediska spočítal, apod. a např. v 16 epizodě, proč by chodil k Amy do laborky, když fyzika je pro něj život, to by si zašel do obchodu s komiksy, nebo podobně Smile
no nevím, ale Sheldon se nám mění a nelíbi se mi to Sad snad se to v dalších dílech a sériích zlepší Wink
J.
J.

Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 12
Bodů : 14
Reputace : 0
Datum registrace : 18. 02. 12
Místo : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA]

Příspěvek  J. Sat 18 Feb 2012, 10:55

vojtamar napsal:Linie Sheldon / Kripke super, basket - nepřetržitá vlna smíchu (i když jsem si taky vzpomněl, že Kripke horolezí a plave... Ale co už.).
Holčičí linie - ne-e, tohle mi tam nedávejte... I když přiznávám, že ošklivost té malby udělala dojem i na mě Very Happy

Souhlasím, ta holčičí linie je o ničem Sad takové plácání a nic z toho, at kluci (především Shelly) drží hlavní linii Very Happy
J.
J.

Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 12
Bodů : 14
Reputace : 0
Datum registrace : 18. 02. 12
Místo : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA]

Příspěvek  Shelly-Nelly Sat 18 Feb 2012, 11:05

J. napsal: Např. proč by strkal hlavu do díry? Ten by si to přeci z fyzikálního hlediska spočítal, apod. a např. v 16 epizodě, proč by chodil k Amy do laborky, když fyzika je pro něj život, to by si zašel do obchodu s komiksy, nebo podobně Smile
no nevím, ale Sheldon se nám mění a nelíbi se mi to Sad snad se to v dalších dílech a sériích zlepší Wink
1) Taky se mi nelíbilo co v 5x16 svým způsobem ze Sheldona udělali, přestával se chovat jako Sheldon, což je svým způsobem hlavní vodítko seriálu ( asi bych se nekoukala na Leonarda a jeho dva kamarády, kdyby neexistovala "Dohoda o spolubydlících" Very Happy)
2) V tom díle jasně zaznělo, že Freymann, který byl kdys taky požádán o dovolenou, ji strávil u kamaráda v Bio laboratoři. Předpokládám teda, že se měl chtít podobat někomu jako je on (možná jen kvůli Nobelovce Smile ).
Shelly-Nelly
Shelly-Nelly

Znamení : Blíženci Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 341
Bodů : 341
Reputace : 0
Datum registrace : 20. 07. 11
Věk : 31

Návrat nahoru Goto down

S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA]

Příspěvek  J. Sat 18 Feb 2012, 11:20

1) Taky se mi nelíbilo co v 5x16 svým způsobem ze Sheldona udělali, přestával se chovat jako Sheldon, což je svým způsobem hlavní vodítko seriálu ( asi bych se nekoukala na Leonarda a jeho dva kamarády, kdyby neexistovala "Dohoda o spolubydlících" Very Happy)
2) V tom díle jasně zaznělo, že Freymann, který byl kdys taky požádán o dovolenou, ji strávil u kamaráda v Bio laboratoři. Předpokládám teda, že se měl chtít podobat někomu jako je on (možná jen kvůli Nobelovce Smile ).[/quote]

Dobře, tak to by ještě šlo, všichni Sheldonovi Nobelovku přejem Smile ale ať se zase vrátí starý Sheldon, a kde se podělo jeho kostkované sako? to jak přišel oblečený na začátku (17) tak to byl šok Sad a scénu s tím dědkem, jak ho Sheldon spatřil, jsem taky nepochopila. Very Happy
J.
J.

Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 12
Bodů : 14
Reputace : 0
Datum registrace : 18. 02. 12
Místo : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA]

Příspěvek  J. Sat 18 Feb 2012, 11:23

J. napsal:1) Taky se mi nelíbilo co v 5x16 svým způsobem ze Sheldona udělali, přestával se chovat jako Sheldon, což je svým způsobem hlavní vodítko seriálu ( asi bych se nekoukala na Leonarda a jeho dva kamarády, kdyby neexistovala "Dohoda o spolubydlících" Very Happy)
2) V tom díle jasně zaznělo, že Freymann, který byl kdys taky požádán o dovolenou, ji strávil u kamaráda v Bio laboratoři. Předpokládám teda, že se měl chtít podobat někomu jako je on (možná jen kvůli Nobelovce Smile ).

Dobře, tak to by ještě šlo, všichni Sheldonovi Nobelovku přejem Smile ale ať se zase vrátí starý Sheldon, a kde se podělo jeho kostkované sako? to jak přišel oblečený na začátku (17) tak to byl šok Sad a scénu s tím dědkem, jak ho Sheldon spatřil, jsem taky nepochopila. Very Happy[/quote] ale respekt za kámen-nůžky-papír-ještěr-Spock, Very Happy go Jim, go Very Happy
J.
J.

Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 12
Bodů : 14
Reputace : 0
Datum registrace : 18. 02. 12
Místo : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA]

Příspěvek  Substance242 Sat 18 Feb 2012, 13:19

Ak to takto pôjde ďalej, tak v budúcom dieli Sheldon niekoho zabije, a v S05E19 dokonca začne fajčiť!

Substance242

Počet příspěvků : 12
Bodů : 12
Reputace : 0
Datum registrace : 20. 01. 12

Návrat nahoru Goto down

S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sat 18 Feb 2012, 13:20

Proč?
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Sat 18 Feb 2012, 14:29

Nevím, nevím... Sheldon mi v téhle sérii právě přijde dost konzistentní. A vysvětlení jako Feynmann nebo "vědecká zvědavost" mi přišla dostatečná.

Souhlasím ale, že holčičí linie byla dost o ničem, každopádně se mi ale ten obraz líbil.
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sat 18 Feb 2012, 14:54

Myslím si, že kdyby se v příští epizodě objevila scéna, kde Leonard a Sheldon jdou darovat sperma, tak by tu bylo milion keců, že by to Sheldon nikdy neudělal atd. Myslím, že si ho moc idealizujete. Není to robot, třebaže se tak občas chová. Je to obyčejný kluk, který dává svoje city najevo trošku jinak, než ostatní. A to, že šel za Amy - ehm... pamatujete na ten díl, kde ho vyrazili a on místo "poflakování v obchodu s komiksy" otravoval v práci Leonarda, Raje a Howarda? Asi ne... Sheldon se chová stejně jako dřív, nevidím v tom problém.
Holčičí linie byla slabší, ale ta "podobnost" s Přáteli mne potěšila, takže jsem si užila i ty jejich scénky Wink
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA]

Příspěvek  J. Sat 18 Feb 2012, 14:59

Kolikokoli napsal:Myslím si, že kdyby se v příští epizodě objevila scéna, kde Leonard a Sheldon jdou darovat sperma, tak by tu bylo milion keců, že by to Sheldon nikdy neudělal atd. Myslím, že si ho moc idealizujete. Není to robot, třebaže se tak občas chová. Je to obyčejný kluk, který dává svoje city najevo trošku jinak, než ostatní. A to, že šel za Amy - ehm... pamatujete na ten díl, kde ho vyrazili a on místo "poflakování v obchodu s komiksy" otravoval v práci Leonarda, Raje a Howarda? Asi ne... Sheldon se chová stejně jako dřív, nevidím v tom problém.
Holčičí linie byla slabší, ale ta "podobnost" s Přáteli mne potěšila, takže jsem si užila i ty jejich scénky Wink

Mě to tak ale vážně příjde, myslím s těmi Přáteli, ještě si najde holku Rajesh a to bude třešnička na dortu Wink
J.
J.

Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 12
Bodů : 14
Reputace : 0
Datum registrace : 18. 02. 12
Místo : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA]

Příspěvek  Shelly-Nelly Sat 18 Feb 2012, 15:21

J. napsal:

Mě to tak ale vážně příjde, myslím s těmi Přáteli, ještě si najde holku Rajesh a to bude třešnička na dortu Wink

Nene, Rajesh zůstane mě, jen ještě nevím ve které sérii se objevím, do Pasadeny to bude dlouhá cesta Very Happy

Kolikokoli: Já to beru, každou jeho proměnu z Dr. Sheldon Cooper s identickou pamětí od svých tří let, se dvěma doktoráty na obyčejného 30 letého muže (ačkoliv jich je pomálu, ale nemohla jsem si nevšimnout, jak se posunuli jeho zábrany v dotýkání se věcí kde předtím byla nějaká "nákaza" nebo dotýkání se lidí) vítám strašně moc, ale ten 5x16, nevím, možná když se kouknu znovu, změním názor... :/

Shelly-Nelly
Shelly-Nelly

Znamení : Blíženci Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 341
Bodů : 341
Reputace : 0
Datum registrace : 20. 07. 11
Věk : 31

Návrat nahoru Goto down

S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA]

Příspěvek  J. Sat 18 Feb 2012, 15:25


Nene, Rajesh zůstane mě, jen ještě nevím ve které sérii se objevím, do Pasadeny to bude dlouhá cesta Very Happy

Kolikokoli: Já to beru, každou jeho proměnu z Dr. Sheldon Cooper s identickou pamětí od svých tří let, se dvěma doktoráty na obyčejného 30 letého muže (ačkoliv jich je pomálu, ale nemohla jsem si nevšimnout, jak se posunuli jeho zábrany v dotýkání se věcí kde předtím byla nějaká "nákaza" nebo dotýkání se lidí) vítám strašně moc, ale ten 5x16, nevím, možná když se kouknu znovu, změním názor... :/

NO ale když se Dr. Sheldon Cooper promění v obyčejného 30letého muže, tak o čem pak ten seriál bud? :/ a jinak s Rajem ti držím palce Surprised
J.
J.

Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 12
Bodů : 14
Reputace : 0
Datum registrace : 18. 02. 12
Místo : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA]

Příspěvek  Shelly-Nelly Sat 18 Feb 2012, 15:29

Tak on se nepromění úplně, a i kdyby jo, bylo by jasné že to musí zařadit až nakonec, ale to by mě hoodně zklamalo...

Že? Mě by Rajesh vyhovoval, mluvit by na mě nemusel a když jo, tak bychom stejně byli oba opilí Very Happy
A co se týče toho, jak se obléká... To bych musela asi překousnout no Laughing
Shelly-Nelly
Shelly-Nelly

Znamení : Blíženci Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 341
Bodů : 341
Reputace : 0
Datum registrace : 20. 07. 11
Věk : 31

Návrat nahoru Goto down

S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA]

Příspěvek  J. Sat 18 Feb 2012, 15:30

Shelly-Nelly napsal:Tak on se nepromění úplně, a i kdyby jo, bylo by jasné že to musí zařadit až nakonec, ale to by mě hoodně zklamalo...

Že? Mě by Rajesh vyhovoval, mluvit by na mě nemusel a když jo, tak bychom stejně byli oba opilí Very Happy
A co se týče toho, jak se obléká... To bych musela asi překousnout no Laughing

Very Happy Very Happy Very Happy tak uvidíme, jak se to bude dál vyvíjet, si počkáme do roku 2013-2014 Sad Rolling Eyes Very Happy
J.
J.

Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 12
Bodů : 14
Reputace : 0
Datum registrace : 18. 02. 12
Místo : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA]

Příspěvek  tx Sun 19 Feb 2012, 01:10

Kolikokoli napsal:Myslím si, že kdyby se v příští epizodě objevila scéna, kde Leonard a Sheldon jdou darovat sperma, tak by tu bylo milion keců, že by to Sheldon nikdy neudělal atd. Myslím, že si ho moc idealizujete. Není to robot, třebaže se tak občas chová. Je to obyčejný kluk, který dává svoje city najevo trošku jinak, než ostatní. A to, že šel za Amy - ehm... pamatujete na ten díl, kde ho vyrazili a on místo "poflakování v obchodu s komiksy" otravoval v práci Leonarda, Raje a Howarda? Asi ne... Sheldon se chová stejně jako dřív, nevidím v tom problém.
Holčičí linie byla slabší, ale ta "podobnost" s Přáteli mne potěšila, takže jsem si užila i ty jejich scénky Wink
Ehm - kluky otravoval v dile, kde se objevil mladsi, lepsi a chytrejsi vedec (a nebyl to kyborg) nez Sheldon - Dennis Kim Very Happy
Kdyz ho vyrazili, tak mimo jine vypestoval svitici rybicky (+ mel v planu vyvinout svitici tampony) Wink
tx
tx

Počet příspěvků : 316
Bodů : 338
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA]

Příspěvek  mike2 Sun 19 Feb 2012, 01:15

A pak je tu samozřejmě ještě 3x01, kdy se po návratu z polární expedice urazil a utekl k mamince, nebo 3x14, kde se zasekl na problému a zkoušel si najít nějakou podřadnou práci.
mike2
mike2

Znamení : Býk Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 243
Bodů : 246
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 50

Návrat nahoru Goto down

S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sun 19 Feb 2012, 01:15

tx napsal:
Kolikokoli napsal:Myslím si, že kdyby se v příští epizodě objevila scéna, kde Leonard a Sheldon jdou darovat sperma, tak by tu bylo milion keců, že by to Sheldon nikdy neudělal atd. Myslím, že si ho moc idealizujete. Není to robot, třebaže se tak občas chová. Je to obyčejný kluk, který dává svoje city najevo trošku jinak, než ostatní. A to, že šel za Amy - ehm... pamatujete na ten díl, kde ho vyrazili a on místo "poflakování v obchodu s komiksy" otravoval v práci Leonarda, Raje a Howarda? Asi ne... Sheldon se chová stejně jako dřív, nevidím v tom problém.
Holčičí linie byla slabší, ale ta "podobnost" s Přáteli mne potěšila, takže jsem si užila i ty jejich scénky Wink
Ehm - kluky otravoval v dile, kde se objevil mladsi, lepsi a chytrejsi vedec (a nebyl to kyborg) nez Sheldon - Dennis Kim Very Happy
Kdyz ho vyrazili, tak mimo jine vypestoval svitici rybicky (+ mel v planu vyvinout svitici tampony) Wink
Ajó, no vidíš, na Dennise jsem zapomněla Very Happy. To je fuk, prostě neměl co na práci, tak otravoval Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru