Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S05E12 - The Shiny Trinket Maneuver [EPIZODA]

+18
moss
Strix
lib
Wolf550
hesher
Miro
Wenous
metztli
Winniie
filda44
Ďasík
minnie
clif
ogedeikhan
Triton
MartyCZ
Kolikokoli
Pinny
22 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

S05E12 - The Shiny Trinket Maneuver [EPIZODA] Empty S05E12 - The Shiny Trinket Maneuver [EPIZODA]

Příspěvek  Pinny Fri 13 Jan 2012, 04:59

Ale jo, celkem fajn díl Smile Oproti minulýmu rozhodně lepší.

Pinny

Počet příspěvků : 132
Bodů : 149
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S05E12 - The Shiny Trinket Maneuver [EPIZODA] Empty Re: S05E12 - The Shiny Trinket Maneuver [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 13 Jan 2012, 11:04

Kdyby Nathan Fillion byl Green Lantern, tak by to byl dokonalý film Very Happy. Ta část s "alkoholem" byla perfektní. "Ne, díky, chci pak hrát GTA" Very Happy Very Happy Very Happy. Finální trik taky super. No, tenhle díl se mi hodně líbil, čekání se určitě vyplatilo Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S05E12 - The Shiny Trinket Maneuver [EPIZODA] Empty Re: S05E12 - The Shiny Trinket Maneuver [EPIZODA]

Příspěvek  MartyCZ Fri 13 Jan 2012, 11:23

Souhlasím, tenhle se dost povedl, v podstatě díl, který stál na vztazích, ale jak se tam krásně našlo místo pro nerdy materiál. Sheldon holt asi taky viděl tenhle trailer. https://www.youtube.com/watch?v=_hTiRnqnvDs I když Nathan Reynoldse schválil (to asi to jméno Very Happy ).
A doufám, že si překladatelé užijou palindrom. Twisted Evil
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

S05E12 - The Shiny Trinket Maneuver [EPIZODA] Empty Re: S05E12 - The Shiny Trinket Maneuver [EPIZODA]

Příspěvek  Triton Fri 13 Jan 2012, 12:26

Pro mě taky super díl. "Koala face" Very Happy "Sorry, It's the alcohol talking" Laughing Sheldon's pocket watch, Bernie na párty zlatá atd.

Btw. všimli jste si těch chyb během stavění věže? (kolem 15. minuty) Hrůza Twisted Evil
Triton
Triton

Znamení : Beran Buvol
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 70
Bodů : 70
Reputace : 0
Datum registrace : 08. 10. 11
Věk : 39
Místo : Praha

Návrat nahoru Goto down

S05E12 - The Shiny Trinket Maneuver [EPIZODA] Empty Re: S05E12 - The Shiny Trinket Maneuver [EPIZODA]

Příspěvek  ogedeikhan Fri 13 Jan 2012, 17:39

hmm, no, tak za to čekání to nestálo. u každého dalšího dílu se čím dál míň směju a čím dál víc cítím trapně Question scénáristé nevědí už co by, takovou sbírku trapných vtípků aby pohledal Rolling Eyes chybí tomu jakýkoliv spád, jedna nudná scéna za scénou, jistě, několik situačních vtipů dobrých (asi tři), ale často byly předvídatelné a nevtipné (howardova kouzla, shledon a jeho ksichty). aspoň mě nebude mrzet, že v pátek ráno budu mít povinnosti a BBT uvidím až večer Neutral
ogedeikhan
ogedeikhan

Znamení : Střelec Pes
Počet příspěvků : 67
Bodů : 76
Reputace : 0
Datum registrace : 30. 09. 09
Věk : 53
Místo : pryn, mérän

Návrat nahoru Goto down

S05E12 - The Shiny Trinket Maneuver [EPIZODA] Empty Re: S05E12 - The Shiny Trinket Maneuver [EPIZODA]

Příspěvek  clif Fri 13 Jan 2012, 18:12

Myslim, že čekání se rozhodně vyplatilo. Howardovy triky, Bernie a děti, koala face. Jen by to chtělo zase víc nerd vtipů.
clif
clif

Znamení : Váhy Kohout
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1188
Bodů : 1213
Reputace : 5
Datum registrace : 07. 05. 11
Věk : 30
Místo : Brno - Nový Lískovec

Návrat nahoru Goto down

S05E12 - The Shiny Trinket Maneuver [EPIZODA] Empty Re: S05E12 - The Shiny Trinket Maneuver [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Fri 13 Jan 2012, 18:48

přišlo mi to jako celkem vatový díl.. jako nenudila jsem se, ale..
nicméně, amy s tiarou byla boží Very Happy
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S05E12 - The Shiny Trinket Maneuver [EPIZODA] Empty Re: S05E12 - The Shiny Trinket Maneuver [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Fri 13 Jan 2012, 19:45

Mně se dneska absolutně nejvíc líbila Bernadette... Ta scéna "Kapišto?!" je dokonalá. Very Happy A Amy s tiárou taky. Jinak průměr a přišlo mi to nedokončené...
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S05E12 - The Shiny Trinket Maneuver [EPIZODA] Empty S05E12 - The Shiny Trinket Maneuver [EPIZODA]

Příspěvek  filda44 Fri 13 Jan 2012, 20:25

Pohodový díl, určitě paří mezi ty lepší 5. série. Konečně se začal zase rozvíjet vztah Howard/Bernie a hlavně Shamy. Stoprocentně lepší než minulý.
7,5/10
filda44
filda44

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 77
Bodů : 84
Reputace : 0
Datum registrace : 04. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

S05E12 - The Shiny Trinket Maneuver [EPIZODA] Empty Re: S05E12 - The Shiny Trinket Maneuver [EPIZODA]

Příspěvek  Winniie Sat 14 Jan 2012, 00:21

minnie napsal:přišlo mi to jako celkem vatový díl.. jako nenudila jsem se, ale..
nicméně, amy s tiarou byla boží :D

absolutní souhlas!! tiaru jsem fakt nečekala a vážně mě to dostalo :o)))
Winniie
Winniie

Počet příspěvků : 18
Bodů : 22
Reputace : 0
Datum registrace : 09. 02. 11
Místo : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

S05E12 - The Shiny Trinket Maneuver [EPIZODA] Empty Re: S05E12 - The Shiny Trinket Maneuver [EPIZODA]

Příspěvek  metztli Sat 14 Jan 2012, 03:47

Ako mohla Amy niekedy davno zvladat deti v detskej skolke nacierno v ich pivnici, ked na oslave bola totalne naprd?? (bolo to tusim v tej casti, ked Sheldon bol v detskom kutiku a "pracoval" v Cheesecake Factory)
Tiara bola naozaj pekna, skoda ze to nemozem povedat o tej trapnej scene... Amy mi vadi...
Aspon ze "Oh, look, its a condom" to trochu zachranilo:P
metztli
metztli

Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 68
Bodů : 68
Reputace : 0
Datum registrace : 24. 11. 09
Místo : BA

Návrat nahoru Goto down

S05E12 - The Shiny Trinket Maneuver [EPIZODA] Empty Ach jo zase s Amy a ty chyby

Příspěvek  Wenous Sat 14 Jan 2012, 09:06

Dnesni dil pokracuje v tendenci davat hodne prostoru Amy na ukor Penny. Dneska sice byla nakupovat, ale chtelo by to vic. Sekce Bernadette a Howarda mi prisla divna. Bernadette v jednom dile, kdy Sheldon resil problemy s uhlikem, rikala, ze se ucila vychovavat deti v mamincine nelegalni sklepni skolce a dneska je z toho, ze jeji matka se vubec nestarala o deti a tak je rvouci musela hlidat. Az na ten matriarchalni dobry konec ta sekce zbytecna. Sheldon a Penny dobry, ale chtelo by to vic.
Wenous
Wenous

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 11
Bodů : 14
Reputace : 0
Datum registrace : 03. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

S05E12 - The Shiny Trinket Maneuver [EPIZODA] Empty Re: S05E12 - The Shiny Trinket Maneuver [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Sat 14 Jan 2012, 09:17

já si nemyslím že to je chyba.. k sheldonovi jako k "děcku" se tehdy chovala podobně jako teď k těm na té oslavě.. takže nevím v čem vidíte problém..
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S05E12 - The Shiny Trinket Maneuver [EPIZODA] Empty Re: S05E12 - The Shiny Trinket Maneuver [EPIZODA]

Příspěvek  Miro Sat 14 Jan 2012, 14:58

Veľmi riedký diel, seriál si to namieril do poriadných sračiek Sad

Miro

Počet příspěvků : 147
Bodů : 163
Reputace : 0
Datum registrace : 21. 05. 11

Návrat nahoru Goto down

S05E12 - The Shiny Trinket Maneuver [EPIZODA] Empty Re: S05E12 - The Shiny Trinket Maneuver [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sat 14 Jan 2012, 17:07

Miro napsal:Veľmi riedký diel, seriál si to namieril do poriadných sračiek Sad

Coo? A co konkrétně bylo na tom díle tak špatné? Nekritizuji, jen jsem zvědavá? Shocked
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S05E12 - The Shiny Trinket Maneuver [EPIZODA] Empty Re: S05E12 - The Shiny Trinket Maneuver [EPIZODA]

Příspěvek  Miro Sat 14 Jan 2012, 17:32

Kolikokoli napsal:
Miro napsal:Veľmi riedký diel, seriál si to namieril do poriadných sračiek Sad

Coo? A co konkrétně bylo na tom díle tak špatné? Nekritizuji, jen jsem zvědavá? Shocked
Čo bolo špatné? Tak ti prezradím:
1) Riedky humor, žiadne hlášky, do popredia sa dostáva už skôr rozpačitosť a trápnosť jednotlivých scénok (vrcholom bolo to kúzlenie pred deťmi)
2) Samozrejme postava Amy Farrah Fowler - až ju vyhodia, tak priatelia každý buchneme šampanské
3) Na úkor hore uvedenej postavy dostáva Penny už len minimum priestoru a keď je niekto hlavná postava tak sa tam nemá objavovať diel čo diel v štýle "aby sa nepovedalo"
4) Seriál sa proste uberá pre mňa nie atraktívnym smerom, vzťahovstva je tam už až príliš a nerdovstva ako kvalitného humoru v seriáloch naších komerčných televízií Sad

Miro

Počet příspěvků : 147
Bodů : 163
Reputace : 0
Datum registrace : 21. 05. 11

Návrat nahoru Goto down

S05E12 - The Shiny Trinket Maneuver [EPIZODA] Empty Re: S05E12 - The Shiny Trinket Maneuver [EPIZODA]

Příspěvek  hesher Sat 14 Jan 2012, 22:59

Dobrej dialog Leonard-Sheldon a Red Dead Redemption + digitální alkohol Laughing
Bernadette charming Wink
hesher
hesher

Počet příspěvků : 53
Bodů : 56
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

S05E12 - The Shiny Trinket Maneuver [EPIZODA] Empty Re: S05E12 - The Shiny Trinket Maneuver [EPIZODA]

Příspěvek  Wolf550 Sat 14 Jan 2012, 23:04

kubisv napsal:Dnesni dil pokracuje v tendenci davat hodne prostoru Amy na ukor Penny. Dneska sice byla nakupovat, ale chtelo by to vic. Sekce Bernadette a Howarda mi prisla divna. Bernadette v jednom dile, kdy Sheldon resil problemy s uhlikem, rikala, ze se ucila vychovavat deti v mamincine nelegalni sklepni skolce a dneska je z toho, ze jeji matka se vubec nestarala o deti a tak je rvouci musela hlidat. Az na ten matriarchalni dobry konec ta sekce zbytecna. Sheldon a Penny dobry, ale chtelo by to vic.
Epizoda úplně super až na ty části s těmi magickými triky. To s tou školkou ve sklepě byla první věc, co mě napadla. Já nevím, ale myslím, že by měli více dbát na návaznost, protože tohle už mě trochu začíná štvát. Není to totiž poprvé. (viz. hluchá přítelkyně Raje)

Wolf550

Počet příspěvků : 8
Bodů : 8
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

S05E12 - The Shiny Trinket Maneuver [EPIZODA] Empty Re: S05E12 - The Shiny Trinket Maneuver [EPIZODA]

Příspěvek  Miro Sat 14 Jan 2012, 23:20

[quote="hesher"]Dobrej dialog Leonard-Sheldon a Red Dead Redemption +
Laughing vlastne toto bol podľa mňa jediný dobrý gag v tomto dieli

Miro

Počet příspěvků : 147
Bodů : 163
Reputace : 0
Datum registrace : 21. 05. 11

Návrat nahoru Goto down

S05E12 - The Shiny Trinket Maneuver [EPIZODA] Empty Re: S05E12 - The Shiny Trinket Maneuver [EPIZODA]

Příspěvek  metztli Sun 15 Jan 2012, 01:19

[quote="Miro"]
hesher napsal:Dobrej dialog Leonard-Sheldon a Red Dead Redemption +
Laughing vlastne toto bol podľa mňa jediný dobrý gag v tomto dieli

Suhlasim. To som sa dokonca aj pousmiala Smile
metztli
metztli

Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 68
Bodů : 68
Reputace : 0
Datum registrace : 24. 11. 09
Místo : BA

Návrat nahoru Goto down

S05E12 - The Shiny Trinket Maneuver [EPIZODA] Empty Re: S05E12 - The Shiny Trinket Maneuver [EPIZODA]

Příspěvek  lib Sun 15 Jan 2012, 11:54

Asi nejlepší díl v 5. sérii.

lib

Počet příspěvků : 27
Bodů : 31
Reputace : 0
Datum registrace : 01. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S05E12 - The Shiny Trinket Maneuver [EPIZODA] Empty Re: S05E12 - The Shiny Trinket Maneuver [EPIZODA]

Příspěvek  Strix Sun 15 Jan 2012, 13:44

Pro mě tentokrát solidní průměr - po minulém dílu už jsem raději nečekal moc, ale bavil jsem se nakonec docela dobře Smile I když díl, který by se mi vryl do paměti a který bych si měl chuť zase někdy cíleně pustit znovu, to bohužel nebyl... Nejsvětlejší momenty tady už byly zmíněny a s většinou z nich souhlasím. Každopádně mě osobně nejvíc dostala Amy s tiarou - hlavně proto, že jsem to opravdu nečekal - myslel jsem si, že se na ni Sheldon bude snažit jen trapně udělat dojem s těmi hodinkami a tohle bylo příjemné překvapení... Very Happy
Strix
Strix

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 247
Bodů : 271
Reputace : 4
Datum registrace : 13. 11. 09
Místo : Olomouc, planeta Země

http://strixcz.deviantart.com

Návrat nahoru Goto down

S05E12 - The Shiny Trinket Maneuver [EPIZODA] Empty Re: S05E12 - The Shiny Trinket Maneuver [EPIZODA]

Příspěvek  moss Sun 15 Jan 2012, 18:00

V rámci páté série hodnotím tento díl jako nadprůměrný. Bernardette byla fakt skvělá a více prostoru pro ni a Howarda jsem v minulých dílech postrádal. Sheldonova noční procházka v RDR, taky skvelá scénka. Amyina reakce na tiáru, no klasicky přehnaná, ale co taky od ní čekat, že Very Happy A Penny opět upozaděná, což je jediná větší výtka k tomuto dílu.
Nevím jak to tvůrci plánují, jestli ji chtějí vrátit do hlavního proudu dění, až zase budou spolu s Leonardem?

A příště máme stý díl, takže očekávám něco extra Twisted Evil
moss
moss

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 78
Bodů : 82
Reputace : 0
Datum registrace : 04. 11. 11
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

S05E12 - The Shiny Trinket Maneuver [EPIZODA] Empty S05E12 - The Shiny Trinket Maneuver [EPIZODA]

Příspěvek  filda44 Sun 15 Jan 2012, 18:16

Wolf550 napsal:
kubisv napsal:Dnesni dil pokracuje v tendenci davat hodne prostoru Amy na ukor Penny. Dneska sice byla nakupovat, ale chtelo by to vic. Sekce Bernadette a Howarda mi prisla divna. Bernadette v jednom dile, kdy Sheldon resil problemy s uhlikem, rikala, ze se ucila vychovavat deti v mamincine nelegalni sklepni skolce a dneska je z toho, ze jeji matka se vubec nestarala o deti a tak je rvouci musela hlidat. Az na ten matriarchalni dobry konec ta sekce zbytecna. Sheldon a Penny dobry, ale chtelo by to vic.
Epizoda úplně super až na ty části s těmi magickými triky. To s tou školkou ve sklepě byla první věc, co mě napadla. Já nevím, ale myslím, že by měli více dbát na návaznost, protože tohle už mě trochu začíná štvát. Není to totiž poprvé. (viz. hluchá přítelkyně Raje)

Bohužel, u tohoto seriálu návaznost očekávat nemůžeme. Tvůrci se tím vůbec nezabývají a je pravda, že těch případů už bylo několik. Pravý opak je HIMYM - tam je návaznost extrémní a v posledních řadách připomínají něco z prvních dílů, na co už divák třeba zapomněl. A to se mi na tom nejvíc líbí. U TBBT bohužel...
A s tou hluchou přítelkyní Raje by mě zajímalo, co je za problém?
filda44
filda44

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 77
Bodů : 84
Reputace : 0
Datum registrace : 04. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

S05E12 - The Shiny Trinket Maneuver [EPIZODA] Empty Re: S05E12 - The Shiny Trinket Maneuver [EPIZODA]

Příspěvek  Zizou Sun 15 Jan 2012, 22:13

Miro napsal:
Kolikokoli napsal:
Miro napsal:Veľmi riedký diel, seriál si to namieril do poriadných sračiek Sad

Coo? A co konkrétně bylo na tom díle tak špatné? Nekritizuji, jen jsem zvědavá? Shocked
Čo bolo špatné? Tak ti prezradím:
1) Riedky humor, žiadne hlášky, do popredia sa dostáva už skôr rozpačitosť a trápnosť jednotlivých scénok (vrcholom bolo to kúzlenie pred deťmi)
2) Samozrejme postava Amy Farrah Fowler - až ju vyhodia, tak priatelia každý buchneme šampanské
3) Na úkor hore uvedenej postavy dostáva Penny už len minimum priestoru a keď je niekto hlavná postava tak sa tam nemá objavovať diel čo diel v štýle "aby sa nepovedalo"
4) Seriál sa proste uberá pre mňa nie atraktívnym smerom, vzťahovstva je tam už až príliš a nerdovstva ako kvalitného humoru v seriáloch naších komerčných televízií Sad

Absolutní souhlas. Chci zpátky TBBT jen s Penny a Sheldonem, Leonardem, Howardem a Rajeshem. Smile Občas klidně nějaké vedlejší postavy, ale podle mě je jich tam teď už příliš a kazí to ten skvělý seriál jakým byl.

Zizou

Počet příspěvků : 4
Bodů : 4
Reputace : 0
Datum registrace : 09. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

S05E12 - The Shiny Trinket Maneuver [EPIZODA] Empty Re: S05E12 - The Shiny Trinket Maneuver [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru