Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S05E06 - The Rhinitis Revelation [TITULKY]

+13
bodomkes
Flowy
Triton
NoMouse
minnie
devaniscita
peepay
Ďasík
Miro
aamp
Kolikokoli
martinkav
MartyCZ
17 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

S05E06 - The Rhinitis Revelation [TITULKY] - Stránka 2 Empty Re: S05E06 - The Rhinitis Revelation [TITULKY]

Příspěvek  Ďasík Sun 23 Oct 2011, 17:44

Ten výraz, co Mary použila, je tam zvláštní, že i my jsme tam chtěli dát něco zvláštního. Takže budou buď chřestíci nebo chrastíci, ale nic jiného. Wink
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S05E06 - The Rhinitis Revelation [TITULKY] - Stránka 2 Empty Re: S05E06 - The Rhinitis Revelation [TITULKY]

Příspěvek  Mysh Sun 23 Oct 2011, 18:08

Ďasík: pokud teda chrastilové neprojdou, tak jsem pro chrastíky, zní to líp Wink (a navíc u "chřestíků" mi v první chvíli nedoteklo, co tím chtěl básník říct Embarassed )
a taky jsem jednoznačně proti spamu, spamem to nazývá člověk, kterýmu to přišlo, a ne ten, který to posílá, v případě sheldona navíc s neochvějným přesvědčením, že je tím ostatním prospěšný. (vím, že tu už bylo napsáno v různých modifikacích totéž Xkrát, ale přidávám svůj hlas na správnou stranu, aby náhodou spamobhájci nebyli ve většině Very Happy )
Mysh
Mysh

Znamení : Beran Koza
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 58
Bodů : 60
Reputace : 0
Datum registrace : 21. 04. 10
Věk : 33

Návrat nahoru Goto down

S05E06 - The Rhinitis Revelation [TITULKY] - Stránka 2 Empty Re: S05E06 - The Rhinitis Revelation [TITULKY]

Příspěvek  Ďasík Sun 23 Oct 2011, 18:11

Spam nebude. Very Happy

Ale radši než abyste psali, že ho nechcete, napište, co chcete místo něj. Zatím tu padl jediný návrh (ale zamlouvá se mi).
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S05E06 - The Rhinitis Revelation [TITULKY] - Stránka 2 Empty Re: S05E06 - The Rhinitis Revelation [TITULKY]

Příspěvek  Flowy Sun 23 Oct 2011, 18:27

Mysh napsal:Ďasík: pokud teda chrastilové neprojdou, tak jsem pro chrastíky, zní to líp Wink (a navíc u "chřestíků" mi v první chvíli nedoteklo, co tím chtěl básník říct Embarassed )
a taky jsem jednoznačně proti spamu, spamem to nazývá člověk, kterýmu to přišlo, a ne ten, který to posílá, v případě sheldona navíc s neochvějným přesvědčením, že je tím ostatním prospěšný. (vím, že tu už bylo napsáno v různých modifikacích totéž Xkrát, ale přidávám svůj hlas na správnou stranu, aby náhodou spamobhájci nebyli ve většině Very Happy )

rozdiel medzi spamom a email blastom je ten ze email blast si vyziadas (napr pri registracii zaciarknes ze chces dostavat novinky) ... obe su posta ktora neni nejak specificky urcena a pravdepodobne bude coskoro zmazana ... som za ponechanie "email blast" ... dalsie napady ako napr "tyzdenne novinky" alebo "zhrnutie tyzdna" ... este by mohlo byt dost vela formulacii pretoze to bude pravdepodobne skor obsah nasledujuceho tyzdna ako toho minuleho

Flowy

Počet příspěvků : 29
Bodů : 30
Reputace : -2
Datum registrace : 26. 09. 10

Návrat nahoru Goto down

S05E06 - The Rhinitis Revelation [TITULKY] - Stránka 2 Empty No to potěš... :)

Příspěvek  R&omize Sun 23 Oct 2011, 18:34

Počítač má kaput nejspíš grafiku, tudíž jsem bez internetu (zato už jsem přečetl za pár večerů skoro dvě knížky... Very Happy ), mé obšírné návrhy korektur na díly, co jsem zatím nestihl udělat, se tudíž ještě trošku pozdrží, ale vzhledem k tomu, že Ďasík má skluza ještě většího, to snad ničemu vadit nebude.

Jinak díky za gratulace k mým 25inám všem... drunken
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

S05E06 - The Rhinitis Revelation [TITULKY] - Stránka 2 Empty Re: S05E06 - The Rhinitis Revelation [TITULKY]

Příspěvek  Triton Sun 23 Oct 2011, 19:29

Ďasík napsal:Spam nebude. Very Happy

Ale radši než abyste psali, že ho nechcete, napište, co chcete místo něj. Zatím tu padl jediný návrh (ale zamlouvá se mi).

Já bych tam dal něco jako "týdenní e-mailový zpravodaj", myslím, že se to tak i u nás používá Rolling Eyes

EDIT: ještě jsem narazil na "sit-ups", to jsou sedy-lehy, sklapovačky jsou něco jiného

EDIT2: a ještě jedna věc Very Happy všiml jsem si, že když se zpívá "Soft kitty", tak v dřívějších dílech byly titulky textu vždy vypuštěny, ale v tomhle díle je ponechán anglický text, tak proč jednou tak a jednou tak...anebo proč tam vlastně nedáte český překlad, třeba jeden z těch oficiálních překladů, který se IMO povedl, "Hebké kotě"
Triton
Triton

Znamení : Beran Buvol
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 70
Bodů : 70
Reputace : 0
Datum registrace : 08. 10. 11
Věk : 39
Místo : Praha

Návrat nahoru Goto down

S05E06 - The Rhinitis Revelation [TITULKY] - Stránka 2 Empty Re: S05E06 - The Rhinitis Revelation [TITULKY]

Příspěvek  qwerty Tue 25 Oct 2011, 12:07

jen taka poznamecka k titulkam: sausage fest znamena aj klobaskovy fest, ale v anglictine sa to pouziva v zmysle, ze na party willa wheatona budu len sami chlapi (tiez sa pouziva hrubsie oznacenie cock fest Smile

qwerty

Počet příspěvků : 1
Bodů : 1
Reputace : 0
Datum registrace : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

S05E06 - The Rhinitis Revelation [TITULKY] - Stránka 2 Empty Re: S05E06 - The Rhinitis Revelation [TITULKY]

Příspěvek  Mysh Tue 25 Oct 2011, 12:55

qwerty napsal:jen taka poznamecka k titulkam: sausage fest znamena aj klobaskovy fest, ale v anglictine sa to pouziva v zmysle, ze na party willa wheatona budu len sami chlapi (tiez sa pouziva hrubsie oznacenie cock fest Smile
Myslím, že ten smysl všichni pochopili... A pises do topicu ke spatny epizode Wink
Mysh
Mysh

Znamení : Beran Koza
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 58
Bodů : 60
Reputace : 0
Datum registrace : 21. 04. 10
Věk : 33

Návrat nahoru Goto down

S05E06 - The Rhinitis Revelation [TITULKY] - Stránka 2 Empty Re: S05E06 - The Rhinitis Revelation [TITULKY]

Příspěvek  Kolikokoli Tue 25 Oct 2011, 13:32

qwerty napsal:jen taka poznamecka k titulkam: sausage fest znamena aj klobaskovy fest, ale v anglictine sa to pouziva v zmysle, ze na party willa wheatona budu len sami chlapi (tiez sa pouziva hrubsie oznacenie cock fest Smile
Tak to je jasné. Co jiného bys tam chtěl dát? Neslyšel jsi, že se gulliver občas označuje jako klobása? Twisted Evil
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S05E06 - The Rhinitis Revelation [TITULKY] - Stránka 2 Empty Re: S05E06 - The Rhinitis Revelation [TITULKY]

Příspěvek  rampage Tue 25 Oct 2011, 17:24

Dalo by se použít i gay pátry, jo a omluva za témoztrať. Smile
rampage
rampage

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 459
Bodů : 476
Reputace : 2
Datum registrace : 16. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

S05E06 - The Rhinitis Revelation [TITULKY] - Stránka 2 Empty Re: S05E06 - The Rhinitis Revelation [TITULKY]

Příspěvek  Triton Tue 25 Oct 2011, 20:04

v ofiko překladu v prcičkách byly "párkové slavnosti" Very Happy
Triton
Triton

Znamení : Beran Buvol
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 70
Bodů : 70
Reputace : 0
Datum registrace : 08. 10. 11
Věk : 39
Místo : Praha

Návrat nahoru Goto down

S05E06 - The Rhinitis Revelation [TITULKY] - Stránka 2 Empty Re: S05E06 - The Rhinitis Revelation [TITULKY]

Příspěvek  Ďasík Tue 25 Oct 2011, 20:27

klobásový festival zůstane, je to krásný eufemismus a dal mi dost práce vymyslet... a teď zpátky k tomuhle dílu. Wink
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S05E06 - The Rhinitis Revelation [TITULKY] - Stránka 2 Empty Do toho!

Příspěvek  R&omize Thu 27 Oct 2011, 00:26

Na mé návrhy korektur zbývajících posledních 4 (včetně zítřejšího) dílů (S05E04-S05E07) se vrhnu přes prodloužený víkend, půlku S05E05 už mám. Doufám, že nás tedy mezitím Ďasík překvapí finálními titulky na S04E24-S05E03... Wink What a Face Pracant jeden... bounce
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

S05E06 - The Rhinitis Revelation [TITULKY] - Stránka 2 Empty Re: S05E06 - The Rhinitis Revelation [TITULKY]

Příspěvek  NoMouse Thu 27 Oct 2011, 00:51

R&omize napsal:Pracant jeden... bounce
ach... ani nechtěj vědět, jak jsem to nejdřív přečetl... Very Happy to bude tou pozdní hodinou. Smile
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

S05E06 - The Rhinitis Revelation [TITULKY] - Stránka 2 Empty Re: S05E06 - The Rhinitis Revelation [TITULKY]

Příspěvek  Ďasík Thu 27 Oct 2011, 19:47

NoMouse napsal:
R&omize napsal:Pracant jeden... bounce
ach... ani nechtěj vědět, jak jsem to nejdřív přečetl... Very Happy to bude tou pozdní hodinou. Smile
Nejsi sám. Very Happy
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S05E06 - The Rhinitis Revelation [TITULKY] - Stránka 2 Empty Re: S05E06 - The Rhinitis Revelation [TITULKY]

Příspěvek  Kolikokoli Thu 27 Oct 2011, 20:06

Ďasík napsal:
NoMouse napsal:
R&omize napsal:Pracant jeden... bounce
ach... ani nechtěj vědět, jak jsem to nejdřív přečetl... Very Happy to bude tou pozdní hodinou. Smile
Nejsi sám. Very Happy
Vskutku nejste sami Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S05E06 - The Rhinitis Revelation [TITULKY] - Stránka 2 Empty Re: S05E06 - The Rhinitis Revelation [TITULKY]

Příspěvek  Flowy Thu 27 Oct 2011, 23:42

prcant? to je take hrozne alebo mate nieco lepsie?

(ja len aby to nevyzeralo ze tu pisu len moderatori)

Flowy

Počet příspěvků : 29
Bodů : 30
Reputace : -2
Datum registrace : 26. 09. 10

Návrat nahoru Goto down

S05E06 - The Rhinitis Revelation [TITULKY] - Stránka 2 Empty Re: S05E06 - The Rhinitis Revelation [TITULKY]

Příspěvek  NoMouse Thu 27 Oct 2011, 23:46

Flowy napsal:prcant? to je take hrozne alebo mate nieco lepsie?

(ja len aby to nevyzeralo ze tu pisu len moderatori)
ne, prcant (co to je?) jsem to nečetl, četl jsem to "Parchant jeden..." Very Happy
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

S05E06 - The Rhinitis Revelation [TITULKY] - Stránka 2 Empty Re: S05E06 - The Rhinitis Revelation [TITULKY]

Příspěvek  Flowy Fri 28 Oct 2011, 09:38

a to je take hrozne?

Flowy

Počet příspěvků : 29
Bodů : 30
Reputace : -2
Datum registrace : 26. 09. 10

Návrat nahoru Goto down

S05E06 - The Rhinitis Revelation [TITULKY] - Stránka 2 Empty Asi takhle...

Příspěvek  R&omize Fri 28 Oct 2011, 10:30

Když uvážíme, že současné titulky jsou tak kvalitní, jak jsou, hlavně díky němu a že nad každým dílem tráví doslova hodiny překladem, korekturami, rozhodováním nad našimi korekturami a odpovídáním na naše (mnohdy stupidní) dotazy, a to i přesto, že díky nové práci a TBBT nemá skoro žádný volný čas, zaslouží si spíše respekt. Já sám od konce třetí série strávím nad projížděním každých titulků a hledáním věcí, co by se do finální verze daly zlepšit a nejsou tak razící, aby si jich hned někdo všiml, pár hodin a nevím, kdo jiný by se těmi desítkami mých návrhů další hodinu poctivě zabýval a pak v průměru asi třetinu zohlednil než on... I love you [sarcasm]Ale ano, říkejme mu parchant, co by ne? Neutral [/sarcasm] (Pracant je myslím poněkud trefnější... tongue )

Hail to the KING, baby... king

:
:
:
Apropo kdy budou ty finálky? Twisted Evil
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

S05E06 - The Rhinitis Revelation [TITULKY] - Stránka 2 Empty Re: S05E06 - The Rhinitis Revelation [TITULKY]

Příspěvek  Flowy Fri 28 Oct 2011, 11:49

niekto potrebuje tag ... iny si ho domysli ...

Flowy

Počet příspěvků : 29
Bodů : 30
Reputace : -2
Datum registrace : 26. 09. 10

Návrat nahoru Goto down

S05E06 - The Rhinitis Revelation [TITULKY] - Stránka 2 Empty Re: S05E06 - The Rhinitis Revelation [TITULKY]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru