Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

+48
NoMouse
padina
honzah
Sup_
Greg
Bizzy
esanti
Mysh
ohara
Ravenyse
ludolf
tx
Kal-El
Lisa
loner
R&omize
bozdinka
Miro
Kyong
lemming
jaco
Raistlin
Georgo
baal666
Pascal
bakeLit
Sheldon-Cooper
DSemik
al-kesh
mike2
Gabrielle
karaya1
rampage
firkraag
Kolikokoli
Borboletka
Pinny
kezir
tommas
Ďasík
MartyCZ
Grepis
yossarian
bodomkes
trinx
Budjik
minnie
ogedeikhan
52 posters

Strana 5 z 20 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 20  Next

Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 5 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sat 21 May 2011, 16:02

Já to nemyslela tak vážně, byl to "džouk". Ale v podstatě mi je jedno, jestli Penny skončí s Rajem nebo Leonardem, hodí se k oběma. Navíc Leonard má potencionální šanci si najít jinou partnerku, kdežto Raj s takovou skončí ve smradlavém bytě obklopen kopou zklamání a koček...
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 5 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Grepis Sat 21 May 2011, 16:04

Ach jo ... vážně jste tady lidi pro tuto promiskuitnost? ... Vsadím se, že to byl tah od tvůrců seriálu,aby lidi znovu na začátku příští sezóny zapli bedny a dívali se, co z toho bude ... tah to byl ovšem velmi laciný ... četl jsem tu pár velmi povedených příspěvků až skoro studií o vývoji tohoto seriálu ... Víte, ona klesající křivka sledovanosti není úplně přesně vypovídající údaj o tom, že tento seriál už tolik lidí nesleduje. Jde o sledovanost seriálu v jeho premiérovém odvysílání .. Každopádně to vypoví dost o tom, že už nemají diváci potřebu odsledovat seriál potažmo každý jeho díl při jeho premiéře. I toto právě ukazuje, že seriál už netáhne. Jsou to především ti lidé, i já byc se mezi ně počítal, ale nejsem americký divák :-) , kteří sledovali seriál pro jeho počáteční zaměření na interakci nerd a běžný život ... Tato interakce vymizela a postupně lidé odpadávají v momentech, kdy si začínají uvědomovat, že se děj seriálu zaměřuje vlastně už jen na vztahy. No takových seriálů je až moc, a díky vytrácejícímu se původnímu zaměření onoho porovnání nerd a běžná rutina klesá potřeba vidět již několikráte v jiných seriálech nastavovanou obyčejnou kaši. Diváci, co cítili k jednotlivým postavám sympatie pomalu odpadávají. Už prostě hlavním hrdinům seriálu necítí potřebu držet palce... Vyjímečnost postav, jak tu již bylo uvedeno jejich počáteční neschopnost zařadit se do společnosti, je ta tam. No a protože i reklama a finanční výtěžek seriálu je vázán na ono premiérové odvysílání, tak už nevidím světlejší zítřky.
Grepis
Grepis

Počet příspěvků : 28
Bodů : 27
Reputace : -1
Datum registrace : 17. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 5 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  mike2 Sat 21 May 2011, 16:07

Kolikokoli napsal:Asi tak jako když jsem poprvé viděla Barneyho v HIMYM, a bylo mi hned jasné, že se ožení dřív než Ted (což je pravda :) ).
Ten závěr 6x24 to trochu naznačuje, ale za jisté bych to rozhodně nepovažoval.
Mimochodem... když už se dopouštím off-topicu, tak Raj+Penny bylo pro mne překvapení dne jen do chvíle, kdy jsem se v noci konečně dostal k tomu, abych si pustil Mentalistu...
mike2
mike2

Znamení : Býk Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 243
Bodů : 246
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 50

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 5 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  mike2 Sat 21 May 2011, 16:12

Je mi líto, ale já si prostě Penny s Rajem při nejlepší vůli představit nedokážu. Už ta jedna noc je pro mne na hranici uvěřitelnosti i s alkoholem a Pennyinou pravděpodobně téměř roční abstinencí. (A pořád tak trochu tajně doufám, že spolu ve skutečnosti nespali - ale to už asi nezjistíme, když si ani jeden nic nepamatuje.) Ale dlouhodobý vztah? Ani ve snu...
mike2
mike2

Znamení : Býk Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 243
Bodů : 246
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 50

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 5 Empty Pesimismus vs. optimismus... ;)

Příspěvek  R&omize Sat 21 May 2011, 16:12

Grepis napsal:Ach jo ... vážně jste tady lidi pro tuto promiskuitnost? ... Vsadím se, že to byl tah od tvůrců seriálu,aby lidi znovu na začátku příští sezóny zapli bedny a dívali se, co z toho bude ... tah to byl ovšem velmi laciný ... četl jsem tu pár velmi povedených příspěvků až skoro studií o vývoji tohoto seriálu ... Víte, ona klesající křivka sledovanosti není úplně přesně vypovídající údaj o tom, že tento seriál už tolik lidí nesleduje. Jde o sledovanost seriálu v jeho premiérovém odvysílání .. Každopádně to vypoví dost o tom, že už nemají diváci potřebu odsledovat seriál potažmo každý jeho díl při jeho premiéře. I toto právě ukazuje, že seriál už netáhne. Jsou to především ti lidé, i já byc se mezi ně počítal, ale nejsem americký divák :-) , kteří sledovali seriál pro jeho počáteční zaměření na interakci nerd a běžný život ... Tato interakce vymizela a postupně lidé odpadávají v momentech, kdy si začínají uvědomovat, že se děj seriálu zaměřuje vlastně už jen na vztahy. No takových seriálů je až moc, a díky vytrácejícímu se původnímu zaměření onoho porovnání nerd a běžná rutina klesá potřeba vidět již několikráte v jiných seriálech nastavovanou obyčejnou kaši. Diváci, co cítili k jednotlivým postavám sympatie pomalu odpadávají. Už prostě hlavním hrdinům seriálu necítí potřebu držet palce... Vyjímečnost postav, jak tu již bylo uvedeno jejich počáteční neschopnost zařadit se do společnosti, je ta tam. No a protože i reklama a finanční výtěžek seriálu je vázán na ono premiérové odvysílání, tak už nevidím světlejší zítřky.
I když to všechno zní velice logicky, tak jsem ještě nikdy neviděl, aby po čtyřech sezonách byly naráz s předstihem odsouhlaseny další 3 (!) a věř tomu nebo ne, ti lidi, co jsou úspěšní a strkají do toho vlastní peníze musejí hodně vědět, co dělají, když odsouhlasí po čtvrté sezoně další tři, to už jsem čekal spíš, že MS sníží cenu Windowsů, než tohle... Wink
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 5 Empty Ani ne tak překvapující...

Příspěvek  R&omize Sat 21 May 2011, 16:20

mike2 napsal:Je mi líto, ale já si prostě Penny s Rajem při nejlepší vůli představit nedokážu. Už ta jedna noc je pro mne na hranici uvěřitelnosti i s alkoholem a Pennyinou pravděpodobně téměř roční abstinencí. (A pořád tak trochu tajně doufám, že spolu ve skutečnosti nespali - ale to už asi nezjistíme, když si ani jeden nic nepamatuje.) Ale dlouhodobý vztah? Ani ve snu...
Přesně, sice mě to překvapilo jenom proto, že jsem čekal, že úroveň bude zachována a nebude z toho "kdo s kým", ale čekal jsem to už od chvíle, co se začalo pít a Sheldon opustil společnost... Proč? Protože jsem to skoro čekal už v díle s nesnesitelně úspěšným Rajeshem a jeho objevem, kde by se to nakonec nehodilo vůbec, sem to i v celku sedlo. Kdo by to byl býval do Rajeshe řekl, když natáčel pánev při "rozhovoru" s Penny na chodbě... Twisted Evil A nejlepší další vývoj? Žadný, akorát to chvíli bude žrát Leonarda a Penny, Rajesh se bude jen usmívat, párkrát to někomu vmete do tváře a pomaličku se na to zapomene, můj odhad: Do půlky sezony.

Edit: Opět dva příspěvky za sebou (aspoň že každý na jiné stránce)? Lidi, neblbněte, kvůli vám teď vypadám jako spamer... What a Face Wink
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 5 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  DSemik Sat 21 May 2011, 16:25

R&omize napsal: A nejlepší další vývoj? Žadný, akorát to chvíli bude žrát Leonarda a Penny, Rajesh se bude jen usmívat, párkrát to někomu vmete do tváře a pomaličku se na to zapomene, můj odhad: Do půlky sezony.

Edit: Opět dva příspěvky za sebou (aspoň že každý na jiné stránce)? Lidi, neblbněte, kvůli vám teď vypadám jako spamer... What a Face Wink

Nebo to bude jako HIMYM, kde jednu sérii to bylo v každým díle jinak a pak spolu začali v další sérii chodit.

DSemik

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 31
Bodů : 31
Reputace : 0
Datum registrace : 22. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 5 Empty :D

Příspěvek  R&omize Sat 21 May 2011, 16:27

Tak o tom silně pochybuju... Laughing
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 5 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  mike2 Sat 21 May 2011, 16:28

R&omize napsal:Opět dva příspěvky za sebou (aspoň že každý na jiné stránce)? Lidi, neblbněte, kvůli vám teď vypadám jako spamer... :face: ;)
Dokud nezačneš nabízet Viagru nebo falešné Rolexky (nebo nás aspoň zvát na greenpeaceácké akce), tak těžko. Sorry za hnidopišství, ale slova by se opravdu neměla používat k označování něčeho úplně jiného, než co ve skutečnosti znamenají.
mike2
mike2

Znamení : Býk Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 243
Bodů : 246
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 50

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 5 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  DSemik Sat 21 May 2011, 16:29

R&omize napsal:Tak o tom silně pochybuju... Laughing

Já doufám, že už to znovu nespáchají. =)

DSemik

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 31
Bodů : 31
Reputace : 0
Datum registrace : 22. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 5 Empty Ehm...

Příspěvek  R&omize Sat 21 May 2011, 16:31

mike2 napsal:
R&omize napsal:Opět dva příspěvky za sebou (aspoň že každý na jiné stránce)? Lidi, neblbněte, kvůli vám teď vypadám jako spamer... What a Face Wink
Dokud nezačneš nabízet Viagru nebo falešné Rolexky (nebo nás aspoň zvát na greenpeaceácké akce), tak těžko. Sorry za hnidopišství, ale slova by se opravdu neměla používat k označování něčeho úplně jiného, než co ve skutečnosti znamenají.
V tom případě mě tedy prosím označuj pouze jako R&omize, je to jasné? Twisted Evil Maximálně pak R&y, to se mi začíná docela líbit... Very Happy

Edit: A pro DSemika to platí už po několikáté taky... Idea
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 5 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  DSemik Sat 21 May 2011, 16:35

R&omize: O co se jedná?

DSemik

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 31
Bodů : 31
Reputace : 0
Datum registrace : 22. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 5 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sat 21 May 2011, 16:37

Naučte se správně citovat jeho jméno. Děláte z něj Rampu!
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 5 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  DSemik Sat 21 May 2011, 16:39

Kolikokoli napsal:Naučte se správně citovat jeho jméno. Děláte z něj Rampu!

R&omize: Tak to se omlouvám, běžně jménou nepřepisuji, dávám pouze Odpovědět.

DSemik

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 31
Bodů : 31
Reputace : 0
Datum registrace : 22. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 5 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Sat 21 May 2011, 16:43

DSemik: R&y už se tu několikrát probíral, dokonce si kvůli těmhle jeho špatným citacím na nějaký čas změnil nick (což komunita přijala opravdu negativně, protože je super). Já sice občas ty špatné citace opravuju, ale fakt mě to nebaví, tak se snažte. Wink

Grepis: Už bych se hodně opakoval, tak to zkrátím. Smile Tady jde o jedinou věc - on nikdo nepopírá, že se tento seriál vyvíjí, to je právě ten fakt, kvůli kterému jsou tady ty hádky. Důležité je, jestli to lidem vadí, nebo ne. A mně to rozhodně nevadí... Spíš by mi vadil opak, protože jak v Přátelích říká Chandler jedno obrovské moudro - Když spolu dva žijí, začnou se podobat... Prostě dokud žili kluci bez Penny, nemělo se co (a hlavně jak) měnit. Ale od okamžiku, kdy ji Leonard poprvé pozdravil, byl osud všech zpečetěn. Sheldon to vyjádřil trochu jinak než Chandler, ale stejně dobře: Leonarde, když se sem ta žena před třemi roky přistěhovala, říkal jsem ti, ať s ní nemluvíš, a teď se podívej, jdeme pozdě do kina.

Edit: Lidi, a netapetujte (to platí i pro R&yho na minulé stránce Wink). Pro ty, kdo nevědí, co to je, neposílejte prostě dva příspěvky za sebou, používejte tlačítko Edit...
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 5 Empty Omlouvám se, snad už se to nestane...

Příspěvek  R&omize Sat 21 May 2011, 16:50

Nedělám to úmyslně, buďto předpokládám, že někdo stihne odpovědět, od čeho už spíš ustupuji nebo si neuvědomím, že odpovídám znovu někomu jinému a že mám zrovna už poslední příspěvek, jinak bych ho samozřejmě editoval, sám jsem byl jeden z těch, kdo za to ostataním zrovna netleskal... Wink
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 5 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sat 21 May 2011, 16:54

R&y: stačí před příspěvek napsat jméno, komu odpovídáš, jako jsem to udělala teď já a nemusíš se bát ničehož nic Smile
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 5 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  R&omize Sat 21 May 2011, 17:16

Kolikokoli napsal:R&y: stačí před příspěvek napsat jméno, komu odpovídáš, jako jsem to udělala teď já a nemusíš se bát ničehož nic Smile
To s tím ale nemá vůbec nic společného... Very Happy
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 5 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  mike2 Sat 21 May 2011, 18:01

R&omize napsal:V tom případě mě tedy prosím označuj pouze jako R&omize, je to jasné? :twisted:
Ďasík napsal:Já sice občas ty špatné citace opravuju, ale fakt mě to nebaví, tak se snažte.
Neměl by se snažit spíš autor redakčního systému a opravit ho, aby nenahrazoval ampersand entitou dvakrát?
Lidi, a netapetujte ... Pro ty, kdo nevědí, co to je, neposílejte prostě dva příspěvky za sebou, používejte tlačítko Edit...
Od kdy jsou dva příspěvky za sebou tapeta? O tapetování se dá začít mluvit tak při čtyřech nebo pěti, rozhodně ne při dvou... Naopak, zneužívání možnosti dodatečně editovat příspěvek k něčemu jinému než k opravám chyb výrazně zhoršuje přehlednost diskuse - jednak by každý musel pokaždé znovu číst i už přečtené příspěvky, jestli se tam náhodou neobjevilo něco nového, jednak někteří jdou tak daleko, že jsou schopni napsat reakci před příspěvek, na který reagují.
mike2
mike2

Znamení : Býk Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 243
Bodů : 246
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 50

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 5 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Grepis Sat 21 May 2011, 18:35

to Ďasík: Jestli bude mít serál další tři sezóny .. to si řeknem za cca dva roky a nějakej ten měsíc, jestli začnou natáčet sedmou sezónu ... možná i dřív, pokud se to odpíská. ...dnes kdy Amerika krachuje je to i u jiných ne až tak populárnějších seriálů běžnější úkaz. ... už sem měl zase rozepsanou další tézi ... no tady už to ať už v náznacích nebo přímo bylo naznačeno ... já seriál začal sledovat, protože ač nejsem nerd, tak rúznými zájmy alá komiks sci-fi film-fan mě byly postavy sympatické... teď už je to vztahovka a čím dál tím častější srovnávačka s HIMYM mě utvrzuje v tom, že to nemá smysl sledovat. Právě ti, co v první či druhé sezóně vyjadřovali svůj nesouhlas, tak těm se teď už seriál zamlouvá daleko víc ...
Grepis
Grepis

Počet příspěvků : 28
Bodů : 27
Reputace : -1
Datum registrace : 17. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 5 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Sat 21 May 2011, 18:56

Není to tak, ty hádky ve druhé sérii se týkaly právě toho, "že se z TBBT stává hrozná vztahovka, nejsou tam geek věci atd." a srovnávání s HIMYM a TaaHM bylo na denním pořádku, což jsme nikdo z "našeho tábora" nechápali. Smile Prostě jakmile se postavy začaly chovat byť jen trošičku méně úchylně, okamžitě byl oheň na střeše. Já jsem, aspoň co se páté série týče, velmi optimistický, protože čtvrtá (a hlavně její druhá půlka) se mi líbila možná i víc než ty předchozí...
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 5 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  mike2 Sat 21 May 2011, 19:14

Grepis má IMHO pravdu v tom, že ani to, že bylo oznámeno prodloužení na další tři roky, neznamená žádnou stoprocentní jistotu. Když to přeženu, v profesionálním sportu je taky běžné, že má trenér smlouvu na tři roky a za dva měsíce balí kufry... Na druhou stranu si ale ani nemyslím, že je nějaký důvod bít na poplach proto, že by seriál upadal nebo nebyl dostatečně geekovitý.
mike2
mike2

Znamení : Býk Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 243
Bodů : 246
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 50

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 5 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Sat 21 May 2011, 19:17

mike2 napsal:Grepis má IMHO pravdu v tom, že ani to, že bylo oznámeno prodloužení na další tři roky, neznamená žádnou stoprocentní jistotu. Když to přeženu, v profesionálním sportu je taky běžné, že má trenér smlouvu na tři roky a za dva měsíce balí kufry... Na druhou stranu si ale ani nemyslím, že je nějaký důvod bít na poplach proto, že by seriál upadal nebo nebyl dostatečně geekovitý.
Tys to vystih. Wink Tak to beru i já... Jen narozdíl od Grepise, který by TBBT ukončil už nejlíp před půl rokem nebo ještě dřív, já docela věřím, že pátá série bude super stejně jako čtvrtá, toť vše. Smile


Naposledy upravil Ďasík dne Sat 21 May 2011, 19:24, celkově upraveno 2 krát
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 5 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sat 21 May 2011, 19:19

Souhlasím. 4. série byla vynikající, spousta nových postav, nové prostředí, nové zápletky. Rozhodně jsem spokojená. A že je tam víc vztahů - co jste čekali, nejsou to roboti, jako Sheldon, jsou to lidi a mají svoje... potřeby. Smile
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 5 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Gabrielle Sat 21 May 2011, 19:33

Já si myslím, že kdyby ten seriál vypadal i teď tak, jako když běžela první řada, tak by to začlo být trochu nudný. Pořád jenom ultradlouhý vysvětlování všeho možnyho a hraní počítačových her. To je sice super, ale je třeba k tomu přidat ještě něco z jinýho soudku. Mně to vyhovuje tak, jak to bylo teď ke konci čtvrté řady.
Ale to bychom se tu asi pořád opakovali. Každej má svůj názor, že....
Gabrielle
Gabrielle

Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 65
Bodů : 66
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 04. 11

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 5 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 5 z 20 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 20  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru