Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

+48
NoMouse
padina
honzah
Sup_
Greg
Bizzy
esanti
Mysh
ohara
Ravenyse
ludolf
tx
Kal-El
Lisa
loner
R&omize
bozdinka
Miro
Kyong
lemming
jaco
Raistlin
Georgo
baal666
Pascal
bakeLit
Sheldon-Cooper
DSemik
al-kesh
mike2
Gabrielle
karaya1
rampage
firkraag
Kolikokoli
Borboletka
Pinny
kezir
tommas
Ďasík
MartyCZ
Grepis
yossarian
bodomkes
trinx
Budjik
minnie
ogedeikhan
52 posters

Strana 4 z 20 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 20  Next

Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Kyong Sat 21 May 2011, 11:51

Tak začátek té 4té série se mi líbil více, ale pak už to zase chvílema nebylo ono. Taky mi chybí, jak se postupně vytrácí ta vědecká úchylka vhodně vložená do každodenního života a to, co z toho pak vznikne za skvělá situace.
Kyong
Kyong

Znamení : Blíženci Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 70
Bodů : 80
Reputace : 0
Datum registrace : 08. 05. 11
Věk : 39
Místo : Bohumín

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S04E24 - The Roomate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  bodomkes Sat 21 May 2011, 12:25

lemming napsal:Nejsi, naopak takových lidí je většina. A je tu pro ně je tu spousta (jiných) seriálů, takže by TBBT mohla zůstat jaká byla na začátku Twisted Evil
Hele, jenom proto, že nám vyhovují trochu reálnější vývoje postav a děje, neznamená, že bychom stále neoceňovali a nevítali nerdovské vyjadřování, myšlení, hlášky apod. Razz
lemming napsal:
Mimochodem, Leonard co chce. Very Happy
Dobrý vtip. Jediné, co opravdu chce, je přijetí žen, ale o tom ani neví. Very Happy A jinak tak pořád chtěl Penny, ale objevila se Priya, tak proč vlastně ne ji, ale zároveň nechtěl ztratit Penny, takže byl pořád tak mezi dvěma sloupy, Penny a Priyou. Kdyby věděl, co chce, tak si to vybere a stojí si zatím a ne, že se bojí čehokoli pustit, aby neztratil své jisté. Wink Ale v tomhle je dokonale lidský, takoví zbabělci už lidé jsou. Smile

A s tím Howardem souhlasím se všemi, komu vyhovuje jeho vývoj. Na začátku pro mě bylo celkem utrpení poslouchat ty jeho úchylné a zoufalecké pokusy. Very Happy Takhle ho mám ráda. A je pravda, že se seriál a postavy vyvíjí, ale proti jiným sériím té nerdovské náplně (hlášek apod.) neubývá. Jen mi přijde, že hodně lidem vyhovovalo, když byli větší zoufalci ve vztazích. Ale jak říkala Koli, lidé se mění a chtějí se usadit. Wink Tak to tak berte, že je seriál nejen o nerdovských charakterech, ale o lidských bytostech. Wink
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Sat 21 May 2011, 12:35

Gabrielle napsal:Vážně jsem jediná, kdo by si přál, aby zůstal Howard relativně normální, aby Bernadette a Amy zůstaly až do konce, aby Amy trávila ještě víc času s holkama, protože jí to prospívá, aby pokračovala Penny-Raj věc, a aby už se Leonard konečně rozhodl, co chce?
bakelit napsal:Vítej na palubě! Very Happy
lemming napsal:Mimochodem, Leonard ví co chce. Very Happy
bodomkes napsal:Dobrý vtip. Jediné, co opravdu chce, je přijetí žen, ale o tom ani neví. Very Happy A jinak tak pořád chtěl Penny, ale objevila se Priya, tak proč vlastně ne ji, ale zároveň nechtěl ztratit Penny, takže byl pořád tak mezi dvěma sloupy, Penny a Priyou. Kdyby věděl, co chce, tak si to vybere a stojí si zatím a ne, že se bojí čehokoli pustit, aby neztratil své jisté. Wink Ale v tomhle je dokonale lidský, takoví zbabělci už lidé jsou. Smile
Gabrielle: Taky tě vítám v klubu. Smile A Lemming má s tím Leonardem pravdu, narozdíl do Bodomkes, která je v tomhle dost mimo - Leonard ví naprosto přesně, co chce. Ta, kdo to neví, je Penny. Ona ho přece odkopla kvůli tomu, že jí řekl, že ji miluje. A teď ho zase odkopla Priya, akorát mu o tom zapomněla říct... Leonard má prostě hroznou smůlu...
lemming napsal:Nejsi, naopak takových lidí je většina. A je tu pro ně je tu spousta (jiných) seriálů, takže by TBBT mohla zůstat jaká byla na začátku Twisted Evil
bodomkes napsal:Hele, jenom proto, že nám vyhovují trochu reálnější vývoje postav a děje, neznamená, že bychom stále neoceňovali a nevítali nerdovské vyjadřování, myšlení, hlášky apod. Razz
Bodomkes, za tohle máš bod, i když to s Leonardem jsi nedala. Wink
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sat 21 May 2011, 12:40

Chtělo by to nějakou epizodu, kde by byl Leonard s Penny zavřený v jedné místnosti, bez možnosti úniku. Konečně by si sedli a vyříkali si to. Takto chodí jen kolem horké kaše. Penny je slepice, má se konečně rozhoupat a říct Leonardovi, co k němu cítí, lepšího kluka snad ani nepoznala, tak nevím, o co jí jde. Leonard se zase zbytečně drží zpátky a naivně si myslí, že když bude s Priyou, tak je všecko v cajku...
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Raistlin Sat 21 May 2011, 12:42

Ďasík:
1) To máš těžký. Na jednu stranu chápu, že se seriál v současné podobě líbí pořád dost divákům. Nechci jim to brát, i když jejich názor nesdílím. Taky je mi jasné, že dokud TBBT vydělává, budou se točit další a další řady, než přestane být rentabilní. Jen bych zkrátka kvůli všem těm fajn vzpomínkám nerad, aby tenhle seriál nebyl nakonec The Big Bang Theory už jen podle jména a stejných herců. Zatím ještě není oheň na střeše, ale znervózňuje mě, jak bezstarostně si občas scénáristi hrají se sirkami.

2) Tehdy to bylo divočejší, jelikož začaly padat první iluze, že půjde udržet seriál dostatečně nerdovský. A tak rozčarovaně odcházeli první fanoušci. Pokud někdo opravdu nedokázal přenést přes srdce odklon od první série, zřejmě jej definitivně dorazila třetí řada, takže čtvrtou už prostě nesledoval...a není už tím pádem tady na fóru, aby rozpoutal pořádnou výbušnou diskusi, jak příšerně TBBT upadl. Smile
Raistlin
Raistlin

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 63
Bodů : 69
Reputace : 0
Datum registrace : 26. 09. 09
Místo : Nymburk/Praha

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S04E24 - The Roomate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  bodomkes Sat 21 May 2011, 12:42

Ďasík: Dík Very Happy Já bych souhlasila s tím, že Leonard ví, co chce, dokud nezačal chodit s Priyou... Razz Ale je fakt, že má na ty ženský docela smůlu. Ale ne že by si za to nemohl, když si takové vybírá.. Wink

Koli:
Jo, to by někdy chtělo i v životě. Zavřít se do místnosti a všecko si vyříkat. XDD A jak často se to stává? Laughing
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  lemming Sat 21 May 2011, 12:50

Ďašík: Díky náčelníku, že ses mně zastal s tím Leonardem Very Happy Leonard chtěl Penny, ta ho nechala. Když byla možnost být s Priyou, tak s ní začal chodit - proč ne, když ho Penny nechce.

Technicky vzato, Priya mu nedala kopačky, od začátku brala ten vztah jako dočasné povyražení, jen to Leonardovi neřekla Very Happy

bodomkes napsal:Hele, jenom proto, že nám vyhovují trochu reálnější vývoje postav a děje, neznamená, že bychom stále neoceňovali a nevítali nerdovské vyjadřování, myšlení, hlášky apod. Razz

Však nikdo netvrdí, že je nevítáte. Mně teda připadal "původní" TBBT reálný až dost, na změna není směrem k reálnosti, ale směrem k mainstreamovosti.

lemming

Počet příspěvků : 89
Bodů : 90
Reputace : 0
Datum registrace : 01. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Gabrielle Sat 21 May 2011, 13:00

Ale jo, s tím Leonardem máte asi pravdu. Penny by si to měla ujasnit. I když má na to ještě pár sérií, takže nepředpokládám, že se s Leonardem dají dohromady na začátku páté a vydrží spolu až dokonce.
A jinak bych řekla, že úpadek nerdovskýho humoru je dán tím, že Sheldon už není tou úplně ústřední postavou, jak to bylo v druhé sérii. Což mi ani moc nevadí, protože se do popředí dostává moje totálně nejoblíbenější postava Rajesh. Very Happy

A jen tak mimochodem, dík za všechny ty titulky, který jsou geniální. Vždycky obdivuju, jak se vypořádáte se všema těma dvojsmyslama a básničkama Very Happy
Gabrielle
Gabrielle

Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 65
Bodů : 66
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 04. 11

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Sat 21 May 2011, 13:31

Gabrielle: Takže zaprvé, díky. Very Happy A zadruhé - přesně to mi vadilo na dřívějších sériích. Sheldon byl "vlajková loď" a ti ostatní tam byli čistě do počtu. Pamatuju si, že když byl díl, jak Penny válčila se Sheldonem, už jsem měl Sheldona vážně plné zuby a říkal jsem si, že jestli se na něj budou pořád takhle upínat a dělat ho čím dál nesnesitelnějším a otravnějším, přestanu se na TBBT dívat. Já osobně beru Sheldona jako postavu nutnou pro zachování geekovského rázu seriálu, ale to je tak všechno. Jsem mnohem radši, když se do popředí dostane někdo jiný, ať už je to kdokoli. A nejlépe samozřejmě Raj, protože je to absolutně nejlepší postava tohohle seriálu. Smile I když musím přiznat, že právě Sheldon Rajovi přidává hodně na vtipnosti, protože ti dva se naprosto úžasně doplňují a jsou skutečně vražedné duo (jak spolu "přemýšleli", jak se hádali o stůl, jak spolu šli balit holky, jak minule Raj komentoval Sheldonovi karty, "Nepřišel jsem pomáhat, přišel jsem se posmívat..." - to všechno jsou jedny z nejlepších scén TBBT vůbec).
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Gabrielle Sat 21 May 2011, 13:49

Jo jo, Eye of the Tiger bylo nejlepší.
Líbí se mi, že Sheldon je furt stejnej asociál, ale už není taková sviňa. Very Happy
Gabrielle
Gabrielle

Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 65
Bodů : 66
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 04. 11

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Miro Sat 21 May 2011, 14:51

No tak konečne som sa sem zaregistroval lebo po tejto časti mi to nedalo Very Happy Takže chcem vyjadriť veľmi veľkú nespokojnosť ako to dopadlo na konci, toto myslím nebude mať dobrú dohru a určite si nebudem naivne myslieť že scenáristi z toho vykorčuľujú tak že sa medzi nimi nakoniec nič nestalo, aj keď by som si veľmi želal aby to tak bolo. Inak diel bol dobrý až na tú scénu s tou masážou (pripadala mi akoby do počtu) a až na ten záver ktorý ma tak trochu dosť znechutil. Dúfam že Penny a Raj sa nedajú spolu dokopy.

Miro

Počet příspěvků : 147
Bodů : 163
Reputace : 0
Datum registrace : 21. 05. 11

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Sat 21 May 2011, 14:58

Miro: Proč ne? Smile Vždyť se k sobě krásně hodí... Mě osobně to dost potěšilo. Ale každopádně tohle skutečně vypadalo jako jednorázová akce, aby se nějak "zapůsobilo" na Leonarda.
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  bozdinka Sat 21 May 2011, 15:25

Aaaa Prya byla v tomto dile nesnesitelna. "You know what, I don't want to deal with this right now." Doufam, ze uz ji v zadnem dalsim dile neuvidim. Evil or Very Mad

bozdinka

Počet příspěvků : 1
Bodů : 1
Reputace : 0
Datum registrace : 21. 05. 11

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sat 21 May 2011, 15:29

Jupí! Alespoň nejsem jediná, kdo si myslí, že vztah Penny + Raj by byl super. Jejich vztah by byl mnohem zajímavější než P + L (Raj by nemohl s Penny mluvit ani v posteli, což by přineslo hromadu vtipů), měli by spolu nádherné karamelové děti, které by se nemusely bát, že po kousku sýra se stane místnost neobyvatelná, a Raj už by nemusel truchlit, že je sám. A poprvé by před Penny nahlas mluvil (bez alkoholu) na svatbě, kdy by jí řekl "I do"... aaach... to by bylo tak romantické!
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Zajímavé...

Příspěvek  R&omize Sat 21 May 2011, 15:35

Kolikokoli napsal:Jupí! Alespoň nejsem jediná, kdo si myslí, že vztah Penny + Raj by byl super. Jejich vztah by byl mnohem zajímavější než P + L (Raj by nemohl s Penny mluvit ani v posteli, což by přineslo hromadu vtipů), měli by spolu nádherné karamelové děti, které by se nemusely bát, že po kousku sýra se stane místnost neobyvatelná, a Raj už by nemusel truchlit, že je sám. A poprvé by před Penny nahlas mluvil (bez alkoholu) na svatbě, kdy by jí řekl "I do"... aaach... to by bylo tak romantické!
Zvláštní, že jsem si toho nevšiml dřív, ty máš docela zvrácený smysl pro humor... Twisted Evil
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  mike2 Sat 21 May 2011, 15:36

Gabrielle napsal:Vážně jsem jediná, kdo by si přál, aby zůstal Howard relativně normální, aby Bernadette a Amy zůstaly až do konce, aby Amy trávila ještě víc času s holkama, protože jí to prospívá, aby pokračovala Penny-Raj věc, a aby už se Leonard konečně rozhodl, co chce?
První tři určitě ano, Penny+Raj rozhodně ne a co se Leonarda týká, taky si myslím, že moc dobře ví, co chce, jen bohužel nemá ve svém okolí nikoho, s kým by to šlo realizovat (ale nad Penny nelámu hůl, ještě tak ty dvě série a snad to půjde).
lemming napsal:Nejsi, naopak takových lidí je většina.
...a jak to v podobných případech bývá, spokojená většina mlčí a vyjadřuje se především remcající menšina. :-)
Kyong napsal:Taky mi chybí, jak se postupně vytrácí ta vědecká úchylka vhodně vložená do každodenního života a to, co z toho pak vznikne za skvělá situace.
Nemyslím si, že se vytrácí. Možná to tak jen trochu vypadá, protože to, co nám na začátku vyráželo dech, už po čtyřech sériích zevšednělo. Vem si třeba minulý díl a Sheldona v nemocnici - vyváděl tam daleko horší věci než na začátku, ale my už jsme tak otupělí, že nám to ani nepřijde.
Ďasík napsal:Já osobně beru Sheldona jako postavu nutnou pro zachování geekovského rázu seriálu, ale to je tak všechno. Jsem mnohem radši, když se do popředí dostane někdo jiný, ať už je to kdokoli.
Souhlas. Názory, že by to mělo být (nebo dokonce je) jen "Sheldon a křoví", mi nikdy blízké nebyly.
A nejlépe samozřejmě Raj, protože je to absolutně nejlepší postava tohohle seriálu.
Mně naopak Raj pořád nějak nesedí a přijde mi, že ani autoři nemají pořád jasno, co s ním. Jen se selektivní němotou a sebelítostí se sedm sérií vystačit nedá, ale ta "ďábelská" poloha z minulého dílu je ještě horší.
Kolikokoli napsal:a Raj už by nemusel truchlit, že je sám
Už si ani nejsem jistý, jestli o to vůbec stojí. Chvílemi mi přijde, že si v té své sebelítosti ("Nepolituju-li se sám, nikdo to za mne neudělá.") tak bahní, že už snad ani nechce žít jinak. Leonard a Howard taky nebyli spokojení se svými životy, ale snažili se je změnit, Sheldon je se sebou naprosto spokojen, jen Raj je sice nespokojený, ale nehne prstem, aby s tím něco udělal.
mike2
mike2

Znamení : Býk Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 243
Bodů : 246
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 50

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S04E24 - The Roomate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  bodomkes Sat 21 May 2011, 15:40

Ohledně Raje do písmene souhlasím s mikem.
A znovu říkám - Raj & Penny neeee! pale Všichni víme, ke komu Penny skutečně patří. Bylo nám to naznačeno v prvním díle a to se prostě nemění. Penny&Leonard FTW! Very Happy
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sat 21 May 2011, 15:41

Já to nemyslela až tak, ale myslím, že by spolu měli alespoň chvilku něco mít. Jinak by to Penny tak trochu přidalo na pověsti "sluty bitch" Very Happy

bodomkes: já vím, že Penny ve skutečnosti patří k Howardovi, ale když Bernardette je tak sympatická!
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 4 Empty ???

Příspěvek  R&omize Sat 21 May 2011, 15:45

Kolikokoli napsal:... bodomkes: já vím, že Penny ve skutečnosti patří k Howardovi, ale když Bernardette je tak sympatická!
confused Suspect confused
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 4 Empty :D

Příspěvek  R&omize Sat 21 May 2011, 15:46

bodomkes napsal:Ohledně Raje do písmene souhlasím s mikem.
A znovu říkám - Raj & Penny neeee! pale Všichni víme, ke komu Penny skutečně patří. Bylo nám to naznačeno v prvním díle a to se prostě nemění. Penny&Leonard FTW! Very Happy
Opět a opět souhlas, já tě snad jmenuju svým tiskovým mluvčím... Very Happy

Edit: Zase to nikdo nestihl a neodpověděl? Tak tedy pomiňte za dva příspěvky po sobě... Very Happy


Naposledy upravil R&omize dne Sat 21 May 2011, 15:48, celkově upraveno 1 krát
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sat 21 May 2011, 15:47

No, hned jak jsem viděla Howarda v 1. díle, jak laškuje s Penny, tak mi bylo jasné, že ti dva MUSÍ skončit spolu. Asi tak jako když jsem poprvé viděla Barneyho v HIMYM, a bylo mi hned jasné, že se ožení dřív než Ted (což je pravda Smile ).
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Asi tak...

Příspěvek  R&omize Sat 21 May 2011, 15:50

Kolikokoli napsal:No, hned jak jsem viděla Howarda v 1. díle, jak laškuje s Penny, tak mi bylo jasné, že ti dva MUSÍ skončit spolu. Asi tak jako když jsem poprvé viděla Barneyho v HIMYM, a bylo mi hned jasné, že se ožení dřív než Ted (což je pravda Smile ).
To samé Ross v Přátelích... Wink
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Sat 21 May 2011, 15:52

mike2: Ta ďábelská poloha byla u Raje odjakživa. Very Happy A v S03E08 (A druhý den ráno... když se probudil... převalil se na posteli a uvědomil si... HA-HA-HA! ... Že je to jeho sestřenice!!!) a S03E09 (už několikrát zmiňované Nepřišel jsem pomáhat, přišel jsem se posmívat) propukla naplno... A je dokonalá!!! I jeho hlášky Kolosálního hada mám přímo tady! nebo Hnijící zombie - nová Sheldonova fotka na Facebooku v minulém díle byly perfektní. Byl jsem hrozně rád, že zrovna na sraz vyšel tak dobrý díl.

A tahle ďábelskost v něm byla už od první chvíle, co pořádně promluvil - jak urážel Lalitu.

Edit: Ještě mě napadla jedna jeho úžasná hláška (a hlavně to, co po ní následovalo Very Happy): Jsem zvědavý, jak si tvé zhoubné plyny poradí s mými vonnými svíčkami s vůní skořice a jablek!!!.


Naposledy upravil Ďasík dne Sat 21 May 2011, 15:57, celkově upraveno 1 krát
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  DSemik Sat 21 May 2011, 15:55

Kolikokoli napsal:Já to nemyslela až tak, ale myslím, že by spolu měli alespoň chvilku něco mít. Jinak by to Penny tak trochu přidalo na pověsti "sluty bitch" Very Happy

bodomkes: já vím, že Penny ve skutečnosti patří k Howardovi, ale když Bernardette je tak sympatická!

Již před několika lety jsem se zařekl, že až bude mít Howard něco s Penny, tak s TBBT končím. =)

Jinak já si myslím, že by se znovu mohla objevit Leslie a případně si i promluvit s Amy.

DSemik

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 31
Bodů : 31
Reputace : 0
Datum registrace : 22. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  mike2 Sat 21 May 2011, 15:59

Ďasík napsal:Ta ďábelská poloha byla u Raje odjakživa.
To ano, ale vždycky to byly jen jednotlivé momenty. Když se tak choval systematicky celý díl, tak mi to prostě připadalo divné. Tím spíš, že to byl jen ten jeden díl a předtím i potom to byl ten starý dobrý užírající se Raj. Měl jsem z toho podobný pocit, jako když Sheldon najednou z ničeho nic začal se svými "classic pranks", o kterých jsme předtím dvě série neslyšeli jedinou zmínku.
Kolikokoli napsal:Jinak já si myslím, že by se znovu mohla objevit Leslie a případně si i promluvit s Amy.
Jsem rozhodně pro, Leslie a Amy, to by mohla být vražedná kombinace... :-)
mike2
mike2

Znamení : Býk Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 243
Bodů : 246
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 50

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 20 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 20  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru