S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Strana 6 z 20 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 13 ... 20  Next

Goto down

Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  mike2 za Sat 21 May 2011, 19:38

Ještě bych doplnil, že Ďasík má naopak pravdu v tom, že kdyby si manažeři CBS mysleli, že seriálu upadá sledovanost, těžko by podepsali další tři roky. A jelikož předpokládám, že mají přesnější informace než Grepis, nemyslím, že to se sledovaností bude až tak špatné. Možná se sledovaností v jisté velmi úzké skupině lidí, ale s tím se holt její členové musejí smířit, stejně jako jsem se já smířil s tím, že autoři desktopových operačních systémů nevolí defaultní nastavení v souladu s mými představami.
mike2

Znamení : Býk Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 243
Bodů : 246
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 44

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Ďasík za Sat 21 May 2011, 20:15

To s těmi manažery jsem sice nepsal já, ale ztotožňuju se s tím názorem, takže díky. Wink
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 34
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

No co...

Příspěvek  R&omize za Sat 21 May 2011, 23:09

Ďasík napsal:To s těmi manažery jsem sice nepsal já, ale ztotožňuju se s tím názorem, takže díky. Wink
Mám dojem, že jsem to byl já... Hergot, lidi, ne všechno, co napíše Ďasík je svaté a ne všechno svaté, co se tu napíše, je od Ďasíka... Pokaždé, když napíšu něco, co stojí za to, se nějak zapomene, že jsem to napsal já... No co, asi budu doceněn až po smrti... Twisted Evil
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 32
Místo : Přerov/Olomouc

Zobrazit informace o autorovi http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Kolikokoli za Sat 21 May 2011, 23:43

R&y: lol!
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 28
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

Zobrazit informace o autorovi http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Ďasík za Sun 22 May 2011, 00:20

Připojuju se ke Koli: lol!
Ďasík
Admin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  baal666 za Sun 22 May 2011, 02:33

R&omize napsal:
Ďasík napsal:To s těmi manažery jsem sice nepsal já, ale ztotožňuju se s tím názorem, takže díky. Wink
Mám dojem, že jsem to byl já... Hergot, lidi, ne všechno, co napíše Ďasík je svaté a ne všechno svaté, co se tu napíše, je od Ďasíka... Pokaždé, když napíšu něco, co stojí za to, se nějak zapomene, že jsem to napsal já... No co, asi budu doceněn až po smrti... Twisted Evil
To zní jako kacířství a vzpoura proti webovým bůžkům... Evil or Very Mad Myslím, že by o dalším osudu tohoto rouhače měl rozhodnout dvanáctičlený náboženský tribunál z řad nejzasloužilejších spamerů tohoto fóra...
baal666

Znamení : Panna Prase
Počet příspěvků : 327
Bodů : 397
Reputace : 4
Datum registrace : 01. 10. 09
Věk : 23
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Kolikokoli za Sun 22 May 2011, 02:44

Správně! Dost již toho kacířství. Ta monstra budou za úsvitu popravena. A až je popravíte, tak spalte jejich těla a popel mi přineste na stříbrném podnosu. Se sklenkou chlazené minerálky.
Kolikokoli

Návrat nahoru Goto down

Červený trpaslík... :)

Příspěvek  R&omize za Sun 22 May 2011, 05:01

baal666 napsal:To zní jako kacířství a vzpoura proti webovým bůžkům... Evil or Very Mad Myslím, že by o dalším osudu tohoto rouhače měl rozhodnout dvanáctičlený náboženský tribunál z řad nejzasloužilejších spamerů tohoto fóra...
Děkuji, že chceš tak urychlit mé docenění... Wink What a Face
Kolikokoli napsal:Správně! Dost již toho kacířství. Ta monstra budou za úsvitu popravena. A až je popravíte, tak spalte jejich těla a popel mi přineste na stříbrném podnosu. Se sklenkou chlazené minerálky.
Děkuji, že jsi tam nechala to množné číslo... Very Happy
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 32
Místo : Přerov/Olomouc

Zobrazit informace o autorovi http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  MartyCZ za Sun 22 May 2011, 08:41

R&y: Páni, 5 hodin. To si byl tak dlouho vzhůru, nebo tak zatraceně brzo vstáváš a vyčkáváš nanebevzetí?
baal a Koli: Jestli takhle budete pokračovat, tohle fórum bude potřebovat ROFL(MAO) smajlíka. Laughing A já lékařskou pomoc.
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 27

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  loner za Sun 22 May 2011, 10:16

Gabrielle napsal:Já si myslím, že kdyby ten seriál vypadal i teď tak, jako když běžela první řada, tak by to začlo být trochu nudný. Pořád jenom ultradlouhý vysvětlování všeho možnyho a hraní počítačových her. To je sice super, ale je třeba k tomu přidat ještě něco z jinýho soudku. Mně to vyhovuje tak, jak to bylo teď ke konci čtvrté řady.
Ale to bychom se tu asi pořád opakovali. Každej má svůj názor, že....

to ovsem bavilo lidi, jako treba mne, co vsechny ty hry hrajou Smile

loner

Počet příspěvků : 3
Bodů : 3
Datum registrace : 29. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Ďasík za Sun 22 May 2011, 12:12

MartyCZ napsal:R&y: Páni, 5 hodin. To si byl tak dlouho vzhůru, nebo tak zatraceně brzo vstáváš a vyčkáváš nanebevzetí?
No, já se taky v pět ráno divil, že R&y píše. Smile Vypadá to, že jsme přes noc byli skoro všichni vzhůru...

Edit: Tohle je můj 1111. příspěvek, super! Very Happy
Ďasík
Admin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Lisa za Sun 22 May 2011, 12:51

Tak moje potřeba taky se vyjádřit, přebila tu, jen si to tu číst Smile

Já jsem rozhodně zastáncem vývoje postav. Nikdy bych neřekla, že můj původní odpor k Howardovi se může změnit k tomu, že mám jeho postavu opravdu hodně ráda. Čtvrtá série pro mě byla srovnatelná s první, ne-li lepší. Akorát teda by ten vývoj měl být nějak (aspoň lehce) objasněn. Docela mě totiž zarazilo, že Sheldon, kterému nedělalo problém jít s Leonardovou matkou do nemocnice a nechat si vyšetřit mozek jen tak pro zábavu, jeho i její Very Happy, se naráz bál jít do nemocnice. A když chodil Leonard se Stephanií, tak v jednom z těch pár dílů dokonce sám sedí jen tak v nemocnici a když ho Stephany zaregistruje, tak jí začne vyjmenovávat, která vyšetření by potřeboval.

Penny -Raj... nelíbila se mi v tom ta předvídatelnost. Ale Pennyino: Really, still can't talk to me?!... to sem málem spadla ze židle Very Happy . Já bych jim šanci dala, ale celkově mi víc pasuje k Leonardovi.

Jinak bych celkově dala víc prostoru Penny + Bernadette + Amy... až neuvěřitelné oživení seriálu. A Priya je crafty bitch! Pryč s ní!

Howgh.

Lisa

Počet příspěvků : 7
Bodů : 7
Datum registrace : 22. 05. 11

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Kolikokoli za Sun 22 May 2011, 12:57

Lisa: cheers
Ďasíkovy příspěvky: cheers
Kolikokoli

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Kal-El za Sun 22 May 2011, 14:17

7/10

Začnu takhle.

Episoda se vyvíjela skvělým spůsobem až do té doby jak Penny hupsla s Rajem do postele.
Touhle scénou tvůrci úplně obrátili můj pohled na Penny jako na charakter seriálu a jestli dají Penny s Leonardem dohromady tak jsou pro mne kokoti. Penny mi už příjde jako nějaká pardon za to "děvka" spí pořád s někým jiným a ted ještě ktomu s takovým idiotem jako Raj . Jestli tahle scéna měla být vtipná tak to teda pěkně dosrali dojem z episody .
Za chvíli můžeme očekávát ,že se nechá ojet i od Howarda a rozbourá mu vstah s Bernedatte . No jestli sní Leonard ještě bude tak je blbec. Měj jsem podobnou dívku. Chodili jsme spolu .. pak se rozešli a ona se vyspala s kámošem . Pak se chtěla dát semnou dohromady ,ale co je moc to je moc.

Linie Leonarda s Priou jsem nadšený. To hodnotím pozitivně . Doufám ,že ti 2 budou spolu a Leonarda příjmou její rodiče (snad) . Prostě jen měla strach. Pro mě je to daleko lepší character než Penny . Takže budu jen doufat ,že to mezi ní a Leonardem se urovná a dopadne to dobře a nerozejdou se .

Raj ten už je tam jen jako vycpávka a nemá žádnou budoucnost leda -že by se vydal hledat jinčí lék na mluvení s ženami než alkohol. Nemá seriálu nic moc co nabídnout

Sheldon a Amy - Super. Jak spolu mluvili jsem se smál jak nikdy hlavně Sheldonovo "My hands are magic" . :-D

Takže po episodě smíšené pocity a taky špatné . Měl jsem chut dát 5/10 ,ale Sheldon to zachránil.

btw : Hlavně ,že Penny " Nikdy jsem Leonarda neměla opouštět " a následně skončí v posteli s jedním s jeho kamarádů.
Jediná BITCH je tu ted Penny.

Kal-El

Počet příspěvků : 66
Bodů : 70
Datum registrace : 29. 09. 10

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Ďasík za Sun 22 May 2011, 14:27

Z toho, cos napsal, je prostě slyšet "Nenávidím Raje". Very Happy V tom případě tě naprosto chápu...

Edit: A Priya je obrovská mrcha. Ne kvůli tomu tajnůstkaření, ale kvůli tomu, jak Leonardovi přikazuje, co má a co nemá dělat a s kým se může a nemůže stýkat.
Ďasík
Admin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Gabrielle za Sun 22 May 2011, 14:31

RAJ NENÍ IDIOT!!!!
Gabrielle

Počet příspěvků : 65
Bodů : 66
Datum registrace : 29. 04. 11

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Kal-El za Sun 22 May 2011, 14:35

Raj je idiot. Chování jako postižený

Neříkám,že ho nemám rád ,ale mne už ničím za poslední dobu nepobavil. Mám radši Priu než Penny. Leonard je ted v pohodě.
Nevím.. asi jen blázen by se dal zase dohromady s holkou co se rozešel a ta se mu vyspala s kamarádem.

Kal-El

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Ďasík za Sun 22 May 2011, 14:41

Já v tom nevidím problém, vzhledem k tomu, že už od té doby, co spolu chodili, uplynul rok. Wink A navíc je Raj moje nejoblíbenější postava, takže se mi to i docela zamlouvá...
Ďasík
Admin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Kolikokoli za Sun 22 May 2011, 14:43

Kal-El: co jsi to říkal o Rajovi? Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Pryia byla super ze začátku, ale teď je to mrcha. Znám jeden takový pár v reálu a upřímně - nechápu, proč s ní ten kluk pořád je. Furt mu přikazuje, co má dělat a co nemá dělat. Když ona má zkoušku a musí se učit, tak on se nemůže jít někam ven bavit. Musí být doma, ale nesmí ji rušit od učení. Furt mu nadává a říká s kým má a s kým nemá kamarádit. Sorry, ale taková holka je děs...
Kolikokoli

Návrat nahoru Goto down

Re: S04E24 - The Roomate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  bodomkes za Sun 22 May 2011, 14:48

Souhlas, Ďasíku. Very Happy Priya je mrcha taky kvůli tomu, jak si s Leonardem hraje. Evidentně to nebere vážně, ale narozdíl od minule se neobtěžovala mu říct, že to není vážné a nechala ho si dělat iluze o budoucnosti. To je jedna z mnoha ukázek Priyina necitelného charakteru.
A Penny se občas chová fakt hloupě, ale ne všichni se poučí po prvním kopanci. Někdo si musí namlátit čumák stokrát, než mu nejde, že tudy cesta nevede. Smile (Navíc jsou největší pohromou chudáci sami sobě.) Ano, že se probudila vedle Raje v posteli, ani mě nepotěšilo, ale třeba to motivuje Leonarda, stejně jako tuhle službu prokázala Priya Penny. A někteří se trošku moc ztotožňujete s postavami, až zapomínáte, že je to sitcom. Wink Osobně mi přijde horší chování Leonarda vůči Penny, když chodil s Priyou, než že se Penny z opilosti s někým vyspala, když je proboha nezadaná... To má držet rok celibát? Razz Samozřejmě to byl omyl, ale stalo se..
Btw nevím, kde jsi, Kal-El, přišel na "chování postiženého". Určitě máš nějaké logické vysvětlení, kde jsi svoji analogii vzal, nezaložené na osobní nesympatii. Wink
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 26
Místo : Brno-venkov

Zobrazit informace o autorovi http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Kal-El za Sun 22 May 2011, 14:49

Říkal jsem ,že je jako postižený . (Neber to doslova .. je to asi 20 min co jsem shlédl epku takže pocity rozhořčené

Sem tam tam něco vtipného kecne.. jinak chodí od bytu k bytu ..

Moje nejoblíbenější postava je Sheldon . Pak Leonard a Howard . Poslední Penny a Raj. Penny jsem ještě před 2 hodinkama řadil na první pozice. Ted ne.

Kal-El

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Lisa za Sun 22 May 2011, 14:55

Kal-El: Pro mě je Prya bitch už jen kvůli tomu, že se první s Leonardem vyspí jen tak pro zábavu a pak až se jí teda zlíbí po čase, tak s ním začne chodit. A z její reakce v téhle epizodě mi přišlo, že to s ním nikdy nemyslela úplně vážně a prostě si jen zpříjemnila čas, než zas pojede zpátky do Indie.
...ale já mám vůči ní averzi už té doby, co mu zakazovala stýkat se s Penny a snažila se měnit jeho styl oblékání, o čočkách nemluvě. Laughing
Lisa

Počet příspěvků : 7
Bodů : 7
Datum registrace : 22. 05. 11

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Kolikokoli za Sun 22 May 2011, 15:02

Mě nejvíc naštvala tím, jak se snaží Leonarda předělat. Jde na ní vidět, že prostě geeky pohrdá - svým bratrem i Leonardovými zálibami. To se mi líí na Penny - ta si myslí jen, že je to zvláštní, ale nevadí jí to. Na Pryi jde ale krásně poznat, že pro ni jsou to jen chrchle plovoucí v toaletní míse života... Překvapuje mě, že přistoupila na tu Star Trek ložnicovou akci Very Happy.
Kolikokoli

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  DSemik za Sun 22 May 2011, 15:05

Kal-El napsal:
Moje nejoblíbenější postava je Sheldon . Pak Leonard a Howard . Poslední Penny a Raj. Penny jsem ještě před 2 hodinkama řadil na první pozice. Ted ne.

S hodnocením, resp. pořadím, postav souhlasím. Jestli je Rajesh psychicky mimo nebo ne je jasné, neboť o tom je většina jeho chování, stejně jako u Sheldona. A k Sheldonovi bych dodal, že občas mu tvůrci přichystali dementní situace, hlášky a smích, ale přesto je pro mne nejsympatyčtější postavou (z těch hlavních).

DSemik

Počet příspěvků : 31
Bodů : 31
Datum registrace : 22. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Kal-El za Sun 22 May 2011, 15:14

Sheldonovi se zasměju pokaždé.. říkejte si co chcete ,ale ten herec ho hraje bravurně a je s postavou dobře sžitý.

Pořád mám rád Howarda.. je to takový malý židáček ,který je vtipný každou episodu.
Raj mi spíš vadí v tom ,že ho je vidět jen se potulovat .. neví co by dělal tak vyrypuje ..a ještě ted si to nasměruje do ložnice s kamarádovou EX .. neříkám ,že ten herec je špatný ,ale špatný je ten character takový jakou cestou ho oni vedou .Snad mne pobavil jen když si stáhl kalhoty v tom obchodě. Stou Priuou máte pravdu nějak mi to ted po té epce nedošlo .. jako já nevím .. já být Leonardem tak du bydlet někde sám ,ale chápu ,že to je sit-com takže se nic takové nestane.

Kal-El

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Strana 6 z 20 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 13 ... 20  Next