Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S04E22 - The Wildebeest Implementation [TITULKY]

+16
minnie
rampage
bodomkes
tx
baal666
Ďasík
NoMouse
kurtik123
R&omize
Kolikokoli
Sheldon-Cooper
Sk1X1
divenka
bakeLit
Sup_
Admin
20 posters

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Goto down

S04E22 - The Wildebeest Implementation [TITULKY] - Stránka 4 Empty Re: S04E22 - The Wildebeest Implementation [TITULKY]

Příspěvek  NoMouse Wed 11 May 2011, 01:05

Aha, tak v tom případě mě tam nejvíc mátl ten "střelec pět a jedna třetina" - proč je tak divně očíslovaný? Nějaká narážka na nástupiště devět a tři čtvrtě? Smile
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

S04E22 - The Wildebeest Implementation [TITULKY] - Stránka 4 Empty Re: S04E22 - The Wildebeest Implementation [TITULKY]

Příspěvek  Ďasík Wed 11 May 2011, 01:13

No, to nevím, stejně tak tam je třeba "Včelař na krále 20.", "Můj katapult vymršťuje mého střelce na gorilu číslo dvě Howardovy královny." a "Jezdec bere stařenku... šest a jedna třetina." Very Happy
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E22 - The Wildebeest Implementation [TITULKY] - Stránka 4 Empty Re: S04E22 - The Wildebeest Implementation [TITULKY]

Příspěvek  NoMouse Wed 11 May 2011, 01:16

Aha. Zkrátka další Sheldonovina, je mi to jasné... Very Happy
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

S04E22 - The Wildebeest Implementation [TITULKY] - Stránka 4 Empty Re: S04E22 - The Wildebeest Implementation [TITULKY]

Příspěvek  rampage Wed 11 May 2011, 10:14

NoMouse napsal:Aha, tak v tom případě mě tam nejvíc mátl ten "střelec pět a jedna třetina" - proč je tak divně očíslovaný? Nějaká narážka na nástupiště devět a tři čtvrtě? Smile

Středová část hracího pole není dělená jako klasická šachovnice, ale na trojúhelníky. Možná to je důvod použití třetin při posunu figur.
rampage
rampage

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 459
Bodů : 476
Reputace : 2
Datum registrace : 16. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

S04E22 - The Wildebeest Implementation [TITULKY] - Stránka 4 Empty Re: S04E22 - The Wildebeest Implementation [TITULKY]

Příspěvek  NoMouse Wed 11 May 2011, 12:22

rampage: no právě to bych chápal, kdyby to bylo vyjádření posunu nebo políčka, ale takhle to vypadá, že je tak očíslovaná ta figurka... Anebo nemyslí tím teda střelce, který stojí na políčku 5 a 1/3 ? Takhle by mi to dávalo větší smysl, i ten král 20 (tedy král na políčku 20), ale tak jak je to formulované teď to vypadá na číslo figurky, což moc smysl nedává... Teda ne že by ta hra jinak smysl dávala. Very Happy
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

S04E22 - The Wildebeest Implementation [TITULKY] - Stránka 4 Empty Re: S04E22 - The Wildebeest Implementation [TITULKY]

Příspěvek  Ďasík Wed 11 May 2011, 12:49

Uvažoval jsem i nad touhle možností. Ale políčka by musela být označena ještě nějak, aby popsala celkovou pozici té figurky (třeba písmenem, řeckým písmenem a číslem). A třeba "král 20" určitě žádnou pozici neoznačuje...
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E22 - The Wildebeest Implementation [TITULKY] - Stránka 4 Empty Re: S04E22 - The Wildebeest Implementation [TITULKY]

Příspěvek  NoMouse Wed 11 May 2011, 14:09

No bůhví jak Sheldon ty políčka značí. Smile Třeba má "normální políčka" prostě jenom očíslované čísly a ty trojúhelníkové číslem a zlomkem....
Ještě mě napadlo, šachy nehraju, ale jak se třeba v angličtině označují figurky? Tím myslím, že když má hráč dva střelce, tak jestli třeba neřekne jakoby "střelec C7" nebo je to prostě "střelec na (políčku) C7"?
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

S04E22 - The Wildebeest Implementation [TITULKY] - Stránka 4 Empty Šachy jsou prostě šachy

Příspěvek  R&omize Wed 11 May 2011, 16:23

NoMouse napsal:No bůhví jak Sheldon ty políčka značí. Smile Třeba má "normální políčka" prostě jenom očíslované čísly a ty trojúhelníkové číslem a zlomkem....
Ještě mě napadlo, šachy nehraju, ale jak se třeba v angličtině označují figurky? Tím myslím, že když má hráč dva střelce, tak jestli třeba neřekne jakoby "střelec C7" nebo je to prostě "střelec na (políčku) C7"?
Šachy jsou stovky let zažitá hra a v tomhle ani Amíci a jim podobní nemají nějaké svoje volovinky, takže ne, je tam potřeba nějaký třetí rozměr k určení polohy políčka. (Souřadnice slouží veskrze pouze k "archivaci" hry, tudíž není potřeba jmenovat, kde se daná figurka nachází... Jednak je to zřejmé z předchozích tahů a jednak podle tahu poznáš, jestli to byl jeden nebo druhý střelec, já šachy skoro vůbec nehraju, tatík si zahraje při každé příležitosti.)
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

S04E22 - The Wildebeest Implementation [TITULKY] - Stránka 4 Empty Re: S04E22 - The Wildebeest Implementation [TITULKY]

Příspěvek  davidr Wed 11 May 2011, 17:38

dolů do údržbářské místnosti -> dolů do dílny
nehledal jsi slovo/a "do skladu" ? Nebo mě napadá "do přístěnku" ?
davidr
davidr

Znamení : Kozoroh Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2
Bodů : 2
Reputace : 0
Datum registrace : 11. 03. 11
Věk : 27

Návrat nahoru Goto down

S04E22 - The Wildebeest Implementation [TITULKY] - Stránka 4 Empty Re: S04E22 - The Wildebeest Implementation [TITULKY]

Příspěvek  Ďasík Wed 11 May 2011, 18:09

Mě napadla akorát kotelna, obvykle je dole a obvykle do ní chodí školník. Smile Co vy na to?
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E22 - The Wildebeest Implementation [TITULKY] - Stránka 4 Empty Re: S04E22 - The Wildebeest Implementation [TITULKY]

Příspěvek  bodomkes Wed 11 May 2011, 18:15

Mne dneska nezávisle na Tobě napadla kotelna též, ale nebyla jsem si nápadem jistá, tak jsem ho radši nepublikovala Very Happy Jj, kotelna je super. Dává to dobrou atmosféru.
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

S04E22 - The Wildebeest Implementation [TITULKY] - Stránka 4 Empty Re: S04E22 - The Wildebeest Implementation [TITULKY]

Příspěvek  lib Thu 12 May 2011, 19:58

Ďasík napsal:Mě napadla akorát kotelna, obvykle je dole a obvykle do ní chodí školník. Smile Co vy na to?

Co takhle kumbál? Smile

lib

Počet příspěvků : 27
Bodů : 31
Reputace : 0
Datum registrace : 01. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E22 - The Wildebeest Implementation [TITULKY] - Stránka 4 Empty Finální...

Příspěvek  R&omize Thu 12 May 2011, 21:52

Finálky dneska asi už nebudou, co?
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

S04E22 - The Wildebeest Implementation [TITULKY] - Stránka 4 Empty Re: S04E22 - The Wildebeest Implementation [TITULKY]

Příspěvek  Ďasík Thu 12 May 2011, 22:18

Budou. Měl jsem je hotové už kolem šesté, ale musel jsem jet vlakem ke kámošovi, co mě zítra veze na sraz, takže je vydám tak za hoďku...
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E22 - The Wildebeest Implementation [TITULKY] - Stránka 4 Empty Brzo vstávám...

Příspěvek  R&omize Thu 12 May 2011, 22:19

Ďasík napsal:Budou. Měl jsem je hotové už kolem šesté, ale musel jsem jet vlakem ke kámošovi, co mě zítra veze na sraz, takže je vydám tak za hoďku...
A skutečně za hoďku nebo za hoďku tak jako obvykle, jestli skutečně, tak bych na ně ještě počkal... Wink
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

S04E22 - The Wildebeest Implementation [TITULKY] - Stránka 4 Empty Re: S04E22 - The Wildebeest Implementation [TITULKY]

Příspěvek  Ďasík Thu 12 May 2011, 23:54

Jsou tu. Smile V prvním příspěvku. Lidi, nevěřili byste, jak se na cizím počítači špatně pracuje, ale nakonec jsem to zvládl. Změny popíšu, až se vrátím ze srazu, teď jdu spát. Wink
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E22 - The Wildebeest Implementation [TITULKY] - Stránka 4 Empty Re: S04E22 - The Wildebeest Implementation [TITULKY]

Příspěvek  jjanule Sat 14 May 2011, 16:15

Ja vim, ze uz jdu trochu s krizkem po funuse, ale pokud se bude delat jeste nejaka korekce, tak by stalo za to opravit "Nepujdes s nami na tu veceri?", jak se pta Leonard, kdyz prijde k Rajovi a Priye. Ta ctverice totiz veceri u nich doma, takze vlastne nikam nejdou. A pokud jsem dobre chytla original, tak tam je "join"...

jjanule

Počet příspěvků : 4
Bodů : 6
Reputace : 0
Datum registrace : 14. 05. 11

Návrat nahoru Goto down

S04E22 - The Wildebeest Implementation [TITULKY] - Stránka 4 Empty Re: S04E22 - The Wildebeest Implementation [TITULKY]

Příspěvek  jjanule Sat 14 May 2011, 16:16

R&omize napsal:
NoMouse napsal:No bůhví jak Sheldon ty políčka značí. Smile Třeba má "normální políčka" prostě jenom očíslované čísly a ty trojúhelníkové číslem a zlomkem....
Ještě mě napadlo, šachy nehraju, ale jak se třeba v angličtině označují figurky? Tím myslím, že když má hráč dva střelce, tak jestli třeba neřekne jakoby "střelec C7" nebo je to prostě "střelec na (políčku) C7"?
Šachy jsou stovky let zažitá hra a v tomhle ani Amíci a jim podobní nemají nějaké svoje volovinky, takže ne, je tam potřeba nějaký třetí rozměr k určení polohy políčka. (Souřadnice slouží veskrze pouze k "archivaci" hry, tudíž není potřeba jmenovat, kde se daná figurka nachází... Jednak je to zřejmé z předchozích tahů a jednak podle tahu poznáš, jestli to byl jeden nebo druhý střelec, já šachy skoro vůbec nehraju, tatík si zahraje při každé příležitosti.)

Kdyz sachiste popisuji tahy, tak normalne pouzivaji "strelec na C7". Tak treba proste jen popisoval tah.

jjanule

Počet příspěvků : 4
Bodů : 6
Reputace : 0
Datum registrace : 14. 05. 11

Návrat nahoru Goto down

S04E22 - The Wildebeest Implementation [TITULKY] - Stránka 4 Empty Re: S04E22 - The Wildebeest Implementation [TITULKY]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru