Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

O vlacích (a jiné dopravě)

+10
NoMouse
yossarian
Irwain Nornossa
g.hofstadter
bakeLit
minnie
R&omize
tx
Ďasík
Kolikokoli
14 posters

Strana 2 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Goto down

O vlacích (a jiné dopravě) - Stránka 2 Empty Re: O vlacích (a jiné dopravě)

Příspěvek  yossarian Thu 28 Apr 2011, 17:36

Irwain Nornossa napsal:
Výborně, někdo, kdo používá „žluťáka“, aneb SA.
S tou cenou máš samozřejmě pravdu. Ale to pohodlí? Ani omylem. V každém tom jejich buse je strašně málo místa na nohy. Dělají to pro obyčený lidi, co mají kratičký nožičky, ale nepočítají s tím, že existují i lidé, co potřebují prostoru trochu víc.

Takovy skromny dotaz kolik meris? ja mam 195 a nemam problem ve zlutaku.
V obyc dalkovem busu ano (pokud je to aspon dalkovy bus), do SA se vejdu ze mam i pred kolenama misto.
Praha- Brno jsem jel zlutakem tak 4x a pohoda. A mam stejne vysokeho kamarada co jezdi Praha-brno tak 2-3x tydne a taky si to nemuze vynachvalit.



R&omize napsal:Ty už jsi tak velký a "starý" kujón, že to máš za klasickou cenu?

Jsem no. Staroba je svinstvo. Nicmene porad nechapu proc mam platit abych dostal slevu. Navic tak nechutne hodne.
A BTW zpatecni jizdenka je do druheho dne, takze kdyz jedes v patek a v nedeli se vracis, tak nemas zpatecku
yossarian
yossarian

Znamení : Vodnář Pes
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 438
Bodů : 470
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 42

Návrat nahoru Goto down

O vlacích (a jiné dopravě) - Stránka 2 Empty Re: O vlacích (a jiné dopravě)

Příspěvek  Irwain Nornossa Thu 28 Apr 2011, 18:00

yossarian napsal:
Irwain Nornossa napsal:
Výborně, někdo, kdo používá „žluťáka“, aneb SA.
S tou cenou máš samozřejmě pravdu. Ale to pohodlí? Ani omylem. V každém tom jejich buse je strašně málo místa na nohy. Dělají to pro obyčený lidi, co mají kratičký nožičky, ale nepočítají s tím, že existují i lidé, co potřebují prostoru trochu víc.

Takovy skromny dotaz kolik meris? ja mam 195 a nemam problem ve zlutaku.
V obyc dalkovem busu ano (pokud je to aspon dalkovy bus), do SA se vejdu ze mam i pred kolenama misto.
Praha- Brno jsem jel zlutakem tak 4x a pohoda. A mam stejne vysokeho kamarada co jezdi Praha-brno tak 2-3x tydne a taky si to nemuze vynachvalit.

Rozhodně víc, než 195, nevím, kolik přesně, ale odhaduju se tak na 200.
To, že tam máš místo, Ti upřímně závidím. Já tam musim sedět rovně, což je pohodlný jen chvíli. Před kolenama rozhodně místo nemám, a pokud v sedadle předemnou někdo cvičí (některý lidi…se pochybují opravdu velmi hodně, neumí se udržet v klidu), nebo si to sedadlo naklápí, tak mi to prostě jde do kolen. Potřeboval bych tam na pohodlí dalších 10 cm. Ironické je to, že ve většině autobusů, co jezdí v Brně, si můžu sednout tak, že mám na nohy víc místa, než v SA. Stejně jako v šalinách či trolejbusech.
Ale tak já na SA mám už trochu averzi. Za 2 měsíce to budou 4 roky, co s nimi pravidelně minimálně jednou měsíčně jezdim trasu Vary → Brno, takže už mám ozkoušená všechny možná místa v buse, a nikde, prostě NIKDE není dostatek místa pro mě. Navíc mě děsně irituje, jak na trase Praha → Vary nespěchají. Naprosto zbytečné zastavování na letišti, kde vystoupí/nastoupí maximálně 3 lidi (díky bohu za spoje, co tam nezajíždějí), a pak když sjedou z R6, začíná ten pravý horor. Pravidelné zpoždění se jistou dobu pohybovalo okolo 20 minut, jednou to byly dokonce 3 hodiny (další ironie, 130 km za asi 5,5 hodiny, kdybych měl tu výdrž, tak na kole to dám za stejný čas (jen mít tu výdrž) Very Happy ).
Jezdil bych vlakem. Kdyby vůbec existovala přímá trať do Varů. Very Happy
Problém je taky, že na téhle trase jezdí jejich starší busy. Do Brna jezdí novější, tam jsem si všiml, že je asi tak o 2 cm víc místa. Very Happy
Irwain Nornossa
Irwain Nornossa

Znamení : Střelec Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1795
Bodů : 1823
Reputace : 6
Datum registrace : 23. 04. 11
Věk : 35
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

O vlacích (a jiné dopravě) - Stránka 2 Empty Re: O vlacích (a jiné dopravě)

Příspěvek  yossarian Thu 28 Apr 2011, 18:19

Irwain Nornossa napsal:Do Brna jezdí novější, tam jsem si všiml, že je asi tak o 2 cm víc místa. Very Happy

Jo to je mozny. Urcite budes vedet - zavazadlovy prostor se otevira rucne nebo automatika?
Jestli ruco, tak to je starsi model kde neni tolik mista. Ale na Brno-Praha jezdi snad jen nove modely.
Na Hradecke lince je to tak 7:3 nove:stare

5 cm muze udelat rozdil, me se osvedcilo sklopit si deadlo o jeden zoubek dozadu.
Jinak nevim co v brne maji za autobusy,ale MHD bus do ktereho bych se vesel jsem nepotkal uz hodne dlouho. V kazdem busu je par mist kde je to dobry,ale vetsina naprosto naprd.
Zvlast v tech novych nizkopodlaznich.
yossarian
yossarian

Znamení : Vodnář Pes
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 438
Bodů : 470
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 42

Návrat nahoru Goto down

O vlacích (a jiné dopravě) - Stránka 2 Empty Re: O vlacích (a jiné dopravě)

Příspěvek  Irwain Nornossa Thu 28 Apr 2011, 18:58

yossarian napsal:
Irwain Nornossa napsal:Do Brna jezdí novější, tam jsem si všiml, že je asi tak o 2 cm víc místa. Very Happy

Jo to je mozny. Urcite budes vedet - zavazadlovy prostor se otevira rucne nebo automatika?
Jestli ruco, tak to je starsi model kde neni tolik mista. Ale na Brno-Praha jezdi snad jen nove modely.
Na Hradecke lince je to tak 7:3 nove:stare

5 cm muze udelat rozdil, me se osvedcilo sklopit si deadlo o jeden zoubek dozadu.
Jinak nevim co v brne maji za autobusy,ale MHD bus do ktereho bych se vesel jsem nepotkal uz hodne dlouho. V kazdem busu je par mist kde je to dobry,ale vetsina naprosto naprd.
Zvlast v tech novych nizkopodlaznich.

Jasně, že automaticky. Very Happy Je tam nějaký mechanismus, o který jsem si jednou rozřízl prst, čímž jsem ho ovšem zavřel. Very Happy Děsnej trapas. Ale u ŽÁDNÉHO z SAček jsem nikdy neviděl, že by to řidič otevíral ručně. Za celou dobu.
Máte to dobrý. No, na Vary se sere. Very Happy Jak by taky ne, celý ten kraj je největší díra z celé republiky.
Jo, až jednou přijdu na způsob, jak to udělat, nebo si vzpomenu, že se o to mám pokusit, tak zkusím. Very Happy
Jasný, tak já jsem myslel jen ty místa, kde se vejdu. Problém je, že v SA není žádné, v MHD existují. Ano, je jich málo, ale dají se zabrat. Většinou jezdím z konečné, takže v pohodě.
Irwain Nornossa
Irwain Nornossa

Znamení : Střelec Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1795
Bodů : 1823
Reputace : 6
Datum registrace : 23. 04. 11
Věk : 35
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

O vlacích (a jiné dopravě) - Stránka 2 Empty Re: O vlacích (a jiné dopravě)

Příspěvek  yossarian Thu 28 Apr 2011, 20:23

Irwain Nornossa napsal:Jasně, že automaticky. Very Happy Je tam nějaký mechanismus, o který jsem si jednou rozřízl prst, čímž jsem ho ovšem zavřel. Very Happy Děsnej trapas. Ale u ŽÁDNÉHO z SAček jsem nikdy neviděl, že by to řidič otevíral ručně. Za celou dobu.

No prave ze je nejaky starsi model SAcek, kdy to musi otevirat ruco a sluchatka se nezapichuji mezi sedadla,ale do zezadu do sedadla toho co sedi pred tebou.
yossarian
yossarian

Znamení : Vodnář Pes
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 438
Bodů : 470
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 42

Návrat nahoru Goto down

O vlacích (a jiné dopravě) - Stránka 2 Empty Re: O vlacích (a jiné dopravě)

Příspěvek  tx Thu 28 Apr 2011, 21:13

Irwain Nornossa napsal:Ironické je to, že ve většině autobusů, co jezdí v Brně, si můžu sednout tak, že mám na nohy víc místa, než v SA. Stejně jako v šalinách či trolejbusech.
Co to máte v Brně za MHD? V Praze si v nových busech na spoustě míst pohodlně nesednu ani já se 185 cm, o narvané Porschetram ani nemluvě, tam se nedá skoro ani stát (i když tam je na sezení velmi dobré místo hned za řidičem, nehrnou se tam důchodci Very Happy ). Metro bývá narvané a na sedačkách, které jsou proti sobě, se lidi kopou do nohou (naštěstí hodně lidí sedí na té jednosedačce bokem Very Happy ). Nejlepší na cestování po Praze tak jsou vlaky - nebývají narvané, na spoustě tratích už jezdí jen Sloni, kteří jsou pro mě naprosto luxusní, a jsou hodně rychlé. Akorát se to v nich chce zorientovat a poměrně rychle člověk zjistí, že ty vlaky jezdí celkem šikovně tam, kam potřebuje Very Happy
tx
tx

Počet příspěvků : 316
Bodů : 338
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

O vlacích (a jiné dopravě) - Stránka 2 Empty Re: O vlacích (a jiné dopravě)

Příspěvek  tx Thu 28 Apr 2011, 21:20

Irwain Nornossa napsal:No, na Vary se sere. Very Happy Jak by taky ne, celý ten kraj je největší díra z celé republiky.
Jo, na Vary se dlabe. R6 je naprosto priserna a ta cesta za ni je vylozene o urvani kola. Jel jsem tam v posledni dobe asi dvakrat a bylo to sileny. Navic se tam neda rozumne predjizdet, je to uzky, takze se clovek tahne za nakladakem treba i nekolik desitek kilometru.
tx
tx

Počet příspěvků : 316
Bodů : 338
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

O vlacích (a jiné dopravě) - Stránka 2 Empty Re: O vlacích (a jiné dopravě)

Příspěvek  NoMouse Thu 28 Apr 2011, 22:05

tx napsal:Co to máte v Brně za MHD? V Praze si v nových busech na spoustě míst pohodlně nesednu ani já se 185 cm, o narvané Porschetram ani nemluvě, tam se nedá skoro ani stát (i když tam je na sezení velmi dobré místo hned za řidičem, nehrnou se tam důchodci Very Happy )
No Poršetry jsou kapitola sama o sobě. Very Happy I když, nově dodávané kusy (prozatím posledních 10 z celkových 29) už mají ty sedačky otočené normálně po směru, na jedné straně dvě sedadla, na druhé ta šílená jedenapůlsedačka pro jednoho tlustého nebo dva anorektiky. A hned se tam vejde o poznání víc stojících. Smile Taky v Brně můžeme aspoň nastupovat i předníma dveřma. Ale jinak ve špičce pořád nic moc.
Autobusama moc nejezdím a velikost místa pro sezení při své nikterak závratné výšce moc posoudit nemůžu, ale nepřijde mi tam toho místa nějak málo.
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

O vlacích (a jiné dopravě) - Stránka 2 Empty Re: O vlacích (a jiné dopravě)

Příspěvek  Kolikokoli Thu 28 Apr 2011, 22:23

Tak jelikož v Brně jezdím 25 (trolejákem) z Osové (což je hned 1. zastávka), tak si sednu. Ale jakmile dojedeme do půlky trasy ke škole (Konečné náměstí), tak jsem mnohdy ráda, že najdu vůbec skulinku na vystoupení Very Happy.
Ale je pravda, že trolejáky i šaliny jsou hodně prostorné. Když si člověk sedne, tak se opravdu může "rozvalit" Very Happy. Nejhorší jsou ale ty trolejáky, které mají kožená sedadla. Sedět pak u řidiče na těch sedačkách kolmo k trase, je fakt zážitek (lítá to s vámi na všecky strany Very Happy).
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

O vlacích (a jiné dopravě) - Stránka 2 Empty Re: O vlacích (a jiné dopravě)

Příspěvek  tx Thu 28 Apr 2011, 22:29

NoMouse napsal:
tx napsal:Co to máte v Brně za MHD? V Praze si v nových busech na spoustě míst pohodlně nesednu ani já se 185 cm, o narvané Porschetram ani nemluvě, tam se nedá skoro ani stát (i když tam je na sezení velmi dobré místo hned za řidičem, nehrnou se tam důchodci Very Happy )
No Poršetry jsou kapitola sama o sobě. Very Happy I když, nově dodávané kusy (prozatím posledních 10 z celkových 29) už mají ty sedačky otočené normálně po směru, na jedné straně dvě sedadla, na druhé ta šílená jedenapůlsedačka pro jednoho tlustého nebo dva anorektiky. A hned se tam vejde o poznání víc stojících. Smile Taky v Brně můžeme aspoň nastupovat i předníma dveřma. Ale jinak ve špičce pořád nic moc.
Autobusama moc nejezdím a velikost místa pro sezení při své nikterak závratné výšce moc posoudit nemůžu, ale nepřijde mi tam toho místa nějak málo.
Ty Porschetram jsem opravdu jsou opravdu nestesti, je to takovy paskvil, ze to svet nevidel. Dodneska jsem nepochopil, proc objednavali tyto a neobjednali rovnou T15 (ty jsou z meho subjektivniho pocitu podstatne povedenejsi). Jednak tim urcite zvysili naklady na udrzbu, protoze budou muset opravovat a udrzovat vic typu tramvaji, jednak, pokud vim, Porschetram i celkem vyrazne nici kolejovy svrsek v obloucich (na nektere trati v Praze snad ani nesmela (nesmi?), aby je uplne nedorazila).
tx
tx

Počet příspěvků : 316
Bodů : 338
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

O vlacích (a jiné dopravě) - Stránka 2 Empty Re: O vlacích (a jiné dopravě)

Příspěvek  NoMouse Thu 28 Apr 2011, 22:30

No já jsem rád, když se ráno do té šaliny vůbec vejdu. Very Happy
tx: no tehdá ještě 15T nebyly...
edit: co se týče počtu různých typů a podtypů tramvají, v tom má Brno nepřekonatelné prvenství, takže ještě můžete být rádi. Very Happy
edit2: no údajně ty pevné podvozky oblouky ničí, ale zase údajně víc šetří rovné úseky Wink
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

O vlacích (a jiné dopravě) - Stránka 2 Empty Re: O vlacích (a jiné dopravě)

Příspěvek  tx Thu 28 Apr 2011, 22:37

NoMouse: V okamziku objednavky nebyly ani ty 14T. A po pravde receno, mnohem radsi bych cekal o par let dele na nove a kvalitni tram (a jezdil klidne v nerekonstruovanych T3), nez muset jezdit dalsich x let temito paskvily.


Naposledy upravil tx dne Thu 28 Apr 2011, 22:46, celkově upraveno 1 krát
tx
tx

Počet příspěvků : 316
Bodů : 338
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

O vlacích (a jiné dopravě) - Stránka 2 Empty Re: O vlacích (a jiné dopravě)

Příspěvek  NoMouse Thu 28 Apr 2011, 22:42

tx: asi myslíš T3 Wink T9 jezdím tak maximálně na mobilu Very Happy
No Škodovka asi potřebovala rychle vyvinout nějaký paskvil, aby získala peníze na vývoj pořádné tramvaje. Twisted Evil
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

O vlacích (a jiné dopravě) - Stránka 2 Empty Re: O vlacích (a jiné dopravě)

Příspěvek  Kolikokoli Thu 28 Apr 2011, 22:44

Brňenské šaliny jsou k nezaplacení. Jezdí furt a stejně jsou pořád narvané. Hlavně miluju ty lidi, kteří se pracně nacpou do přeplněné šaliny, a pak vystupují o zastávku dál. A nemyslím teď tu dlouhou prodlevu mezi Tvrdého a Mendlákem, ale myslím desetivteřinovou cestu z Nových sadů na Hlavas. To mi prostě hlava nebere.
A kdysi tam prý jezdily i trojčata, ale to jsem teda na živo ještě neviděla. Každopádně by určitě prospěly. Pak ještě udělat spoj přes Kampus a budu spokojená Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

O vlacích (a jiné dopravě) - Stránka 2 Empty Re: O vlacích (a jiné dopravě)

Příspěvek  NoMouse Thu 28 Apr 2011, 22:48

Trojčata občas jezdí, ale je jich jenom pár, jsou zas nějaké problémy s těma vlekama (ty jsou vražené mezi dva normální vozy) nebo co...
A na jedničku se nasazují 40m soupravy 2xVarioLF2 (nejdelší v ČR) a stejně to stačí taktak. To metro by se tady šiklo. Wink

edit: takhle vypadá to trojče
a takhle nejdelší tram-souprava v ČR
Wink


Naposledy upravil NoMouse dne Thu 28 Apr 2011, 22:55, celkově upraveno 3 krát
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

O vlacích (a jiné dopravě) - Stránka 2 Empty Re: O vlacích (a jiné dopravě)

Příspěvek  tx Thu 28 Apr 2011, 22:48

NoMouse napsal:tx: asi myslíš T3 Wink T9 jezdím tak maximálně na mobilu Very Happy
No Škodovka asi potřebovala rychle vyvinout nějaký paskvil, aby získala peníze na vývoj pořádné tramvaje. Twisted Evil
Opraveno, dekuji za upozorneni Smile
To je taky mozny duvod Very Happy
tx
tx

Počet příspěvků : 316
Bodů : 338
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

O vlacích (a jiné dopravě) - Stránka 2 Empty !

Příspěvek  R&omize Thu 28 Apr 2011, 22:51

Brno je vůbec nějak přeplněný, jsem tam ve středu byl a i dopoledne tam pobíhá víc lidí, než v Olomouci v centru před Vánoci Exclamation Shocked
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

O vlacích (a jiné dopravě) - Stránka 2 Empty Re: O vlacích (a jiné dopravě)

Příspěvek  NoMouse Thu 28 Apr 2011, 22:54

To víš, to jsou ti studenti...
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

O vlacích (a jiné dopravě) - Stránka 2 Empty Ne ne...

Příspěvek  R&omize Thu 28 Apr 2011, 22:56

NoMouse napsal:To víš, to jsou ti studenti...
Myslím, že ne, věř mi, studenti vypadají trochu jinak, ty ještě v celku poznám... Wink Aspoň jich tam tedy určitě není většina, i když by to bylo lehké vysvětlení... Neutral
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

O vlacích (a jiné dopravě) - Stránka 2 Empty Re: O vlacích (a jiné dopravě)

Příspěvek  NoMouse Thu 28 Apr 2011, 22:58

Hm, tak potom to museli být důchodci... Ti jsou taky všude.Very Happy
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

O vlacích (a jiné dopravě) - Stránka 2 Empty Re: O vlacích (a jiné dopravě)

Příspěvek  Kolikokoli Thu 28 Apr 2011, 22:58

Metro by se opravdu šiklo, ale já mám stejně raději ty tramvaje (trolejáky), kdy člověk může koukat ven na město a ne do zdi Very Happy. Navíc do podzemí nechodím raději ani na hlavasu přes podchody (myslím k šalinám), natož abych tam ještě tančila k metru Very Happy. Jeden oplzlý bezdomovec, co se na mě sápal, mi bohatě stačil Very Happy.

A nejvíc v Brně jezdí študenti (ke Kampusu), důchodci (k nemocnicím a hypermarketům) a děcka (k základkám). A nejlepší to je, když nastoupí 4 kočáry, a pak se tam sápou ještě další důchodci, i když nemají kam.
Jo, to hned dává smysl ten vtip z Kameňáku ("Asi jsem těhotná." "S kým?" "Nevím, nemůžu se otočit.") Very Happy


Naposledy upravil Kolikokoli dne Thu 28 Apr 2011, 23:03, celkově upraveno 1 krát
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

O vlacích (a jiné dopravě) - Stránka 2 Empty :D

Příspěvek  R&omize Thu 28 Apr 2011, 23:00

Kolikokoli napsal:Metro by se opravdu šiklo, ale já mám stejně raději ty tramvaje (trolejáky), kdy člověk může koukat ven na město a ne do zdi Very Happy. Navíc do podzemí nechodím raději ani na hlavasu přes podchody (myslím k šalinám), natož abych tam ještě tančila k metru Very Happy. Jeden oplzlý bezdomovec, co se na mě sápal, mi bohatě stačil Very Happy.
A chtěl tě vypít, sníst nebo sežrat? Wink
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

O vlacích (a jiné dopravě) - Stránka 2 Empty Re: O vlacích (a jiné dopravě)

Příspěvek  Kolikokoli Thu 28 Apr 2011, 23:05

Ptal se mě jestli kouřím marihuanu a jestli s ním nechci zajít někam do soukromí Very Happy Very Happy Very Happy. Možná to nebyl bezďák, ale neměl zuby, smrděl a měl na sobě roztrhaný a špinavý hadry. Možná to byl jenom filďák Very Happy.

Edit: Přemýšlela jsem asi jako Lister:
"Jsem pro něj nepřítel, jídlo nebo partner. Zabije mě, sežere nebo přeřízne. Buď ho přesvědčím, že nejsem holka na jednu noc, anebo vezmu roha. A to rychle."
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

O vlacích (a jiné dopravě) - Stránka 2 Empty Re: O vlacích (a jiné dopravě)

Příspěvek  yossarian Fri 29 Apr 2011, 08:44

Porsaky (tramvaje ne auta) jsou desny.
malo mista vsude, jedine kde se da rozvalit jsu takova ty invalidni jednosedatka.
Ale i se skoro 2m a 100Kg se da sednout do te ulicky, jen si musite vybrat nejakou krehkou divenku naproti, protoze s tou se nepokopete :-)
A uz jsem parkrat jel T15 a to je krasa. Super tramvaj. Hlavne takove drevotrisko/laminatove sedacky, takze snadno udrzovatelne, zadna zazrana spina a smrad po bezdacich :-)
yossarian
yossarian

Znamení : Vodnář Pes
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 438
Bodů : 470
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 42

Návrat nahoru Goto down

O vlacích (a jiné dopravě) - Stránka 2 Empty Re: O vlacích (a jiné dopravě)

Příspěvek  NoMouse Fri 29 Apr 2011, 09:02

Teď jsem narazil na článek, že by DPMB chtěl mít do roku 2016 těch Poršat 100 Shocked (zatím jsou dodány všechny, co byly nasmlouvány, takže to skoro vypadalo, že už další nebudou...)
Doufám, že se mezitím v Praze 15T osvědčí a projeví o ni zájem i Brno, 100 poršáků (kromě toho, že není kam je dát) bych asi nepřežil...
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

O vlacích (a jiné dopravě) - Stránka 2 Empty Re: O vlacích (a jiné dopravě)

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru