Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

O vlacích (a jiné dopravě)

+10
NoMouse
yossarian
Irwain Nornossa
g.hofstadter
bakeLit
minnie
R&omize
tx
Ďasík
Kolikokoli
14 posters

Strana 5 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Goto down

O vlacích (a jiné dopravě) - Stránka 5 Empty Re: O vlacích (a jiné dopravě)

Příspěvek  Kolikokoli Fri 29 Apr 2011, 21:58

Jo, to nahýbání je fakt super. Zvlášť když nad vámi stojí nějaký postarší pán a celý se o vás otírá. Nejlepší je si sednout na nějakou dvousedačku k oknu, tam je klid Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

O vlacích (a jiné dopravě) - Stránka 5 Empty Re: O vlacích (a jiné dopravě)

Příspěvek  Irwain Nornossa Fri 29 Apr 2011, 22:07

Kolikokoli napsal:To vy velikáni nepoznáte. Já jsem trpaslík, když na horní tyči nejsou ty visací úchytky, tak na ně nedosáhnu a až na podlahu v sedě dosáhnu právě jen u těch škodovek Very Happy.

Tak, my máme zase problémy, že si nikam pohodlně nesedneme.
Irwain Nornossa
Irwain Nornossa

Znamení : Střelec Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1795
Bodů : 1823
Reputace : 6
Datum registrace : 23. 04. 11
Věk : 35
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

O vlacích (a jiné dopravě) - Stránka 5 Empty Re: O vlacích (a jiné dopravě)

Příspěvek  Irwain Nornossa Fri 29 Apr 2011, 22:15

Kolikokoli napsal:Jo, to nahýbání je fakt super. Zvlášť když nad vámi stojí nějaký postarší pán a celý se o vás otírá. Nejlepší je si sednout na nějakou dvousedačku k oknu, tam je klid Very Happy.

Tak otírání je všeobecný problém. Někdy jsem přemýšlel, že bych si na ruce dal takové ty punkerské pásky s „bodci“, až na to, že v mém případě by to byly jehly, tak 2 cm stačí. Lidi by se pak nelepily.
Když jsme u toho, dneska se mi stala nepochopitelná věc, ne poprvé. Bus poloprázdný, přijde děda, a co udělá? Sedne vedle mě. Měl tam ale spoustu volného místa. Btw, opravdu nejsem lidumil.
Irwain Nornossa
Irwain Nornossa

Znamení : Střelec Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1795
Bodů : 1823
Reputace : 6
Datum registrace : 23. 04. 11
Věk : 35
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

O vlacích (a jiné dopravě) - Stránka 5 Empty Re: O vlacích (a jiné dopravě)

Příspěvek  NoMouse Fri 29 Apr 2011, 22:17

tx napsal:edit: Jinak vřele doporučuji tento článek: http://krejcir.blog.idnes.cz/c/121264/Teorie-zasedani-v-nove-tramvaji-14T.html
Hehe, to musím vyzkoušet. Very Happy
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

O vlacích (a jiné dopravě) - Stránka 5 Empty Re: O vlacích (a jiné dopravě)

Příspěvek  NoMouse Fri 29 Apr 2011, 22:19

Irwain Nornossa napsal:Když jsme u toho, dneska se mi stala nepochopitelná věc, ne poprvé. Bus poloprázdný, přijde děda, a co udělá? Sedne vedle mě. Měl tam ale spoustu volného místa. Btw, opravdu nejsem lidumil.
No to můžeš být ještě rád, že po tobě nechtěl, abys ho tam pustil sednout. Very Happy To mi totiž kdosi vykládal, že se mu to stalo... Twisted Evil
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

O vlacích (a jiné dopravě) - Stránka 5 Empty Re: O vlacích (a jiné dopravě)

Příspěvek  Kolikokoli Fri 29 Apr 2011, 22:20

Tak pořád lepší, než když sedíš v poloprázdné šalině a přijde za tebou důchodce a dožaduje se tvého místa. Nebo když už vstáváš a oni ti řeknou, ať sedíš, že za chvíli vystupují, a pak je slyšíš, jak pomlouvají dnešní mládež, a že musí v šalině stát.
A dědové jsou nejhorší, ale větší horor to bývalo v buse do školy na střední. Tam byl takový děda v zelené bundě, který jezdil odpoledne stejně jako my, študenti. Jeho ruce jsem kolikrát cítila na rozličných místech mého těla Very Happy.

Edit: toto jsem sepsala předtím, než NoMouse doplnil svoji poznámečku. Přidávání příspěvků je tu rychlejší než děcko po prvním kari Very Happy.

Edit2: ten článek je dokonalý, tak to budu praktikovat Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

O vlacích (a jiné dopravě) - Stránka 5 Empty Re: O vlacích (a jiné dopravě)

Příspěvek  Irwain Nornossa Fri 29 Apr 2011, 22:28

NoMouse napsal:
Irwain Nornossa napsal:Když jsme u toho, dneska se mi stala nepochopitelná věc, ne poprvé. Bus poloprázdný, přijde děda, a co udělá? Sedne vedle mě. Měl tam ale spoustu volného místa. Btw, opravdu nejsem lidumil.
No to můžeš být ještě rád, že po tobě nechtěl, abys ho tam pustil sednout. Very Happy To mi totiž kdosi vykládal, že se mu to stalo... Twisted Evil

No, to bych ho asi prohodil oknem. Very Happy
O nějakém takovém příkladu vím, četl jsem na lamerovi. Jako, neřeknu, když ten důchodce má problém s místem na nohy, jako já, ale to asi drtivá většina nemá.
Navíc, když už to je fórum o TBBT, tak musím dát za pravdu Sheldonovi, protože sednout si správě, je umění. Nesmí na mě pražit slunce, musím mít místo, musí být minimální šance, aby si někdo přisedl… Very Happy
Irwain Nornossa
Irwain Nornossa

Znamení : Střelec Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1795
Bodů : 1823
Reputace : 6
Datum registrace : 23. 04. 11
Věk : 35
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

O vlacích (a jiné dopravě) - Stránka 5 Empty Re: O vlacích (a jiné dopravě)

Příspěvek  NoMouse Fri 29 Apr 2011, 23:50

njn, při mé cestě do školy je zázrak najít vůbec nějaké místo k sezení a umění je najít správné místo ke stání. Nejlepší zkušenosti mám z oblastí kolem kloubů (tam se nikdo moc nehrne, asi se jich lidi bojí Very Happy ) a v nekloubových šalinách u zadního okna. Wink
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

O vlacích (a jiné dopravě) - Stránka 5 Empty Re: O vlacích (a jiné dopravě)

Příspěvek  Irwain Nornossa Sat 30 Apr 2011, 00:27

NoMouse napsal:njn, při mé cestě do školy je zázrak najít vůbec nějaké místo k sezení a umění je najít správné místo ke stání. Nejlepší zkušenosti mám z oblastí kolem kloubů (tam se nikdo moc nehrne, asi se jich lidi bojí Very Happy ) a v nekloubových šalinách u zadního okna. Wink

Tak jasný, jsou časy, kdy když nejedeš z konečný, tak si nesedneš. Very Happy Zvlášť na 1.
No vidíš, to mi připomíná jednu věc, nevíc lidí je většinou koncentrováno na začátku vozu/zastávky. Jen málokdy to tak není.
Ale je pravda, že mně se třeba v tom kloubu stojí taky blbě. Very Happy Ale pro Tebe výhoda, máš místo, kde je i trochu prostoru. Smile
Irwain Nornossa
Irwain Nornossa

Znamení : Střelec Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1795
Bodů : 1823
Reputace : 6
Datum registrace : 23. 04. 11
Věk : 35
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

O vlacích (a jiné dopravě) - Stránka 5 Empty Re: O vlacích (a jiné dopravě)

Příspěvek  Kolikokoli Sat 30 Apr 2011, 00:31

Mě trápí zase jiná věc. Polovička z nás je z Brna a stejně musíme pořádat organizované celorepublikové setkání, abychom se kdy potkali Very Happy. Co vy víte, třeba jsem zrovna já ta slečna, která vám tuhle zavazela batohem, třeba jste právě vy ti, kteří mi zasedli místo Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

O vlacích (a jiné dopravě) - Stránka 5 Empty Re: O vlacích (a jiné dopravě)

Příspěvek  NoMouse Sat 30 Apr 2011, 00:50

Koli: I to je klidně možné. Smile

Ještě k tomu obsazování šaliny. Nejmarkantněji jsem to zaznamenal, když se opravovala Čára a místo 12 a 13 jezdila jenom narvaná x13 v provedení KT8D5 - ti lidi jsou hrozně hloupí - dovnitř jsem se kolikrát už ani nedostal, jak byli u těch dveří nasáčkovaní jeden na druhém, ale opět kolem kloubů v podstatě poloprázdno, nejen přímo "v" kloubu ale i kolem, prostě všichni stojí u dveří, ale že by se někdo posunul dál dovnitř, aby udělal místo, to ne...
Jinak když jsem se ke kloubu nedostal, tak jsem si v oboustranných KT8 našel místo na schodech ve dveřích na opačné straně. Wink Úplně pohodlné to taky nebylo, ale aspoň jsem mohl dýchat. Very Happy

edit: když jsem byl malý, tak jsem vždycky v kloubu dal jednu nohu na "pevnou zem" a druhou na tu otočnou část a těšil jsem se, až pojede do oblouku a nohy se mně rozjedou od sebe Very Happy
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

O vlacích (a jiné dopravě) - Stránka 5 Empty Re: O vlacích (a jiné dopravě)

Příspěvek  tx Sat 30 Apr 2011, 08:30

NoMouse napsal:Ještě k tomu obsazování šaliny. Nejmarkantněji jsem to zaznamenal, když se opravovala Čára a místo 12 a 13 jezdila jenom narvaná x13 v provedení KT8D5 - ti lidi jsou hrozně hloupí - dovnitř jsem se kolikrát už ani nedostal, jak byli u těch dveří nasáčkovaní jeden na druhém, ale opět kolem kloubů v podstatě poloprázdno, nejen přímo "v" kloubu ale i kolem, prostě všichni stojí u dveří, ale že by se někdo posunul dál dovnitř, aby udělal místo, to ne...
Jinak když jsem se ke kloubu nedostal, tak jsem si v oboustranných KT8 našel místo na schodech ve dveřích na opačné straně. Wink Úplně pohodlné to taky nebylo, ale aspoň jsem mohl dýchat. Very Happy
To spoustu lidí naučila právě 14T. V ní taky zůstávám stát v prostoru dveří (maximálně se "odklidím" k tomu schodu), protože jinde se jednak blbě stojí, jednak se blbě vystupuje. V KT8D5 jsou u kloubů takové falešé sedačky- jsou tam nějaké skříně, na kterých se dá taky sedět Smile
tx
tx

Počet příspěvků : 316
Bodů : 338
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

O vlacích (a jiné dopravě) - Stránka 5 Empty Re: O vlacích (a jiné dopravě)

Příspěvek  Irwain Nornossa Sat 30 Apr 2011, 10:45

Kolikokoli napsal:Mě trápí zase jiná věc. Polovička z nás je z Brna a stejně musíme pořádat organizované celorepublikové setkání, abychom se kdy potkali Very Happy. Co vy víte, třeba jsem zrovna já ta slečna, která vám tuhle zavazela batohem, třeba jste právě vy ti, kteří mi zasedli místo Very Happy.

Tak to by byla fakt dobrá náhoda. Very Happy
Jednou jsem ale přemýšlel podobně, jestli jsem někoho z těch lidí už neviděl na netu, nebo jestli mě někdo nezná z netu.
No, a pokud máš na mysli nějaké častější setkávání Brněnských, nejsem proti.
Irwain Nornossa
Irwain Nornossa

Znamení : Střelec Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1795
Bodů : 1823
Reputace : 6
Datum registrace : 23. 04. 11
Věk : 35
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

O vlacích (a jiné dopravě) - Stránka 5 Empty Re: O vlacích (a jiné dopravě)

Příspěvek  Irwain Nornossa Sat 30 Apr 2011, 10:49

NoMouse napsal:Koli: I to je klidně možné. Smile

Ještě k tomu obsazování šaliny. Nejmarkantněji jsem to zaznamenal, když se opravovala Čára a místo 12 a 13 jezdila jenom narvaná x13 v provedení KT8D5 - ti lidi jsou hrozně hloupí - dovnitř jsem se kolikrát už ani nedostal, jak byli u těch dveří nasáčkovaní jeden na druhém, ale opět kolem kloubů v podstatě poloprázdno, nejen přímo "v" kloubu ale i kolem, prostě všichni stojí u dveří, ale že by se někdo posunul dál dovnitř, aby udělal místo, to ne...
Jinak když jsem se ke kloubu nedostal, tak jsem si v oboustranných KT8 našel místo na schodech ve dveřích na opačné straně. Wink Úplně pohodlné to taky nebylo, ale aspoň jsem mohl dýchat. Very Happy

edit: když jsem byl malý, tak jsem vždycky v kloubu dal jednu nohu na "pevnou zem" a druhou na tu otočnou část a těšil jsem se, až pojede do oblouku a nohy se mně rozjedou od sebe Very Happy

Tak lidi, co chceš, že jo. Že budou přemýšlet? Very Happy Nebudou, přemýšlejí přece nerdi typu TBBT. Přemýšlet není cool. Že by se ale zlepšila kvalita života, když by začali přemýšlet, to jim taky nedochází.
Kdyby někdo sestrojil pohon na lidskou hloupost, rychlost by byla nekonečná. Kdyby to byla elektrárna, už bychom nemuseli postavit žádnou další a stávající zavřít.
Btw, mně se na schodech u dveří, co se nebudou otevírat vždycky stálo dobře. Nikdo tam do mě nemohl vrážet a tak… Smile
Irwain Nornossa
Irwain Nornossa

Znamení : Střelec Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1795
Bodů : 1823
Reputace : 6
Datum registrace : 23. 04. 11
Věk : 35
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

O vlacích (a jiné dopravě) - Stránka 5 Empty Re: O vlacích (a jiné dopravě)

Příspěvek  Kolikokoli Sat 30 Apr 2011, 10:52

To stání na jednom místě (u dveří) znám taky, ale pořád lepší, než když všichni stojí, namačkaní v uličce, ale polovina sedadel je volná. Nevím, jestli by si ti lidi připadali jako "lenoši, co ani nevydrží chvilku stát", ale opravdu tím neuvěřitelně blokují průchodnost.

A to stání v kloubech - jedna noha na kloub, druhá na "pevnou zem", tak to dělávám doteď Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

O vlacích (a jiné dopravě) - Stránka 5 Empty Re: O vlacích (a jiné dopravě)

Příspěvek  Irwain Nornossa Sat 30 Apr 2011, 11:36

Kolikokoli napsal:To stání na jednom místě (u dveří) znám taky, ale pořád lepší, než když všichni stojí, namačkaní v uličce, ale polovina sedadel je volná. Nevím, jestli by si ti lidi připadali jako "lenoši, co ani nevydrží chvilku stát", ale opravdu tím neuvěřitelně blokují průchodnost.

Ale tak já to třeba taky dělám. když vím, že na další zastávce budu vystupovat, a chci uniknout tlačenici. Very Happy
Irwain Nornossa
Irwain Nornossa

Znamení : Střelec Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1795
Bodů : 1823
Reputace : 6
Datum registrace : 23. 04. 11
Věk : 35
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

O vlacích (a jiné dopravě) - Stránka 5 Empty Re: O vlacích (a jiné dopravě)

Příspěvek  NoMouse Sat 30 Apr 2011, 11:37

Tak když člověk vystupuje na další zastávce, tak je logické, že zůstane u dveří, ale ti lidi tak jezdí 10 zastávek...
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

O vlacích (a jiné dopravě) - Stránka 5 Empty Re: O vlacích (a jiné dopravě)

Příspěvek  Kolikokoli Sat 30 Apr 2011, 11:39

Tak, když vystupuji na další zastávce, tak jo, ale často (častěji než že vystupují na další zastávce) se stává, že ti lidi stojí třeba i přes 4 nebo 5 zastávek. Kdyby si všichni sedli, tak je ulička prázdná a všichni projdou. Věř mi, tohle je opravdu problém, kámoška o tom psala práci.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

O vlacích (a jiné dopravě) - Stránka 5 Empty Re: O vlacích (a jiné dopravě)

Příspěvek  NoMouse Sat 30 Apr 2011, 11:48

Asi by se mělo, podobně jako se lidem od malička vštěpuje do hlavy, že se nejdřív vystupuje a že staří lidé se pouští sednout, taky učit, kde správně v MHD sedět a stát... Very Happy
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

O vlacích (a jiné dopravě) - Stránka 5 Empty Re: O vlacích (a jiné dopravě)

Příspěvek  Irwain Nornossa Sat 30 Apr 2011, 12:08

NoMouse napsal:Tak když člověk vystupuje na další zastávce, tak je logické, že zůstane u dveří, ale ti lidi tak jezdí 10 zastávek...

Idioti. Very Happy
Irwain Nornossa
Irwain Nornossa

Znamení : Střelec Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1795
Bodů : 1823
Reputace : 6
Datum registrace : 23. 04. 11
Věk : 35
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

O vlacích (a jiné dopravě) - Stránka 5 Empty Re: O vlacích (a jiné dopravě)

Příspěvek  Irwain Nornossa Sat 30 Apr 2011, 12:14

NoMouse napsal:Asi by se mělo, podobně jako se lidem od malička vštěpuje do hlavy, že se nejdřív vystupuje a že staří lidé se pouští sednout, taky učit, kde správně v MHD sedět a stát... Very Happy

Nebo by lidi stačilo učit, že mají používat mozek. Smile Jistě by na tyhle věci přišli, a vyřešilo by to spoustu jiných problémů.
Irwain Nornossa
Irwain Nornossa

Znamení : Střelec Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1795
Bodů : 1823
Reputace : 6
Datum registrace : 23. 04. 11
Věk : 35
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

O vlacích (a jiné dopravě) - Stránka 5 Empty Re: O vlacích (a jiné dopravě)

Příspěvek  Raistlin Sat 30 Apr 2011, 13:47

A nejen v MHD, kdo někdy cestoval vlakovým kupé, možná zná tamní situace také. Při použití optimálního rozmístění "cik-cak" je tam dost místa pro 4 cestující, aniž by se kdokoliv z nich musel mačkat nebo si odepřít komfort natažených nohou. Praxe však bývá jiná. Svého času jsem se snažil sedat tak, abych vytvořil podvědomý tlak na ostatní a oni se usadili rovněž efektivně, ale po nějaké době jsem to vzdal – teď jezdím víc v "open space" vagonech, kde to není tak hrozné (resp. se tam nedá moc co zkazit). Pravda, někdy však za to platím krutou daní v podobě školní výpravy nebo zájezdu nadmíru komunikativních seniorů.

Co se tramvají týče, tak úplně nejlepší jsou postávající u dveří a s přidanou featurou batohu na zádech. Nejlépe vyskytnou-li se v pozdně odpolední špičce na lince 22, kde často - jak by napsal klasik - stojíte na jedné noze a navíc není vaše. Smile
Raistlin
Raistlin

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 63
Bodů : 69
Reputace : 0
Datum registrace : 26. 09. 09
Místo : Nymburk/Praha

Návrat nahoru Goto down

O vlacích (a jiné dopravě) - Stránka 5 Empty Re: O vlacích (a jiné dopravě)

Příspěvek  minnie Sat 30 Apr 2011, 13:53

jako správný asociál nesnáším, když lidi nedodržují osobní zónu a klidně se nalepí až na tebe, a to i tam, kde to není nezbytně nutné.. tohle se mi stává hlavně v metru.. ale tím naštěstí jedzím dost výjimečně..
u tramvají nesnáším, že se lidi na nástupním ostrůvku nacpou hned před dveře, aby tam byli první, a nenechají vystoupit ty, co by vystoupit chtěli..
a pak samozřejmě klasika, když na schodech do/z metra stojí nějaký turista nalevo a dokonale tím zablokuje provoz na schodech, který jinak překvapivě funguje dost plynule Smile
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

O vlacích (a jiné dopravě) - Stránka 5 Empty Re: O vlacích (a jiné dopravě)

Příspěvek  NoMouse Sat 30 Apr 2011, 14:03

Taky jsou strašní lidi, kteří stojí ve dveřích, ale nenapadne je na chvíli vystoupit, aby mohli vystoupit ti, co chtějí. Například tam, kde u školy vystupuju, pravidelně vystupuje 90 % všech cestujících a jednou přímo ve dveřích stál nějaký důchodce (v nízkopodlažní části!) a zuby nehty se držel uvnitř tramvaje i když kolem něj z obou stran vystupovaly davy lidí a naprosto příšerně zavazel. Nakonec už se někdo neudržel a seřval ho, jako co kdyby ho třeba napadlo vystoupit taky, s důchodcem to ani nehlo a dál se snažil tvrdošíjně odolávat tomu tlaku vystupujících lidí... Rolling Eyes
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

O vlacích (a jiné dopravě) - Stránka 5 Empty Re: O vlacích (a jiné dopravě)

Příspěvek  Irwain Nornossa Sat 30 Apr 2011, 14:12

Mám nápad. Založíme si školu „Jak správě cestovat ve veřejné dopravě“, a budeme lidem předávat naši moudrost. Smile
Irwain Nornossa
Irwain Nornossa

Znamení : Střelec Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1795
Bodů : 1823
Reputace : 6
Datum registrace : 23. 04. 11
Věk : 35
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

O vlacích (a jiné dopravě) - Stránka 5 Empty Re: O vlacích (a jiné dopravě)

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 5 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru