Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S04E10 - The Alien Parasite Hypothesis [TITULKY]

+17
NoMouse
Flowy
KilianD
bean007
MindReader
viper.blade
bakeLit
Arrowka
vitraurig
baal666
tx
Tony
Kolikokoli
cooldak
Ďasík
minnie
Admin
21 posters

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Goto down

S04E10 - The Alien Parasite Hypothesis [TITULKY] - Stránka 3 Empty Re: S04E10 - The Alien Parasite Hypothesis [TITULKY]

Příspěvek  Kalkin Tue 14 Dec 2010, 15:56

hoj
psal jsem to v komentařich ale rači to napišu i sem. Jidlo zcela určitě neni "sushimi" ale - Sashimi.
Cool . Strejda Google nebo tetka wiki to jedině potvrdí Wink

Kalkin

Počet příspěvků : 2
Bodů : 2
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S04E10 - The Alien Parasite Hypothesis [TITULKY] - Stránka 3 Empty Re: S04E10 - The Alien Parasite Hypothesis [TITULKY]

Příspěvek  Ďasík Tue 14 Dec 2010, 16:45

Já věděl, že jsem na něco zapomněl. Ono je fakt třeba psát sem, ne do těch komentářů na hlavní stránce. Vždycky v každé novince výslovně píšu: "Jestli máte připomínky k epizodě nebo titulkům, napište na fórum, v noci z neděle na pondělí vydám finální verzi..." Teď je pozdě bycha honiti, finální verze už je na světě, ale uvidím, no...
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E10 - The Alien Parasite Hypothesis [TITULKY] - Stránka 3 Empty Re: S04E10 - The Alien Parasite Hypothesis [TITULKY]

Příspěvek  hafi Wed 15 Dec 2010, 12:55

Jsem teprv ted shlidnul ten dil, nejak nebyl cas.

Jen k titulkum - who/hoo - jediny zpusob jak to prelozit, je podle me podobny jako byl vyuzit v jedinem me znamem ceskem prekladu toho vtipu Bush/Condi.
Do titulku, kde neni tak jednoduche naznacit intonaci, by to asi bylo dost neobratne, ale treba do dabingu bych si to dokazal predstavit.
Proste Amy by rekla neco jako "do-p" (vysloveno jako dve slabiky se slabe znelym "a" za tim "p") cimz by jasne naznacila ze chce rict ulevne "doprdele" (a pak se treba zarazi z duvodu, ze prece nechce mluvit sproste) zatimco Sheldon by rozumnel "kdopa" jakozto zkracenou verzi "kdopak", na coz uz lze odpovedet "Zack".

hafi

Počet příspěvků : 1
Bodů : 1
Reputace : 0
Datum registrace : 27. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S04E10 - The Alien Parasite Hypothesis [TITULKY] - Stránka 3 Empty Re: S04E10 - The Alien Parasite Hypothesis [TITULKY]

Příspěvek  bakeLit Wed 15 Dec 2010, 15:28

Prostě vysvětlivky, na tohle nic nevymyslíte. Very Happy
bakeLit
bakeLit

Znamení : Ryby Pes
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 136
Bodů : 139
Reputace : 3
Datum registrace : 01. 10. 10
Věk : 30
Místo : Havlíčkův Brod

http://www.vitjakes.cz

Návrat nahoru Goto down

S04E10 - The Alien Parasite Hypothesis [TITULKY] - Stránka 3 Empty Re: S04E10 - The Alien Parasite Hypothesis [TITULKY]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru