Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

O Harrym Potterovi a Voldyho nose...

+11
bodomkes
Janna
yossarian
Zireael
tx
Zero
metztli
Ďasík
Kolikokoli
minnie
baal666
15 posters

Strana 4 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

O Harrym Potterovi a Voldyho nose... - Stránka 4 Empty Re: O Harrym Potterovi a Voldyho nose...

Příspěvek  Ďasík Fri 08 Jul 2011, 00:12

Jo, mně dabing nevadí... I když Ota Jirák jako Hagrid byl fakt šok. Very Happy

Ještě jedna skvělá hláška moderátora, kterou jsem našel ve svém reportu z premiéry. Smile V pozadí tam jedna holka strašně křičela a pištěla, když přijel myslím že Dan, a moderátor: "Pokud někdo ví, odkud ten křik přichází, zkontrolujte, zda je ta dívka v pořádku..." Very Happy

A Dan na otázku, jak se připravoval na poslední díl, řekl: "Lots of Radiohead." Very Happy Very Happy Very Happy
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

O Harrym Potterovi a Voldyho nose... - Stránka 4 Empty Re: O Harrym Potterovi a Voldyho nose...

Příspěvek  minnie Fri 08 Jul 2011, 00:27

wow, hned ho mám radši Very Happy
ten konec už jsem moc neposlouchala, dan mi přijde hrozně prkenný jako harry i jako dan.. a rowla je mi děsně nesympatická.. takže tak Smile
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

O Harrym Potterovi a Voldyho nose... - Stránka 4 Empty Re: O Harrym Potterovi a Voldyho nose...

Příspěvek  Ďasík Fri 08 Jul 2011, 00:40

Jo, já ty dva mám taky nejmíň rád. Smile Ale dneska byli fajn.
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

O Harrym Potterovi a Voldyho nose... - Stránka 4 Empty Re: O Harrym Potterovi a Voldyho nose...

Příspěvek  Kolikokoli Fri 08 Jul 2011, 12:25

ZÁVIST! To si musím někde sehnat! Aaaaa!
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

O Harrym Potterovi a Voldyho nose... - Stránka 4 Empty Re: O Harrym Potterovi a Voldyho nose...

Příspěvek  minnie Wed 13 Jul 2011, 09:24

už dneskaaaaaaaaa O Harrym Potterovi a Voldyho nose... - Stránka 4 Cheers
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

O Harrym Potterovi a Voldyho nose... - Stránka 4 Empty Re: O Harrym Potterovi a Voldyho nose...

Příspěvek  Irwain Nornossa Wed 13 Jul 2011, 10:30

minnie napsal:už dneskaaaaaaaaa O Harrym Potterovi a Voldyho nose... - Stránka 4 Cheers
???
Irwain Nornossa
Irwain Nornossa

Znamení : Střelec Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1795
Bodů : 1823
Reputace : 6
Datum registrace : 23. 04. 11
Věk : 35
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

O Harrym Potterovi a Voldyho nose... - Stránka 4 Empty Re: O Harrym Potterovi a Voldyho nose...

Příspěvek  minnie Wed 13 Jul 2011, 11:12

nechci být zlá, ale jestli nevíš, že je dneska premíéra posledního dílu, tak jsi asi ve špatném topicu Smile
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

O Harrym Potterovi a Voldyho nose... - Stránka 4 Empty Re: O Harrym Potterovi a Voldyho nose...

Příspěvek  NoMouse Wed 13 Jul 2011, 12:28

už je zase mimo... Laughing
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

O Harrym Potterovi a Voldyho nose... - Stránka 4 Empty Re: O Harrym Potterovi a Voldyho nose...

Příspěvek  Kolikokoli Wed 13 Jul 2011, 13:21

minnie: juchů!
Irwain: Dneska je přece výročí uzákonění manželského vztahu mezi robotem a člověkem, co taky jiného by se mělo probírat v topicu o Harry Potterovi Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

O Harrym Potterovi a Voldyho nose... - Stránka 4 Empty Re: O Harrym Potterovi a Voldyho nose...

Příspěvek  Ďasík Wed 13 Jul 2011, 13:28

Ďasík se už chystá, už skoro vyráží... 14:33 mu to jede... Very Happy
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

O Harrym Potterovi a Voldyho nose... - Stránka 4 Empty Re: O Harrym Potterovi a Voldyho nose...

Příspěvek  minnie Wed 13 Jul 2011, 13:32

to snad Ďasík cestuje do příčné ulice, ne? Very Happy
už jenom 7.5 hodiny Very Happy to si dám první část, pak tři litry red bullu a v půlnoci to vypukne Smile ještě se musím zastavit vyzvednout klobouk Very Happy
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

O Harrym Potterovi a Voldyho nose... - Stránka 4 Empty Re: O Harrym Potterovi a Voldyho nose...

Příspěvek  Ďasík Wed 13 Jul 2011, 13:39

Ďasík cestuje takto: Very Happy

Opava, nemocnice 14:33 -> Olomouc, a. n., u podchodu -> přestup asi 1 minuta (a čekání 20 minut) -> Olomouc, a. n. -> Boskovice, Lidická 18:44 -> hospoda, setkání s Koli, Jerrrym a spol. -> kino, HP7-2 0:05 Very Happy

Edit: Já si včera dal HP6 a HP7-1 a v buse budu číst druhou půlku sedmičky, pro připomenutí...
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

O Harrym Potterovi a Voldyho nose... - Stránka 4 Empty Re: O Harrym Potterovi a Voldyho nose...

Příspěvek  minnie Wed 13 Jul 2011, 15:19

jo tak, ďasík má rande Very Happy
já usínám už teď, chci se vidět v půlnoci sakra Very Happy
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

O Harrym Potterovi a Voldyho nose... - Stránka 4 Empty Re: O Harrym Potterovi a Voldyho nose...

Příspěvek  minnie Wed 13 Jul 2011, 18:14

O Harrym Potterovi a Voldyho nose... - Stránka 4 Lucy_and_snape
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

O Harrym Potterovi a Voldyho nose... - Stránka 4 Empty Re: O Harrym Potterovi a Voldyho nose...

Příspěvek  MartyCZ Wed 13 Jul 2011, 18:36

O Harrym Potterovi a Voldyho nose... - Stránka 4 SmichAle nějak mi tam chybí to "se vším všady". Wink
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

O Harrym Potterovi a Voldyho nose... - Stránka 4 Empty Re: O Harrym Potterovi a Voldyho nose...

Příspěvek  minnie Thu 14 Jul 2011, 03:07

tak jsem tu s prvním referátem z premiéry Smile musím uznat, že jsem obrovsky nadšená Smile dala jsem si oba díly v kuse (s půlhodinovou pauzou) a řekla bych, že tenhle díl (dvojdíl) je vážně nejlepší z celé série až na ten debilní konec, ale ten vymyslela rowla, takže ten jim nemůžu vyčítat.. když budu hodnotit jenom filmové zpracování, tak klobouk dolů.. (ano, klobouk mám Very Happy). efekty, postavy, emoce, triky a samozřejmě bojové scény.. vážně skvělé..
k mému nadšení přispěla taky atmosféra v kině, lidi přišli v kostýmech, vybavení.. během filmu se několikrát tleskalo a na konci samozřejmě taky..

jsem zvědavá s jakými dojmy přijdou ostatní Smile z knížky si samozřejmě detaily nepamatuju, takže případné nesoulady mě nemůžou rozhodit Very Happy
Spoiler:
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

O Harrym Potterovi a Voldyho nose... - Stránka 4 Empty Re: O Harrym Potterovi a Voldyho nose...

Příspěvek  NoMouse Thu 14 Jul 2011, 11:49

Jak všichni nadávají na ten konec, knížky jsem nečetl a film taky ještě neviděl, ale to je ten konec, jak vykládala, že ho napsala už někdy u prvního dílu a pak ho měla zamčený v trezoru?
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

O Harrym Potterovi a Voldyho nose... - Stránka 4 Empty Re: O Harrym Potterovi a Voldyho nose...

Příspěvek  Kolikokoli Thu 14 Jul 2011, 12:26

Harry byl prostě epický. Scéna v komnatě nejvyšší potřeby, Nevillova práce s mečem, drak... prostě perfektní. To, jak se Voldy vypořádal se Snapem bylo docela drsné, ale dobře natočené. Snapeova vzpomínka - perfektní, ta se mi opravdu líbila (skvělý výběr malého herce, to jak Snape poprvé projevoval emoce... no, měla jsem na krajíčku). Dobbyho hrobeček na začátku taky potěšil a ten epilog byl náhodou super. Hlavně Draco Very Happy.
A hvězdou filmu byla bezpochyby McGonnagallová a její: "Vždycky jsem toužila to kouzlo vyzkoušet," a i další její hlášky. Taky Molly a Bella byli skvělé. To mi připomíná skvělou scénu, kdy Helenka hraje Hermionu. To bylo opravdu parádní Very Happy.
A z Šedé dámy jsem měla fakt vítr Very Happy.
Tenhle film je podle mě asi nejlépe zpracovaný ze všech. Je tam akce i humor, je tam smutek... a ta scéna, kdy Harry prochází sálem a kouká na škody po bitvě... to byl taky docela zápřah na moje slzné kanálky...
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

O Harrym Potterovi a Voldyho nose... - Stránka 4 Empty Re: O Harrym Potterovi a Voldyho nose...

Příspěvek  minnie Thu 14 Jul 2011, 13:54

souhlas Smile já měla na krajíčku když
Spoiler:
tahle scéna byla nakonec asi nejvíc.. třeba ten nevillův projev na mě byl moc takový.. hodně na efekt, těch emocí bylo zbytečně moc.. oproti tomu třeba scéna kdy malfoyovi odchází společně místo aby stáli po boku pánovi zla, ta se mi líbila moc.. jednoduchá, beze slov, a přitom toho říkala tolik... snape byl po celou dobu výborný..
Spoiler:
byla natočená úplně geniálně. dokonce mi tenhle díl přišel zase jako trochu víc pohádkový než ty předchozí, tenhle bych asi klidně pustila i dětem kdybych nějaké snad měla Very Happy mcgonnagallová byla super, celkově bylo ve filmu plno takových nenásilných vtípků a narážek.. hermiona jako bella byla výborná Very Happy

edit: ještě doporučuju vaší ctěné pozornosti rozhovor s překladatelem medkem Smile http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10095690193-pred-pulnoci/211411058370713/ poměrně zajímavé povídání Smile i když nic nového nepřináší samozřejmě..
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

O Harrym Potterovi a Voldyho nose... - Stránka 4 Empty Re: O Harrym Potterovi a Voldyho nose...

Příspěvek  bodomkes Thu 14 Jul 2011, 19:48

Tak asi jsem cynik, ale já dobrou půlku filmu prochechtala... Very Happy
Jedině, kdy jsem měla na krajíčku, bylo tuším
Spoiler:
A jinak se připojuji k obdivování výkonu Helen coby Hermiony. Very Happy Hlavně ona a Alan se tam moc hezky předvedli jako páni Herci. Smile
EDIT: K tomu videu...ten moderátor mě docela šokoval s tím jeho "Hari Pótr"....
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

O Harrym Potterovi a Voldyho nose... - Stránka 4 Empty Re: O Harrym Potterovi a Voldyho nose...

Příspěvek  Kolikokoli Thu 14 Jul 2011, 20:04

bodomkes napsal:Nejlepší vtip bylo to "Pojď, Tome" a v objetí spolu skočili z věže.. lol! Jediné, co mě napadlo, bylo: "where the hell did that come from?"
Jo, to jsem si taky říkala. To byla fakt super vtipná scéna Very Happy.

S očima - Lily má hnědé, Harry šedomodré a ten jeho synátor, Albus Severus, má taky hnědé. Takže všichni mají zelené oči po Lily Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

O Harrym Potterovi a Voldyho nose... - Stránka 4 Empty Re: O Harrym Potterovi a Voldyho nose...

Příspěvek  minnie Thu 14 Jul 2011, 21:18

bodomkes napsal:Tak asi jsem cynik, ale já dobrou půlku filmu prochechtala... Very Happy
A jinak se připojuji k obdivování výkonu Helen coby Hermiony. Very Happy Hlavně ona a Alan se tam moc hezky předvedli jako páni Herci. Smile
EDIT: K tomu videu...ten moderátor mě docela šokoval s tím jeho "Hari Pótr"....
moderátor byl pako, nechápu jak to mohli nechat moderovat někoho kdo "nějaké ty filmy viděl" Very Happy
jo, já jsem se taky smála, těch vtipných momentů tam bylo fakt hodně.. dokonce i pár těch co možná ani vtipné být neměly a nechtěly Very Happy
a jinak svatá pravda, helena a alan těm děckám ukázali jak se má hrát Smile to byl koncert Smile
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

O Harrym Potterovi a Voldyho nose... - Stránka 4 Empty Re: O Harrym Potterovi a Voldyho nose...

Příspěvek  bodomkes Sun 17 Jul 2011, 20:03

Ďasík napsal:- Alan Rickman sklidil největší potlesk, dav skandoval "Snape! Snape! Severus Snape!" Smile Ale bohužel jsem mu moc (vůbec) nerozuměl, jen vím, že byl asi hodně vtipný. Moderátor se pořád smál a na konci Alanovi řekl, že pro něj byla velká čest s ním mluvit.
- Rowla následně řekla, že Rupert je její nejoblíbenější zrzavý člověk Smile a poděkovala úplně všem a vyjmenovala sedm mladých herců, kterým nejvíc (Dan, Emma, Rupert, Tom a další tři, které nevím).
S tím Alanem co si ještě pamatuju, bylo, že se ho ptali, jestli si odnesl nějakou věc z natáčení jako vzpomínku na HP. A Alan se smál, že to nepřizná a pak dodal, že ale uznává, že je zloděj a že odjakživa kradl v mnohých podobách...vykrádal ostatní herce například, tak se moderátoři smáli a on se zasmál též a dodal: a to samé děláte i vy, tak to prostě chodí. Very Happy Tím je normálně složil. Very Happy Very Happy
A Rowla potom vyjmenovala Bonnie (Ginny), Matta (Neville) a Eevanu (Luna "Lenka Láskorádová" Lovegood). Wink

minnie napsal:těch vtipných momentů tam bylo fakt hodně.. dokonce i pár těch co možná ani vtipné být neměly a nechtěly Very Happy
Ano, přesně tak jsem to myslela i já. Smile

A já si teďka pouštím z nostalgie po Harrym tohle: https://www.youtube.com/watch?v=WVV9GowGPaM&feature=relmfu
Některé ty otázky jsou teda docela vtipné a herec Hagrida má, místy těžko srozumitelný, chraplák... Very Happy
EDIT: Znáte tohle? https://www.youtube.com/watch?v=y57sYHIDP_Y&feature=feedf Dneska jsem to našla v kamarádčiných favech a dostalo mě to. Smile
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

O Harrym Potterovi a Voldyho nose... - Stránka 4 Empty Re: O Harrym Potterovi a Voldyho nose...

Příspěvek  yossarian Wed 27 Jul 2011, 11:05

tyjo. to jsem nevedel. Kazdopadne A.R. to hraje uzasne.


minnie napsal:díky, úžasná podívaná Smile

tohle mě zaujalo na čsfd
Spoiler:
yossarian
yossarian

Znamení : Vodnář Pes
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 438
Bodů : 470
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 42

Návrat nahoru Goto down

O Harrym Potterovi a Voldyho nose... - Stránka 4 Empty Re: O Harrym Potterovi a Voldyho nose...

Příspěvek  yossarian Wed 27 Jul 2011, 11:15

Teprve docitam stranky, takze pak budu komentovat EDITOVANIM-
tenhle film ve 3D (digital 3D) je naprostej nesmysl. Tma a sed. Nechapu ze na to vubec chces jit. Neuvidis vubec nic.
A jinak jednak jses sociofob a druhak bys me musela vzit s sebou abych te vzal na ramena abys neco videla Very Happy

minnie napsal:to já bych na tom náměstí teda být nechtěla Very Happy i když to vypadalo neuvěřitelně, úžasně.. fakt chápu že ti herci z toho byli hotoví, asi bych taky byla Smile ale jako sociofob bych se tam asi necítila zrovna nejlíp Very Happy a dostat se na to promítání asi nebylo jen tak..
co hrozně závidím angličanům (a amíkům a ostatním anglicky mluvícím zemím) že to u nich dávají ve 3D v originálním znění.. u nás neumí titulkovat do 3D, takže je to jen s dabingem.. a tenhle filmek konkrétně by mě ve 3D docela zajímal..

Jinak o poslednim dilu si myslim, ze z prvni pulky Yates vycucal co se dalo a povedlo se mu udelat z toho tabornickeho trapeni neco pozivatelneho.
Druha pulka jako film super, par mocnych momentu to melo, ale prislo mne to zbytecne moc uspechane. Klidne se nemusel bat pridat tomu 10-15 minut a nechat nektere postavy vic dychat.
Videl jsem to v 2D s titulkama a spokojenost. Dneska jdu do imaxu na 3D DMR. Sice to neni to ta normalni IMAX technologie tzn je to pres polarizacni cocky, ale porad lepsi nez v digital 3D

"Haryho Póóótra"
boze!
yossarian
yossarian

Znamení : Vodnář Pes
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 438
Bodů : 470
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 42

Návrat nahoru Goto down

O Harrym Potterovi a Voldyho nose... - Stránka 4 Empty Re: O Harrym Potterovi a Voldyho nose...

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru