Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

O Harrym Potterovi a Voldyho nose...

+11
bodomkes
Janna
yossarian
Zireael
tx
Zero
metztli
Ďasík
Kolikokoli
minnie
baal666
15 posters

Strana 1 z 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

O Harrym Potterovi a Voldyho nose... Empty O Harrym Potterovi a Voldyho nose...

Příspěvek  baal666 Fri 22 Oct 2010, 22:34

Ďasík napsal:Ještě něco k té ženské na pracáku. Smile Zahrána byla perfektně, psal jsem, že ta postava byla hrozná, ale ta herečka odvedla skvělou práci. Teď jsi mi připomněl Harryho Pottera. V něm absolutně nenávidím profesorku Umbridgeovou, je tak zlá, že Voldy se může jít zahrabat. A i když je v knize ještě ďábelštější, tak ta herečka by za tu roli zasloužila Oscara. Smile To zlo z ní úplně sálá. Problém ale je, že jinak je ten film - Fénixův řád - oproti knize naprosto příšerný (když v něm už poruší i zákonitosti toho světa, tak je to na pováženou) a nemůžu se na něj už víckrát dívat, leda s velkým sebezapřením. Smile
Uuuuuuuuuu, tak to prrrrrrrrrrr... Fenixův řád je jeden z nejlepších filmů HP naproti tomu je to nejhorší kniha... Ted jsi me tak nastval, ze jsem zapomnel na to, ze uz jsem nechtel napsat žádný slovo a ze jsem se chtel dal vyjadrovat jen ve smajlících... Very Happy
baal666
baal666

Znamení : Panna Prase
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 327
Bodů : 397
Reputace : 4
Datum registrace : 01. 10. 09
Věk : 28
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

O Harrym Potterovi a Voldyho nose... Empty Re: O Harrym Potterovi a Voldyho nose...

Příspěvek  minnie Fri 22 Oct 2010, 22:38

baal666 napsal:
Ďasík napsal:Problém ale je, že jinak je ten film - Fénixův řád - oproti knize naprosto příšerný (když v něm už poruší i zákonitosti toho světa, tak je to na pováženou) a nemůžu se na něj už víckrát dívat, leda s velkým sebezapřením. Smile
Uuuuuuuuuu, tak to prrrrrrrrrrr... Fenixův řád je jeden z nejlepších filmů HP naproti tomu je to nejhorší kniha...

cože?? souhlas s ďasíkem, zatímco kvalita knih u mě postupně stoupá (kromě posledních stránek 7. dílu - no spoiler), filmy mě baví čím dál míň a chodím na ně koukat už jen ze setrvačnosti.. aspoň že tomu voldemort dodává šťávu, ten je úžasný.. do teď z něj mám noční můry, a to už jsem na to docela stará Very Happy
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

O Harrym Potterovi a Voldyho nose... Empty Re: O Harrym Potterovi a Voldyho nose...

Příspěvek  Kolikokoli Fri 22 Oct 2010, 22:41

minnie napsal:
baal666 napsal:
Ďasík napsal:Problém ale je, že jinak je ten film - Fénixův řád - oproti knize naprosto příšerný (když v něm už poruší i zákonitosti toho světa, tak je to na pováženou) a nemůžu se na něj už víckrát dívat, leda s velkým sebezapřením. Smile
Uuuuuuuuuu, tak to prrrrrrrrrrr... Fenixův řád je jeden z nejlepších filmů HP naproti tomu je to nejhorší kniha...

cože?? souhlas s ďasíkem, zatímco kvalita knih u mě postupně stoupá (kromě posledních stránek 7. dílu - no spoiler), filmy mě baví čím dál míň a chodím na ně koukat už jen ze setrvačnosti.. aspoň že tomu voldemort dodává šťávu, ten je úžasný.. do teď z něj mám noční můry, a to už jsem na to docela stará Very Happy

Mě knížky taky baví. 6. díl jsem přečetla za jednu noc naráz. 7. díl mi trval asi 3 dny. Film mě zaujal pouze jeden a to 3. díl, protože Sirius Very Happy. Ale jinak veliká nuda. Jediná pozitivní věc na filmech kromě Siriuse je samozřejmě Barty Skrk mladší, neboli Doctor Who Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

O Harrym Potterovi a Voldyho nose... Empty Re: O Harrym Potterovi a Voldyho nose...

Příspěvek  Ďasík Fri 22 Oct 2010, 22:42

baal666 napsal:
Ďasík napsal:Problém ale je, že jinak je ten film - Fénixův řád - oproti knize naprosto příšerný (když v něm už poruší i zákonitosti toho světa, tak je to na pováženou) a nemůžu se na něj už víckrát dívat, leda s velkým sebezapřením. Smile
Uuuuuuuuuu, tak to prrrrrrrrrrr... Fenixův řád je jeden z nejlepších filmů HP naproti tomu je to nejhorší kniha...
Omlouvám se všem za offtopic (to je, co? admin se omlouvá za OT Smile), ale prostě musím odpovědět. Jak to vůbec můžeš říct??? Když se Umbridgeová dokázala probourat do Komnaty nejvyšší potřeby, která je tak chráněná, že ani Brumbál skoro nevěděl, že existuje a jak přesně funguje, tak jsem málem dostal infarkt ze zlosti nad tím, jak to ten režisér a vůbec Rowla mohli dopustit. Je to porušení veškerých zákonů Potterovského světa. A když připočtu to, že odchod bratrů Weasleyových a souboj na Ministerstvu byly tak odfláknuté (oproti knize), že jsem nevěřil svým očím, je to jednoznačně nejhorší HP film ever...
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

O Harrym Potterovi a Voldyho nose... Empty Re: O Harrym Potterovi a Voldyho nose...

Příspěvek  baal666 Fri 22 Oct 2010, 22:42

minnie napsal:
baal666 napsal:
Ďasík napsal:Problém ale je, že jinak je ten film - Fénixův řád - oproti knize naprosto příšerný (když v něm už poruší i zákonitosti toho světa, tak je to na pováženou) a nemůžu se na něj už víckrát dívat, leda s velkým sebezapřením. Smile
Uuuuuuuuuu, tak to prrrrrrrrrrr... Fenixův řád je jeden z nejlepších filmů HP naproti tomu je to nejhorší kniha...

cože?? souhlas s ďasíkem, zatímco kvalita knih u mě postupně stoupá (kromě posledních stránek 7. dílu - no spoiler), filmy mě baví čím dál míň a chodím na ně koukat už jen ze setrvačnosti.. aspoň že tomu voldemort dodává šťávu, ten je úžasný.. do teď z něj mám noční můry, a to už jsem na to docela stará Very Happy

Hmmmmmmmmm...
No takže knihy podle oblíbenosti od nejlepšího
1, 3, 2, 6, 4, 7, 5

filmy
4, 3, 5, 6, 2, 1

Ďasík napsal:
baal666 napsal:
Ďasík napsal:Problém ale je, že jinak je ten film - Fénixův řád - oproti knize naprosto příšerný (když v něm už poruší i zákonitosti toho světa, tak je to na pováženou) a nemůžu se na něj už víckrát dívat, leda s velkým sebezapřením. Smile
Uuuuuuuuuu, tak to prrrrrrrrrrr... Fenixův řád je jeden z nejlepších filmů HP naproti tomu je to nejhorší kniha...
Omlouvám se všem za offtopic (to je, co? admin se omlouvá za OT Smile), ale prostě musím odpovědět. Jak to vůbec můžeš říct??? Když se Umbridgeová dokázala probourat do Komnaty nejvyšší potřeby, která je tak chráněná, že ani Brumbál skoro nevěděl, že existuje a jak přesně funguje, tak jsem málem dostal infarkt ze zlosti nad tím, jak to ten režisér a vůbec Rowla mohli dopustit. Je to porušení veškerých zákonů Potterovského světa. A když připočtu to, že odchod bratrů Weasleyových a souboj na Ministerstvu byly tak odfláknuté (oproti knize), že jsem nevěřil svým očím, je to jednoznačně nejhorší HP film ever...
No tak jak se ti může líbit 6??? souboj v bradavicích není podle knihy vůbec... zapaleni doupete v knize vubec neni a to nemluvim o tom jak spatne byly udelane vzpominky na voldemorta... probourani zdi je oproti tomu, něco jako když porovnas LOTR 1 film kde vynechaji mohylove vrchy a toma bombadyla s 3 kde duchove prijdou k minas thirit a vsechno je tam vlastne jinak nez v knize...


Naposledy upravil baal666 dne Fri 22 Oct 2010, 22:51, celkově upraveno 1 krát
baal666
baal666

Znamení : Panna Prase
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 327
Bodů : 397
Reputace : 4
Datum registrace : 01. 10. 09
Věk : 28
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

O Harrym Potterovi a Voldyho nose... Empty Re: O Harrym Potterovi a Voldyho nose...

Příspěvek  Ďasík Fri 22 Oct 2010, 23:14

minnie napsal:zatímco kvalita knih u mě postupně stoupá (kromě posledních stránek 7. dílu - no spoiler), filmy mě baví čím dál míň a chodím na ně koukat už jen ze setrvačnosti.. aspoň že tomu voldemort dodává šťávu, ten je úžasný.. do teď z něj mám noční můry, a to už jsem na to docela stará Very Happy
No, tu bych si dovolil nesouhlasit s tou sestupností... Mi se šestý díl hrozně líbil, byla to nejlepší komedie roku (což je sice zvláštní u hororu, ale bylo to tak). Very Happy A oceňuju, že scény, které měly být dojemné (konkrétně ta s rybičkou mě skoro rozbrečela), skutečně byly dojemné. Akorát konec odflákli, když 15 minut před koncem nebyli ještě ani v jeskyni, tak jsem se začal bát. Very Happy

Co se týče filmů, mě pořadí je (od nejlepšího): 1 (kouzelný), 2 (atmosférický a docela přesný), 6 (nejlepší komedie roku), 3 (moc "času"), 4 (nelíbí se mi Ohnivý pohár), 5 (nedá se s knihou ani porovnat)
Co se týče knih, je to:
6 (nejdějovější díl, dozvíš se v něm víc, než ve všech ostatních dohromady, napínavý, dobrodružný, děsivý, zajímavý Smile)
1 (nádherný začátek série, kouzelný, pohádkový, nečekaný závěr),
2 (hodně zajímavý, vtipný i napínavý)
5 (nejhororovější, Umbridgeová je ztělesněním zla)
3 (nelíbí se mi "čas" - nechci spoilovat Smile)
4 (Ohnivý pohár je prostě divný)
7 (první půlka je nejnudnější částí ságy - putují, putují... a nic! -, epilog je prostě výsměch, to se nedá jinak popsat, odfláknutější závěr jsem ještě neviděl; světlou výjimkou jsou Malfoyovo sídlo a pak Poslední vzpomínka, kterou považuju za nejlepší kapitolu celé ságy - to je taky paradox, nejlepší i nejhorší kapitola příběhu jsou v poslední knize)

A co se týče zlých postav, nejzlejší jsou Umbridgeová a Bellatrix, kterým Voldy nesahá ani po kotníky, je jenom "figurka", "hlavní protivník", ale...


Naposledy upravil Ďasík dne Fri 22 Oct 2010, 23:19, celkově upraveno 2 krát
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

O Harrym Potterovi a Voldyho nose... Empty Re: O Harrym Potterovi a Voldyho nose...

Příspěvek  Kolikokoli Fri 22 Oct 2010, 23:21

Ďasík napsal: Poslední vzpomínka, kterou považuju za nejlepší kapitolu celé ságy

100% souhlas!
Spoiler:


Naposledy upravil Kolikokoli dne Fri 22 Oct 2010, 23:33, celkově upraveno 1 krát
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

O Harrym Potterovi a Voldyho nose... Empty Re: O Harrym Potterovi a Voldyho nose...

Příspěvek  baal666 Fri 22 Oct 2010, 23:23

Ďasík napsal:
minnie napsal:zatímco kvalita knih u mě postupně stoupá (kromě posledních stránek 7. dílu - no spoiler), filmy mě baví čím dál míň a chodím na ně koukat už jen ze setrvačnosti.. aspoň že tomu voldemort dodává šťávu, ten je úžasný.. do teď z něj mám noční můry, a to už jsem na to docela stará Very Happy
No, tu bych si dovolil nesouhlasit s tou sestupností... Mi se šestý díl hrozně líbil, byla to nejlepší komedie roku (což je sice zvláštní u hororu, ale bylo to tak). Very Happy A oceňuju, že scény, které měly být dojemné (konkrétně ta s rybičkou mě skoro rozbrečela), skutečně byly dojemné. Akorát konec odflákli, když 15 minut před koncem nebyli ještě ani v jeskyni, tak jsem se začal bát. Very Happy

Co se týče filmů, mě pořadí je (od nejlepšího): 1 (kouzelný), 2 (atmosférický a docela přesný), 6 (nejlepší komedie roku), 3 (moc "času"), 4 (nelíbí se mi Ohnivý pohár), 5 (nedá se s knihou ani porovnat)
Co se týče knih, je to:
6 (nejdějovější díl, dozvíš se v něm víc, než ve všech ostatních dohromady, napínavý, dobrodružný, děsivý, zajímavý Smile)
1 (nádherný začátek série, kouzelný, pohádkový, nečekaný závěr),
2 (hodně zajímavý, vtipný i napínavý)
5 (nejhororovější, Umbridgeová je ztělesněním zla)
3 (nelíbí se mi "čas" - nechci spoilovat Smile)
4 (Ohnivý pohár je prostě divný)
7 (první půlka je nejnudnější částí ságy - putují, putují... a nic! -, epilog je prostě výsměch, to se nedá jinak popsat, odfláknutější závěr jsem ještě neviděl; světlou výjimkou jsou Malfoyovo sídlo a pak Poslední vzpomínka, kterou považuju za nejlepší kapitolu celé ságy - to je taky paradox, nejlepší i nejhorší kapitola příběhu jsou v poslední knize)

A co se týče zlých postav, nejzlejší jsou Umbridgeová a Bellatrix, kterým Voldy nesahá ani po kotníky, je jenom "figurka", "hlavní protivník", ale...
No tak abych to shrnul Harry Potter je trapnej mainstream, co je nejdůležitější to jsou Star Wars... Very Happy
baal666
baal666

Znamení : Panna Prase
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 327
Bodů : 397
Reputace : 4
Datum registrace : 01. 10. 09
Věk : 28
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

O Harrym Potterovi a Voldyho nose... Empty Re: O Harrym Potterovi a Voldyho nose...

Příspěvek  Kolikokoli Fri 22 Oct 2010, 23:25

baal666 napsal:co je nejdůležitější to jsou Star Wars... Very Happy

jj, chtělo by to maraton Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

O Harrym Potterovi a Voldyho nose... Empty Re: O Harrym Potterovi a Voldyho nose...

Příspěvek  minnie Fri 22 Oct 2010, 23:26

Ďasík napsal:Co se týče filmů, mě pořadí je (od nejlepšího): 1 (kouzelný), 2 (atmosférický a docela přesný), 6 (nejlepší komedie roku), 3 (moc "času"), 4 (nelíbí se mi Ohnivý pohár), 5 (nedá se s knihou ani porovnat)
Co se týče knih, je to:
6 (nejdějovější díl, dozvíš se v něm víc, než ve všech ostatních dohromady, napínavý, dobrodružný, děsivý, zajímavý Smile)
1 (nádherný začátek série, kouzelný, pohádkový, nečekaný závěr),
2 (hodně zajímavý, vtipný i napínavý)
5 (nejhororovější, Umbridgeová je ztělesněním zla)
3 (nelíbí se mi "čas" - nechci spoilovat Smile)
4 (Ohnivý pohár je prostě divný)
7 (první půlka je nejnudnější částí ságy - putují, putují... a nic! -, epilog je prostě výsměch, to se nedá jinak popsat, odfláknutější závěr jsem ještě neviděl; světlou výjimkou jsou Malfoyovo sídlo a pak Poslední vzpomínka, kterou považuju za nejlepší kapitolu celé ságy - to je taky paradox, nejlepší i nejhorší kapitola příběhu jsou v poslední knize)

A co se týče zlých postav, nejzlejší jsou Umbridgeová a Bellatrix, kterým Voldy nesahá ani po kotníky, je jenom "figurka", "hlavní protivník", ale...

já nikdy neřekla že voldemort je nejzlejší v příběhu.. dostal mě v té filmové verzi, to obsazení.. připadá mi hrozně.. skutečný..
co se týče příběhu, bella je podle mě "pure evil". a nezapomínala bych na wormtaila - je to posera a ti jsou vůbec nejhorší..

jinak jsem tu nechtěla jít až tak off topic a hodnotit tu jednotlivé díly.. ale v zásadě se dokážu ztotožnit s tím tvým popisem, i když řazení by asi bylo trochu jiné.. především - 7 díl bych vážně nedala jako nejhorší.. kdyby to rowlingová na konci tak nezbabrala..
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

O Harrym Potterovi a Voldyho nose... Empty Re: O Harrym Potterovi a Voldyho nose...

Příspěvek  baal666 Fri 22 Oct 2010, 23:35

Ďasík napsal:minnie: Klidně to napiš, já jsem admin a pak to všechno přesunu do pokecu Smile
a vystřihne ideologicky závadné komentáře Very Happy
baal666
baal666

Znamení : Panna Prase
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 327
Bodů : 397
Reputace : 4
Datum registrace : 01. 10. 09
Věk : 28
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

O Harrym Potterovi a Voldyho nose... Empty Re: O Harrym Potterovi a Voldyho nose...

Příspěvek  minnie Fri 22 Oct 2010, 23:59

baal666 napsal:
Ďasík napsal:minnie: Klidně to napiš, já jsem admin a pak to všechno přesunu do pokecu Smile
a vystřihne ideologicky závadné komentáře Very Happy

to je mi jasné že cenzura bude Very Happy

nějako to srhnu tedy.. nemůžu oddělit filmy a knížky, tak jsem to splácnula dohromady

1. díl jsem viděla spíš náhodou, ze zvědavosti a tedy ještě před knihou.. ale přišlo mi to kouzelné, krásné, moc hezká pohádka..

2. díl už jsem dřív četla než viděla - ale nemůžu si pomoct, tajemná komnata mi přijde prostě nudná.. filmové zpracování je ale pořád super a celkem v souladu s knihou..

3. díl mi přijde hrozně důležitý - harry trochu dospívá, je méně naivní, zjistí jak se věci mají.. k režírování se dostal curaon a přestože jeho filmy mám moc ráda a tedy jsem se hrozně těšila, přišlo první velké filmové zklamání..

4. díl - tady musím souhlasit, ohnivý pohár je prostě divný, jak kniha, tak film.. obrovský plus jen za mad-eye moodyho - jedna z mých oblíbených postav..

5. díl mě hrozně bavil - tady už to definitvně přestala být pohádka.. vlastně už na konci 4. dílu, ale od pátého až do konce už je jenom temno prostě.. o filmu už tady skoro nemá smysl mluvit.. přijde mi, že yates už se drží knižní předlohy jen velmi volně a mně to prostě vadí.. navíc mi přesně od tohoto dílu začíná lézt harry trochu na nervy a občas mám chuť ho praštit Smile

6. díl je prostě informačně napěchovaný.. klidně by se mohl jmenovat "jak na voldemorta snadno a rychle".. musela jsem ho číst dvakrát aby mi něco neuniklo - to ale neberu jako nevýhodu, naopak.. už u tady toho dílu měl být film rozdělený do dvou částí - klidně.. materiálu je tu i na tři.. a spousta věcí, co se dala nádherně natočit.. konec - škoda mluvit.. zatímco u knihy jsem brečela jak malá, ve filmu mi to ani nestihlo dojít a konec, titulky, světla, nashledanou, přijďte zas.. největší potterovské zklamání, bez debat..

7. díl je.. prostě jiný.. absolutně ve všem.. harry je prakticky většinu času na ránu pěstí.. no, a kvůli konci je na ránu pěstí rowlingová zase.. vážně jsem celou tu dobu doufala že bude mít větší koule.. no.. bohužel.. přesto je knížka podle mě dobrá, má velice silná místa, rozplétají se nitky, skládají se dohromady jednotlivé dílky skládačky, dějově pestrá..
na film jsem velice zvědavá.. ale už brzy nás to čeká..
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

O Harrym Potterovi a Voldyho nose... Empty Re: O Harrym Potterovi a Voldyho nose...

Příspěvek  baal666 Sat 23 Oct 2010, 00:06

Filmy HP jsou celkově na nic... první 2 díly: herci jsou moc maí a neumí hrát... zbytek: už jsou sice dost velcí, ale ratcliff neumí hrát stejně, jediný co umí jsou tři škleby:1)Citrónová grymasa 2)Grepová grymasa 3) neupřímný smích
baal666
baal666

Znamení : Panna Prase
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 327
Bodů : 397
Reputace : 4
Datum registrace : 01. 10. 09
Věk : 28
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

O Harrym Potterovi a Voldyho nose... Empty Re: O Harrym Potterovi a Voldyho nose...

Příspěvek  metztli Sat 23 Oct 2010, 00:07

...odkedy je toto forum o HP??? Wink
metztli
metztli

Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 68
Bodů : 68
Reputace : 0
Datum registrace : 24. 11. 09
Místo : BA

Návrat nahoru Goto down

O Harrym Potterovi a Voldyho nose... Empty Re: O Harrym Potterovi a Voldyho nose...

Příspěvek  minnie Sat 23 Oct 2010, 00:08

baal666 napsal:Filmy HP jsou celkově na nic... první 2 díly: herci jsou moc maí a neumí hrát... zbytek: už jsou sice dost velcí, ale ratcliff neumí hrát stejně, jediný co umí jsou tři škleby:1)Citrónová grymasa 2)Grepová grymasa 3) neupřímný smích

oh, snap lol!
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

O Harrym Potterovi a Voldyho nose... Empty Re: O Harrym Potterovi a Voldyho nose...

Příspěvek  baal666 Sat 23 Oct 2010, 00:09

metztli napsal:...odkedy je toto forum o HP??? Wink
Od té doby, co jsme se zapomněli bavit o Star Wars Very Happy
baal666
baal666

Znamení : Panna Prase
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 327
Bodů : 397
Reputace : 4
Datum registrace : 01. 10. 09
Věk : 28
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

O Harrym Potterovi a Voldyho nose... Empty Re: O Harrym Potterovi a Voldyho nose...

Příspěvek  Kolikokoli Sat 23 Oct 2010, 00:10

baal666 napsal:Filmy HP jsou celkově na nic... první 2 díly: herci jsou moc maí a neumí hrát... zbytek: už jsou sice dost velcí, ale ratcliff neumí hrát stejně, jediný co umí jsou tři škleby:1)Citrónová grymasa 2)Grepová grymasa 3) neupřímný smích

Přesně! Zvláštní je, že přestože se to dílo jmenuje Harry Potter, tak bych toho spratka absolutně nepostrádala, kdyby ho vystřihli Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

O Harrym Potterovi a Voldyho nose... Empty Re: O Harrym Potterovi a Voldyho nose...

Příspěvek  Ďasík Sat 23 Oct 2010, 00:10

Popravdě - já se filmu děsím... Protože když udělali ze dkvělých knih hrozné filmy, jak můžou udělat z hrozné knihy (teď myslím tu první půlku) dobrý film?
Ale ten šestý film se mi opravdu (až na ten "rychle, ať už to máme za sebou" závěr) líbil. Scénka ve skleníku je tak vtipná, že si ji občas pouštím jako smyčku dokola... To samé večírek, pohřeb, "Ale já jsem vyvolený..." Very Happy Very Happy Very Happy A scéna s rybičkou je úchvatná... Samozřejmě je ale závěr o ničem a kazí celkový dojem, no...
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

O Harrym Potterovi a Voldyho nose... Empty Re: O Harrym Potterovi a Voldyho nose...

Příspěvek  Zero Sat 23 Oct 2010, 00:11

minnie napsal: filmy mě baví čím dál míň a chodím na ně koukat už jen ze setrvačnosti.. aspoň že tomu voldemort dodává šťávu, ten je úžasný.. do teď z něj mám noční můry, a to už jsem na to docela stará Very Happy
Uhh, ble, Voldemort ve filmu je příšerný. Doteď nechápu, proč je tam proboha bez nosu. Rolling Eyes

Jinak, Harry je na facku už tak od pátého dílu, a i předtím se chová nelogicky a jak debil, ta postava je prostě děsně hloupá. A taky nic neumí, většinu vítězství dosáhl jenom díky něčí pomoci.

Kolikokoli napsal:
Přesně! Zvláštní je, že přestože se to dílo jmenuje Harry Potter, tak bych toho spratka absolutně nepostrádala, kdyby ho vystřihli Very Happy
A pod tohle se podepisuji.


Naposledy upravil Zero dne Sat 23 Oct 2010, 00:12, celkově upraveno 1 krát
Zero
Zero

Počet příspěvků : 46
Bodů : 46
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

O Harrym Potterovi a Voldyho nose... Empty Re: O Harrym Potterovi a Voldyho nose...

Příspěvek  metztli Sat 23 Oct 2010, 00:12

baal666 napsal:
metztli napsal:...odkedy je toto forum o HP??? Wink
Od té doby, co jsme se zapomněli bavit o Star Wars Very Happy

Tak tomu vravim asociacia!!Very Happy BBT-Star Wars-HP Very Happy Very Happy
ps: taktiez nemam sajnu, preco sem niektori zatahuju aj HIMYM...Razz
metztli
metztli

Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 68
Bodů : 68
Reputace : 0
Datum registrace : 24. 11. 09
Místo : BA

Návrat nahoru Goto down

O Harrym Potterovi a Voldyho nose... Empty Re: O Harrym Potterovi a Voldyho nose...

Příspěvek  baal666 Sat 23 Oct 2010, 00:13

Ďasík napsal: Scénka ve skleníku je tak vtipná, že si ji občas pouštím jako smyčku dokola... To samé večírek, pohřeb, "Ale já jsem vyvolený..." Very Happy Very Happy Very Happy A scéna s rybičkou je úchvatná... Samozřejmě je ale závěr o ničem a kazí celkový dojem, no...
Jo to máš pravdu... Třeba to: Pane... Very Happy u toho jsem chcipal smichy
baal666
baal666

Znamení : Panna Prase
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 327
Bodů : 397
Reputace : 4
Datum registrace : 01. 10. 09
Věk : 28
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

O Harrym Potterovi a Voldyho nose... Empty Re: O Harrym Potterovi a Voldyho nose...

Příspěvek  minnie Sat 23 Oct 2010, 00:13

Zero napsal:Harry je na facku už tak od pátého dílu, a i předtím se chová nelogicky a jak debil, ta postava je prostě děsně hloupá. A taky nic neumí, většinu vítězství dosáhl jenom díky něčí pomoci.

Kolikokoli napsal:
Přesně! Zvláštní je, že přestože se to dílo jmenuje Harry Potter, tak bych toho spratka absolutně nepostrádala, kdyby ho vystřihli Very Happy
A pod tohle se podepisuji.

koukám že to je převládající názor.. Very Happy a já myslela že jsem divná..


Naposledy upravil minnie dne Sat 23 Oct 2010, 00:16, celkově upraveno 1 krát
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

O Harrym Potterovi a Voldyho nose... Empty Re: O Harrym Potterovi a Voldyho nose...

Příspěvek  Ďasík Sat 23 Oct 2010, 00:14

baal, kolikokoli: Souhlas. Zatímco u ságy Darrena Shana jsem měl Darrena skutečně rád, i když občas se taky choval jako idiot, Harry mi nikdy nebyl sympatický...
metzli: Já toho Harryho pak fakt přesunu do Pokecu, neboj. Very Happy A s HIMYM se TBBT srovnává odjakživa a já jsem odjakživa proti. Very Happy
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

O Harrym Potterovi a Voldyho nose... Empty Re: O Harrym Potterovi a Voldyho nose...

Příspěvek  metztli Sat 23 Oct 2010, 00:15

Zero napsal: Uhh, ble, Voldemort ve filmu je příšerný. Doteď nechápu, proč je tam proboha bez nosu. Rolling Eyes
ak sa nemylim, je tam nejaka spojitost medzi nim a tou jeho hadou recou.. takze zamer bol asi spravit z neho pseudoplaza a kedze hady su len tlama, oci a chvost, tak nos mu jednoducho zamaskovali, aby sa co najviac podobal;)
metztli
metztli

Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 68
Bodů : 68
Reputace : 0
Datum registrace : 24. 11. 09
Místo : BA

Návrat nahoru Goto down

O Harrym Potterovi a Voldyho nose... Empty Re: O Harrym Potterovi a Voldyho nose...

Příspěvek  Zero Sat 23 Oct 2010, 00:17

metztli napsal:
Zero napsal: Uhh, ble, Voldemort ve filmu je příšerný. Doteď nechápu, proč je tam proboha bez nosu. Rolling Eyes
ak sa nemylim, je tam nejaka spojitost medzi nim a tou jeho hadou recou.. takze zamer bol asi spravit z neho pseudoplaza a kedze hady su len tlama, oci a chvost, tak nos mu jednoducho zamaskovali, aby sa co najviac podobal;)
Hadí řeč mu přece neutrhne nos. Voldemort nemá s plazem nic společného, kromě té hadí řeči, a vzhledem k tomu, že ji ovládá i Poser, a ten má nos v pořádku, tak tím to asi nebude. Tím pádem mě nenapadá žádný logický důvod, proč Voldy ten nos nemá.
Zero
Zero

Počet příspěvků : 46
Bodů : 46
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

O Harrym Potterovi a Voldyho nose... Empty Re: O Harrym Potterovi a Voldyho nose...

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru