Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

O Harrym Potterovi a Voldyho nose...

+11
bodomkes
Janna
yossarian
Zireael
tx
Zero
metztli
Ďasík
Kolikokoli
minnie
baal666
15 posters

Strana 3 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

O Harrym Potterovi a Voldyho nose... - Stránka 3 Empty Re: O Harrym Potterovi a Voldyho nose...

Příspěvek  Kolikokoli Wed 22 Dec 2010, 12:24

Aha!
Spoiler:
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

O Harrym Potterovi a Voldyho nose... - Stránka 3 Empty Re: O Harrym Potterovi a Voldyho nose...

Příspěvek  Ďasík Wed 22 Dec 2010, 12:33

Kolikokoli napsal:Aha!
Spoiler:
lol! Very Happy Very Happy Very Happy lol!
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

O Harrym Potterovi a Voldyho nose... - Stránka 3 Empty Re: O Harrym Potterovi a Voldyho nose...

Příspěvek  minnie Wed 22 Dec 2010, 19:49

ty jo, koukám co už jsem toho zapoměla.. i při filmu jsem koukala.. ale je fakt, že už jsem to četla dávno dávno dávno.. a většinu knížek fakt nečtu dvakrát.. kromě skript, ale tam ani desetkrát nestačí Very Happy
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

O Harrym Potterovi a Voldyho nose... - Stránka 3 Empty Re: O Harrym Potterovi a Voldyho nose...

Příspěvek  Kolikokoli Wed 22 Dec 2010, 20:09

Já jsem opakovaně četla jen 3 knížky: Silmarillion, Šifru mistra Leonarda a Nekonečný příběh (kterou stále považuji za nejlepší knížku, jakou jsem kdy četla Very Happy)
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

O Harrym Potterovi a Voldyho nose... - Stránka 3 Empty Re: O Harrym Potterovi a Voldyho nose...

Příspěvek  Ďasík Wed 22 Dec 2010, 21:37

Já jsem opakovaně četl Foglarovu trilogii o Rychlých šípech (Záhada hlavolamu, Stínadla se bouří a Tajemství Velkého Vonta), ani nevím kolikrát, a Harryho Pottera jsem jednou četl a jednou si pustil jako MP3... Jinak jsem víckrát asi taky nic nečetl, kromě detektivek o Sherlocku Holmesovi a Herculu Poirotovi, ale ty nepočítám... Smile
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

O Harrym Potterovi a Voldyho nose... - Stránka 3 Empty Re: O Harrym Potterovi a Voldyho nose...

Příspěvek  yossarian Mon 27 Dec 2010, 21:06

Ďasík napsal:
Na Píseň ledu a ohně někdy kouknu, podle popisu to vypadá zajímavě, zvlášť pokud je to psáno z pohledu různých postav.

Jo to se urcite podivej. Je to fakt fenomenalni. Hlavne tam nejsou nesmylne klicky aby z neceho vybruslil, nebo neco nedomyslel, tak udela "kotrmelec"
kazda postava je tak skvele napsana, ze kolikrat docenis az zpetne jak moc dobre Wink

Jinak ja hodne knizek ctu vickrat, ted uz tolik ne,ale jako malej jsem hobloval biglessovky, foglarovky. ty jsem cetl opakovane.
a vsechno od Dicka Francise mam prectene minimalne 4X, oblibene dily i 8X
Poterovky 1-5 kazdou 3x, 6,7 jsem si jeste neprecetl znova, to se chystam po novem roce.
Ale nejdriv si znova prectu led a ohen nez vyjde HBO serial.
BTW jak jsem psal na zacatku - motivy nekterych postav jsem pochopil az na druhe cteni kdyz ma clovek kontext nekterych udalosti. To je saga ktera te sama nuti cist to znova a znova koukat na nektere postavy kdyz uz vis, co vis :-)
yossarian
yossarian

Znamení : Vodnář Pes
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 438
Bodů : 470
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 42

Návrat nahoru Goto down

O Harrym Potterovi a Voldyho nose... - Stránka 3 Empty Re: O Harrym Potterovi a Voldyho nose...

Příspěvek  Janna Fri 07 Jan 2011, 18:00

Pokud taky můžu něco dodat, tak od G.R.R. Martina (který napsal právě tady vámi zmiňovanou Píseň ledu a ohně) jen a jen doporučuji taky knihu Sen Ockerwee, je to naprosto geniální a rozhodně vám to ještě dlouho po dočtení bude vrtat hlavou.

Janna

Počet příspěvků : 3
Bodů : 4
Reputace : 0
Datum registrace : 04. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

O Harrym Potterovi a Voldyho nose... - Stránka 3 Empty Re: O Harrym Potterovi a Voldyho nose...

Příspěvek  yossarian Sat 08 Jan 2011, 00:02

Janna napsal:Pokud taky můžu něco dodat, tak od G.R.R. Martina (který napsal právě tady vámi zmiňovanou Píseň ledu a ohně) jen a jen doporučuji taky knihu Sen Ockerwee, je to naprosto geniální a rozhodně vám to ještě dlouho po dočtení bude vrtat hlavou.

To vsechny jeho knizky :-)
yossarian
yossarian

Znamení : Vodnář Pes
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 438
Bodů : 470
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 42

Návrat nahoru Goto down

O Harrym Potterovi a Voldyho nose... - Stránka 3 Empty A Very Potter Musical & A Very Potter Sequel

Příspěvek  Ďasík Thu 09 Jun 2011, 19:43

Nedá mi to a musím sem napsat, že včera a dnes jsme s Kolikokoli sledovali na Videacesky.cz fanouškovský muzikál The Very Potter Musical a jeho pokračování The Very Potter Sequel a za sebe (a myslím, že i za Koli) vám je oba můžu jen doporučit. Naprosto skvělý zážitek, spousta srandy, nečekaných zvratů i dojemných okamžiků a zpěváci (herci) zpívají i hrají velmi dobře, zvlášť Harry (který je zároveň autorem, příp. spoluautorem veškeré hudby a písniček obou muzikálů), Voldemort (ten je bombový!) a Quirrel (který se stal mou nejoblíbenější postavou).

Abyste si oba muzikály řádně vychutnali, je samozřejmě zapotřebí znát celý příběh Harryho Pottera, protože je to parodie (a neškodí i jiné, třeba To od S. Kinga, ale to není nutnou podmínkou). To by tady ale neměl být problém.

Takže kdo splňujete znalost HP, na nic nečekejte, všeho nechte a přeju opravdu velmi dobrou zábavu. Wink
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

O Harrym Potterovi a Voldyho nose... - Stránka 3 Empty Re: O Harrym Potterovi a Voldyho nose...

Příspěvek  Kolikokoli Thu 09 Jun 2011, 19:54

Souhlasím, muzikálový seriál (seriálový muzikál?) se opravdu povedl. Nejlepší se Voldy, to je bez debat. Joe je prostě skvělý Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

O Harrym Potterovi a Voldyho nose... - Stránka 3 Empty Re: O Harrym Potterovi a Voldyho nose...

Příspěvek  Ďasík Wed 06 Jul 2011, 16:09

K předchozí diskusi: Já četl víckrát jen asi trilogii o Rychlých šípech - Záhada hlavolamu, Stínadla se bouří a Tajemství Velkého Vonta - a to nesčetněkrát, desetkrát je myslím málo... Smile Dneska by mi to ale asi přišlo hrozně naivní, Mirek Dušín prostě nemohl existovat. Very Happy Pak některé vybrané knihy ze ságy o Darrenu Shanovi (dvakrát), Harryho Pottera jsem jednou četl, jednou poslouchal jako MP3, takže prakticky taky dvakrát... Potom dvakrát první dva tři díly Mládí v hajzlu, když jsem dostal pod stromek celou hexalogii a chtěl si osvětlit, o čem byly ty, co už jsem četl. A pak opakovaně ještě některé povídky od E. A. Poea, S. Kinga, A. Christie, A. C. Doyla, ale nic dlouhého... Ostatní knihy (a že jich byla opravdu spousta) už jen jednou, aspoň si žádnou jinou, co bych četl vícekrát, nevybavuju...

A teď si jdu (podruhé) pustit sedmý díl, první část, Harryho Pottera a pak sem napíšu své námitky, co k tomu filmu mám... Vím, že se mi líbil, až na tři čtyři věci, tak jsem zvědavý, jestli ještě něco najdu. Very Happy

Zatím ty tři čtyři věci:
Spoiler:
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

O Harrym Potterovi a Voldyho nose... - Stránka 3 Empty Re: O Harrym Potterovi a Voldyho nose...

Příspěvek  minnie Wed 06 Jul 2011, 17:08

já si jdu první část sedmého dílu připomenout ve středu před premiérou druhé části.. těším se jak malá Very Happy jen to asi pak druhý den bude chtít hektolitr kávy abych fungovala Very Happy
že bych si teda přečetla ještě jednou knihu abych mohla porovnávat chyby? Very Happy to nevím teda.. Very Happy
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

O Harrym Potterovi a Voldyho nose... - Stránka 3 Empty Re: O Harrym Potterovi a Voldyho nose...

Příspěvek  Ďasík Wed 06 Jul 2011, 19:03

Tak už to mám za sebou... Very Happy Ke svým předchozím negativním připomínkám ještě přidám nepřítomnost památníku v Godrikově Dole (kdo četl, ví), čímž jich je nakonec pět - ale dá se říct, že žádný vážný prohřešek se v tomto filmu, narozdíl od pátého, nekoná.

Rozhodně se sedmý film HP řadí do TOP3. Z nejnudnější části z celého příběhu dokázali udělat docela zajímavou a napínavou podívanou, za což jim patří uznání. Líbila se mi třeba scéna se 7 Pottery a následná přeměna Harryho zpět na Rona, výborně, doslova burtonovsky ztvárněný příběh tří bratří (vsadil bych se, že to dělali ti, kdo mají prsty v Mrtvé nevěstě), a závěr je perfektní, lepší zakončení téhle půlky nemohlo být... Z výroků byl nejlepší Ronův: "Opustit Hermionu? Zbláznil ses?! Bez ní nepřežijem ani dva dny!! Ale to jí neříkej..." Very Happy
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

O Harrym Potterovi a Voldyho nose... - Stránka 3 Empty Re: O Harrym Potterovi a Voldyho nose...

Příspěvek  bodomkes Wed 06 Jul 2011, 20:44

Právě jsem se na to poprvé dívala i já... A některé věci mi docházely, že se stanou, dřív, než měly, ale některé si teda snad vůbec nevybavuji... Very Happy
Ale já celkem Yatesovi fandím...líbí se mi jeho styl, i když některé věci překroutí apod.
Červíček mi taky vadil + ten příběh tří bratrů byl zpracován fakt suprově, ale v něčem Ti musím, Ďasíku, oponovat..
Spoiler:
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

O Harrym Potterovi a Voldyho nose... - Stránka 3 Empty Re: O Harrym Potterovi a Voldyho nose...

Příspěvek  Ďasík Wed 06 Jul 2011, 21:10

Odpověď na spoiler od Bodomkes:


Naposledy upravil Ďasík dne Wed 06 Jul 2011, 21:12, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : Nový nápad, proč to tak je. :))
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

O Harrym Potterovi a Voldyho nose... - Stránka 3 Empty Re: O Harrym Potterovi a Voldyho nose...

Příspěvek  bodomkes Wed 06 Jul 2011, 21:20

Ajóo. Very Happy To je fakt chytré řešení, děkuji. O Harrym Potterovi a Voldyho nose... - Stránka 3 Dance
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

O Harrym Potterovi a Voldyho nose... - Stránka 3 Empty Re: O Harrym Potterovi a Voldyho nose...

Příspěvek  Ďasík Wed 06 Jul 2011, 21:26

JO! JE TO TAK! (Ta opravená verze, teď jsem si vzpomněl) Very Happy

Spoiler:
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

O Harrym Potterovi a Voldyho nose... - Stránka 3 Empty Re: O Harrym Potterovi a Voldyho nose...

Příspěvek  Ďasík Thu 07 Jul 2011, 17:22

Přímý přenos z dnešní premiéry HP7 2/2 z Londýna!!!
https://www.youtube.com/harrypotter?gl=CZ&user=harrypotter
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

O Harrym Potterovi a Voldyho nose... - Stránka 3 Empty Re: O Harrym Potterovi a Voldyho nose...

Příspěvek  minnie Thu 07 Jul 2011, 22:45

díky, úžasná podívaná Smile

tohle mě zaujalo na čsfd
Spoiler:
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

O Harrym Potterovi a Voldyho nose... - Stránka 3 Empty Re: O Harrym Potterovi a Voldyho nose...

Příspěvek  Ďasík Thu 07 Jul 2011, 23:33

Jo, máš pravdu a je to hodně zajímavé... Dokonce prý věděl i to, jak skončí šestý díl.

A menší shrnutí z té premiéry:
- Nejlepší hlášky měl moderátor: Severus Snape has just arrived in a form of Alan Rickman. (Severus Snape právě dorazil v podobě Alana Rickmana.) To mě fakt dostalo. Very Happy A pak taky "Já myslel, že Tom Felton (Draco) je skutečně blond... Filmy pěkně klamou." Very Happy
- Nejoblíbenější scéna jednoho z dvojčat je, když dávají Harrymu Pobertův plánek... Druhému bráchovi jsem ale odpověď nerozuměl.
- Režisérova nejoblíbenější scéna je závěrečný souboj. Tudíž můžeme doufat, že bude dobře natočená. Smile
- Robbie Coltrane (Hagrid), řekl, že na Hagridovi se mu nejvíc líbí, že kamarádí se zvířatama, kterých se všichni ostatní bojí...
- Ralph Fiennes (Voldemort) na otázku, jestli není divné vidět se bez nosu, odpověděl, že je spíš divné vidět se s nosem Very Happy
- Voldy taky prohlásil, že je to první premiéra, které se kdy účastnil, na které neviděl ten film předem (a není sám, hodně herců řeklo, že ten film ještě neviděli)
- Helen Bonham Carter (Bellatrix) na otázku, jestli jí fanoušci jako Belle třeba nenadávali, řekla, že ne a že je až s podivem, jak moc lidí má Bellu rádo.
- Alan Rickman sklidil největší potlesk, dav skandoval "Snape! Snape! Severus Snape!" Smile Ale bohužel jsem mu moc (vůbec) nerozuměl, jen vím, že byl asi hodně vtipný. Moderátor se pořád smál a na konci Alanovi řekl, že pro něj byla velká čest s ním mluvit.
- Daniel Radcliffe měl taky bouřlivé přivítání. Řekl, že si z rekvizit ponechal své úplně první brýle z úplně prvního filmu a úplně poslední brýle z úplně poslední scény. (Celkově jich prý za těch deset let podle moderátora spotřeboval kolem 150, ale přesné číslo jsem už zapomněl)
- Dan taky řekl, že tenhle film je naprosto jiný než předchozí, je akčnější a opravdu skvělý a že je na něj hrozně pyšný.
- Dan veřejně poděkoval J.K. Rowlingové za svou kariéru a řekl, že za to, kde je teď, vděčí jí. Taky poděkoval producentům atd. za práci, Rowle za to, že jim umožnila dát mu tu práci a prohlásil, že měl v jedenácti ohromné štěstí. Taky řekl, že dneškem příběh nekončí, protože v našich srdcích bude i nadále...
- Producent poděkoval Rowle za to, že dokázala udělat lidi nosící brýle a zrzky sexy Very Happy a že dokázala celou generaci lidí přivést ke čtení.
- Režisér David Yates poděkoval Rowle za příležitost, která mu změnila život
- Emma Watson (Hermiona) poděkovala všem a plakala u toho
- Rupert Grint (Ron) poděkoval všem a řekl, že těch 10 let byla nejlepší polovina jeho života. Very Happy Taky poděkoval za všechny zrzavé lidi.
- Rowla následně řekla, že Rupert je její nejoblíbenější zrzavý člověk Smile a poděkovala úplně všem a vyjmenovala sedm mladých herců, kterým nejvíc (Dan, Emma, Rupert, Tom a další tři, které nevím).
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

O Harrym Potterovi a Voldyho nose... - Stránka 3 Empty Re: O Harrym Potterovi a Voldyho nose...

Příspěvek  minnie Thu 07 Jul 2011, 23:38

souhlasím, moderátor byl neuvěřitelně vtipný Smile i ta ženská, hlavně když mluvila s hagridem Smile fakt úžasné Smile
jinak já jsem si samozřejmě nejvíc užila alana rickmana a helenu, protože je oba prostě žeru Smile a hermiona byla prostě kouzelná.. ale helena je krásnější prostě Smile
edit: ještě mě hodně bavila narcissa když mluvila o tom jak je ráda že se zbavila těch blond vlasů protože se to nedá udržovat Very Happy
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

O Harrym Potterovi a Voldyho nose... - Stránka 3 Empty Re: O Harrym Potterovi a Voldyho nose...

Příspěvek  Ďasík Thu 07 Jul 2011, 23:44

Jo, Emma byla kouzelná, to se musí nechat. Ale i ostatní, třeba všichni tři kluci (Dan, Rup i Tom) byli dneska hrozní sympaťáci. Smile Alan a Helen samozřejmě taky. Smile Akorát zrovna tyhle dva jsem si moc neužil, protože jsem jim moc nerozuměl...
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

O Harrym Potterovi a Voldyho nose... - Stránka 3 Empty Re: O Harrym Potterovi a Voldyho nose...

Příspěvek  minnie Thu 07 Jul 2011, 23:48

mě příjemně překvapila celá weaslyovic rodina.. byli všichni hrozně příjemní a zábavní.. i ginny která mi byla vždycky nesympatická.. ale nejvíc samozřejmě taťka weasley a dvojčata Smile ti byli koncentrovaná energie a nadšení Smile
taky ten prcek co hrál flitwicka.. lupin.. a na tonks bylo vidět jak si to hrozně užívala Smile
ach jo, už se strašně těším na příští středu.. fakt jak malá Very Happy
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

O Harrym Potterovi a Voldyho nose... - Stránka 3 Empty Re: O Harrym Potterovi a Voldyho nose...

Příspěvek  Ďasík Thu 07 Jul 2011, 23:55

Nejsi sama. Very Happy Dneska jsem docela dost chtěl zvládat teleportaci a kouknout se na Trafalgar osobně...
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

O Harrym Potterovi a Voldyho nose... - Stránka 3 Empty Re: O Harrym Potterovi a Voldyho nose...

Příspěvek  minnie Fri 08 Jul 2011, 00:05

to já bych na tom náměstí teda být nechtěla Very Happy i když to vypadalo neuvěřitelně, úžasně.. fakt chápu že ti herci z toho byli hotoví, asi bych taky byla Smile ale jako sociofob bych se tam asi necítila zrovna nejlíp Very Happy a dostat se na to promítání asi nebylo jen tak..
co hrozně závidím angličanům (a amíkům a ostatním anglicky mluvícím zemím) že to u nich dávají ve 3D v originálním znění.. u nás neumí titulkovat do 3D, takže je to jen s dabingem.. a tenhle filmek konkrétně by mě ve 3D docela zajímal..
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

O Harrym Potterovi a Voldyho nose... - Stránka 3 Empty Re: O Harrym Potterovi a Voldyho nose...

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru