Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S04E02 - The Cruciferous Vegetable Amplification [EPIZODA]

+26
metztli
dk3570
Zero
Sheldon 3.0
Starfish
Kal-El
egoistic
NoMouse
ELanius
stevicc
dejf
Raistlin
TwoR
lib
Geser
Kolikokoli
trinx
kilburn
Bagy
ohara
Georgo
Dalish
Ďasík
ogedeikhan
happy.crazy
Admin
30 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

S04E02 - The Cruciferous Vegetable Amplification [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E02 - The Cruciferous Vegetable Amplification [EPIZODA]

Příspěvek  dk3570 Mon 04 Oct 2010, 18:07

Tahle epizoda byla..wow. Prostě milionkrát a jednou lepší než himym. Mě osobně rozřezalo, jak Sheldon řekl potichoučku: No, you can't.
Maximum/maximum. Nevím proč všichni máte standartní stupnici s deseti čárkama.

dk3570

Počet příspěvků : 3
Bodů : 5
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

S04E02 - The Cruciferous Vegetable Amplification [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E02 - The Cruciferous Vegetable Amplification [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Mon 04 Oct 2010, 19:20

To s těma deseti čárkama jsem nějak nepochopil, ale to nevadí. Souhlasím, že to Sheldonovo No, you can't bylo super. Ostatně Sheldonovy podobné průpovídky jsou vždycky úžasné, třeba v díle, jak mohl jet s Leonardem do Švýcarska, ale dostal od Penny chřipku, bylo jeho Great!, když mu Leonard řekl, že může jet, úplně skvělé. Smile
Taky se v tomhle díle objevila zatím nejlepší bazinga ze všech dosavadních dílů a fakt jsem se lekl, i když jsem to naprosto čekal...
Ale jinak musím souhlasit s ELaniem. V prvním díle jsem se několikrát smál nahlas, tenhle mi akorát občas vykouzlil mírný úsměv na tváři, ale to bylo tak všechno. Jak už jsem psal dříve, čekal jsem mnohem víc.
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E02 - The Cruciferous Vegetable Amplification [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E02 - The Cruciferous Vegetable Amplification [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Mon 04 Oct 2010, 20:09

Já mám hrozně moc ráda postavu Penny, resp. způsob, jakým ji Kaley hraje. To její "Shut up!" nemělo chybu. Very Happy Very Happy Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E02 - The Cruciferous Vegetable Amplification [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E02 - The Cruciferous Vegetable Amplification [EPIZODA]

Příspěvek  metztli Tue 05 Oct 2010, 01:10

prdenie-docela odveci a nesadlo
raj a howard pri veceri-cele tie reci okolo "si zena a nemusis platit atd" boli nemastne-neslane:/
soft kitty na konci-opakovany vtip uz nebol taky vtipny...

ale inak shelbot a bazinga v aute nemali chybu:D
metztli
metztli

Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 68
Bodů : 68
Reputace : 0
Datum registrace : 24. 11. 09
Místo : BA

Návrat nahoru Goto down

S04E02 - The Cruciferous Vegetable Amplification [EPIZODA] - Stránka 2 Empty trapne

Příspěvek  xluc Tue 05 Oct 2010, 19:28

Bohuzel me tento dil moc nenadchl, radim ho mezi nejhorsi.. Trapne prdeni, opakovane scenky (soft kitty,..) Sheldon v jezdici televizi byl ale super..

xluc

Počet příspěvků : 1
Bodů : 1
Reputace : 0
Datum registrace : 05. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E02 - The Cruciferous Vegetable Amplification [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E02 - The Cruciferous Vegetable Amplification [EPIZODA]

Příspěvek  Matus33 Fri 08 Oct 2010, 21:16

Dalish napsal:hele nevite nekdo jak se jmenuje ta pisnicka co pousti shelbot v aute, je mi to hodne povedomy...

Ja som to spoznal hneď z detských čias Very Happy Ak si mal niekedy detský klavír alebo podobný hudobný nástroj, (popr. tvoje deti mali) táto melódia bola asi v každom jednom takomto prístroji ako podklad/ukážka. Smile
Matus33
Matus33

Znamení : Kozoroh Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 3
Bodů : 3
Reputace : 0
Datum registrace : 27. 05. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

S04E02 - The Cruciferous Vegetable Amplification [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Bomba!

Příspěvek  rentier Sat 09 Oct 2010, 09:36

Super! Já se bavil od začátku do konce. Buďme rádi za každý další díl a uvědomme si, že se jedná o čtvrtou sérii, kam jiné seriály ani nedojdou nebo se už na ně nedá vůbec dívat Cool

rentier

Počet příspěvků : 2
Bodů : 2
Reputace : 0
Datum registrace : 09. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E02 - The Cruciferous Vegetable Amplification [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E02 - The Cruciferous Vegetable Amplification [EPIZODA]

Příspěvek  miquel.1 Fri 26 Nov 2010, 20:38

Ahoj asi jsem lama ikdyž jsem myslel že to nikdy neřeknu- BAZINGA Ale všude tu je napsané, že epizoda je k stáhnutí na foru a tam jsem nenašel nikde odkaz. Helpněte mi prosím. Dik Miquell

miquel.1

Počet příspěvků : 2
Bodů : 2
Reputace : 0
Datum registrace : 26. 11. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E02 - The Cruciferous Vegetable Amplification [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E02 - The Cruciferous Vegetable Amplification [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 26 Nov 2010, 21:05

miquel.1 napsal:Ahoj asi jsem lama ikdyž jsem myslel že to nikdy neřeknu- BAZINGA Ale všude tu je napsané, že epizoda je k stáhnutí na foru a tam jsem nenašel nikde odkaz. Helpněte mi prosím. Dik Miquell

Když jdeš na hlavní stránku fóra, tak je tam velkými písmeny napsáno DOWNLOAD... Tak hledej... Smile
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E02 - The Cruciferous Vegetable Amplification [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E02 - The Cruciferous Vegetable Amplification [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Fri 26 Nov 2010, 21:07

Musíš se kouknout do sekce Data k epizodám... Je viditelná jen pro registrované uživatele, proto sis ho dřív nevšiml. Wink
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E02 - The Cruciferous Vegetable Amplification [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E02 - The Cruciferous Vegetable Amplification [EPIZODA]

Příspěvek  miquel.1 Sat 27 Nov 2010, 00:12

Ďasík napsal:Musíš se kouknout do sekce Data k epizodám... Je viditelná jen pro registrované uživatele, proto sis ho dřív nevšiml. Wink
A už to vidím. Super. Moc děkuji. Jdu koukat na nejlepší serial co znám. Laughing

miquel.1

Počet příspěvků : 2
Bodů : 2
Reputace : 0
Datum registrace : 26. 11. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E02 - The Cruciferous Vegetable Amplification [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E02 - The Cruciferous Vegetable Amplification [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru