Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S03E07 - The Guitarist Amplification [EPIZODA]

+15
Ufimcef
Sheldon 3.0
Raistlin
MaVys
Matthew
matla
Sheldon-Cooper
kadles
edmund
typhoon
tomaz2020
yossarian
Ďasík
Kopec
Admin
19 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

S03E07 - The Guitarist Amplification [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E07 - The Guitarist Amplification [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Thu 12 Nov 2009, 00:40

A pak že já to moc řeším, když to srovnávám s Přáteli... Very Happy
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S03E07 - The Guitarist Amplification [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E07 - The Guitarist Amplification [EPIZODA]

Příspěvek  millhauz Thu 12 Nov 2009, 09:51

tak tahle epka je pro me jedna z tech lepsich...smal sem se od zacatku az do konce.....nejlepsi je konec v obchodu s komiksama...ted me uplne dostal....

millhauz

Počet příspěvků : 1
Bodů : 1
Reputace : 0
Datum registrace : 30. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E07 - The Guitarist Amplification [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E07 - The Guitarist Amplification [EPIZODA]

Příspěvek  dejf Thu 12 Nov 2009, 18:57

Ufimcef: Myslis, ze to je takhle jen s timhle dilem, to je sitcom, takhle nejak to delaj s kazdym, ale vymyslet to vzdycky umej, aby to bylo dobry.
Jinak dil dobrej, lepsi nez minulej. Smile

dejf

Počet příspěvků : 30
Bodů : 32
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E07 - The Guitarist Amplification [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E07 - The Guitarist Amplification [EPIZODA]

Příspěvek  Zero Sat 14 Nov 2009, 01:09

Přiznám se, u seriálů se nahlas nesměji nikdy. Pouze občas, když je to opravdu vtipné, tak se mi trochu pozvednou koutky.
Ovšem u posledních dílů BBT se mi nestává ani to. Ne, že by byly špatné, ale zkrátka jsou strašně průměrné, nudné.

Tenhle díl je pro mě zatím nejhorší z celé 3.série, u toho by se snad nesmála ani moje sestra, co se chláme každé kravině.
Zero
Zero

Počet příspěvků : 46
Bodů : 46
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E07 - The Guitarist Amplification [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E07 - The Guitarist Amplification [EPIZODA]

Příspěvek  Aerrie Mon 16 Nov 2009, 00:04

Mno tak ja bych i oponoval, tento dil se mi libil tak, ze me dokonce primel i prispet na foru, u jednoho useku jsem se i vyjimecne zasmal nahlas s hlaskou : "I can't read your mind Panny !" "Well why when you're so smart and I'm so dumb" + tukani na dvere followed by "It's open" Very Happy:D

Aerrie

Počet příspěvků : 2
Bodů : 2
Reputace : 0
Datum registrace : 12. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E07 - The Guitarist Amplification [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E07 - The Guitarist Amplification [EPIZODA]

Příspěvek  yossarian Mon 16 Nov 2009, 09:45

Zero napsal:Přiznám se, u seriálů se nahlas nesměji nikdy. Pouze občas, když je to opravdu vtipné, tak se mi trochu pozvednou koutky.

Budu reagovat na Quotovanou cast - koukej se s nekym. Smat se sam je super, smat se ve dvou a vic je jeste lepsi. alien
yossarian
yossarian

Znamení : Vodnář Pes
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 438
Bodů : 470
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 42

Návrat nahoru Goto down

S03E07 - The Guitarist Amplification [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E07 - The Guitarist Amplification [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru