Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S06E21 - The Closure Alternative [EPIZODA]

+9
Davidsoft
Miro
Frosty4ever
Kitelon
xegiie
minnie
problemchild
MartyCZ
Kolikokoli
13 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

S06E21 - The Closure Alternative [EPIZODA] Empty S06E21 - The Closure Alternative [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 26 Apr 2013, 11:24

Absolutně perfektní díl Very Happy. Ta Sheldonova linka byla DOKONALÁ Very Happy. Ani jsem nevěděla, že tohle je nějaká "nemoc", myslela jsem, že je to tak u všech Very Happy. Poprvé mi nepřipadal jako podivín - ba naopak, chovala bych se stejně Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S06E21 - The Closure Alternative [EPIZODA] Empty Re: S06E21 - The Closure Alternative [EPIZODA]

Příspěvek  MartyCZ Fri 26 Apr 2013, 11:57

Takže ty bys tajně kreslila piškvorky, sfoukávala svíčky, znovu postavila řetěz z domina a pak ho povalila, hrála si s čertíkem z krabičky a pak, když by vyskočil, ho ještě přetočila na konec té písničky a zpívala hymnu jenom protože ti v tom někdo předtím zabránil? Smile
Každopádně tenhle díl byl brilantní, stejně jako Sheldonův nápad s programovým ředitelem, to se musí někdy zkusit. Very Happy

Ale běda Groeningovy, jestli ukončí Futuramu otevřeně.
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

S06E21 - The Closure Alternative [EPIZODA] Empty Re: S06E21 - The Closure Alternative [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 26 Apr 2013, 12:05

MartyCZ napsal:Takže ty bys tajně kreslila piškvorky, sfoukávala svíčky, znovu postavila řetěz z domina a pak ho povalila, hrála si s čertíkem z krabičky a pak, když by vyskočil, ho ještě přetočila na konec té písničky a zpívala hymnu jenom protože ti v tom někdo předtím zabránil? Smile
To nevím, některé ty věci určitě (písnička, čertík). Akorát dort by mi byl jedno, tu svíčku totiž stejně museli (asi Amy) sfouknout, takže znovu sfouknout nepotřebuje. Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S06E21 - The Closure Alternative [EPIZODA] Empty link

Příspěvek  problemchild Fri 26 Apr 2013, 12:36

Ahoj, můžu poprosit o link na stažení? V sekci download k epizodám ještě není, díky

problemchild

Počet příspěvků : 11
Bodů : 19
Reputace : 0
Datum registrace : 27. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S06E21 - The Closure Alternative [EPIZODA] Empty Re: S06E21 - The Closure Alternative [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Fri 26 Apr 2013, 13:08

já jsem obdivovala amy, nejen že to vydržela, ona se v tom snad i vyžívala.. Very Happy
jinak to bylo samozřejmě výborné, zaseknutý sheldon mě moc bavil Very Happy taky jsem ráda že penny je zase o kousek dospělejší - snad Smile
no a raj.. škoda mluvit.. nemohli by ho radši poslat za nějakou hodnou holkou do indie?
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S06E21 - The Closure Alternative [EPIZODA] Empty Re: S06E21 - The Closure Alternative [EPIZODA]

Příspěvek  MartyCZ Fri 26 Apr 2013, 13:54

Náhodou Rajesh měl dneska i dobrý momenty (když pominu francouzáka s yorkšírem).
"Sir Elton John"
"Nechoď moc blízko, stačí jeden povel v němčině a stáhne tě z kůže."
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

S06E21 - The Closure Alternative [EPIZODA] Empty Re: S06E21 - The Closure Alternative [EPIZODA]

Příspěvek  xegiie Fri 26 Apr 2013, 18:47

parádní, opět pobavilo Sheldon na konec geniálníVery Happy
Leonard a Buffy taky pobavili, Raj nic-moc, ale pryč ze seriálu bych ho určitě nechtěl.
xegiie
xegiie

Znamení : Štír Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 291
Bodů : 293
Reputace : 0
Datum registrace : 19. 12. 11
Věk : 37
Místo : Sebranice

Návrat nahoru Goto down

S06E21 - The Closure Alternative [EPIZODA] Empty Re: S06E21 - The Closure Alternative [EPIZODA]

Příspěvek  Kitelon Fri 26 Apr 2013, 20:29

Tak tenhle díl se povedl fakt náramně cheers Celá Sheldonova linka skvěle vymyšlená. Raj a Elton - tak to sedlo dokonale, až mi ho skoro bylo líto, že to v tom nevidí Twisted Evil A moc se mi líbil Pennynin lehce provinilý úsměv v momentě, kdy se Číňani ještě nedodívali.
9/10
Kitelon
Kitelon

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 79
Bodů : 81
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 09. 11
Místo : skoroBrno

Návrat nahoru Goto down

S06E21 - The Closure Alternative [EPIZODA] Empty Re: S06E21 - The Closure Alternative [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 26 Apr 2013, 20:36

MartyCZ napsal:Takže ty bys tajně kreslila piškvorky, sfoukávala svíčky, znovu postavila řetěz z domina a pak ho povalila, hrála si s čertíkem z krabičky a pak, když by vyskočil, ho ještě přetočila na konec té písničky a zpívala hymnu jenom protože ti v tom někdo předtím zabránil? Smile
Mimochodem - přesně z tohoto důvodu málokdy (=téměř nikdy) sleduju nové seriály Very Happy. Nechci dopadnout jako Shelly Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S06E21 - The Closure Alternative [EPIZODA] Empty Re: S06E21 - The Closure Alternative [EPIZODA]

Příspěvek  MartyCZ Fri 26 Apr 2013, 20:46

Tady dokážu soucítit, dneska jsem náhodou viděl v televizi poslední díl Jmenuji se Earl, který taky končí cliffhangerem a dvě hodiny jsem strávil hledáním, co plánovali pro pokračování, než jsem to vzdal. Very Happy
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

S06E21 - The Closure Alternative [EPIZODA] Empty Re: S06E21 - The Closure Alternative [EPIZODA]

Příspěvek  xegiie Fri 26 Apr 2013, 20:50

mě stále vrtá hlavou jak plánovali průběh Sáry Connorové, nebo jak by asi končil a pořád mě chybí Summer Very Happy
xegiie
xegiie

Znamení : Štír Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 291
Bodů : 293
Reputace : 0
Datum registrace : 19. 12. 11
Věk : 37
Místo : Sebranice

Návrat nahoru Goto down

S06E21 - The Closure Alternative [EPIZODA] Empty Buffy

Příspěvek  Frosty4ever Fri 26 Apr 2013, 20:51

Buffy? To si dělaj srandu... teda až na sezóny 1,2,3, konec 6 a 7. Když už tak jedině Angel Smile Poprvé co sympatizuji s Penny.

Frosty4ever

Počet příspěvků : 7
Bodů : 9
Reputace : 0
Datum registrace : 25. 09. 10

Návrat nahoru Goto down

S06E21 - The Closure Alternative [EPIZODA] Empty Re: S06E21 - The Closure Alternative [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 26 Apr 2013, 20:59

Aha, tak Earla sledoval brácha Very Happy. Mě naštval Torchwood, ten mohli nějak ukončit, když věděli, že už asi pokračovat nebudou.

edit: na Angela se měli vybodnout. Lepší by byl spin-off o Spikovi Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S06E21 - The Closure Alternative [EPIZODA] Empty heh

Příspěvek  Frosty4ever Fri 26 Apr 2013, 21:10

No way. Angel je lepší Smile Spike měl sice hlášky ale byl to sobecký parchant. Jinak Spike má svůj spin-off... Dokonce několik ale už jen jako komiksy. Když už spin-off tak jsem se těšil na Faith Razz

Frosty4ever

Počet příspěvků : 7
Bodů : 9
Reputace : 0
Datum registrace : 25. 09. 10

Návrat nahoru Goto down

S06E21 - The Closure Alternative [EPIZODA] Empty Re: S06E21 - The Closure Alternative [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 26 Apr 2013, 21:18

Spike byl nejlepší a taky jedna z mála postav, kterou si po letech z Buffy pamatuju Very Happy. Měli by natočit spin-off z doby, kdy ještě nebyl upír, ale obyčejný časový agent jménem John Hart, který se poflakoval vesmírem a byl zamilovaný do svého kolegy Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S06E21 - The Closure Alternative [EPIZODA] Empty Re: S06E21 - The Closure Alternative [EPIZODA]

Příspěvek  Miro Fri 26 Apr 2013, 22:27

Buffy >>> Angel. Angel mal skvelé momenty v druhej a tretej sérii, ale ako celok lepší rozhodne nie je tongue

Miro

Počet příspěvků : 147
Bodů : 163
Reputace : 0
Datum registrace : 21. 05. 11

Návrat nahoru Goto down

S06E21 - The Closure Alternative [EPIZODA] Empty Re: S06E21 - The Closure Alternative [EPIZODA]

Příspěvek  Frosty4ever Sat 27 Apr 2013, 08:04

Jsem obklopen partou zžeštilých mužů tady jak tak vypadá Very Happy Buffy je pubertální blábol. Navíc ani nebyla nic moc... Když přemožitelku tak jedině Faith.

Frosty4ever

Počet příspěvků : 7
Bodů : 9
Reputace : 0
Datum registrace : 25. 09. 10

Návrat nahoru Goto down

S06E21 - The Closure Alternative [EPIZODA] Empty Re: S06E21 - The Closure Alternative [EPIZODA]

Příspěvek  Davidsoft Sat 27 Apr 2013, 09:43

Souhlasím s Kolikokoli. Absoultně perfektní epizoda. Very Happy

Co se týče Sheldonovy potřeby ukončování, měl by se podle mě inspirovat implementací databázových systémů. Transakce v databázových systémech jsou atomické; pokud nemůže být nějaká transakce dokončena (např. by porušila definovaná integritní omezení), je zrušena. Řešením tedy je ignorovat obsah prvních dvou sérií Alphas a přistupovat k němu jako k nedefinovanému, neznámému či neexistujícímu. Podobně přistupuje kompilátor k programu s chybným párováním závorek - prostě odmítne program jako celek.

Překvapilo mě, když se Leonard s Penny pohádali ohledně nonverbálních signálů. Já bych se na Leonardově místě spíš snažil ptát, co konkrétně Penny zaujalo. To by mohlo být zajímavé - třeba by se zjistilo, že každého z nich na tom seriálu zaujalo něco úplně jiného. Mně se tam třeba velmi líbí postava Gilese (víc než Buffy, ačkoliv Buffy je často vtipnější, proto ji úplně nezavrhuji) a akční scény jsou v tom seriálu jedna z věcí, které mě spíš odrazují. Po žádné přemožitelce netoužím, zajímají mě tam jiné věci.

Také mi nedá, abych na pravou míru neuvedl tu drobnost, že roztleskávačky jsou v Buffy až ve třetím díle, ne ve druhém. (První a druhý díl tvoří dohromady jeden děj, proto je možná vzali jako jeden díl.)

Kolikokoli napsal:Mimochodem - přesně z tohoto důvodu málokdy (=téměř nikdy) sleduju nové seriály Very Happy. Nechci dopadnout jako Shelly Very Happy.
Mohu Tě ubezpečit, že Daria má konec a je krásný. Nachází se na konci filmu Is It College Yet?, kterým seriál Daria definitivně skončil, a byl to pro mě jeden z nejkrásnějších okamžiků celého seriálu. sunny
Davidsoft
Davidsoft

Počet příspěvků : 174
Bodů : 185
Reputace : 1
Datum registrace : 15. 07. 12
Místo : okolí Brna

http://www.psanci.cz/autor.php?trideni=1&id=1638

Návrat nahoru Goto down

S06E21 - The Closure Alternative [EPIZODA] Empty Re: S06E21 - The Closure Alternative [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sat 27 Apr 2013, 10:19

Davidsoft napsal:Souhlasím s Kolikokoli. Absoultně perfektní epizoda. Very Happy

Co se týče Sheldonovy potřeby ukončování, měl by se podle mě inspirovat implementací databázových systémů. Transakce v databázových systémech jsou atomické; pokud nemůže být nějaká transakce dokončena (např. by porušila definovaná integritní omezení), je zrušena. Řešením tedy je ignorovat obsah prvních dvou sérií Alphas a přistupovat k němu jako k nedefinovanému, neznámému či neexistujícímu. Podobně přistupuje kompilátor k programu s chybným párováním závorek - prostě odmítne program jako celek.
To ale nejde. Prostě se to MUSÍ dokončit. Jakkoli - i tím vytvořením vlastního konce (např. fanfic) nebo tak něco. Jako u Doctora Who jsem nenašla po 4. sérii klid, dokud jsem si nenašla jedno "zakončovací fanouškovské video" Very Happy. A odmítnout jako celek? To jako strávit např. 2 roky sledováním seriálu, a potom ho raději zcela zavrhnout, než si zjistit/vymyslet závěr? No, aspoň, že udělali filmy SG, které to jakž takž uzavřely Very Happy.
Jinak nejlépe ukončené seriály: Dr. House, M*A*S*H, Battlestar Galactica (asi nej závěr) - vybírám z dlouho běžících seriálů, ne těch, které byly od začátku plánované jako krátké minisérie o jedné nebo více sériích (Jekyll, AHS atd.)

A kdo ještě cítí hořkost v ústech, když si vzpomene na V (visitors)? Very Happy

K Buffy: sledovala jsem ji někdy v době, kdy mi bylo 15. Angela jsem neviděla.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S06E21 - The Closure Alternative [EPIZODA] Empty Re: S06E21 - The Closure Alternative [EPIZODA]

Příspěvek  Davidsoft Sat 27 Apr 2013, 12:12

Kolikokoli napsal:To jako strávit např. 2 roky sledováním seriálu, a potom ho raději zcela zavrhnout, než si zjistit/vymyslet závěr?
Nechápu, jak může někdo strávit dva roky sledováním něčeho, co pro něj nemá uzavřený smysl. Pokud něco mám sledovat dlouhodobě, musím si to rozdělit na krátké úseky (cca 20-40 minut), které pro mě mají hodnotu samy o sobě a nevyžadují k sobě nic dalšího. Takové úseky pak mohu složit do sekvence a může se objevit další (vedlejší), třeba i dlouhodobější smysl, ale pokud se neobjeví a zůstane to jen dlouhým řetězcem jednotlivých zážitků, stačí mi to.

Tím, že seriál odmítneš jako celek, neodmítneš jeho jednotlivé části. Stále můžeš pitvat jednu svoji oblíbenou epizodu a ostatní ignorovat.
Davidsoft
Davidsoft

Počet příspěvků : 174
Bodů : 185
Reputace : 1
Datum registrace : 15. 07. 12
Místo : okolí Brna

http://www.psanci.cz/autor.php?trideni=1&id=1638

Návrat nahoru Goto down

S06E21 - The Closure Alternative [EPIZODA] Empty Re: S06E21 - The Closure Alternative [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sat 27 Apr 2013, 12:23

Davidsoft napsal:
Kolikokoli napsal:To jako strávit např. 2 roky sledováním seriálu, a potom ho raději zcela zavrhnout, než si zjistit/vymyslet závěr?
Nechápu, jak může někdo strávit dva roky sledováním něčeho, co pro něj nemá uzavřený smysl. Pokud něco mám sledovat dlouhodobě, musím si to rozdělit na krátké úseky (cca 20-40 minut), které pro mě mají hodnotu samy o sobě a nevyžadují k sobě nic dalšího. Takové úseky pak mohu složit do sekvence a může se objevit další (vedlejší), třeba i dlouhodobější smysl, ale pokud se neobjeví a zůstane to jen dlouhým řetězcem jednotlivých zážitků, stačí mi to.

Tím, že seriál odmítneš jako celek, neodmítneš jeho jednotlivé části. Stále můžeš pitvat jednu svoji oblíbenou epizodu a ostatní ignorovat.
To moc nechápu. Třeba to "V" se rozkouskovat nedalo, protože to byl jeden příběh, žádné "jedna epizoda = jeden příběh". Něco jako Once Upon a Time. Doufám, že to ukončí nějak, aby to dávalo smysl, protože celý seriál míří k jedinému konci (teď už jen, jaký bude), a když tam ten konec nebude, tak to bude na prd celé.
Ale trochu chápu, co tím myslíš. Hrdinové taky byli ukončení/neukončení a přitom to byl příběh. Dost mě to naštvalo, ale stačí si pustit předposlední díl (The Wall) a hned je člověku líp Very Happy. Je to jeden z mála dílů Heroes, který se dá sledovat pořád dokola Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S06E21 - The Closure Alternative [EPIZODA] Empty Re: S06E21 - The Closure Alternative [EPIZODA]

Příspěvek  MartyCZ Sat 27 Apr 2013, 12:33

Davidsoft napsal:Tím, že seriál odmítneš jako celek, neodmítneš jeho jednotlivé části. Stále můžeš pitvat jednu svoji oblíbenou epizodu a ostatní ignorovat.
Z té věty se mi točí hlava. Smile That's wrinkling my brain
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

S06E21 - The Closure Alternative [EPIZODA] Empty Re: S06E21 - The Closure Alternative [EPIZODA]

Příspěvek  Davidsoft Sat 27 Apr 2013, 13:06

MartyCZ: Představ si následující výraz:

A = (3 * 12) / (4 - (2 * 2))

Při vyčíslení jmenovatele ti vyjde 0 a nulou nelze dělit, takže nemůžeš určit hodnotu A. Stále však můžeš vyčíslit čitatele - tím, že nemůžeš vyhodnotit celý výraz, ještě nepřicházíš o možnost vyhodnotit jeho jednotlivé části (podvýrazy). Se seriály je to pro mě podobné.
Davidsoft
Davidsoft

Počet příspěvků : 174
Bodů : 185
Reputace : 1
Datum registrace : 15. 07. 12
Místo : okolí Brna

http://www.psanci.cz/autor.php?trideni=1&id=1638

Návrat nahoru Goto down

S06E21 - The Closure Alternative [EPIZODA] Empty Re: S06E21 - The Closure Alternative [EPIZODA]

Příspěvek  MartyCZ Sat 27 Apr 2013, 13:28

Nakonec jsem to pochopil, jen mi to trochu zamotalo hlavu.
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

S06E21 - The Closure Alternative [EPIZODA] Empty Re: S06E21 - The Closure Alternative [EPIZODA]

Příspěvek  NoMouse Sat 27 Apr 2013, 15:25

Kolikokoli napsal:No, aspoň, že udělali filmy SG, které to jakž takž uzavřely Very Happy.
Ale neuzavřeli SGU! Evil or Very Mad Taky práce SyFy... A SGA koneckonců taky ne, ale byl to pořád trochu víc konec než u SGU.
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

S06E21 - The Closure Alternative [EPIZODA] Empty Re: S06E21 - The Closure Alternative [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru