Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S06E13 - The Bakersfield Expedition [EPIZODA]

+20
tx
NoMouse
Miro
vojtamar
Lukjir
Pinny
pathy
filda
rudyboy
Brundibar
yossarian
mike2
OndraN
xegiie
minnie
Kitelon
moss
Lukas_SVD
MartyCZ
Kolikokoli
24 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

 S06E13 - The Bakersfield Expedition [EPIZODA] Empty S06E13 - The Bakersfield Expedition [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 11 Jan 2013, 09:42

Naprosto luxusní díl Very Happy! A Sheldon byl neuvěřitelně roztomilej v "ošoupaném" Datově kostýmu I love you , akorát na konci v tom bufetě... chudáček, přeci jen je opravdový chlapec Smile
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

 S06E13 - The Bakersfield Expedition [EPIZODA] Empty Re: S06E13 - The Bakersfield Expedition [EPIZODA]

Příspěvek  MartyCZ Fri 11 Jan 2013, 10:40

Luxusní ani trochu nevystihuje tenhle díl. To slovo ještě nevymysleli, aby popsalo to, co byl. Ale to byl, naprostý, naprostý... Smile Jediné, co bych tomu snad vytknul je, že jsme neviděli, co stalo, když tam na ně výsadek vtrhnul, na tu debatu bych se opravdu rád podíval.
Kostýmy byly naprosto parádní, dokonce i Howard měl asimilovaného Boliana a ne člověka. Sheldon jako Dat byl fakt perfektní i když je teď Spiner jeho úhlavní nepřítel.
A kdo že je nejlepší superhrdina? Very Happy
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

 S06E13 - The Bakersfield Expedition [EPIZODA] Empty Re: S06E13 - The Bakersfield Expedition [EPIZODA]

Příspěvek  Lukas_SVD Fri 11 Jan 2013, 10:42

Jo, tenhle se povedl. Už ten začátek s makeupem něco naznačoval. Sheldonovo Hacknutí navigace taky sranda a jeho úsměv do zrcátka, i když pan Data se přeci nesměje... Moc hezké. I když jsem moc nerozumněl, protože Íngliš moc nevládnu, tak jsem moc zvědavý, co si holky asi říkaly, když se pokoušely vniknout do tajů comixu a zjistit, co se těm jejich na tom tak moc líbí. Very Happy Prostě chlapci byli na chvilku vystaveni kruté realitě naší zeměkoule. Naštěstí jen na chvilku...

Lukas_SVD

Počet příspěvků : 7
Bodů : 7
Reputace : 0
Datum registrace : 11. 01. 13

Návrat nahoru Goto down

 S06E13 - The Bakersfield Expedition [EPIZODA] Empty Re: S06E13 - The Bakersfield Expedition [EPIZODA]

Příspěvek  Lukas_SVD Fri 11 Jan 2013, 10:49

MartyCZ napsal:Luxusní ani trochu nevystihuje tenhle díl. To slovo ještě nevymysleli, aby popsalo to, co byl. Ale to byl, naprostý, naprostý... Smile Jediné, co bych tomu snad vytknul je, že jsme neviděli, co stalo, když tam na ně výsadek vtrhnul, na tu debatu bych se opravdu rád podíval.
Kostýmy byly naprosto parádní, dokonce i Howard měl asimilovaného Boliana a ne člověka. Sheldon jako Dat byl fakt perfektní i když je teď Spiner jeho úhlavní nepřítel.
A kdo že je nejlepší superhrdina? Very Happy

Raději bych nechtěl vidět tu debatu s holkama... Když zjistili, že nejen že vnikly holky do Sheldonova a Leonardova hájemství, ale že jim vytahaly krabice s komixama a tím pádem jim rozházely pořadí v kterým to mají uložený a navíc, že jim nad nima jedly jídlo... Svatokrádež takového kalibru, že Rajovi se asi narovnalo čelo, Leonardovi narostly vlasy na paruce, Howard se deasimiloval a Sheldon musel rovnou vyzkratovat. Very Happy

Lukas_SVD

Počet příspěvků : 7
Bodů : 7
Reputace : 0
Datum registrace : 11. 01. 13

Návrat nahoru Goto down

 S06E13 - The Bakersfield Expedition [EPIZODA] Empty Re: S06E13 - The Bakersfield Expedition [EPIZODA]

Příspěvek  moss Fri 11 Jan 2013, 11:09

Prostě dokonalé od začátku do konce. Ty kostýmy se fakt povedly, pak ty Sheldonovy/Datovy pózy Very Happy a vystřízlivění v baru... Já jsem hlavně čekal, jestli holky ty komiksy hned odsoudí nebo ne. Aneb jak dlouho se dá diskutovat o Thorově kladivu. Laughing Snad jen mi tam taky chyběla prodloužená výsadková scéna, ale hádám, že po tom co by se Sheldon uklidnil, že mu rozházeli komiksy po celém bytě, by to dilema rozsekl. Klidně to tam mohlo být místo té scény se zloději.
moss
moss

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 78
Bodů : 82
Reputace : 0
Datum registrace : 04. 11. 11
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

 S06E13 - The Bakersfield Expedition [EPIZODA] Empty Re: S06E13 - The Bakersfield Expedition [EPIZODA]

Příspěvek  MartyCZ Fri 11 Jan 2013, 11:59

Lukas_SVD: To bych docela rád viděl, ty ne? Hlavně tu poslední větu. Very Happy
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

 S06E13 - The Bakersfield Expedition [EPIZODA] Empty Re: S06E13 - The Bakersfield Expedition [EPIZODA]

Příspěvek  Kitelon Fri 11 Jan 2013, 12:31

EPIC! Twisted Evil
Neuvěřitelný díl, rozhodně patří do mých TOP09 Razz Tady se nedá vypíchnout lepší a horší moment, toto bylo jako Barneyho Get Psyched party mix Smile KOSTÝMY!!! Nejlepší Data, slabší Worf.

"Look, Leonard, there is a bridge. Drive off it!"
"Welll, I recommend you don´t open a store and sell them."
Kitelon
Kitelon

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 79
Bodů : 81
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 09. 11
Místo : skoroBrno

Návrat nahoru Goto down

 S06E13 - The Bakersfield Expedition [EPIZODA] Empty Re: S06E13 - The Bakersfield Expedition [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Fri 11 Jan 2013, 12:51

dneska to bylo božííííí cheers
přišlo mi líto toho useknutého děje na konci, ale to bych byla hnidopich Smile
pennyiny teorie byly dokonalé (if i pick up a guy and hi picks up a girl... Very Happy)
holčičí linka pro mě maličko lepší, ale tak o prsa korejské ženy Very Happy ale u chlapců třeba scéna s policajtem a smutný a zklamaný sheldon.. úžasné..
prostě dneska za sto bodov Smile
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

 S06E13 - The Bakersfield Expedition [EPIZODA] Empty Re: S06E13 - The Bakersfield Expedition [EPIZODA]

Příspěvek  xegiie Fri 11 Jan 2013, 13:19

jop, jeden z nej dílů Smile) kostýmy naprosto seděly, až na tu leonardovu plešku, na to nešlo koukat:D
policajt "..i guess to your mothers.."
sheldonova navigace a ten konec se zloději Very Happy
holky jak nechápaly jak se tím můžou kluci zabývat a pak jak se začly hádat...
naprosto super:D
xegiie
xegiie

Znamení : Štír Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 291
Bodů : 293
Reputace : 0
Datum registrace : 19. 12. 11
Věk : 37
Místo : Sebranice

Návrat nahoru Goto down

 S06E13 - The Bakersfield Expedition [EPIZODA] Empty Re: S06E13 - The Bakersfield Expedition [EPIZODA]

Příspěvek  OndraN Fri 11 Jan 2013, 13:30

jediná vada na kráse jsou Rajovy karbohydráty, jinak dokonalé, snad ten příští díl začne tam, kde tenhle skončil Very Happy

OndraN

Znamení : Býk Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 3
Bodů : 5
Reputace : 0
Datum registrace : 25. 09. 10
Věk : 33

Návrat nahoru Goto down

 S06E13 - The Bakersfield Expedition [EPIZODA] Empty Re: S06E13 - The Bakersfield Expedition [EPIZODA]

Příspěvek  mike2 Fri 11 Jan 2013, 14:48

Moc povedený díl, nejlepší asi bylo "Why don't you ask Scotty to beam you up?" a Sheldonova odpověď. A pak taky narážka na Kill Billa chvilku předtím (aspoň předpokládám, že to byl záměr). Kostýmy super, jen u Leonarda mi chvíli trvalo, než mi došlo, kdo to má být, protože se Patricku Stewartovi opravdu moc nepodobá a brýle tomu taky moc nepomohly.
mike2
mike2

Znamení : Býk Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 243
Bodů : 246
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 50

Návrat nahoru Goto down

 S06E13 - The Bakersfield Expedition [EPIZODA] Empty Re: S06E13 - The Bakersfield Expedition [EPIZODA]

Příspěvek  yossarian Fri 11 Jan 2013, 14:52

vanity card taky dobra Wink
jen premyslim, jestli si ho ta zenska fakt spletla, nebo to takhle dobre zahral :-)
yossarian
yossarian

Znamení : Vodnář Pes
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 438
Bodů : 470
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 42

Návrat nahoru Goto down

 S06E13 - The Bakersfield Expedition [EPIZODA] Empty Re: S06E13 - The Bakersfield Expedition [EPIZODA]

Příspěvek  Brundibar Fri 11 Jan 2013, 17:52

Souhlasím, díl dokonalý. Dohrát scénku s návratem pánů domů bylo myslím zbytečné. Jednak si to můžeme snadno domyslet, jednak to otevírá možnosti pro další díly (podobně jako Sheldonova pokuta za jízdu na červenou), takže proč to hned vyčerpat.

minnie napsal:
... o prsa korejské ženy ...

Na jednu stranu je fakt, že dámská část rodiny měla při pobytu v Koreji sehnat odpovídající podprsenku, ale na druhou stranu silikon a "push-upky" už dávno znají a McDonalds a spol také dělají své, takže časy se mění a normálně na ulici to na pohled není až tak rozdílné od střední Evropy. A velikost "Pawlovská" jsem tam za tři roky neviděl Very Happy


Naposledy upravil Brundibar dne Fri 11 Jan 2013, 17:53, celkově upraveno 2 krát (Reason for editing : pravopis :()
Brundibar
Brundibar

Počet příspěvků : 14
Bodů : 29
Reputace : -1
Datum registrace : 27. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

 S06E13 - The Bakersfield Expedition [EPIZODA] Empty Re: S06E13 - The Bakersfield Expedition [EPIZODA]

Příspěvek  rudyboy Fri 11 Jan 2013, 20:17

Luxusny diel. Sheldon by vsak chcel byt urcite Spock!

rudyboy

Počet příspěvků : 32
Bodů : 52
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

 S06E13 - The Bakersfield Expedition [EPIZODA] Empty Re: S06E13 - The Bakersfield Expedition [EPIZODA]

Příspěvek  filda Fri 11 Jan 2013, 20:51

rudyboy napsal:Luxusny diel. Sheldon by vsak chcel byt urcite Spock!
Sheldon se obličejově hodí o hodně víc na pana Data.
A navíc ho mám rád asi skoro stejně jak Spocka Smile

filda

Počet příspěvků : 8
Bodů : 8
Reputace : 0
Datum registrace : 04. 01. 13

Návrat nahoru Goto down

 S06E13 - The Bakersfield Expedition [EPIZODA] Empty Re: S06E13 - The Bakersfield Expedition [EPIZODA]

Příspěvek  pathy Fri 11 Jan 2013, 21:06

mňa dorazilo:
"I cant argue with that kind of street smarts."
pathy
pathy

Počet příspěvků : 43
Bodů : 61
Reputace : 0
Datum registrace : 07. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

 S06E13 - The Bakersfield Expedition [EPIZODA] Empty Re: S06E13 - The Bakersfield Expedition [EPIZODA]

Příspěvek  Pinny Fri 11 Jan 2013, 22:26

Já nevím, ale mně se to nelíbílo Sad

Pinny

Počet příspěvků : 132
Bodů : 149
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

 S06E13 - The Bakersfield Expedition [EPIZODA] Empty Re: S06E13 - The Bakersfield Expedition [EPIZODA]

Příspěvek  Lukjir Fri 11 Jan 2013, 22:28

Všimli jste si někdo ve chvíli, kdy holky vcházejí do obchodu s komiksy, tak je na pravé straně obrazovky na pultu nalepen QR kód? Povede se vám někomu přečíst? Docela by mě zajímalo, co tam je zašifrované :-)

Lukjir

Počet příspěvků : 2
Bodů : 2
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 04. 12

Návrat nahoru Goto down

 S06E13 - The Bakersfield Expedition [EPIZODA] Empty Re: S06E13 - The Bakersfield Expedition [EPIZODA]

Příspěvek  MartyCZ Fri 11 Jan 2013, 22:36

Je to odkaz na webové stránky Stuartova obchodu s komiksy.
http://thecomiccenter.com/

Odkaz na lepší fotku, jestli si to chceš vyzkoušet
http://www.flickr.com/photos/travelinlibrarian/6273682678/sizes/o/in/photostream/
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

 S06E13 - The Bakersfield Expedition [EPIZODA] Empty Re: S06E13 - The Bakersfield Expedition [EPIZODA]

Příspěvek  Lukjir Fri 11 Jan 2013, 22:42

jojo, díky :-) tak koukám, že už se to objevilo i v jiném díle.

Lukjir

Počet příspěvků : 2
Bodů : 2
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 04. 12

Návrat nahoru Goto down

 S06E13 - The Bakersfield Expedition [EPIZODA] Empty Re: S06E13 - The Bakersfield Expedition [EPIZODA]

Příspěvek  vojtamar Sat 12 Jan 2013, 00:55

Pinny napsal:Já nevím, ale mně se to nelíbílo Sad

Děkuji, že nebudu jediný, kdo tady nebude pět oslavné ódy na dnešní díl. Ne že by se mi vůbec nelíbil, ale od předchozího dílu tedy propad. Samotná šestá sezóna má podle mě víc lepších epizod (8,9,12), natožpak celá TBBT...

vojtamar

Počet příspěvků : 32
Bodů : 34
Reputace : 0
Datum registrace : 12. 12. 11

Návrat nahoru Goto down

 S06E13 - The Bakersfield Expedition [EPIZODA] Empty Re: S06E13 - The Bakersfield Expedition [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sat 12 Jan 2013, 00:59

Shelly byl jako Data k sežrání!
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

 S06E13 - The Bakersfield Expedition [EPIZODA] Empty Re: S06E13 - The Bakersfield Expedition [EPIZODA]

Příspěvek  Miro Sat 12 Jan 2013, 02:10

Tak ja sa prekvapujúco pripojím na stránku chválenkárov - o dosť lepšia časť ako 12 a vlastne možno aj jedna z najlepších častí tejto sezóny; výprava na Comic Con bola výborná, kostýmy, hlášky, hacknutie navigácie a potom ten koniec Laughing Laughing dievčenská časť sa mi páčila už menej, ale bolo zaujimavé vidieť ako sa ženy hádajú na komiksoch, na ktorých sa vraj nedá hádať Very Happy Inak všimol si niekto že v scéne kde vstúpili do obchodu s komixmi seriál sám seba vykradol? Tieto prekvapivé pohľady sme videli niekde koncom druhej sezóny ešte len s Penny a pravdupovediac, nepáčilo sa mi to.

Miro

Počet příspěvků : 147
Bodů : 163
Reputace : 0
Datum registrace : 21. 05. 11

Návrat nahoru Goto down

 S06E13 - The Bakersfield Expedition [EPIZODA] Empty Re: S06E13 - The Bakersfield Expedition [EPIZODA]

Příspěvek  pathy Sat 12 Jan 2013, 06:56

[quote="MartyCZ"]Je to odkaz na webové stránky Stuartova obchodu s komiksy.
http://thecomiccenter.com/
By ma zaujimalo, či ten obchod je reálny, alebo je to stránka vyrobená kvôli seriálu...
pathy
pathy

Počet příspěvků : 43
Bodů : 61
Reputace : 0
Datum registrace : 07. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

 S06E13 - The Bakersfield Expedition [EPIZODA] Empty Re: S06E13 - The Bakersfield Expedition [EPIZODA]

Příspěvek  MartyCZ Sat 12 Jan 2013, 10:55

pathy: Jestli myslíš ten v seriálu, tak to jsou samozřejmě jen kulisy. Ale ten internetový by mohl fungovat, aspoň co se týče těch věcí s logem obchodu. I když CBS na svém oficiálním obchodu taky prodává spoustu věcí, které se objevili v seriálu (např. Spock z lepenky, co si objednal Sheldon, nebo uniformy Hvězdné flotily), takže i ten zbytek by měl jít koupit, teoreticky. Wink
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

 S06E13 - The Bakersfield Expedition [EPIZODA] Empty Re: S06E13 - The Bakersfield Expedition [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru