Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S06E05 - The Holographic Excitation [EPIZODA]

+20
janice
Houp
Saarebas
Zero
bodomkes
Winniie
Miro
ritchey
jozo129
rampage
moss
xegiie
Pinny
filda44
yossarian
Kolikokoli
MartyCZ
Ďasík
mike2
minnie
24 posters

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Goto down

S06E05 - The Holographic Excitation [EPIZODA] Empty S06E05 - The Holographic Excitation [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Fri 26 Oct 2012, 10:35

tak já začnu Smile
jednoduše - díl se mi líbil Smile
měl moc příjemnou atmosféru, lenny&penny se mi moc líbí když se penny snaží (i když její teorii o rolích v partnerském vztahu plně podporuji a souhlasím na 100% že takhle by to mělo fungovat Very Happy)
i když byl howie otravný, kupodivu to fungovalo a bavilo mě to (a závěr byl boží Very Happy). oproti tomu mi vadilo jak otravný byl raj (i když mě v závěru překvapilo, že ta jeho party [SPOILER ALERT!] nebyl propadák Smile)
no a kostýmy byly za sto bodov, obzvláště šmoulové Very Happy
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S06E05 - The Holographic Excitation [EPIZODA] Empty Re: S06E05 - The Holographic Excitation [EPIZODA]

Příspěvek  mike2 Fri 26 Oct 2012, 12:40

Povedený díl. Snad jen ta scéna se Stuartem a "čarodějnicí" si zasloužila nějaké zakončení. Highlights: "Thanks to the machine we saw earlier.", Vennův diagram, šmoulové, Howard napodobující Bernardette (a "I don't sound like that.") a Buzz Aldrin.
mike2
mike2

Znamení : Býk Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 243
Bodů : 246
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 50

Návrat nahoru Goto down

S06E05 - The Holographic Excitation [EPIZODA] Empty Re: S06E05 - The Holographic Excitation [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Fri 26 Oct 2012, 12:51

Dneska jednoznačně vítězí Penny & Lenny. Ti byli fakt dobří. Howardova linie mě moc nebavila, i když šmoulové stáli za to.

Celkově dobrá epizoda, čekal jsem ale lepší. Loňský Halloween ani epizodu z minulého týdne to nepřekonalo ani omylem...
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S06E05 - The Holographic Excitation [EPIZODA] Empty Re: S06E05 - The Holographic Excitation [EPIZODA]

Příspěvek  MartyCZ Fri 26 Oct 2012, 13:25

Souhlasím se mikem2, jenom bych přidal: Komandér Wolowitz a jeho nejoblíbenější obchod na Citadele, Howard the Space Core, Sheldon a TARDIS, Raggedy C-3PO, který vypadal spíš jako Dot Matrix ze Spaceballs (měl jít za Raggedy Doctora a byl by za vodou) Very Happy .
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

S06E05 - The Holographic Excitation [EPIZODA] Empty Re: S06E05 - The Holographic Excitation [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 26 Oct 2012, 13:35

Díl super, ale víc pobavil Martyho příspěvek Very Happy.

A nejlepší bylo stejně to Rajovo menu Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S06E05 - The Holographic Excitation [EPIZODA] Empty Re: S06E05 - The Holographic Excitation [EPIZODA]

Příspěvek  yossarian Fri 26 Oct 2012, 14:31

Peknej dil.
Teorii o rolich ve vztahu rozhodne nepodporovat.
Minnie dejte vystrazny ban tak na 72 hodin Very Happy

A mozna je to tim, ze jsem beznadejne zabedneny pripad "dolňáka", ale az v tehle epizode jsem si vsiml, jaky ma Melissa Rauch "přednosti".
yossarian
yossarian

Znamení : Vodnář Pes
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 438
Bodů : 470
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 42

Návrat nahoru Goto down

S06E05 - The Holographic Excitation [EPIZODA] Empty Re: S06E05 - The Holographic Excitation [EPIZODA]

Příspěvek  MartyCZ Fri 26 Oct 2012, 14:41

Koli: Jo, na Rajovo menu se těším. Very Happy
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

S06E05 - The Holographic Excitation [EPIZODA] Empty Re: S06E05 - The Holographic Excitation [EPIZODA]

Příspěvek  filda44 Fri 26 Oct 2012, 14:55

6. série se mi zatím moc líbí, jestli to takhle půjde dál, bude to snad nejlepší sezóna.
Tento díl nebyl na takové úrovni, jako dva předešlé, ale i tak u mě obstál více než dobře!
8/10

Jen stále čekám na dohru se Sheldonovou asistentkou a stále víc se obávám, že nebude...
filda44
filda44

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 77
Bodů : 84
Reputace : 0
Datum registrace : 04. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

S06E05 - The Holographic Excitation [EPIZODA] Empty Re: S06E05 - The Holographic Excitation [EPIZODA]

Příspěvek  yossarian Fri 26 Oct 2012, 16:03

filda44 napsal:Jen stále čekám na dohru se Sheldonovou asistentkou a stále víc se obávám, že nebude...

No je to tak, ze v BBT kolikrat nedohravaji situace co si pripravi, pokud to neni hlavni linie. Takze asi chudak holka sebrala rozum do hrste a utekla dokud mela kouska dusevniho zdravi. Ale treba budem prekvapeni :-)
yossarian
yossarian

Znamení : Vodnář Pes
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 438
Bodů : 470
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 42

Návrat nahoru Goto down

S06E05 - The Holographic Excitation [EPIZODA] Empty Re: S06E05 - The Holographic Excitation [EPIZODA]

Příspěvek  Pinny Fri 26 Oct 2012, 16:10

Já dávám 9/10 jen proto, že jsem taky chtěl asistentku Twisted Evil Ale jinak super díl a konečně nám ukázali něco z laboratoře. Kostýmy se taky povedly, prostě dobrej díl. A souhlasím s tím, že tahle sezóna je zatím adept na nejlepší vůbec.

Pinny

Počet příspěvků : 132
Bodů : 149
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S06E05 - The Holographic Excitation [EPIZODA] Empty Re: S06E05 - The Holographic Excitation [EPIZODA]

Příspěvek  xegiie Fri 26 Oct 2012, 16:58

to mě se zas moc nelíbil. Howard mi ho úplně znechutil, jinak to bylo dobrý.. ale možná to bude tím, že dnes nemám vůbec náladu
xegiie
xegiie

Znamení : Štír Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 291
Bodů : 293
Reputace : 0
Datum registrace : 19. 12. 11
Věk : 37
Místo : Sebranice

Návrat nahoru Goto down

S06E05 - The Holographic Excitation [EPIZODA] Empty Re: S06E05 - The Holographic Excitation [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Fri 26 Oct 2012, 17:32

yossarian napsal:Teorii o rolich ve vztahu rozhodne nepodporovat.
pusť to večer slečně a uvidíš jaký na to bude mít názor ona Wink Very Happy

jinak jsem teda ale z té chvály tady docela zaskočená.. jako díl dobrý, ale nejlepší série ever? nebo tak nějak vůbec nechápu tu potřebu hodnotit celé série.. v každé jsou dobré i horší díly, ne?
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S06E05 - The Holographic Excitation [EPIZODA] Empty Re: S06E05 - The Holographic Excitation [EPIZODA]

Příspěvek  moss Fri 26 Oct 2012, 18:07

Další dobrý díl 6. série, která je zatím solidně rozjetá. Takže Penny a Leonard dnes skvělí, "jako za mlada" Very Happy , holky v Cheesake factory na začátku taky pobavily. Howard byl opravdu otravný, napodobení Bernie ale bylo pecka a pěkné cameo Buzze Aldrina. Vůbec kostýmy se povedly a tak je jen škoda, že Stuart trochu nezabodoval.

Jinak, co mají všichni s tou asistentkou, bylo přece jasné, že bude jen v jednom dílu.
moss
moss

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 78
Bodů : 82
Reputace : 0
Datum registrace : 04. 11. 11
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

S06E05 - The Holographic Excitation [EPIZODA] Empty Re: S06E05 - The Holographic Excitation [EPIZODA]

Příspěvek  rampage Fri 26 Oct 2012, 20:33

Proti minulemu dilu bomba. Konecne to rozjeli. Howard sice prudil, ale nebylo to tak hrozny. Pro mne zatim nejlepsi dil tyhle serie, jen z tech kluku delaji cim dal vetsi zoufalce, Leonard se po sexlabu tvaril jak trinactiletej kluk co si poprve sahnul Very Happy to mi prislo trochu prehrany. Stejne ale davam vsechny ctyri palce nahoru Smile
rampage
rampage

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 459
Bodů : 476
Reputace : 2
Datum registrace : 16. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

S06E05 - The Holographic Excitation [EPIZODA] Empty Re: S06E05 - The Holographic Excitation [EPIZODA]

Příspěvek  jozo129 Fri 26 Oct 2012, 21:04

Najlepšie na koniec leonard ... vyšli z budky a potom vraví vysvetloval som jej teoriu relativity .. a sa otočí a Twice :DD

jozo129

Počet příspěvků : 8
Bodů : 8
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 04. 12

Návrat nahoru Goto down

S06E05 - The Holographic Excitation [EPIZODA] Empty super

Příspěvek  ritchey Fri 26 Oct 2012, 22:48

Tak dnes to bylo moc pekne. Kvituju, ze se zase trochu vraceji k tomu vedeckemu videni sveta (pojdme na to vedecky a provedme experiment...schvalne jestli to dokazu replikovat). jeste pred titulkama me dostal Sheldon, jak potrasl Lennymu s rukou. Bernie mluvici hlubokym hlasem byla taky super. Stuart mi tam furt nesedi, driv to bylo vtipny, kdyz se objevil jednou za cas, ale sledovat ho pokazde, jak ze sebe dela cim dal tim vetsiho loosera... Takze 9/10

ritchey

Počet příspěvků : 4
Bodů : 4
Reputace : 0
Datum registrace : 10. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

S06E05 - The Holographic Excitation [EPIZODA] Empty Re: S06E05 - The Holographic Excitation [EPIZODA]

Příspěvek  Pinny Fri 26 Oct 2012, 23:15

ritchey napsal:Tak dnes to bylo moc pekne. Kvituju, ze se zase trochu vraceji k tomu vedeckemu videni sveta (pojdme na to vedecky a provedme experiment...schvalne jestli to dokazu replikovat). jeste pred titulkama me dostal Sheldon, jak potrasl Lennymu s rukou. Bernie mluvici hlubokym hlasem byla taky super. Stuart mi tam furt nesedi, driv to bylo vtipny, kdyz se objevil jednou za cas, ale sledovat ho pokazde, jak ze sebe dela cim dal tim vetsiho loosera... Takze 9/10

Souhlas, ale v rámci šíření gramatického nacismu (i toho anglického) ti musím oznámit, že ti ve slově "looser" přebývá jedno "o". Píše se "loser". Twisted Evil

Pinny

Počet příspěvků : 132
Bodů : 149
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S06E05 - The Holographic Excitation [EPIZODA] Empty Re: S06E05 - The Holographic Excitation [EPIZODA]

Příspěvek  Miro Sat 27 Oct 2012, 01:39

No dneska taký lepší priemer, naozaj to dosť kazil Howard, išiel mi na nervy. Ostatok taký priemer, minulá epizóda bola asi máličko lepšia.

Miro

Počet příspěvků : 147
Bodů : 163
Reputace : 0
Datum registrace : 21. 05. 11

Návrat nahoru Goto down

S06E05 - The Holographic Excitation [EPIZODA] Empty Re: S06E05 - The Holographic Excitation [EPIZODA]

Příspěvek  Winniie Sat 27 Oct 2012, 03:25

Já musím říct, že pro mě taky takový průměr.
Jednotlivé sekvence se mi líbily moc (třeba holky na začátku, šmoulové...), ale jako celek mi to tak nějak nesedělo - a to prosím nejsem žádný rýpavý fanoušek, naopak si o sobě myslím, že se spokojím i s málem.
Jinak musím souhlasit, že mám ráda když se Penny taky trochu "snaží" ;o)
Winniie
Winniie

Počet příspěvků : 18
Bodů : 22
Reputace : 0
Datum registrace : 09. 02. 11
Místo : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

S06E05 - The Holographic Excitation [EPIZODA] Empty Re: S06E05 - The Holographic Excitation [EPIZODA]

Příspěvek  bodomkes Sat 27 Oct 2012, 12:14

Bezva díl! Konečně jsem si nemusela říkat místy achjo jako u většiny posledních dílů Very Happy Jojo, Penny a Leonard bavili královsky =) Konečně někdo Penny domluvil; takhle by jí to mohlo chvilku vydržet. Penny+minniina teorie vztahů má podle mě malou chybku Very Happy Pak to dopadne jako s Penny, že se nudí. Tak jasně, když má vztah, na kterém nic nedělá. Když nic do vztahu nedává, jen "I'm letting him make me happy" Very Happy, tak pro ni nemá pořádně cenu, ani ten člověk. Very Happy To je jako rozdíl mezi "trpět nějaký vztah" (pasivní) a aktivně "žít ve vztahu"...
Jo k Rajovi, mně nejvíc dostal Indian Jones Very Happy Very Happy Jsem zvědavá, jak dlouho to se Stuartem potáhnou ještě, když mu Stuart takhle vyžírá odměny Very Happy Jo a skvělá interakce Sheldona a Len-nerda na začátku Very Happy
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

S06E05 - The Holographic Excitation [EPIZODA] Empty Re: S06E05 - The Holographic Excitation [EPIZODA]

Příspěvek  Zero Sat 27 Oct 2012, 19:25

Doufal jsem ve větší rozvedení té párty, a ne jenom pár scének. Ale jinak celkem povedený díl.
Zero
Zero

Počet příspěvků : 46
Bodů : 46
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S06E05 - The Holographic Excitation [EPIZODA] Empty Re: S06E05 - The Holographic Excitation [EPIZODA]

Příspěvek  Saarebas Sat 27 Oct 2012, 19:37

Díl se povedl, ale za největší plus považuji to, že Bernadette se ukázala (i v tom minulém) v tolika sexy košilkách až jsem se z toho do ní asi zamiloval Very Happy

Btw. Nejvtipnější na tom hlase bylo to, že takhle zní doopravdy Very Happy

Saarebas

Počet příspěvků : 1
Bodů : 1
Reputace : 0
Datum registrace : 27. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

S06E05 - The Holographic Excitation [EPIZODA] Empty Re: S06E05 - The Holographic Excitation [EPIZODA]

Příspěvek  mike2 Sat 27 Oct 2012, 22:20

Na tom přehodnocování vztahu se mi líbilo, že ta výměna pohledů zafungovala i na druhou stranu a Amy se zase pokusila trochu přehodnotit ten svůj - i když z toho nakonec jako obvykle nic nebylo. Ale tak to holt funguje od začátku, že se všichni z nějakého záhadného důvodu dobrovolně nechávají od Sheldona šikanovat, přestože od něj nic nepotřebují a naopak on by byl bez nich naprosto ztracený.
MartyCZ napsal:Raggedy C-3PO, který vypadal spíš jako Dot Matrix ze Spaceballs
Díky, já si pořád říkal, co mi to, sakra, připomíná... :-)
mike2
mike2

Znamení : Býk Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 243
Bodů : 246
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 50

Návrat nahoru Goto down

S06E05 - The Holographic Excitation [EPIZODA] Empty Re: S06E05 - The Holographic Excitation [EPIZODA]

Příspěvek  Houp Sat 27 Oct 2012, 22:28

A mně zas přišlo, že "kompromis" byl dvě postavičky z Čaroděje ze země Oz. (Samozřejmě vím, byl to 3PO, ale právě ten "kompromis")

Houp

Počet příspěvků : 8
Bodů : 8
Reputace : 0
Datum registrace : 02. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

S06E05 - The Holographic Excitation [EPIZODA] Empty Re: S06E05 - The Holographic Excitation [EPIZODA]

Příspěvek  janice Sun 28 Oct 2012, 08:14

ja jsem spokojena. Bylo to prijemne a jeste jsem se poucila. Uz vim, kdo je Buzz Aldrin Very Happy To mne na tomhle serialu strasne bavi. Rozsiruje mi obzory.

janice

Počet příspěvků : 24
Bodů : 26
Reputace : 0
Datum registrace : 30. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S06E05 - The Holographic Excitation [EPIZODA] Empty Re: S06E05 - The Holographic Excitation [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru