Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Data s novou sezónou

+4
minnie
Kolikokoli
slackblack
Ďasík
8 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Data s novou sezónou - Stránka 2 Empty Re: Data s novou sezónou

Příspěvek  NoMouse Thu 18 Oct 2012, 00:11

Kino není drahé, když tam jde člověk jednou za čtvrt roku a nekupuje si žádné pop-corny, coca-coly ani žádné jiné potraviny s vysokohorskou přirážkou. Very Happy
Nějak nevím, na co bych tam chodil častěji. Osobně jdu do kina na něco, u čeho očekávám nějaký audiovizuální zážitek, který bych si doma užít nemohl, nic jiného mi kino navíc nepřináší, naopak to má spoustu nevýhod, jak už zmiňoval ludvik. Lidi chrastící s pop-cornem bych vraždil. Twisted Evil
Letos jsem byl na Star Wars, na Avengerech, na Batmanovi a plánuju Hobita a to je asi tak vše. Původně jsem chtěl jít ještě na Promethea, ale ohlasy byly dost smíšené, tak jsem radši neriskoval. Smile
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

Data s novou sezónou - Stránka 2 Empty Re: Data s novou sezónou

Příspěvek  yossarian Thu 18 Oct 2012, 09:49

V pomente kdy skocni ruzne studenstke vyhody je kino docela pecka na tech vstupenkach. Nejsem sice tak zavodou jako Minnie,ale davat 200kc za kino je trochu hodne.
"chytry" reklamni trik multiplexu "poridte si nasi kartu a budete mit slevu" byl bohuzel nutnost. Diky slouceni ceskych multiplexu v podstate na 2 konkurencni firmy to celkem jde.
z nejakych 190kc za listek se dostanete na 150kc a kazdy 5. listek tusim zdarma. To se celkem da. Ale kdyz za to mam dat takovejhle peniz, tak at je to v poradnem kine. Naposledy IMAX Batman a dobry Wink

EDIT: Prometheus v IMAXU a super. Dejove a obsahove se nebudu vyjadrovat, protoze tam v prostred filmu chybi tak 30 minut vysvetlovani, co tam proste nejsou. Ale vizualne a poslechove- pecka.
yossarian
yossarian

Znamení : Vodnář Pes
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 438
Bodů : 470
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 42

Návrat nahoru Goto down

Data s novou sezónou - Stránka 2 Empty Re: Data s novou sezónou

Příspěvek  Kyong Fri 19 Oct 2012, 16:34

ludvik: Ještě zkus SMPlayer. Ten já boužívám běžně na vše (na linuxu, ale je i verze na windows), kodeky má vlastní, takže by neměl být problém. Aspoň já s ním problém nemám u ničeho a WEB-DL i Immersion a LOL verye mi v něm jedou bez problémů.
Kyong
Kyong

Znamení : Blíženci Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 70
Bodů : 80
Reputace : 0
Datum registrace : 08. 05. 11
Věk : 39
Místo : Bohumín

Návrat nahoru Goto down

Data s novou sezónou - Stránka 2 Empty Re: Data s novou sezónou

Příspěvek  yossarian Fri 19 Oct 2012, 16:48

KMplayer for the win Wink
btw Gom me prisel jako vykradeny KMplayer
yossarian
yossarian

Znamení : Vodnář Pes
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 438
Bodů : 470
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 42

Návrat nahoru Goto down

Data s novou sezónou - Stránka 2 Empty Re: Data s novou sezónou

Příspěvek  Ďasík Fri 19 Oct 2012, 17:38

Mi zase nevyhovuje KMPlayer. GOM je přehlednější a co je naprosto zásadní, rozlišuje barevně ikonky přesně těch typů souborů, které potřebuju rozlišovat (avi, mpg, wmv, mp4, flv a některé další). KM má barvy pro některé typy stejné a to je k ničemu. (VLC je pak naprostý designový a typ-rozlišovací propadák.) Jediné, co postrádám v GOMu a v čem KM naprosto drží prim a zaslouží si za to vyznamenání, je, že dal funkci jinak naprosto zbytečné a nepoužitelné klávese - ScrollLocku (zobrazení uplynulého/zbývajícího času videa).
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

Data s novou sezónou - Stránka 2 Empty Re: Data s novou sezónou

Příspěvek  ludvik Sat 20 Oct 2012, 13:46

Abychom se opět trochu vrátili k tématu ... Je hezké, že každý používáme naprosto jiný přehrávač. Holt každý má jiné priority. Já jsem např. dost technicky založený, nějaké omalovánky mě nikdy nedokážou uchvátit. Proto také nepoužívám na hudbu (sakra ani si nevzpomenu, byl dost oblíbený) ale Foobar2000. A na video, když už musím počítač, tak VLC. A třeba na IM raději JAJC než mirandu ...

A video, zvlášť ve formátu H.264 je dostatečně standardizované, aby člověk neměl problémy nikde. S žádným přehrávačem. A to samé platí s MKV - výhody otevřeného formátu se holt projeví. Sice občas na nějakou pitomost narazit jde, ale je to opravdu výjimečné.

K těm videím - začínám mít pocit, že je někde nějaký záškodník. Ať už nějaký uživatel ulož.to nebo uložto samo. Na naprosto stejný problém jsem totiž narazil s Castle. Také až nyní s novou sérií ... Nelenil jsem a sosnul to znovu torrentem. A jaké překvapení - vše funguje jak má. A soubory jsou prostě o fous jiné, jeden díl je z torrentu o 27kB menší, druhý je o 280kB větší.

ludvik

Počet příspěvků : 33
Bodů : 39
Reputace : 0
Datum registrace : 04. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

Data s novou sezónou - Stránka 2 Empty Re: Data s novou sezónou

Příspěvek  NoMouse Sat 20 Oct 2012, 14:26

Nemůže to být kvůli ochraně na uloz.to? Prý když je nahlášen a smazán jeden soubor jako warez tak už není možné tam nahrát soubor, který má stejný kontrolní součet. (viz zde, popravdě jsem na tuto informaci poprvé narazil zrovna včera). I když by v zásadě stačilo změnit jeden bit na konci souboru a ne ho takto poškozovat na několika místech.
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

Data s novou sezónou - Stránka 2 Empty Re: Data s novou sezónou

Příspěvek  ludvik Sat 20 Oct 2012, 14:40

Zajímavá informace ... Jestli to tam někdo udělal, tak zaslouží přes *píp*. Pokud je to MKV, tak stačí přemuxovat a pozměnit u toho nějaké tagy. Případně holt do RARu a změnit buď kompresní parametry, nebo přibalit nějakou pitomost, nebo když už to jinak nejde, tak zaheslovat (i když šíření toho hesla je problematické).
NoMouse napsal:Nemůže to být kvůli ochraně na uloz.to? Prý když je nahlášen a smazán jeden soubor jako warez tak už není možné tam nahrát soubor, který má stejný kontrolní součet. (viz zde, popravdě jsem na tuto informaci poprvé narazil zrovna včera). I když by v zásadě stačilo změnit jeden bit na konci souboru a ne ho takto poškozovat na několika místech.

ludvik

Počet příspěvků : 33
Bodů : 39
Reputace : 0
Datum registrace : 04. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

Data s novou sezónou - Stránka 2 Empty Re: Data s novou sezónou

Příspěvek  ludvik Thu 13 Dec 2012, 01:10

Podruhé (možná potřetí) se vrátím k tématu.

Možná za to nemůžou podělané data na úložištích, ono je už trochu divné, že je problém s uloz.to, hellshare, sharerapid a ještě dalších X jsem si všiml. Přitom torrent je OK.

Po dlouhé době jsem stahoval program, exe z sourceforge. A jakéto překvapení - hlásil chybu v souboru, neseděl mu kontrolní součet. Tak jsem to zkoumal - naprostá většina stažení jak v chrome, tak ve firefoxu byla špatná (ale ne úplně všechna, tak jeden z pěti pokusů byl OK). Kamarád (také z oboru, BFU rozhodně nejsme) ovšem všechno v naprostém pořádku.
Dobrý soubor jsem kopíroval ze síťového disku - a také vždy v pořádku. Tedy že by to bylo sítí je to poměrně hodně nepravděpodobné. Ono obecně hodně dělám na sambě (jak dokumenty, fotky, tak hodně zdrojáků v čistém textu), takže tam bych si problému už všiml.

Ale ve dvou se to lépe táhne a našli jsme tohle: http://answers.microsoft.com/cs-cz/windows/forum/windows_7-files/chyba-stahov%C3%A1n%C3%AD-sobor%C5%AF-999/1c7c74d3-4e6e-490a-9916-12c2bbc0c0a8?msgId=5eacdf67-4667-4fc3-9418-469e05d44d9b

Výsledek - je to opravdu pravda. NOD ve verzi 5.0.2126.11 pokud je nainstalovaný, způsobuje tento problém. Jen vypnutí nestačí. A ještě k tomu to vadí zjevně jen na windows 7, na kámošových osmičkách ne.

Je to nerdovský problém, sem to určitě patří. Takže mě nenařkněte z OT příspěvku :-)

ludvik

Počet příspěvků : 33
Bodů : 39
Reputace : 0
Datum registrace : 04. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

Data s novou sezónou - Stránka 2 Empty Re: Data s novou sezónou

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru