Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Data s novou sezónou

+4
minnie
Kolikokoli
slackblack
Ďasík
8 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Data s novou sezónou Empty Data s novou sezónou

Příspěvek  ludvik Sun 14 Oct 2012, 19:28

Ahoj,

netušíte někdo, co se stalo při "tvorbě" ripů, jak DIMENSION, tak WEB-DL? U všech třech dílů této sezóny mám děsné problémy s přehráváním. A je to stejné jak ve VLC 2.0.2, tak na popcornu 110. Jedna ze zrad je, že to nelze přetočit dopředu (používám pro přibližnou kontrolu titulků) - přehrávání se sekne v popcornu a úplně skončí ve VLC. Při kontinuálním přehrávání se to párkrát za díl zastaví (titulky jedou dál), za pár vteřin zase pokračuje (na popcornu, ve VLC skončí úplně). Např. u třetího dílu je to okolo 2. minuty. U prvního hned na 11 vteřině.

WEB-DL jsem zkusil přemuxovat přes mkvmerge. Verzi mám vyzkoušenou ... A na třech místech je chyba tato: Error in the Matroska file structure at position 384220678. Resyncing to the next level 1 element.
Resyncing successful at position 384529485.

Bohužel ten resync ničemu nepomůže.

edit: 6x03 dimension je v pořádku, když jsem to psal, tak jsem ho ještě neměl.

ludvik

Počet příspěvků : 33
Bodů : 39
Reputace : 0
Datum registrace : 04. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

Data s novou sezónou Empty Re: Data s novou sezónou

Příspěvek  Ďasík Mon 15 Oct 2012, 18:36

No, první moje reakce je, že se stahování ukončilo předčasně... A taky to může být kodekem, zkus třeba ffdshow, ty by měly přehrát cokoli.
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

Data s novou sezónou Empty Re: Data s novou sezónou

Příspěvek  ludvik Mon 15 Oct 2012, 18:57

Nee, přeci jenom trošičku jsem z oboru, poznám nedostahování :-)

Kromě toho do popcornu ffdshow nedostanu. A chybové hlášení mkvmerge je také vcelku důkaz, že jakési chyby jsou a nejsou na konci. Jak kdyby změnili specifikaci, kdo ví čeho (do videa nedělám). Ale zatím co jsem byl schopen si porovnat, rozdíly nevidím.

Ty u sebe tyto problémy nemáš? Vyčuraná otázka: zdroj by nebyl? Těch první dvou ...
Ďasík napsal:No, první moje reakce je, že se stahování ukončilo předčasně... A taky to může být kodekem, zkus třeba ffdshow, ty by měly přehrát cokoli.

ludvik

Počet příspěvků : 33
Bodů : 39
Reputace : 0
Datum registrace : 04. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

Data s novou sezónou Empty Re: Data s novou sezónou

Příspěvek  slackblack Mon 15 Oct 2012, 20:56

Jak DIMENSION tak, WEB-DL mě osobně běkají úplně bezproblémově. Používám KMPlayer - sním jsem neměl nikdy s ničím žádný problém! Wink
slackblack
slackblack

Počet příspěvků : 12
Bodů : 12
Reputace : 0
Datum registrace : 20. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Data s novou sezónou Empty Re: Data s novou sezónou

Příspěvek  Ďasík Mon 15 Oct 2012, 21:17

Já používám GOM Player a ještě jsem nikdy neměl problém... Zároveň mám nainstalovaný K-Lite Mega Codec Pack.

A vím ze zkušenosti z Festivalu Fantazie, že VLC Player má s kódováním nehorázné problémy. Třeba u Dr. Horrible Video Blogu jsme zkusili všechny, co VLC podporuje, a ani v jednom případě ty titulky nezobrazil správně. Jeho jediná výhoda je, že dokáže přehrávat video s až 200% hlasitostí, což zrovna u tohohle byla nutnost, takže jsme nakonec koukali ve VLC bez titulků. Smile

Popcorn Player vůbec neznám, ale co jsem si teď googlil, tak to vypadá na nějaký mobilní androidní. V tom případě používej MX Player.
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

Data s novou sezónou Empty Re: Data s novou sezónou

Příspěvek  ludvik Mon 15 Oct 2012, 21:48

Asi si vůbec nerozumíme.
a) nemám problémy s titulky. A kdybych měl, tak je asi pořeším. Stejně je problém tak max. v kódování. A titulky pokud vím neřeší VLC, ale externí filtry. I když možná u těch embeded v MKV to pravda není. Ale teď z hlavy nevím.
b) mám problém s videem. A to vlastně jen v této šesté řadě. První tři díly web-dl a první dva díly DIMENSION. O titulkách jsem nic nepsal ...
c) už jsem asi moc starej ... ze sledování filmů na počítači jsem vyrostl. Rád si k tomu lehnu. Zvlášť když u kompu sedím celý den (vím - mám chodit ven:-)
d) proto popcorn - to je HW "multimediální centrum". Přesněji PopcornHour A110, sorry za nejasnost. Ono proto jsou také jakékoliv rady typu použij jiné kodeky, či přehrávače naprosto mimo mísu. I použití horších než 720p je otravné, na plazmě to prostě vypadá hůř. I když u sitcomu lze leccos překousnout (i když - Penny mi za to stojí).
e) a proto hledám, co je tam špatně, jestli to je vada jednoho ripu, nebo si to budu muset prohnat ještě jedním recodingem (což bych dost nerad). Už jsem pár zdrojů zkusil, ale všechny jsou stejné.
f) já totiž si na takovéto problémy snad ani nevzpomínám. Nevím o tom, že bych s nějakým DIMENSION, IMMERSE, CTU a nevím ještě jakým ripem měl problém. Jediné co svého času vadilo byla komprese hlaviček v MKV, což popcorn nezkousnul. Ale to lze řešit přemuxováním, kromě toho teď už to také zvládne.

U těchto co popisuji je prostě (zjevně) chyba ve videostreamu. Takže mě zajímalo, jestli o tom někdo ví ...

ludvik

Počet příspěvků : 33
Bodů : 39
Reputace : 0
Datum registrace : 04. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

Data s novou sezónou Empty Re: Data s novou sezónou

Příspěvek  Ďasík Mon 15 Oct 2012, 22:50

Tak v tomhle ti fakt nepomůžu. Určitě je to něco ve streamu, ale kdo ví co. A myslím, že i kdyby to někdo věděl, tak ti to moc nepomůže. Jinak já sleduju seriály na compu a klidně u toho ležím Very Happy (mám postel naproti monitoru, televizi nevlastním). A stahuju LOL verzi, ostatní mi přijdou zbytečně velké a zbytečné v jakémkoli jiném ohledu - jde JEN o seriál. Jinak sorry za titulkácký offtopic, došlo mi to až pozdě. Smile
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

Data s novou sezónou Empty Re: Data s novou sezónou

Příspěvek  ludvik Mon 15 Oct 2012, 23:12

Než jsem měl plazmu (a vlastně před popcornem), tak jsem to sledoval na Asus EEE (myslím 9" displej). Pěkně jsem si ho položil na pupek a bylo. Kolem a kolem lepší než teď ... virtuálně to mělo cca 3m úhlopříčku, takže jsem na tom byl lépe než s tou plazmou, v tomhle ohledu :-) Ale současný stav je prostě pohodlnější a obraz i lepší (o tichu vypnutého pc ani nemluvím, i když mi to kazí server na stole). Rozdíl mezi LOLy a 720p poznat je hodně (i bez Penny). 1080p už je asi na seriál a metrovou televizi obecně asi už moc ...

Ty máš také výhodu, že nepotřebuješ titulky. My ostatní jsme na tom hůř, byť leccos snad i pochytíme. A proto jsme ti moc vděční a odpustíme ti, že na jakýkoliv post reaguješ jako kdyby šlo o ty titulky :-)
Ďasík napsal:Jinak já sleduju seriály na compu a klidně u toho ležím Very Happy (mám postel naproti monitoru, televizi nevlastním). A stahuju LOL verzi, ostatní mi přijdou zbytečně velké a zbytečné v jakémkoli jiném ohledu - jde JEN o seriál.

Jo a dodatek: TBBT není JEN SERIÁL :-) Jsem hodně seriálový, hlavně poslední léta, takže skouknu snad všechno co lze nalézt, ale málokterý mě takto pobaví. A to i ty slabší díly.

Mimochodem musím ještě jednou složit poklonu vám všem, co se na titulkách podílíte. Zrovna je taková okurková sezóna, takže jsem začal (snad po páté) StarGate SG-1. A to jsou titulky jedním slovem strašné. Nejenom třeba formátem či časováním (moc dlouhé věty, případně moc krátce zobrazené), ale i takovými základními věcmi jako shoda předmětu s přísudkem, nebo zmatený ženský a mužský rod. O obecných překlepech, nebo špatných překladech (které poznám i já!) ani nemluvím. V takový moment si člověk uvědomí, že ty vaše jsou vlastně naprosto dokonalé.

ludvik

Počet příspěvků : 33
Bodů : 39
Reputace : 0
Datum registrace : 04. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

Data s novou sezónou Empty Re: Data s novou sezónou

Příspěvek  Kolikokoli Tue 16 Oct 2012, 13:14

Nevim, já seriály (TBBT i jiné) sleduju tak, že mám v jednom rohu otevřený přehrávač a v druhém prohlížeč nebo nějakou hru Very Happy. Nepamatuju si, že bych měla někdy TBBT ve fullscreenu Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Data s novou sezónou Empty Re: Data s novou sezónou

Příspěvek  Ďasík Tue 16 Oct 2012, 13:43

No, já jsem tak seriálový, že mě asi málokdo překoná. Very Happy I když Kolikokoli asi jo, no... A i když je pravda, že většině rozumím, takže titulky moc nepotřebuju, stejně se na anglicky mluvené seriály dívám pouze s titulky a nikdy ne před spaním. Smile Je to mnohem pohodlnější.

K tomu, že TBBT je JEN seriál: to jsem si uvědomil, když jsem dokoukal na 1. sérii Misfits, totálně mě to vzalo a zrovna ten den jsem měl překládat TBBT. Přišlo mi, že v TBBT prostě o nic nejde a říkal jsem si, proč ten překlad vlastně dělám... Samozřejmě to bylo jen chvilkové (pár dní) a TBBT mám rád hodně, ale... Very Happy

Co se kvality titulků týče, podle mě mají zatím nejhorší titulky vůbec první série Dr. Who (s Ecclestonem) a IT Crowd. Těm se dlouho nic nevyrovná. Smile

Já jsem hrozný pedant na pravopis, svého času jsem opravoval i diplomky. Chyby vidím okamžitě, vystupují mi před očima. A bohužel jsem i dost sebekritický, takže když jsem si teď pouštěl čtvrtou sérii TBBT, tak jsem si chtěl nafackovat. Very Happy A to už jsou to finální verze.

BTW. Seriály, co mám a znám většinu dílů: ALF, Ally McBealová, TBBT, Byl jednou jeden... -člověk, -život, -vynálezce, Columbo, Comeback, Dr. House, Dr. Who, Futurama, Game of Thrones, Hercule Poirot, Chip a Dale, Chůva k pohledání, IT Crowd, Joey, Kačeří příběh, Krok za krokem, Love/Hate, MacGyver, MASH, Misfits, Přátelé (my best favourite Smile), Prison Break, Simpsonovi, Skins, Tenká modrá linie, Torchwood, Ultimate Spider-Man...
Kdysi jsem hodně sledoval Star Trek: NG, Voyager a DS9 a MacGyvera. A jako malý na začátku 90. let jsem měl hodně rád Báječná léta, Želvy Ninja a Cheers!
Star Gate jen příležitostně, ale SG-1 celkem znám (hlavně díky Martymu a FF).
Teď jsem začal Merlina, dokoukal první sérii Černé zmije (ta ale byla nic moc) a chystám se na True Blood.
Ze známých, co nesleduju a neznám, to jsou Heroes, HIMYM, Dexter, Lost a Sherlock...

A ještě taková menší anketka. Říká se, že každé desetiletí má svůj nej seriál, který je jeho symbolem. V 70. letech MASH, v 80. Cheers!, v 90./0. Přátele... A teď to vypadá na TBBT, nebo HIMYM. Ale pořád řeším, který z nich to bude. Smile
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

Data s novou sezónou Empty Re: Data s novou sezónou

Příspěvek  minnie Tue 16 Oct 2012, 14:03

no, teď je těch seriálů takové množství že těžko vybrat jeden.. navíc pokud mluvíš o nultém desetiletí, tak myslím že ani jeden z nich, to bych viděla spíš na prison break nebo lost, to byly celkem fenomény.. nebo nějaká blbá reality show..
a "desátá" léta teprve začala, takže je dost brzo soudit Smile
já jsem si teď ujela na takových oddechových seriálech, takový návrat do mládí Very Happy takže mě čím dál víc baví new girl a nedávno jsem sjela miniseriálek awkward z produkce mtv a dost jsem se bavila Smile ale ten je takový vyloženě patnáctkový.. Smile asi nic pro místní intelektuální publikum Very Happy
jinak seriály taky sleduju jenom v malém okně nebo na placce a v poslední době už úplně bez titulků.. naopak na filmy většinou vyrážím do kina abych si je užila ve velkém, protože doma je to jen poloviční zážitek Smile
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

Data s novou sezónou Empty Re: Data s novou sezónou

Příspěvek  Kolikokoli Tue 16 Oct 2012, 14:16

Seriály, které momentálně sleduju/nedávno skončily/čeká se na novou sérii:
Doctor Who, Futurama, Game of Thrones, Simpsonovi, Merlin, Sherlock, Misfits, Once upon a Time, Červený trpaslík, Torchwood, Skins, TBBT, HIMYM, Dr. House,

Seriály už ukončené, které jsem nedávno dosledovala:
Coupling (Párování), Queer as Folk, Jekyll, Skins, Komparz, Tenká modrá linie, Černá zmije, Firefly, Farscape, Stargate: Atlantis, Stargate: Universe, IT Crowd, LOST (1. tři série), Heroes, Bratrstvo neohrožených, The Pacific, Putování s... (všecko), Black Books, Dinotopie, Kancl, V, Battlestar Galactica, Jmenuji se Earl, Podfukáři, Tudorovci, Cold case, Ohnivé léto, Mladí v partě, Zoufalé manželky (jen pár sérií), Castle, Plastická chirurgie s.r.o., Family guy (většina dílů)

Seriály, které jsem sledovala už "za mlada":
Stargate, Sága rodu Forsytů, Desáté království, Přátelé, ALF, Byl jednou jeden... (všecko), Columbo, Joey, Krok za krokem, Čarodějky, MASH, Star Trek (TOS, NG, Voyager), Báječná léta, Kobra 11, JAG, Gilmorova děvčata, S-Club 7 (Very Happy), Ztracený svět, Herkules, Xena, Sandokan, Návštěvníci, Vlak dětství a naděje, Mr. Bean, Akta X, Směr jih, Uneseni, Veronica Mars, Smallville, Dawsonův svět, Čarodějnice školou povinné, Pobřežní hlídka, To je vražda napsala, Roseanne, Policajti z předměstí, Hospoda, Horákovi, Město nahoře, Ženatý se závazky (většina dílů), Haló, Haló (většina dílů), Buffy, Nemocnice Chicago Hope, Kutil Tim (některé díly), Dharma a Greg, Knight Rider (ten starý), Ochránce, Walker Texas Ranger, Odpadlík

a spousta, spousta dalších Very Happy

Chci sledovat: True Blood, Dexter, Chuck, Heuréka, Californication, Twin Peaks, Lovci duchů, Svatyně, Scrubs, Glee, Fringe atd. atd. Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Data s novou sezónou Empty Re: Data s novou sezónou

Příspěvek  ludvik Tue 16 Oct 2012, 14:25

To si to všichni takhle pamatujete? Já nemít to vyskládané na NASu, tak asi ne ... :-) A to se také považuji za skoroodborníka.

Vrátím se trochu k tématu: 6x01 DIMENSION od stejka se chová lépe. V každém případě můžu klikat ve VLC na čas jak chci a vždy to správně přeskočí a přehrává. V popcornu jsem to ještě nezkoušel. Takže to vypadá, že se nám po netu poflakují dvě různé verze stejného streamu. Bohužel druhý díl stáhnout už nejde ... a jedna vlaštovka jaro nedělá.

ludvik

Počet příspěvků : 33
Bodů : 39
Reputace : 0
Datum registrace : 04. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

Data s novou sezónou Empty Re: Data s novou sezónou

Příspěvek  Ďasík Tue 16 Oct 2012, 17:44

No, něco si pamatuju, základ jsem ale opsal ze svého HDD. Smile A jak koukám na to, co napsala Koli, tak z těch jejích "za mlada" jsem taky většinu sledoval. Very Happy

Co se týče kina, letos jsem viděl tři filmy, což je oproti předcházejícím letům rekord. Od r. 2003, kdy jsem maturoval a byl v kině naposledy se školou, jsem v kině až do premiéry 8. dílu Harryho Pottera vůbec nebyl. Vždycky, jak čtu, jak lidi chodí do kina, tak mi v hlavě vystoupí otázka "Kde sakra ti lidi berou ty hromady peněz?!" Letos mám tedy za sebou Avengers, Amazing Spider-Mana a Ice Age 4. A chystám se na Hobita, v listopadu nám tady otvírají multikino, tak nebudu muset jet do Ostravy.

A jinak congrats, že ti už aspoň něco jede v pohodě. Wink
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

Data s novou sezónou Empty Re: Data s novou sezónou

Příspěvek  Kolikokoli Tue 16 Oct 2012, 18:03

Do kina se snažím jít minimálně 1x do roka. Letos to byl Vyměřený čas, Hunger games, Avengers (2x), Sherlock Holmes: Hra stínů.
Chystám se ještě na Hobita a na Pí a jeho život.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Data s novou sezónou Empty Re: Data s novou sezónou

Příspěvek  minnie Tue 16 Oct 2012, 18:51

nechtěla jsem se do téhle debaty pouštět, ale dobře, když i moderátorka reaguje, tak se asi smí Very Happy
nechápu tu představu hromad peněz.. pominu sebe, nejsem typický příklad, ale průměrně si myslím že v rámci běžné produkce se film, který z jakéhokoliv důvodu stojí za to, objeví tak 2-3 do měsíce.. nevím přesně kolik je vstupné, ale to multikinové bylo myslím kolem 150 korun.. tak to je měsíčně 500 korun - což mi rozhodně nepřijde jako nějaká zásadní díra do rozpočtu..
to pak záleží no.. když v multikině nemůžeš normálně projít okolo toho pultu a nutně k tomu potřebuješ ještě kolču a gumídy a jiné mňuminky jako já, tak pak se to prodraží, to je jasná věc Very Happy proto radši chodím do těch menších kin kde taková lákadla nemají Very Happy dám si pivo a je mi dobře Very Happy
já zase nechápu kde berete tolika času sledovat ty hromady seriálů no.. to hold máme každý hozené jinak Smile
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

Data s novou sezónou Empty Re: Data s novou sezónou

Příspěvek  Ďasík Tue 16 Oct 2012, 18:57

Když diskutuješ se mnou nebo s Koli, tak můžeš, my ten offtopic pak třeba i uklidíme. Very Happy I když tady si nemyslím, že je to třeba, problém byl vyřešený... Co se vstupného týče, skoro 200 za film mi přijde hrozně moc. Kdyby k tomu bylo i DVD s tím filmem, bylo by to OK. Smile A času je proklatě málo, ne že ne. Smile
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

Data s novou sezónou Empty Re: Data s novou sezónou

Příspěvek  Kolikokoli Tue 16 Oct 2012, 19:13

minnie napsal:...ale to multikinové bylo myslím kolem 150 korun.. tak to je měsíčně 500 korun - což mi rozhodně nepřijde jako nějaká zásadní díra do rozpočtu...
Data s novou sezónou RoflData s novou sezónou RoflData s novou sezónou RoflData s novou sezónou RoflData s novou sezónou RoflData s novou sezónou Rofl To je můj měsíční rozpočet na jídlo a ještě mi musí něco zůstat na dopravu a zábavu!
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Data s novou sezónou Empty Re: Data s novou sezónou

Příspěvek  ludvik Tue 16 Oct 2012, 19:16

Kino omezuje moji svobodu! :-) Nutí mě být připraven na přesnou minutu, jelikož nevím jak dlouho reklamy a vyhrožování zákonem poběží. Nutí mě sedět nehnutě a strnule, neboť pak se sousedi divně tváří. Nutí mě zobat všelijaké nesmysly, neboť to dělají všichni a připadal bych si blbě. Nutí mě se vyprázdnit předem, pak už mě chtějí sousedi přizabít. Nutí mě nosit brýle. Nutí mě blbě kecat do filmu, neboť mě potěší smích sousedů. Nutí mě u toho skoro křičet, neboť díky těm nesmyslům je vše děsně nahlas. A co je nejhorší? Nutí mě dělat závazné rozhodnutí na základě neúplných a zkreslených údajů, které následně stojí dost peněz. To, že si to dovolit můžu na tom nic nemění. Nevrátí mi peníze, když se mi to nelíbí a po dvaceti minutách odejdu - kdysi jsem to i vyzkoušel, nějaký Návrat růžového pantera jsme vydrželi deset minut, víc se nedalo. V podstatě neexistuje konkurence, v normálních městech jsme rádi za jedno kino. A i tak jsou ceny podle mě dané distributorem (monopolem). Jako kdybych si kupoval auto podle minutového záběru, jak pěkně jede do kopce.

A i když nejsem žádný gurmán, nenapadá mě nic, na co bych chtěl jít ... Jenom mě láká přenos opery, co občas dávají u nás v kině. Ale jako s ortodoxním metalistou tam nikdo nechce se mnou jít.

Když je to hovadina, tak mě to doma nemrzí. V kině dost.

ludvik

Počet příspěvků : 33
Bodů : 39
Reputace : 0
Datum registrace : 04. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

Data s novou sezónou Empty Re: Data s novou sezónou

Příspěvek  Ďasík Tue 16 Oct 2012, 19:57

Jo, Minnie je z finančně jiného světa, no. Very Happy (Nic ve zlém, ale je to tak.)
ludvik napsal:Nutí mě nosit brýle. Nutí mě blbě kecat do filmu, neboť mě potěší smích sousedů.
To první mě netrápí, brýle nosím od první třídy, takže mi na nose ještě jedny nevadí. Wink A to druhé je přesné!!! Mám to úplně stejně. Very Happy Very Happy Very Happy

No a na filmy jsem šel proto:
- že Koli řekla "Zajdeme na Avengers, bude to super!" To jsem ještě ani netušil, kdo jsou Avengers (i když samostatně je znám).
- že mám Spider-Mana nejradši ze všech superhrdinů a protože je Andrew Garfield super herec.
- že Ice Age hráli před Spider-Manem a dinosauří díl byl boží.
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

Data s novou sezónou Empty Re: Data s novou sezónou

Příspěvek  minnie Tue 16 Oct 2012, 20:42

to vy jste z jiného světa.. 500 na měsíc? tak špatně jsem na tom nikdy nebyla.. taky ale odjakživa chodím na brigády abych nemusela..

kino tě k ničemu nenutí, a v ničem tě neomezuje.. málokdy je v kině tolik lidí aby sis nemohl udělat dostatečně pohodlí..
to, že všichni něco zobou ještě neznamená že ty musíš taky, každý je celý žhavý si tě všímat..
u filmu nemluvím, navíc nejradši chodím sama, takže tohle vlastně vůbec neřeším..
filmy si umím vybírat, takže málokdy lituju..
pravda, v praze je ten výběr trochu jiný, to se nedá srovnávat, ale tady v leuvenu mají jen dvě kina a taky se dá vybrat.. úplně moc nemusím ty americké spektákly, radši mám evropské filmy, míň mainstreamové.. a s těma je opravdu mimo prahu asi trochu problém.. ale zase jsou levnější Very Happy
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

Data s novou sezónou Empty Re: Data s novou sezónou

Příspěvek  Kolikokoli Tue 16 Oct 2012, 20:49

Tak to já kino beru jako společenskou událost. Něco jako koncert. Nerada do něj chodím sama, jdu tam abych sdílela pocity. Miluju, když je kino plné a všichni ten film prožívají stejně (smích, pláč...).
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Data s novou sezónou Empty Re: Data s novou sezónou

Příspěvek  ludvik Tue 16 Oct 2012, 21:23

Ano, máš pravdu. Je vyjádřením mé svobody tam nejít :-) Mimochodem o tom vím nejvíc, hádej jak se jmenuju.
minnie napsal:kino tě k ničemu nenutí, a v ničem tě neomezuje..

ludvik

Počet příspěvků : 33
Bodů : 39
Reputace : 0
Datum registrace : 04. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

Data s novou sezónou Empty Re: Data s novou sezónou

Příspěvek  minnie Tue 16 Oct 2012, 22:29

ludvik napsal:Ano, máš pravdu. Je vyjádřením mé svobody tam nejít :-) Mimochodem o tom vím nejvíc, hádej jak se jmenuju.
no, jestli svoboda tak to se máš čím chlubit.. jednoho ludvíka svobodu jsme tu kdysi měli a moc svobodná volba to tehdy nebyla Very Happy
sorry, ale to fakt byla nahrávka na smeč Very Happy
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

Data s novou sezónou Empty Re: Data s novou sezónou

Příspěvek  ludvik Tue 16 Oct 2012, 22:39

Kdybych se jmenoval i Ludvík, tak tam mám velké L. To je přezdívka ... bohužel vlastně kvůli němu. Ale oficiálně jsem ludva, ne ludvik.
minnie napsal:
ludvik napsal:Ano, máš pravdu. Je vyjádřením mé svobody tam nejít :-) Mimochodem o tom vím nejvíc, hádej jak se jmenuju.
no, jestli svoboda tak to se máš čím chlubit.. jednoho ludvíka svobodu jsme tu kdysi měli a moc svobodná volba to tehdy nebyla Very Happy
sorry, ale to fakt byla nahrávka na smeč Very Happy

ludvik

Počet příspěvků : 33
Bodů : 39
Reputace : 0
Datum registrace : 04. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

Data s novou sezónou Empty Re: Data s novou sezónou

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru