Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S06E03 - The Higgs Boson Observation [EPIZODA]

+16
rampage
slackblack
Strix
Ďasík
NoMouse
tx
filda44
vojtamar
Kyong
MartyCZ
pathy
moss
yossarian
Frankie
Kal-El
peepay
20 posters

Goto down

S06E03 - The Higgs Boson Observation [EPIZODA] Empty S06E03 - The Higgs Boson Observation [EPIZODA]

Příspěvek  peepay Fri 12 Oct 2012, 11:29

No ked nikto nepise, napisem ja.
Mozno to bude len tym, ze som to pozeral tesne po prebudeni, ale mne sa po dlhom case dnesna epizoda nepacila.
Suche, miestami az trapne vtipy, vobec som sa nesmial, cudujem sa, ze sa obecenstvo pri natacani smialo.
Cela Howardova linia bola dnes podla mna odveci, len to natahuju, mal by sa uz vratit na zem.
Rovnako kontrola prisad v jedle, uz to je opotrebovane.
Amy olizujuca Sheldonove veci? Prosim, to uz nerobte...
No ale hlavne, vobec ten napad s prechadzanim Sheldonovych starych dizertacnych prac... Neviem, mne to absolutne nesedelo. Dufam ze dnes to bola len vynimka, ze o tyzden si budem znova moct povedat, aka dobra epizoda.
Jedine pozitivne momenty dnes pre mna boli, ked Sheldon testoval, ci Alex naozaj dobre pocuje, potom par momentov ked Raj zmlkol po prichode Alex, alebo diskusia Amy s Penny v aute. Penny to z mojho pohladu dnes zachranovala, jej vystupy sa mi pacili.
No, takze tak, za mna. Dal by som asi 5/10. (Mozno ked si to pozriem druhy krat, zmenim nazor Smile )
EDIT: Mal som pravdu, po druhom pozreti sa mi to celkom pacilo, takze az na Howardov dej to bolo fajn Smile


Naposledy upravil peepay dne Fri 12 Oct 2012, 18:17, celkově upraveno 1 krát
peepay
peepay

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 48
Bodů : 58
Reputace : 0
Datum registrace : 22. 09. 11
Místo : Bratislava, Slovakia

Návrat nahoru Goto down

S06E03 - The Higgs Boson Observation [EPIZODA] Empty Re: S06E03 - The Higgs Boson Observation [EPIZODA]

Příspěvek  Kal-El Fri 12 Oct 2012, 11:55

Zdravím


Já jsem se naopak dneska neuvěřitelně bavil.

Jediné co mne nebaví jsou Howardovy scény. Ohrané a natahují to až moc . Jinak naprost super dneska '


8/10

Kal-El

Počet příspěvků : 66
Bodů : 70
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 10

Návrat nahoru Goto down

S06E03 - The Higgs Boson Observation [EPIZODA] Empty Re: S06E03 - The Higgs Boson Observation [EPIZODA]

Příspěvek  Frankie Fri 12 Oct 2012, 12:19

Já musím říct, že jsem se taky bavil. Sice Howard už by se opravdu měl vrátit zpět na zemi, ale i tak si myslím, že jeho výstupy nebyly tak strašné.
Hodně mě pobavil Raj a Alex je opravdu krásná Smile
Doufám, že jí uvidím i v dalším díle.

"From now. Frog is me, sandwich means you and lemon means rocket. So come on sandwich build me a lemon, cause froggy wants to come home" Very Happy lol!

Frankie

Počet příspěvků : 2
Bodů : 2
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

S06E03 - The Higgs Boson Observation [EPIZODA] Empty Re: S06E03 - The Higgs Boson Observation [EPIZODA]

Příspěvek  yossarian Fri 12 Oct 2012, 12:53

Ja jsem dneska spokojeny se vsim, krome Howardovi linie. Zbytek dobrej.
Leonard si nadherne vychutnal Raje v te scene na obede lol!
yossarian
yossarian

Znamení : Vodnář Pes
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 438
Bodů : 470
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 42

Návrat nahoru Goto down

S06E03 - The Higgs Boson Observation [EPIZODA] Empty Re: S06E03 - The Higgs Boson Observation [EPIZODA]

Příspěvek  moss Fri 12 Oct 2012, 13:06

Pro mě dnes opravdu skvělý díl, hlavně zásluhou skvělého výkonu Penny, ale ostatní taky nezůstali pozadu. Raj to dobře schytal. Very Happy A vlastně ta hlavní dějová zápletka mi připomněla staré časy. Smile Snad jen Howardova linie to kazila, hodně slabý humor, smál jsem se jen při záverečné scéně.
moss
moss

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 78
Bodů : 82
Reputace : 0
Datum registrace : 04. 11. 11
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

S06E03 - The Higgs Boson Observation [EPIZODA] Empty Re: S06E03 - The Higgs Boson Observation [EPIZODA]

Příspěvek  pathy Fri 12 Oct 2012, 13:22

pridávam sa k yossarianovi a mossovi.
Howard bieda, penny super, asistentka krásna, leonard vtipný. Celkovo tak 8/10.
pathy
pathy

Počet příspěvků : 43
Bodů : 61
Reputace : 0
Datum registrace : 07. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

S06E03 - The Higgs Boson Observation [EPIZODA] Empty Re: S06E03 - The Higgs Boson Observation [EPIZODA]

Příspěvek  MartyCZ Fri 12 Oct 2012, 13:32

Já jsem dnes spokojený se vším, včetně Howardovy linie. Strávit čtvrt roku s dvěma blbci (i když normálně je na ISS šest lidí) v piksle 3x3x100m by mě taky dostalo. Very Happy
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

S06E03 - The Higgs Boson Observation [EPIZODA] Empty Re: S06E03 - The Higgs Boson Observation [EPIZODA]

Příspěvek  Kyong Fri 12 Oct 2012, 13:49

Tak konečně zase lepší, než ten druhý díl, už jsem se bál, jak to bude pokračovat, protože druhý díl mě teda vůbec nebavil.
A kdo si vzpomněl u hlášky:
If I die, promise you'll never have sex with another man.
že to je ze Scary Movie 3? Teda s drobnou úpravou, tak snad to tvůrci zamýšleli a není to jenom náhoda. Very Happy
Kyong
Kyong

Znamení : Blíženci Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 70
Bodů : 80
Reputace : 0
Datum registrace : 08. 05. 11
Věk : 39
Místo : Bohumín

Návrat nahoru Goto down

S06E03 - The Higgs Boson Observation [EPIZODA] Empty Re: S06E03 - The Higgs Boson Observation [EPIZODA]

Příspěvek  vojtamar Fri 12 Oct 2012, 14:40

Tak dnešní epizoda takový průměr, i když olizování Sheldonových věcí bylo trochu... Upřímně a od srdce jsem se zasmál, když Leonard vyšachoval Raje u oběda. Navíc po TBBT jsem zhlédl druhý díl nového Red Dwarfa - a to byl nááářééézzz... Takže GB vs. USA 2:0 Very Happy

vojtamar

Počet příspěvků : 32
Bodů : 34
Reputace : 0
Datum registrace : 12. 12. 11

Návrat nahoru Goto down

S06E03 - The Higgs Boson Observation [EPIZODA] Empty Re: S06E03 - The Higgs Boson Observation [EPIZODA]

Příspěvek  filda44 Fri 12 Oct 2012, 15:04

Mně se dnešní díl moc líbil a ještě jsem snad u žádného jiného nebyl tak zklamaný, když skončil (vůbec jsem to nečekal, najednou prostě konec).
Scény s Howardem, které tu tak kritizujete - mně nevadily, ale pravdou je, že jich mohlo být méně.
Scéna při obědě naprosto boží, ta mě nejvíc pobavila.
Jinak si myslím, že to byl hodně povedený díl po delší době.
9/10
filda44
filda44

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 77
Bodů : 84
Reputace : 0
Datum registrace : 04. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

S06E03 - The Higgs Boson Observation [EPIZODA] Empty Re: S06E03 - The Higgs Boson Observation [EPIZODA]

Příspěvek  tx Fri 12 Oct 2012, 18:16

Leonard : Raj - 1:0. To byla bomba cheers
Jinak to pekne utikalo a opravdu jsem se pobavil Smile
A ani ten Howard nebyl tak hrozny. A ani se mu nedivim, kdyz si vezmu, jak ho tam sikanovali...
tx
tx

Počet příspěvků : 316
Bodů : 338
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S06E03 - The Higgs Boson Observation [EPIZODA] Empty Re: S06E03 - The Higgs Boson Observation [EPIZODA]

Příspěvek  NoMouse Fri 12 Oct 2012, 19:44

Proč je na hlavní stránce v záhlaví "The Biggs Boson Observation"? To jako tenhle Biggs? Very Happy
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

S06E03 - The Higgs Boson Observation [EPIZODA] Empty Re: S06E03 - The Higgs Boson Observation [EPIZODA]

Příspěvek  MartyCZ Fri 12 Oct 2012, 20:01

Samozřejmě, filmy i knížky velmi často opomíjejí jeho úspěchy v poli částicové fyziky. Very Happy
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

S06E03 - The Higgs Boson Observation [EPIZODA] Empty Re: S06E03 - The Higgs Boson Observation [EPIZODA]

Příspěvek  peepay Fri 12 Oct 2012, 20:27

NoMouse napsal:Proč je na hlavní stránce v záhlaví "The Biggs Boson Observation"? To jako tenhle Biggs? Very Happy
Ked som zakladal tento thread, kopiroval som nazov epizody odtial a az na poslednu chvilu som si to vsimol a opravil Smile
peepay
peepay

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 48
Bodů : 58
Reputace : 0
Datum registrace : 22. 09. 11
Místo : Bratislava, Slovakia

Návrat nahoru Goto down

S06E03 - The Higgs Boson Observation [EPIZODA] Empty Re: S06E03 - The Higgs Boson Observation [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Fri 12 Oct 2012, 20:42

Opraveno. Smile A jinak - rozhodně lepší epizoda než minule... Líbilo se mi všechno až na Howarda, kterého už chci mít na Zemi, protože tohle natahování nic moc.
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S06E03 - The Higgs Boson Observation [EPIZODA] Empty Re: S06E03 - The Higgs Boson Observation [EPIZODA]

Příspěvek  NoMouse Fri 12 Oct 2012, 21:07

Tak po minulé epizodě byl tenhle díl výborný! Smile
Howard ve vesmíru se mi překvapivě taky líbil, bylo to zase něco jiného než minule, takže supr.
A pobavil mě Rajův "cheese". Very Happy
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

S06E03 - The Higgs Boson Observation [EPIZODA] Empty Re: S06E03 - The Higgs Boson Observation [EPIZODA]

Příspěvek  Strix Sat 13 Oct 2012, 00:40

Pánové (a dámy), možná je to jen moje nálada a projev "absťáku" od páté série, kdy první dva díly mě zatím nenadchly, ale u mě dnes za 10/10. Opravdu jsem se dnes několikrát pořádně zasmál... A Howard na konci mě dorazil... Twisted Evil Laughing

yossarian napsal:Leonard si nadherne vychutnal Raje v te scene na obede lol!
Jo, s tím mě taky rozsekal... Laughing

moss napsal:...opravdu skvělý díl, hlavně zásluhou skvělého výkonu Penny
U mě tomu dal dnes hodně i tolika lidmi kritizovaný Howard a jeho linie - ty vstupy byly sice tématicky pořád stejné, ale mně se právě líbilo, jak dokázal svoje stupňující se zoufalství zahrát několika různými způsoby, a to z velké části mimikou a řečí těla, takže to působí přesvědčivě... A jsem rád, že to nesklouzlo k tomu, aby volal své matce... Smile
Strix
Strix

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 247
Bodů : 271
Reputace : 4
Datum registrace : 13. 11. 09
Místo : Olomouc, planeta Země

http://strixcz.deviantart.com

Návrat nahoru Goto down

S06E03 - The Higgs Boson Observation [EPIZODA] Empty Re: S06E03 - The Higgs Boson Observation [EPIZODA]

Příspěvek  slackblack Sat 13 Oct 2012, 18:18

I já jsem se u posledního dílu bavil, ale hned poté jsem si pustil pár dílů ze třetí série. Konkrétně 8,9,10...Tenkrát to byla opravdu větší zábava.
slackblack
slackblack

Počet příspěvků : 12
Bodů : 12
Reputace : 0
Datum registrace : 20. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

S06E03 - The Higgs Boson Observation [EPIZODA] Empty Re: S06E03 - The Higgs Boson Observation [EPIZODA]

Příspěvek  rampage Sat 13 Oct 2012, 20:28

Pridávám se k většině. Povedený díl až na linii s Howardem, ta byla divná.

BTW co bylo s fórem? Dva dny jsem se sem nemohl dostat, už jsem byl tak zoufalý že jsem chtěl otravovat Koli na facebooku Very Happy
rampage
rampage

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 459
Bodů : 476
Reputace : 2
Datum registrace : 16. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

S06E03 - The Higgs Boson Observation [EPIZODA] Empty Re: S06E03 - The Higgs Boson Observation [EPIZODA]

Příspěvek  Strix Sat 13 Oct 2012, 20:36

rampage napsal:BTW co bylo s fórem? Dva dny jsem se sem nemohl dostat...
Teď už to funguje, stačí, když napíšeš jednou Laughing Jinak u mě výpadek fóra nezaznamenán.

Btw: Kdyžtak tohle už smažte, admini. Dík Wink


Naposledy upravil Strix dne Sun 14 Oct 2012, 10:09, celkově upraveno 1 krát
Strix
Strix

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 247
Bodů : 271
Reputace : 4
Datum registrace : 13. 11. 09
Místo : Olomouc, planeta Země

http://strixcz.deviantart.com

Návrat nahoru Goto down

S06E03 - The Higgs Boson Observation [EPIZODA] Empty Re: S06E03 - The Higgs Boson Observation [EPIZODA]

Příspěvek  Pinny Sun 14 Oct 2012, 03:53

Mně se teda líbily zatím všechny díly 6. série, ale tenhle byl úplnej mazec. Tlemil jsem se jak idiot Twisted Evil

Musím říct, že oproti himym je big bang tak 1000 ku jedné a dnes bych dal klidně 11/10 bodů Laughing

Dokonce si ten díl dám hned znovu, protože byl prostě dobrej cheers

Pinny

Počet příspěvků : 132
Bodů : 149
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S06E03 - The Higgs Boson Observation [EPIZODA] Empty Re: S06E03 - The Higgs Boson Observation [EPIZODA]

Příspěvek  metztli Sun 14 Oct 2012, 13:54

Mam rada skodoradostneho, sarkastickeho Leonarda so smyslom pre humor a som rada, ze som ho dnes v tej jedalni videla znova:)
Howardova linia ma bavi a docela tie jeho reakcie chapem. Byt tak dlho v tak malom priestore s tymi istymi ludmi je ponorkova nemoc ako vysita Wink
Jedine, co mi tam stale vadi, je Amy. S tym telefonom a staplerom uz pretiekol pohar mojej trpezlivosti a zacinam ju nenavidiet. Prec s nou a miesto nej si nechat Alex!!! Twisted Evil
metztli
metztli

Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 68
Bodů : 68
Reputace : 0
Datum registrace : 24. 11. 09
Místo : BA

Návrat nahoru Goto down

S06E03 - The Higgs Boson Observation [EPIZODA] Empty Re: S06E03 - The Higgs Boson Observation [EPIZODA]

Příspěvek  clif Mon 15 Oct 2012, 00:11

Tenhle díl se mi náramně líbil, dokonce i Howardovi scény. Jen to Amyno olizování věcí mi moc vtipný nepřišlo.
clif
clif

Znamení : Váhy Kohout
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1188
Bodů : 1213
Reputace : 5
Datum registrace : 07. 05. 11
Věk : 30
Místo : Brno - Nový Lískovec

Návrat nahoru Goto down

S06E03 - The Higgs Boson Observation [EPIZODA] Empty Re: S06E03 - The Higgs Boson Observation [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Mon 15 Oct 2012, 21:35

peepay napsal:EDIT: Mal som pravdu, po druhom pozreti sa mi to celkom pacilo, takze az na Howardov dej to bolo fajn Smile
uff, jsem se při čtení toho tvého příspěvku bála že zase budu muset nesouhlasit Very Happy takové kritiky..
já jsem se dost bavila, i howieho scény byly dobré, jen jich bylo zbytečně moc..
líbí se mi lenny sebevědomý, penny žárlivá, shelly protivný a ambiciozní, amy nechutná a raj (skoro) neviditelný a neslyšitelný Very Happy takhle by to mohlo být furt.. a sekretářka je kočka alien
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S06E03 - The Higgs Boson Observation [EPIZODA] Empty Re: S06E03 - The Higgs Boson Observation [EPIZODA]

Příspěvek  yossarian Tue 16 Oct 2012, 09:28

Sekretarka/asistentka jeste chudak nevi do ceho se to dostala... "Die Sheldon, Die!"
:-)
doufam,ze bude nasledovat nejaky moment prozreni.
A penny byla super. Ale Leonard uplne nejvic. Musel jsem se znova smat, kdyz jsem videl jak ho utrel u toho stolu :-)
yossarian
yossarian

Znamení : Vodnář Pes
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 438
Bodů : 470
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 42

Návrat nahoru Goto down

S06E03 - The Higgs Boson Observation [EPIZODA] Empty Re: S06E03 - The Higgs Boson Observation [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru