Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S06E01 - The Date Night Variable [EPIZODA]

+21
loner
filda44
tx
bodomkes
lemming
brian78
Miro
Mystic_CZ
NoMouse
Shelly-Nelly
Strix
mike2
jarvisss
rampage
dan542
Agamemnon
Ďasík
Cheaterboy
minnie
MartyCZ
Kolikokoli
25 posters

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Goto down

S06E01 - The Date Night Variable [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E01 - The Date Night Variable [EPIZODA]

Příspěvek  NoMouse Fri 28 Sep 2012, 21:42

Dal jsem vyhledat "kudlanka" v titulcích a mám tyto výsledky - poprvé to o něm řekla Penny Ramoně Nowitzki v 2x06 a podruhé mu to řekl přímo Leonard v 4x11, aby Zackovi ukázal, že se taky navzájem škádlí. Wink
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

S06E01 - The Date Night Variable [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E01 - The Date Night Variable [EPIZODA]

Příspěvek  Miro Sat 29 Sep 2012, 11:26

No ako začiatok novej sezóny teda nič moc. Väčšinou trápne ako vtipné. Ja som po minulej sérii nič moc nečakal a keďže som nič nedostal, sklamanie by malo byť nulové. Lenže akosi nie je Sad

Miro

Počet příspěvků : 147
Bodů : 163
Reputace : 0
Datum registrace : 21. 05. 11

Návrat nahoru Goto down

S06E01 - The Date Night Variable [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E01 - The Date Night Variable [EPIZODA]

Příspěvek  brian78 Sat 29 Sep 2012, 11:39

Já si myslým že tahle epizoda jako začátek sezony byla skvelá. Skvelý bol osamotený Raj, večera Penny a Leonard, Sheldnova omluva voči Amy a Howardove telefonáty s matkov. Prebehly tu debyty či je to naozaj vo vesmíre ale na 100% sa zo zeme nepohly viac ako na 5 metrov keď vešali tie lanká. Teším sa dalšiu epizódu: Raj/Stuart, Howrd/Matka+Bernadett a na vesmírnu stanicu tak ahoj za týžden.
brian78
brian78

Počet příspěvků : 5
Bodů : 5
Reputace : 0
Datum registrace : 13. 06. 12

Návrat nahoru Goto down

S06E01 - The Date Night Variable [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E01 - The Date Night Variable [EPIZODA]

Příspěvek  lemming Sat 29 Sep 2012, 16:02

Taky jsem nebyl až tak nadšený... pár svělých momentů tam bylo, třeba "Co kdybych teď byla ženský já" nebo jak to řekla Penny. A záběry z "IIS" byly pěkné, byť to nebyl beztížný stav.

Ale Sheldonovu omluvu jsem si moc neužil. Neboť jsem vyvolil oči a říkal si v duchu "Do **** ty *** *** scénáristi tu Sheldonovu postavu už totálně ***." Sice se to pak "vysvětlilo", ale stejně, co by v prvních sériích byl dobrý vtip je teď spíš strašidelná výhružka Evil or Very Mad

lemming

Počet příspěvků : 89
Bodů : 90
Reputace : 0
Datum registrace : 01. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S06E01 - The Date Night Variable [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E01 - The Date Night Variable [EPIZODA]

Příspěvek  bodomkes Sat 29 Sep 2012, 18:28

Nevím, co je za nápad dávat Raje a Stuarta dohromady. I když si z nich dělají srandu, podle mě jsou oba hetero jako polena Very Happy Very Happy
A asi jsem od toho čekala víc. I když velké významné plus za Raje, který vynadal Lenny. Konečně jim řekl, to, čím mě taky štvali. Very Happy Uplně hlas diváka.
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

S06E01 - The Date Night Variable [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E01 - The Date Night Variable [EPIZODA]

Příspěvek  NoMouse Sat 29 Sep 2012, 18:49

Stuart je určitě hetero, u Raje bych si nebyl tak jistý, mohl by být bi. Very Happy
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

S06E01 - The Date Night Variable [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E01 - The Date Night Variable [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sat 29 Sep 2012, 18:52

Raj je jasnej gay... je to jasný už minimálně 2 série. Pokud tvrdí, že ne, tak to akorát zatím sám neví Very Happy. Stuart... ten může být klidně na ponožkový loutky Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S06E01 - The Date Night Variable [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E01 - The Date Night Variable [EPIZODA]

Příspěvek  Strix Sat 29 Sep 2012, 19:07

Kolikokoli napsal:Raj je jasnej gay... je to jasný už minimálně 2 série.
No, jeho záliba v kosmetických přípravcích a podobných hovadinách by tomu docela napovídala, i když moderně se prý podobným úchylákům říká "metrosexuálové" Laughing Jenže pak mi vysvětli, proč nedokáže mluvit s ženskýma? Logicky bych předpokládal, že selektivní němota je porucha projevující se v situacích, kdy je člověk nervózní, což bývá nejčastější právě v komunikaci s člověkem opačného (tedy u homosexuálů pravděpodobně naopak stejného) pohlaví, tedy s potenciálním partnerem. Takže pokud tvůrci trochu přemýšlí, pak by Raj, pokud by byl gay, nedokázal mluvit s muži, ne s ženami... Wink
Strix
Strix

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 247
Bodů : 271
Reputace : 4
Datum registrace : 13. 11. 09
Místo : Olomouc, planeta Země

http://strixcz.deviantart.com

Návrat nahoru Goto down

S06E01 - The Date Night Variable [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E01 - The Date Night Variable [EPIZODA]

Příspěvek  NoMouse Sat 29 Sep 2012, 19:10

Jenomže pokud by si to sám nepřipouštěl, tak by na to mohl platit stejný placebo efekt jako když se napije nealkopiva. Smile
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

S06E01 - The Date Night Variable [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E01 - The Date Night Variable [EPIZODA]

Příspěvek  Strix Sat 29 Sep 2012, 19:16

NoMouse napsal:Jenomže pokud by si to sám nepřipouštěl, tak by na to mohl platit stejný placebo efekt jako když se napije nealkopiva. Smile
Těžko říct... Wink Ale ber taky v úvahu, že už si v průběhu seriálu párkrát "vrznul" (s ženskou) a vypadal alespoň krátkodobě docela spokojeně Laughing Pak tady máme fantazie typu Siri... Já bych to tak jednoznačně neviděl Smile
Strix
Strix

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 247
Bodů : 271
Reputace : 4
Datum registrace : 13. 11. 09
Místo : Olomouc, planeta Země

http://strixcz.deviantart.com

Návrat nahoru Goto down

S06E01 - The Date Night Variable [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E01 - The Date Night Variable [EPIZODA]

Příspěvek  mike2 Sat 29 Sep 2012, 19:18

Homosexuál, který si myslí, že je heterosexuál, pije nealkoholické pivo, ale myslí si, že je alkoholické... to už je skoro jako Smullyan. :-)
mike2
mike2

Znamení : Býk Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 243
Bodů : 246
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 50

Návrat nahoru Goto down

S06E01 - The Date Night Variable [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E01 - The Date Night Variable [EPIZODA]

Příspěvek  NoMouse Sat 29 Sep 2012, 19:27

Strix napsal:Těžko říct... Wink Ale ber taky v úvahu, že už si v průběhu seriálu párkrát "vrznul" (s ženskou) a vypadal alespoň krátkodobě docela spokojeně Laughing
Však jsem psal, že je asi bisexuál. Smile
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

S06E01 - The Date Night Variable [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E01 - The Date Night Variable [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Sat 29 Sep 2012, 21:50

lemming: Ono bylo jasné, že to Sheldon odněkud má, že to nevymyslel sám. Smile Už jen proto, že těsně řekl, že nemá o romantice ani ponětí...

ostatní: jj, Rajova linie bude podle mě ještě hodně zajímavá. Což je super. Very Happy
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S06E01 - The Date Night Variable [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E01 - The Date Night Variable [EPIZODA]

Příspěvek  tx Sun 30 Sep 2012, 17:22

Dil dobrej, na rozjezd to naznacilo dalsi moznosti, tak uvidime Smile

Nejlepsi byl dneska Raj u Leonarda, jak jim tam ten vztah rozebral Very Happy

Takze ja jsem celkem spokojeny a uvidime, jak se to bude dal vyvijet...


edit: minnie, co ti kdo udelal? scratch
tx
tx

Počet příspěvků : 316
Bodů : 338
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S06E01 - The Date Night Variable [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E01 - The Date Night Variable [EPIZODA]

Příspěvek  filda44 Sun 30 Sep 2012, 17:42

Tak za to čekání to podle mě nestálo, i když to nebyl tak špatný díl, ovšem jako první šesté série nic moc.
Raj podle mě není gay a přiznám se, že doufám, že není gay, protože on a Stuart?? Ehm. Nicméně bi je zajímavá myšlenka. A Stuart jako hlavní postava, to se mi stále nelíbí.
Jinak vztah Amy/Sheldon mi už připadá nudný a zbytečně natahovaný. Ať už to utnou nebo někam posunou, toto absolutně nemá cenu a už to ani není vtipné (kolikrát jsme už viděli, jak si Sheldon něco žehlí u Amy a ta to vždy vezme).
Lenny/Penny zajímavé, jsem zvědavý na tuto dějovou linku.
Howard/matka/Bernie - Oh, tak to bude mít následky, na to se těším, každopádně poslední scéna na jedničku.
Jinak se mi strašně líbila scéna s antropickým principem.
7/10


filda44
filda44

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 77
Bodů : 84
Reputace : 0
Datum registrace : 04. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

S06E01 - The Date Night Variable [EPIZODA] - Stránka 2 Empty penny a sheldon

Příspěvek  loner Sun 30 Sep 2012, 17:43

By se meli vzit, hodi se k sobe dokonale.

loner

Počet příspěvků : 3
Bodů : 3
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S06E01 - The Date Night Variable [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E01 - The Date Night Variable [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Sun 30 Sep 2012, 17:52

tx napsal:edit: minnie, co ti kdo udelal? scratch
jak to myslíš? dyk jsem ani nebyla moc kritická výjimečně.. Very Happy
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S06E01 - The Date Night Variable [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E01 - The Date Night Variable [EPIZODA]

Příspěvek  mike2 Sun 30 Sep 2012, 18:17

minnie napsal:
tx napsal:edit: minnie, co ti kdo udelal? :scratch:
jak to myslíš? dyk jsem ani nebyla moc kritická výjimečně.. :D
Tipoval bych, že naráží na ikonku.
mike2
mike2

Znamení : Býk Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 243
Bodů : 246
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 50

Návrat nahoru Goto down

S06E01 - The Date Night Variable [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E01 - The Date Night Variable [EPIZODA]

Příspěvek  tx Sun 30 Sep 2012, 18:22

mike2 napsal:
minnie napsal:
tx napsal:edit: minnie, co ti kdo udelal? scratch
jak to myslíš? dyk jsem ani nebyla moc kritická výjimečně.. Very Happy
Tipoval bych, že naráží na ikonku.
presne tak Very Happy
tx
tx

Počet příspěvků : 316
Bodů : 338
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S06E01 - The Date Night Variable [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E01 - The Date Night Variable [EPIZODA]

Příspěvek  metztli Sun 30 Sep 2012, 19:51

Fuf, no mne tato cast prisla dost pateticka. Rajesh je stale zufaly "forever alone" a ak to scenaristi uhraju na gay par so Stuartom (nic proti homosexualom nemam keby nieco;)), tak to bude pomaly uz nepozeratelne. Jediny vtip bol asi len na konci. Dufam, ze dalsie casti budu lepsie a lepsie, lebo predosla seria bola neuveritelne rozpacita... Razz
metztli
metztli

Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 68
Bodů : 68
Reputace : 0
Datum registrace : 24. 11. 09
Místo : BA

Návrat nahoru Goto down

S06E01 - The Date Night Variable [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E01 - The Date Night Variable [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Mon 01 Oct 2012, 09:50

tx napsal:
mike2 napsal:
minnie napsal:
tx napsal:edit: minnie, co ti kdo udelal? scratch
jak to myslíš? dyk jsem ani nebyla moc kritická výjimečně.. Very Happy
Tipoval bych, že naráží na ikonku.
presne tak Very Happy
ajo Very Happy no to je prý zoombie myš.. Very Happy tak asi vstala z mrtvých.. i když se tak necítím.. Very Happy
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S06E01 - The Date Night Variable [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E01 - The Date Night Variable [EPIZODA]

Příspěvek  bodomkes Mon 01 Oct 2012, 18:52

metztli: Tak tak.
A taky dobré argumenty tuším NoMouse s tím, že se Raj ostýchá před ženami. Prostě znám i kluky, co jsou tak napůl, potažmo na kluky, ale trvá, než si to připustí, takhle to fakt nevypadá.. Raj je meterosexuál, zženštilý a opuštěný, ale gay podle mě rozhodně ne. A myslím, že to bude laciné "spráskání" postav dohromady, "jak to zrovna vyšlo", pokud je dají dohromady se Stuartem. A když mluvíme o Stuartovi - taky ho už je trochu moc a nějak uměle hopeless. Pokud vím, tak mu tam pořád chodí komiksoví nadšenci, tak nevím, proč by na tom měl být tak špatně....
Prostě Raj je jasný hetero podpantoflák, který se na začátku seriálu (a možná i doteď) ještě nevymanil s dětinských kamarádských vztahů s klukama (viz Howard.) Byli zvyklí spolu piklit dohromady jako malí, toť vše. Další narážky na tohle téma mi přišly už fakt trapné. Snad to takhle nebudou dál vyvíjet. Ale když si vzpomenu na robotické líbání Raje a Howarda, tak musím připustit, že jsou producenti taky schopní skoro všeho pro větší popularitu... Evil or Very Mad
A Amy Sheldon mi nějak nevadí. Amy aspoň už nemá tolik lesbických narážek. A Sheldonův spidermanský proslov byl fakt šokující v první chvíli. Very Happy Very Happy
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

S06E01 - The Date Night Variable [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E01 - The Date Night Variable [EPIZODA]

Příspěvek  moss Mon 01 Oct 2012, 19:15

Tady si myslím, že tvůrci si trochu sami zavařili. Všechny postavy spárovali a u Raje to moc dobře nejde, když z ženskýma normálně nemluví. Takže jsem na to v této sérii zvědavý. Náhle uvědomnění si, že je gay se doufám konat nebude. Stuart bude snad jen jeho wingman. Tady mi ale vadí, jak z něj dělají prostě ubožáka. Jo je sice sám, ale že by neměl prachy? Vztah Amy a Sheldona mě začíná štvát, tím jak stagnuje, protože dalším logickým krokem je nějaký fyzický kontakt a to prostě k Shledonovi nejde. Každopádně Raj skvěle udeřil na Penny. Say it, say it ! Very Happy A Howard/Bernie - tato dějová linka se samozřejmě dala očekávat.
moss
moss

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 78
Bodů : 82
Reputace : 0
Datum registrace : 04. 11. 11
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

S06E01 - The Date Night Variable [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E01 - The Date Night Variable [EPIZODA]

Příspěvek  bodomkes Mon 01 Oct 2012, 19:27

Jojo, to se stalo jednou z mých nejoblíbenějších Rajových scén. To jeho vměšování bylo naprosto na místě. Very Happy Úplně mluvil za mě. Very Happy Proč jí nepřipomněl ty opilé kecy "Leonard is a sweetie. Never should have broken up with him. It was a big mistake." Nebo tak něco... jako...copak mají poruchu paměti? Rolling Eyes
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

S06E01 - The Date Night Variable [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E01 - The Date Night Variable [EPIZODA]

Příspěvek  mike2 Mon 01 Oct 2012, 19:47

bodomkes napsal:A když mluvíme o Stuartovi - taky ho už je trochu moc a nějak uměle hopeless. Pokud vím, tak mu tam pořád chodí komiksoví nadšenci, tak nevím, proč by na tom měl být tak špatně....
Chodí... ale otázka je, kolik toho opravdu nakoupí a kolik na tom Stuart dokáže vydělat.
mike2
mike2

Znamení : Býk Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 243
Bodů : 246
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 50

Návrat nahoru Goto down

S06E01 - The Date Night Variable [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E01 - The Date Night Variable [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru