Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Britcomy a jiné sitcomy

+17
hojava
tx
moss
bodomkes
NoMouse
xegiie
filda44
Strix
minnie
mike2
Miro
clif
Zikato
vojtamar
Kolikokoli
Ďasík
vetka.M
21 posters

Strana 2 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Goto down

Britcomy a jiné sitcomy - Stránka 2 Empty Re: Britcomy a jiné sitcomy

Příspěvek  Kolikokoli Mon 16 Jan 2012, 14:40

IT Crowd je super, ostatně jako skoro každý druhý (první) britcom. Naprosto žeru britský humor a pokud nějaký jejich sitcom nezbožňuju, tak jen proto, že ho ještě neznám Very Happy. Ale Černá zmije, Trpaslík, Monty Pythoni, Black Books atd. to je prostě dokonalost sama. Nepotřebují silnou zápletku ani herce modely, stačí jim jednoduše skvělý scénář, na kterém ostatně stojí 99 % britcomů.
Ať žije Atkinson, Laurie, Fry, Barrie, Cleese a další. To jsou praví hrdinové komedie! Very Happy
A absurditu zvládají Britové skvěle! Čím absurdnější a divnější, tím lepší (většinou Wink).
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Britcomy a jiné sitcomy - Stránka 2 Empty Re: Britcomy a jiné sitcomy

Příspěvek  Strix Mon 16 Jan 2012, 14:47

Kolikokoli napsal:IT Crowd je super, ostatně jako skoro každý druhý (první) britcom.
No u mě to právě (přestože asi nejsi sama, kdo hodí IT Crowd do jednoho pytle právě třeba s Red Dwarfem nebo Monty Pythonem) IT Crowd už příliš přeháněl. Jasně, Trpaslík nebo MP jsou taky plní ujetých situací, ale ty tam pro mě vždycky zapadají do kontextu. Naopak v IT Crowdu mi to přišlo už příliš samoúčelné a odtržené od reality (byť mám na mysli pouze "realitu" onoho filmu/seriálu) - prostě jsem tomu ani s přihmouřeným okem nevěřil. (Třeba ten emo upír nebo co to bylo, který tam žil údajně nevím jak dlouho, aniž by si hlavní hrdinové něčeho všimli... To už bylo na můj vkus prostě příliš přitažené za pačesy.)
Strix
Strix

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 247
Bodů : 271
Reputace : 4
Datum registrace : 13. 11. 09
Místo : Olomouc, planeta Země

http://strixcz.deviantart.com

Návrat nahoru Goto down

Britcomy a jiné sitcomy - Stránka 2 Empty Re: Britcomy a jiné sitcomy

Příspěvek  Kolikokoli Mon 16 Jan 2012, 14:55

Hele, na Richmonda mi nešahej, ten je nejlepší! A právě to, že se tam objeví až po x epizodách je tak skvělý! Very Happy (navíc o něm Moss i Roy věděli, akorát Jen ne). "Blik, blik, blik, chvíli čekám... dvě bliknutí" Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Britcomy a jiné sitcomy - Stránka 2 Empty Re: Britcomy a jiné sitcomy

Příspěvek  Strix Mon 16 Jan 2012, 14:57

Kolikokoli napsal:Hele, na Richmonda mi nešahej, ten je nejlepší! A právě to, že se tam objeví až po x epizodách je tak skvělý! Very Happy (navíc o něm Moss i Roy věděli, akorát Jen ne). "Blik, blik, blik, chvíli čekám... dvě bliknutí" Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Neboj, šahat na něj nebudu - vypadal, že by se mu to asi ještě líbilo Twisted Evil
Strix
Strix

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 247
Bodů : 271
Reputace : 4
Datum registrace : 13. 11. 09
Místo : Olomouc, planeta Země

http://strixcz.deviantart.com

Návrat nahoru Goto down

Britcomy a jiné sitcomy - Stránka 2 Empty S05E12 - The Shiny Trinket Maneuver [EPIZODA]

Příspěvek  filda44 Mon 16 Jan 2012, 16:11

Kolikokoli napsal:IT Crowd je super a jak už tu někdo psal - má celkem 24 dílů = 1 série TBBT, takže se to nedá srovnávat. V HIMYM mají s vývojem postav problém, protože sice se na venek někam posouvají, ale pak se toho autoři zaleknou a vrátí tu postavu úplně na začátek, což je děs.
Nejlepší byl vývoj postav v Přátelích, protože byl přirozený a pozvolný. Nejsou tam žádné megavelké skoky a jen 3 série trvalo, než se Monika a Chandler od "spíme spolu" dostali k "Ano, beru". Nebo než se Rachel ze servírky vypracovala až do Paříže. Nejméně se vyvíjela Pheobe a taky ji mají diváci nejmíň rádi (co jsem tak četla).
Takže - jen ať je nějaký vývoj, ale ať je přirozený a hladký. Hodně se mi líbí, kam se posouvá postava Howarda - od nechutného prasáka až k hodnému a budoucnost plánujícímu snoubenci.

IT Crowd jsem nikdy neviděl, ale to, že to má tak strašně málo dílů svědčí za vše - kde byste chtěli vývoj, když to má 24 dílů. S tím souhlasím s Koli. A stejně se mi taky líbí vývoj Howarda - v 1. sérii bych nikdy neřekl, že on bude jako první přemýšlet o dětech (Sheldona samozřejmě nepočítám).
A TBBT musí mít nějaký vývoj. Jsem zvědavý, jak by vás to bavilo, kdyby se to drželo stále na úrovni 1. série. Vždyť by to bylo o ničem!!!

A stejně - Přátelé jsou bezkonkurenční a ještě jsem neviděl seriál, který by se mi líbil víc. Je tam prostě vše, co má a je to úžasný seriál. O tom svědčí i těch 10. sérií (tuším celkem 236 dílů).
A myslím, že Phoebe se celkem dost vyvíjela
filda44
filda44

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 77
Bodů : 84
Reputace : 0
Datum registrace : 04. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

Britcomy a jiné sitcomy - Stránka 2 Empty Re: Britcomy a jiné sitcomy

Příspěvek  Kolikokoli Mon 16 Jan 2012, 16:21

Pheebs se vyvíjela, ale nejmíň ze všech. Sice se vdala a porodila bratrovi trojčata, ale... kariérně ani chováním se nějak extra nezměnila. Joey to samé. Vlastně... Ross taky, stejný tragéd v prvním i posledním díle Very Happy Very Happy Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Britcomy a jiné sitcomy - Stránka 2 Empty Re: Britcomy a jiné sitcomy

Příspěvek  mike2 Mon 16 Jan 2012, 16:22

filda44 napsal:že to má tak strašně málo dílů svědčí za vše - kde byste chtěli vývoj, když to má 24 dílů
Pamatuju doby, kdy měly seriály třináct dílů (i když, pravda, delších) a stačilo to... Na druhou stranu, v IT Crowd se nemá co vyvíjet, tam jsou jednotlivé epizody v podstatě izolované a až na pár výjimek, jako byla sebevražda jednoho Reynholma a příchod druhého, by se daly vysílat ve víceméně libovolném pořadí.
mike2
mike2

Znamení : Býk Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 243
Bodů : 246
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 50

Návrat nahoru Goto down

Britcomy a jiné sitcomy - Stránka 2 Empty Re: S05E12 - The Shiny Trinket Maneuver [EPIZODA]

Příspěvek  filda44 Mon 16 Jan 2012, 17:04

mike2 napsal:
filda44 napsal:že to má tak strašně málo dílů svědčí za vše - kde byste chtěli vývoj, když to má 24 dílů
Pamatuju doby, kdy měly seriály třináct dílů (i když, pravda, delších) a stačilo to... Na druhou stranu, v IT Crowd se nemá co vyvíjet, tam jsou jednotlivé epizody v podstatě izolované a až na pár výjimek, jako byla sebevražda jednoho Reynholma a příchod druhého, by se daly vysílat ve víceméně libovolném pořadí.

Ano, takové ty starší čeké seriály mívaly vždy 13 delších dílů. Ale TBBT a ostatní americké (nejen) seriály dnešní doby jsou úplně něco jiného. Mají tolik sérií, dokud neztratí sledovanost. A tady se očekává vývoj.
filda44
filda44

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 77
Bodů : 84
Reputace : 0
Datum registrace : 04. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

Britcomy a jiné sitcomy - Stránka 2 Empty Re: Britcomy a jiné sitcomy

Příspěvek  xegiie Mon 16 Jan 2012, 17:05

filda44 napsal:
Kolikokoli napsal:IT Crowd je super a jak už tu někdo psal - má celkem 24 dílů = 1 série TBBT, takže se to nedá srovnávat. V HIMYM mají s vývojem postav problém, protože sice se na venek někam posouvají, ale pak se toho autoři zaleknou a vrátí tu postavu úplně na začátek, což je děs.
Nejlepší byl vývoj postav v Přátelích, protože byl přirozený a pozvolný. Nejsou tam žádné megavelké skoky a jen 3 série trvalo, než se Monika a Chandler od "spíme spolu" dostali k "Ano, beru". Nebo než se Rachel ze servírky vypracovala až do Paříže. Nejméně se vyvíjela Pheobe a taky ji mají diváci nejmíň rádi (co jsem tak četla).
Takže - jen ať je nějaký vývoj, ale ať je přirozený a hladký. Hodně se mi líbí, kam se posouvá postava Howarda - od nechutného prasáka až k hodnému a budoucnost plánujícímu snoubenci.

IT Crowd jsem nikdy neviděl, ale to, že to má tak strašně málo dílů svědčí za vše - kde byste chtěli vývoj, když to má 24 dílů. S tím souhlasím s Koli. A stejně se mi taky líbí vývoj Howarda - v 1. sérii bych nikdy neřekl, že on bude jako první přemýšlet o dětech (Sheldona samozřejmě nepočítám).
A TBBT musí mít nějaký vývoj. Jsem zvědavý, jak by vás to bavilo, kdyby se to drželo stále na úrovni 1. série. Vždyť by to bylo o ničem!!!

A stejně - Přátelé jsou bezkonkurenční a ještě jsem neviděl seriál, který by se mi líbil víc. Je tam prostě vše, co má a je to úžasný seriál. O tom svědčí i těch 10. sérií (tuším celkem 236 dílů).
A myslím, že Phoebe se celkem dost vyvíjela
takze podle tveho meritka, byl tak jde cas s tisici dily, kvalitni serial, nebo jak to nazvat, protoze mel tolik dilu? Very Happy
xegiie
xegiie

Znamení : Štír Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 291
Bodů : 293
Reputace : 0
Datum registrace : 19. 12. 11
Věk : 37
Místo : Sebranice

Návrat nahoru Goto down

Britcomy a jiné sitcomy - Stránka 2 Empty Re: Britcomy a jiné sitcomy

Příspěvek  filda44 Mon 16 Jan 2012, 17:14

xegiie napsal:
filda44 napsal:
Kolikokoli napsal:IT Crowd je super a jak už tu někdo psal - má celkem 24 dílů = 1 série TBBT, takže se to nedá srovnávat. V HIMYM mají s vývojem postav problém, protože sice se na venek někam posouvají, ale pak se toho autoři zaleknou a vrátí tu postavu úplně na začátek, což je děs.
Nejlepší byl vývoj postav v Přátelích, protože byl přirozený a pozvolný. Nejsou tam žádné megavelké skoky a jen 3 série trvalo, než se Monika a Chandler od "spíme spolu" dostali k "Ano, beru". Nebo než se Rachel ze servírky vypracovala až do Paříže. Nejméně se vyvíjela Pheobe a taky ji mají diváci nejmíň rádi (co jsem tak četla).
Takže - jen ať je nějaký vývoj, ale ať je přirozený a hladký. Hodně se mi líbí, kam se posouvá postava Howarda - od nechutného prasáka až k hodnému a budoucnost plánujícímu snoubenci.

IT Crowd jsem nikdy neviděl, ale to, že to má tak strašně málo dílů svědčí za vše - kde byste chtěli vývoj, když to má 24 dílů. S tím souhlasím s Koli. A stejně se mi taky líbí vývoj Howarda - v 1. sérii bych nikdy neřekl, že on bude jako první přemýšlet o dětech (Sheldona samozřejmě nepočítám).
A TBBT musí mít nějaký vývoj. Jsem zvědavý, jak by vás to bavilo, kdyby se to drželo stále na úrovni 1. série. Vždyť by to bylo o ničem!!!

A stejně - Přátelé jsou bezkonkurenční a ještě jsem neviděl seriál, který by se mi líbil víc. Je tam prostě vše, co má a je to úžasný seriál. O tom svědčí i těch 10. sérií (tuším celkem 236 dílů).
A myslím, že Phoebe se celkem dost vyvíjela
takze podle tveho meritka, byl tak jde cas s tisici dily, kvalitni serial, nebo jak to nazvat, protoze mel tolik dilu? Very Happy

Ne, tak jsem to vůbec nemyslel. Neposuzuji seriál podle počtu dílů, to vůbec ne (někdy právě naopak). Jen jsem chtěl naznačit, že Přátelé byli tak skvělý seriál, že se udrželi neuvěřitelných 10 sérií a stále měli kvalitu a neskončili kvůli nízké sledovanosti. A tisícidílné telenovely naopak nenávidím a jsem zastánce názoru, že když už to ze seriálem jde "ke dnu" po hodně dílech, mají ho radši ukončit.
filda44
filda44

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 77
Bodů : 84
Reputace : 0
Datum registrace : 04. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

Britcomy a jiné sitcomy - Stránka 2 Empty Re: Britcomy a jiné sitcomy

Příspěvek  Strix Mon 16 Jan 2012, 17:16

xegiie napsal:
filda44 napsal:A stejně - Přátelé jsou bezkonkurenční a ještě jsem neviděl seriál, který by se mi líbil víc. Je tam prostě vše, co má a je to úžasný seriál. O tom svědčí i těch 10. sérií (tuším celkem 236 dílů).
takze podle tveho meritka, byl tak jde cas s tisici dily, kvalitni serial, nebo jak to nazvat, protoze mel tolik dilu? Very Happy
Ta sedla! lol! Btw, můj postoj k Přátelům je v zásadě neutrální - párkrát jsem to kdysi zahlédnul, když u toho seděla ségra nebo máma - neurazilo, nezaujalo.
Strix
Strix

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 247
Bodů : 271
Reputace : 4
Datum registrace : 13. 11. 09
Místo : Olomouc, planeta Země

http://strixcz.deviantart.com

Návrat nahoru Goto down

Britcomy a jiné sitcomy - Stránka 2 Empty Re: Britcomy a jiné sitcomy

Příspěvek  Kolikokoli Mon 16 Jan 2012, 17:18

Lidi, vím, že je důležité quote v případě reakce na konkrétní příspěvek, ale prosím vás, nequotujte 4 úrovňové citace, je to děs Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Britcomy a jiné sitcomy - Stránka 2 Empty Re: Britcomy a jiné sitcomy

Příspěvek  Strix Mon 16 Jan 2012, 17:20

Kolikokoli napsal:Lidi, vím, že je důležité quote v případě reakce na konkrétní příspěvek, ale prosím vás, nequotujte 4 úrovňové citace, je to děs Very Happy.
Ale zas pak máme jistotu, že se jako admin nebudeš nudit... Laughing
Strix
Strix

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 247
Bodů : 271
Reputace : 4
Datum registrace : 13. 11. 09
Místo : Olomouc, planeta Země

http://strixcz.deviantart.com

Návrat nahoru Goto down

Britcomy a jiné sitcomy - Stránka 2 Empty Re: Britcomy a jiné sitcomy

Příspěvek  Kolikokoli Mon 16 Jan 2012, 17:23

Myslíš, že se s tím budu babrat? Tak šílená zase nejsem Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Britcomy a jiné sitcomy - Stránka 2 Empty Re: Britcomy a jiné sitcomy

Příspěvek  mike2 Mon 16 Jan 2012, 17:47

xegiie napsal:takze podle tveho meritka, byl tak jde cas s tisici dily, kvalitni serial, nebo jak to nazvat, protoze mel tolik dilu? :D
Pche, tisíc... zrovna včera jsem v programu Novy zahlédl něco jako "Ulice (2111)" (číslo si nepamatuju přesně, ale čtyřciferné bylo a dvojkou začínalo).
mike2
mike2

Znamení : Býk Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 243
Bodů : 246
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 50

Návrat nahoru Goto down

Britcomy a jiné sitcomy - Stránka 2 Empty Re: Britcomy a jiné sitcomy

Příspěvek  minnie Mon 16 Jan 2012, 18:03

Strix napsal:
Kolikokoli napsal:Hele, na Richmonda mi nešahej, ten je nejlepší! A právě to, že se tam objeví až po x epizodách je tak skvělý! Very Happy (navíc o něm Moss i Roy věděli, akorát Jen ne). "Blik, blik, blik, chvíli čekám... dvě bliknutí" Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Neboj, šahat na něj nebudu - vypadal, že by se mu to asi ještě líbilo Twisted Evil
lol!

já myslím, že v sitcomu se postavy zas až tak vyvíjet nemusejí.. jen musí scénáristi nacházet dostatek situací, do kterých svoje postavy dostanou, aby to bylo pořád vtipné.. a když to vtipné být přestává, přicházejí absurdnější a absurdnější situace (IT crowd) nebo další a další postavy (TBBT) nebo obojí najednou (růžovka a podobné nekonečné slátaniny).
u hraných seriálů se tak nějak automaticky předpokládá, že se postavy budou vyvíjet, protože fyzicky stárnou a nemůžou dokokonečna hrát bezstarostné studentíky (BH 90210). já si jen myslím, že je umění seriál ukončit včas než se z původního konceptu stane něco úplně jiného.. a to se podle mě stalo u TBBT.
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

Britcomy a jiné sitcomy - Stránka 2 Empty Re: Britcomy a jiné sitcomy

Příspěvek  Kolikokoli Mon 16 Jan 2012, 18:11

Žádný vývoj je to, co mě štve u Simpsonů a proč jsem nesnášela Ženatého se závazky a podobné seriály, kde bylo jedno, na který díl z které série se zrovna díváte.
To je ostatně věc, která mě štvala i u Hvězdné brány. Postavy, které jsou charakterově stejné i po 10 letech... hrůza. Ale záleží taky na kvalitě scénářů, třeba Červený trpaslík se sice nevyvíjel, ale Briti jsou mistři komedie a mohou si to dovolit, protože to zůstane stále vkusné, vtipné a bez křečovitých vtipů.

A s tím, co psala Minnie (raději skončit než uměle natahovat) nesouhlasím. Tedy, ano, mělo by se končit v nejlepším, ale není nic horšího než neukončený seriál. Kdyby HIMYM nebo TBBT teď skončilo, tak bych byla solidně naštvaná, protože je tu určitý cíl, kterého bychom měli dosáhnout (potkat Matku, Penny a Leonard se dají dohromady, Bernie a Howardovi se narodí mimčo...). Kdyby to náhle utli nebo vecpali tohle všecko do pár dílů, tak by mě to solidně nakrklo.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Britcomy a jiné sitcomy - Stránka 2 Empty Re: Britcomy a jiné sitcomy

Příspěvek  NoMouse Mon 16 Jan 2012, 18:50

Kolikokoli napsal:Lidi, vím, že je důležité quote v případě reakce na konkrétní příspěvek, ale prosím vás, nequotujte 4 úrovňové citace, je to děs Very Happy.
Tomu se říká Quoteception... Laughing
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

Britcomy a jiné sitcomy - Stránka 2 Empty Re: Britcomy a jiné sitcomy

Příspěvek  bodomkes Mon 16 Jan 2012, 19:03

Laughing
Koli: já se bojím, že to tak s himym dopadne, že i když člověk čeká nějaký krásný příběh, který dostane, tak to tam nějak narychlo poslepují... ale kdoví.
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

Britcomy a jiné sitcomy - Stránka 2 Empty Re: Britcomy a jiné sitcomy

Příspěvek  mike2 Mon 16 Jan 2012, 19:11

Kolikokoli napsal:Tedy, ano, mělo by se končit v nejlepším, ale není nic horšího než neukončený seriál.
To rozhodně. Ještě teď se mi otvírá kudla v kapse, když si vzpomenu na TSCC...
mike2
mike2

Znamení : Býk Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 243
Bodů : 246
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 50

Návrat nahoru Goto down

Britcomy a jiné sitcomy - Stránka 2 Empty Re: Britcomy a jiné sitcomy

Příspěvek  Miro Mon 16 Jan 2012, 21:07

Kvalita HIMYM je v súčasnosti na takej mizernej úrovni, že by mi to už asi aj bolo jedno či by sa to skončilo hneď teraz

Miro

Počet příspěvků : 147
Bodů : 163
Reputace : 0
Datum registrace : 21. 05. 11

Návrat nahoru Goto down

Britcomy a jiné sitcomy - Stránka 2 Empty Re: Britcomy a jiné sitcomy

Příspěvek  filda44 Mon 16 Jan 2012, 21:17

Miro napsal:Kvalita HIMYM je v súčasnosti na takej mizernej úrovni, že by mi to už asi aj bolo jedno či by sa to skončilo hneď teraz

Náhodou myslím, že 7. série mělo plno dobrých dílů a rozhodně bych nechtěl, aby HIMYM skončila teď...
filda44
filda44

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 77
Bodů : 84
Reputace : 0
Datum registrace : 04. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

Britcomy a jiné sitcomy - Stránka 2 Empty Re: Britcomy a jiné sitcomy

Příspěvek  Strix Mon 16 Jan 2012, 21:39

Kolikokoli napsal:Žádný vývoj je to, co mě štve u Simpsonů.
To už mě taky párkrát napadlo, ale Simpsonům takovou kosmetickou maličkost rád odpustím, když vezmu v úvahu, že mě provázejí prakticky od dětství a bavím se u nich výborně dodnes (u novějších dílů snad ještě líp než u starých)... Smile
Strix
Strix

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 247
Bodů : 271
Reputace : 4
Datum registrace : 13. 11. 09
Místo : Olomouc, planeta Země

http://strixcz.deviantart.com

Návrat nahoru Goto down

Britcomy a jiné sitcomy - Stránka 2 Empty Re: Britcomy a jiné sitcomy

Příspěvek  moss Mon 16 Jan 2012, 22:48

Jaktože Simpsoni nemají žádný vývoj? Jsou teď v HD Very Happy Je samozřejmě divné, že už jsou 20 let stejní, ale myslím, že to je taky ten důvod popularity a také to, že se chovají pořád stejně. Ale musím nesouhlasit, že nové série jsou lepší - 23. mě vůbec nebaví. Po 25. by měli skončit, už prostě není co vymýšlet.
moss
moss

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 78
Bodů : 82
Reputace : 0
Datum registrace : 04. 11. 11
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

Britcomy a jiné sitcomy - Stránka 2 Empty Re: Britcomy a jiné sitcomy

Příspěvek  minnie Mon 16 Jan 2012, 23:38

to si děláš legraci.. simpsonovi se vyvíjí tím, jak se vyvíjí lidstvo, komentují aktuální dění.. to množství různých kulturních odkazů, do toho když pronikneš, tak jsou simpsonovi pořád super..
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

Britcomy a jiné sitcomy - Stránka 2 Empty Re: Britcomy a jiné sitcomy

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru