Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S05E03 - The Pulled Groin Extrapolation [EPIZODA]

+20
Irwain Nornossa
NoMouse
kezir
mike2
Ďasík
Popopki
Jitřní dar
Grepis
clif
Brundibar
pathy
bodomkes
Marfiik
metztli
Kolikokoli
MartyCZ
Gabrielle
minnie
R&omize
Pinny
24 posters

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Goto down

S05E03 - The Pulled Groin Extrapolation [EPIZODA] Empty S05E03 - The Pulled Groin Extrapolation [EPIZODA]

Příspěvek  Pinny Fri 30 Sep 2011, 03:45

Vysíláno 30.9.2011

Tahle epizoda mi přišla o něco horší, než dvě předchozí, ale pořád dobrý Smile A přišlo mi, že se Bernadette jen těžko držela při "rozhovoru" s Howard's mother někdy ve dvacáté minutě dílu. Řekl bych, že se celej štáb při natáčení téhle scény musel řezat jak nikdy Smile

Pinny

Počet příspěvků : 132
Bodů : 149
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S05E03 - The Pulled Groin Extrapolation [EPIZODA] Empty Bernie válí... :)

Příspěvek  R&omize Fri 30 Sep 2011, 04:53

Mně se díl líbil víc než dva přechozí, byla tam správná dávka vztahů a geekovin. Samozřejmě se nebude líbit každému, Penny a hlavně Raj byli upozaděni. Bernie ale zato dnes geniální! Ten výraz, co měla většinu doby v domě, byl všeříkající, závěr skutečná perla... Very Happy
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

S05E03 - The Pulled Groin Extrapolation [EPIZODA] Empty Re: S05E03 - The Pulled Groin Extrapolation [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Fri 30 Sep 2011, 10:20

stihla jsem zatím jenom polovinu, ale proti prvním dvěma rozpačitým dílům to ve mě vzbudilo mírné nadšení.. to, jak se bernie naváží do howarda, mě fakt baví.. amy také více než skvělá..
možná druhá polovina (až na ni budu mít čas) ten můj enthusiasmus trochu zchladí, ale zatím super Smile
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S05E03 - The Pulled Groin Extrapolation [EPIZODA] Empty Re: S05E03 - The Pulled Groin Extrapolation [EPIZODA]

Příspěvek  Gabrielle Fri 30 Sep 2011, 10:39

We don't need bugs a následná reakce mě zhodilo ze židle Very Happy Jinak mi trochu vadil minimální prostor Penny a hlavně Raje.
Gabrielle
Gabrielle

Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 65
Bodů : 66
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 04. 11

Návrat nahoru Goto down

S05E03 - The Pulled Groin Extrapolation [EPIZODA] Empty Re: S05E03 - The Pulled Groin Extrapolation [EPIZODA]

Příspěvek  MartyCZ Fri 30 Sep 2011, 11:06

Jediné, co mi na téhle epizodě vadilo, byl Sheldon, když si dal ten vláček do pusy, to mi k němu fakt nesedlo, jinak jsem docela spokojen. Že Penny a Raj byli trošku odstrčeni mi až tak nevadí, vzhledem k tomu, kolik jiných postav tam už máme, které vyžadují pozornost. Interakce Bernadette vs. Mrs. Wollowitz byla super, hlavně, jak říká R&y, ten závěr.
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

S05E03 - The Pulled Groin Extrapolation [EPIZODA] Empty Re: S05E03 - The Pulled Groin Extrapolation [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 30 Sep 2011, 14:36

Skvělá epizoda. Hlavně ten konec Very Happy Very Happy Very Happy. A u "We don't need bugs - The bugs only come here because you're their queen!" se mi vybavil jeden nejmenovaný muzikál, takže další plus tohoto dílu Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S05E03 - The Pulled Groin Extrapolation [EPIZODA] Empty Re: S05E03 - The Pulled Groin Extrapolation [EPIZODA]

Příspěvek  metztli Fri 30 Sep 2011, 14:50

konecne nevynikal Sheldon, ale niekto iny: Amy-Leonard a potom hlavne Howard-Amy-matka... a na tu jeho matku mam naozaj slabost:D ak budu spolu vsetci traja byvat v jednom dome, Howard bude mat stereo:P
PS: ta hudba na tej svadbe, no des... jak Senzus na typickej slovenskej dedinskej veselici affraid
PS2: tesim sa na titulky;)
metztli
metztli

Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 68
Bodů : 68
Reputace : 0
Datum registrace : 24. 11. 09
Místo : BA

Návrat nahoru Goto down

S05E03 - The Pulled Groin Extrapolation [EPIZODA] Empty UPLOAD

Příspěvek  Marfiik Fri 30 Sep 2011, 14:59

Hele kde to stahujete???
Marfiik
Marfiik

Znamení : Panna Buvol
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 9
Bodů : 9
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 03. 11
Věk : 26
Místo : Karviná

Návrat nahoru Goto down

S05E03 - The Pulled Groin Extrapolation [EPIZODA] Empty Re: S05E03 - The Pulled Groin Extrapolation [EPIZODA]

Příspěvek  bodomkes Fri 30 Sep 2011, 15:43

Marfiik: Odkazy jsou v sekci Data k epizodám [DOWNLOAD]. Jiank jde vyhledat díl např. přes Filestube. Wink

Pro mě většinu času taky hodně dobrý díl, jenom Sheldonovo "žárlení" na konci neodpovídalo mému vidění Sheldona. :/
Jinak chudinka Bernie...ale v zásadě se mi díl hodně líbil - taky mi přišel vyvážený poměr geekovin/vztahů - asi i víc než předchozí dva díly.
No, doufám, že se tahle řada co nevidět víc "rozjede", chvílemi mi přijde ten humor trochu tlačený...ale zřejmě je to jen můj pocit. jocolor
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

S05E03 - The Pulled Groin Extrapolation [EPIZODA] Empty Re: S05E03 - The Pulled Groin Extrapolation [EPIZODA]

Příspěvek  pathy Fri 30 Sep 2011, 16:22

aká je odpoveď na tú sheldonovu hádanku na začiatku?
pathy
pathy

Počet příspěvků : 43
Bodů : 61
Reputace : 0
Datum registrace : 07. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

S05E03 - The Pulled Groin Extrapolation [EPIZODA] Empty Re: S05E03 - The Pulled Groin Extrapolation [EPIZODA]

Příspěvek  MartyCZ Fri 30 Sep 2011, 16:35

pathy:
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

S05E03 - The Pulled Groin Extrapolation [EPIZODA] Empty Re: S05E03 - The Pulled Groin Extrapolation [EPIZODA]

Příspěvek  Brundibar Fri 30 Sep 2011, 18:02

bodomkes napsal:
Pro mě většinu času taky hodně dobrý díl, jenom Sheldonovo "žárlení" na konci neodpovídalo mému vidění Sheldona. :/

Mě to naopak přišlo zcela "v lajně". Alespoň podle Sheldonovy reakce, když Leonard strávil noc s Dr. Plimtonovou (S03E21).
Brundibar
Brundibar

Počet příspěvků : 14
Bodů : 29
Reputace : -1
Datum registrace : 27. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S05E03 - The Pulled Groin Extrapolation [EPIZODA] Empty Re: S05E03 - The Pulled Groin Extrapolation [EPIZODA]

Příspěvek  zzz Fri 30 Sep 2011, 18:17

a kde si to stáhnu? :-(

zzz
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

S05E03 - The Pulled Groin Extrapolation [EPIZODA] Empty Bolí to moc?

Příspěvek  R&omize Fri 30 Sep 2011, 18:18

Už zas?? affraid Lidi, to v hlavě je mozek, víte k čemu je? What a Face
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

S05E03 - The Pulled Groin Extrapolation [EPIZODA] Empty Re: S05E03 - The Pulled Groin Extrapolation [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 30 Sep 2011, 18:20

Tak mě to rozhodilo, až jsem založila nové téma. A jestli se ještě jednou někdo zeptá, tak si asi hodím mašli...
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S05E03 - The Pulled Groin Extrapolation [EPIZODA] Empty Re: S05E03 - The Pulled Groin Extrapolation [EPIZODA]

Příspěvek  clif Fri 30 Sep 2011, 18:32

To snad ti lidi nemyslí vážně!!!
clif
clif

Znamení : Váhy Kohout
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1188
Bodů : 1213
Reputace : 5
Datum registrace : 07. 05. 11
Věk : 30
Místo : Brno - Nový Lískovec

Návrat nahoru Goto down

S05E03 - The Pulled Groin Extrapolation [EPIZODA] Empty Re: S05E03 - The Pulled Groin Extrapolation [EPIZODA]

Příspěvek  Grepis Fri 30 Sep 2011, 18:35

Hmm já se tentokrát zasmál, přesto nevycházím z údivu, že už snad skoro v každé epizodě využívají stále dokola záchodový humor .. ale toto by mě až tak nevadilo. Horší to bylo s tím polovičním modelem HO lokomotivy. Jeden díl je až obscedantní na jakoukoliv nákazu, když slyší, že Penny byla v kontaktu s nemocnou osobou a teď si do pusy strčí mašinku se spousty záhybů, kde by se mohlo skrývat velké množství choroboplodných zárodků bakterií. Opět z nás dělají blbce. A Penny otevřela Amy ty dveře až moc rychle. Holt prostě jim nevadí, že logika tomu seriálu už značně pokulhává. Ale přesto lepší ... teď se snažili k jejich plusu zapojit všechny postavy do děje .. vlastně to Rajesh hrál tentokrát na činely ... každopádně si Hoíward polepšil .. místo toho hnědýho kluka od posledně .. Laughing
Grepis
Grepis

Počet příspěvků : 28
Bodů : 27
Reputace : -1
Datum registrace : 17. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S05E03 - The Pulled Groin Extrapolation [EPIZODA] Empty Re: S05E03 - The Pulled Groin Extrapolation [EPIZODA]

Příspěvek  Jitřní dar Fri 30 Sep 2011, 18:50

Grepis napsal: Horší to bylo s tím polovičním modelem HO lokomotivy. Jeden díl je až obscedantní na jakoukoliv nákazu, když slyší, že Penny byla v kontaktu s nemocnou osobou a teď si do pusy strčí mašinku se spousty záhybů, kde by se mohlo skrývat velké množství choroboplodných zárodků bakterií. Opět z nás dělají blbce. A Penny otevřela Amy ty dveře až moc rychle.

Taky mě to dost zarazilo, zvlášť po minulém díle s nakaženým křeslem. Ale jinak to bylo fajn.

Jitřní dar

Počet příspěvků : 14
Bodů : 14
Reputace : 0
Datum registrace : 19. 11. 10

Návrat nahoru Goto down

S05E03 - The Pulled Groin Extrapolation [EPIZODA] Empty Re: S05E03 - The Pulled Groin Extrapolation [EPIZODA]

Příspěvek  Popopki Fri 30 Sep 2011, 19:06

Díl docela pěkněj. Líbila se mi dvojice Leonarda a Amy, ale v jednom díle to bohatě stačí to by tak ještě scházelo aby Shamy najela na útez a vznikla Lenmy Very Happy. Raj byl trochu odstrčen a mám pocit, že neřekl ani slovo za epizodu ale zase dostal spoustu místa v prvním díle.

Popopki

Počet příspěvků : 2
Bodů : 2
Reputace : 0
Datum registrace : 12. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

S05E03 - The Pulled Groin Extrapolation [EPIZODA] Empty Klasika... :)

Příspěvek  R&omize Fri 30 Sep 2011, 19:19

Ale jo, jednou Howardovi do ouška... Very Happy
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

S05E03 - The Pulled Groin Extrapolation [EPIZODA] Empty Re: S05E03 - The Pulled Groin Extrapolation [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Fri 30 Sep 2011, 19:43

Epizoda to byla výborná, tak dobrá, že jsem si všiml, že tam víceméně nebyl můj oblíbenec Raj, až jsem si to tu četl, a to už je co říct...
Bernadette a Amy jsou skvělé. Už si to bez nich nedokážu představit.
Sheldonova žárlivost k němu naprosto sedla, to polykání vláčku už míň, no...
A ta hláška s brouky a královnou je jednoznačně nejlepší a taky se mi hned vybavil jistý muzikál. Very Happy

Minnie: Tak nějak jsem nepochopil tu rozpačitost prvních dvou dílů. První byl super, druhý o něco míň, ale zatím se mi pátá série dost zamlouvá...
Grepis: Jo, ty dveře Penny otevřela hrozně rychle, taky mě to hned zarazilo.
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S05E03 - The Pulled Groin Extrapolation [EPIZODA] Empty Kdy? :)

Příspěvek  R&omize Fri 30 Sep 2011, 19:47

Tak jak vypadá průběh, kdy se asi máme těšit? Very Happy
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

S05E03 - The Pulled Groin Extrapolation [EPIZODA] Empty Re: S05E03 - The Pulled Groin Extrapolation [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Fri 30 Sep 2011, 19:48

Jo, to ví jen Bůh. Very Happy A pak trochu bakeLit a já, no... Very Happy Jde to celkem dobře, ale odhad zatím psát nebudu...
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S05E03 - The Pulled Groin Extrapolation [EPIZODA] Empty Re: S05E03 - The Pulled Groin Extrapolation [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Fri 30 Sep 2011, 20:00

Ďasík napsal:Minnie: Tak nějak jsem nepochopil tu rozpačitost prvních dvou dílů. První byl super, druhý o něco míň, ale zatím se mi pátá série dost zamlouvá...
nemůžu si pomoct, ale přišly mi takové nevýrazné, výplňové.. druhý potom z větší části trapný.. ale je to věc názoru, víš, že se s váma až tak často neshodnu Very Happy
jinak jsem se konečně dohrabala k tomu dokoukat ten dnešní (dlouho se mi nestalo že bych přišla z práce za tmy), a moje nadšení vydrželo Very Happy i když mě to amyino sebevědomí trochu překvapuje a mate.. ale jo, je to vtipné.. a doufám, že leonarda ten stesk brzo přeje, a klidně by si mohl ze zoufalství začít něco s amy, tahle linie by mi asi nevadila Very Happy naopak, když už nikdy neuvidím pryiu, naprosto mi to nebude vadit Very Happy
linie bernie s howardem je čím dál lepší, hlavně to nezkazit Smile
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S05E03 - The Pulled Groin Extrapolation [EPIZODA] Empty Re: S05E03 - The Pulled Groin Extrapolation [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Fri 30 Sep 2011, 20:07

Jo, u mě Priya taky definitivně skončila. V prvním díle, kde se objevila, jsem ji ještě měl rád. Ale jakmile začala diktovat Leonardovi, co má dělat a s kým se nesmí stýkat, tak má ta mrcha u mě "útrum". Emilizaci netrpím...
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S05E03 - The Pulled Groin Extrapolation [EPIZODA] Empty Re: S05E03 - The Pulled Groin Extrapolation [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru