Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svět je báječné místo k narození, pokud vám ovšem nevadí...

+3
Ďasík
Irwain Nornossa
Kolikokoli
7 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Svět je báječné místo k narození, pokud vám ovšem nevadí... - Stránka 2 Empty ?

Příspěvek  R&omize Sun 05 Jun 2011, 20:51

Ďasík napsal:Koli: Souhlas... Té zelenině to už je v podstatě jedno, hrozné je to pro ty, kdo tu zeleninu znali a ví, že kdysi to byl člověk, s nápady, zážitky, názory...
Asi mi uchází kontext, jen konstatuji, ani ho znát nechci... Very Happy
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

Svět je báječné místo k narození, pokud vám ovšem nevadí... - Stránka 2 Empty Re: Svět je báječné místo k narození, pokud vám ovšem nevadí...

Příspěvek  Kolikokoli Sun 05 Jun 2011, 20:53

Zde použiji další dva citáty:
"Svět je tak krásný, jak si ho krásný uděláme. Pokud všude chceme vidět temnotu a šero, tak je taky uvidíme, pokud však otevřeme oči a přijmeme vše dobré i špatné, uvidíme, že svět je báječné místo k narození."
a
"Osud (Bůh) nikdy nenaloží člověku víc, než by mohl zvládnout."

Se zeleninou souhlasím, proto mi přijde jako nejhorší nemoc Huntington, kterého má Třináctka. Představa, že do čtyřiceti jsem naprosto zdravá a OK a za pár let už budu jen ta zelenina... brr...


Naposledy upravil Kolikokoli dne Sun 05 Jun 2011, 21:19, celkově upraveno 2 krát
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Svět je báječné místo k narození, pokud vám ovšem nevadí... - Stránka 2 Empty Re: Svět je báječné místo k narození, pokud vám ovšem nevadí...

Příspěvek  Ďasík Sun 05 Jun 2011, 20:55

R&y: Kontext přidán, kdo měl vědět, že mezitím stihnete napsat další tři příspěvky a skočit na další stránku? Very Happy A že je Irwain schizofrenik, máš naprostou pravdu. V jedné chvíli chce vyvraždit lidstvo, v další zas touží po ideální společnosti. Smile Typický Dr. Jekyll a Mr. Hyde...

Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

Svět je báječné místo k narození, pokud vám ovšem nevadí... - Stránka 2 Empty Tak, tak...

Příspěvek  R&omize Sun 05 Jun 2011, 20:59

Kolikokoli napsal:Zde použiji další dva citáty:
"Svět je tak krásný, jak si ho krásný uděláme. Pokud všude chceme vidět temnotu a šero, tak ji taky uvidíme, pokud však otevřeme oči a přijmeme vše dobré i špatné uvidíme, že svět je báječné místo k narození."
a
"Osud, či Bůh, chcete-li, nikdy nenaloží člověku víc, než mohl zvládnout." ...
Ámen... Ale je tam hrubka, předpokládám, žes to odcitovala i s ní, takže není tvoje... Wink
Ďasík napsal:R&y: Kontext přidán, kdo měl vědět, že mezitím stihnete napsat další tři příspěvky a skočit na další stránku? ...
Nééé, to nebylo proto, že bych nechápal, že reaguješ na Koli, já čtu všechno, jen jsem nechápal, z kterého díla jste si to zase vy dva vytáhli... Twisted Evil I tak ale za zbytečnou snahu díky... Wink
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

Svět je báječné místo k narození, pokud vám ovšem nevadí... - Stránka 2 Empty Re: Svět je báječné místo k narození, pokud vám ovšem nevadí...

Příspěvek  Ďasík Sun 05 Jun 2011, 21:06

No, udělat z někoho psychicky zeleninu - k tomu ti smutný kontext prozradit nemůžu, musel bys to vidět, ale naopak veselý je v Drž hubu! (skvělá komedie s J. Renem a G. Dépardieum)
A když je někdo fyzická zelenina, tady je příklad jasný - to je S. Hawking...
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

Svět je báječné místo k narození, pokud vám ovšem nevadí... - Stránka 2 Empty Re: Svět je báječné místo k narození, pokud vám ovšem nevadí...

Příspěvek  Kolikokoli Sun 05 Jun 2011, 21:15

To, co jsem viděla (nebo jsem na to byla upozorněna) jsem opravila. Citace to není tak úplně, vymyslela jsem si to sama, ale je to několik citátů dohromady Very Happy Very Happy Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Svět je báječné místo k narození, pokud vám ovšem nevadí... - Stránka 2 Empty Re: Svět je báječné místo k narození, pokud vám ovšem nevadí...

Příspěvek  Irwain Nornossa Sun 05 Jun 2011, 21:16

Ty citáty jsou sice super, ale to tvoří lidi, co jsou dávno za vodou a v pohodě. Nám to nic nedá. Oni nám ani nijak nemůžou pomoct, teda aspoň mně ne. Protže jakékoliv jejich vysvětlení je tak nepochopitelné a neuchopitelné, že…
se jdu učit matiku. Very Happy Z transformace stále nevychází.
Irwain Nornossa
Irwain Nornossa

Znamení : Střelec Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1795
Bodů : 1823
Reputace : 6
Datum registrace : 23. 04. 11
Věk : 35
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

Svět je báječné místo k narození, pokud vám ovšem nevadí... - Stránka 2 Empty Re: Svět je báječné místo k narození, pokud vám ovšem nevadí...

Příspěvek  Kolikokoli Sun 05 Jun 2011, 21:22

Já teda za vodou rozhodně nejsem Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Svět je báječné místo k narození, pokud vám ovšem nevadí... - Stránka 2 Empty A zase...

Příspěvek  R&omize Sun 05 Jun 2011, 21:27

Irwain Nornossa napsal:Ty citáty jsou sice super, ale to tvoří lidi, co jsou dávno za vodou a v pohodě. Nám to nic nedá. Oni nám ani nijak nemůžou pomoct, teda aspoň mně ne. Protže jakékoliv jejich vysvětlení je tak nepochopitelné a neuchopitelné, že…
se jdu učit matiku. Very Happy Z transformace stále nevychází.
HUŠ, mazej do poradny, ještě žes to v půlce usměrnil, MLUV ZA SEBE, tobě nepomůže snad ani svědcená voda, lidem co skutečně hledají ZMĚNU a ŘEŠENÍ a jen blbě neplkají, to pomáhá ani nevíš jak... A ti lidé se jimi řídili právě ještě PŘEDTÍM, než se "dostali za vodu"... Si někdy připadám, jak kdybych komunikoval s důchodcem nad hrobem, prober se chlape, některé tvé výmluvy už musí nudit i tebe, jaký jsi chudinka, kterému už nikdy nic nepomůže... Rolling Eyes Twisted Evil Very Happy What a Face Wink Ty to totiž pochopit NECHCEŠ, už bys totiž neměl na co se vymlouvat a to by ti strašně chybělo... Sleep Ještě nejsi připravený na změnu (holt ještě budeš pár let sám, tímhle holky odpuzuješ).


Naposledy upravil R&omize dne Sun 05 Jun 2011, 21:31, celkově upraveno 2 krát
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

Svět je báječné místo k narození, pokud vám ovšem nevadí... - Stránka 2 Empty Re: Svět je báječné místo k narození, pokud vám ovšem nevadí...

Příspěvek  NoMouse Sun 05 Jun 2011, 21:28

R&y: lol!
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

Svět je báječné místo k narození, pokud vám ovšem nevadí... - Stránka 2 Empty Re: Svět je báječné místo k narození, pokud vám ovšem nevadí...

Příspěvek  Irwain Nornossa Sun 05 Jun 2011, 21:33

Nevím jak. Už jsem to opakoval. Nedělám to schválně, to, že pochopit nechci není pravda, stále říkám, že nevím jak. kdyby mi to někdo říkal čínsky, rozuměl bych tomu úplně stejně. Nejsou to výmluvy. Prostě říkám, jak to je. Taky už mě to nebaví. Ale prostě stále nevím, co mám dělat, jak to mám dělat, či cokoliv jiného.
Irwain Nornossa
Irwain Nornossa

Znamení : Střelec Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1795
Bodů : 1823
Reputace : 6
Datum registrace : 23. 04. 11
Věk : 35
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

Svět je báječné místo k narození, pokud vám ovšem nevadí... - Stránka 2 Empty Jak se to vezme...

Příspěvek  R&omize Sun 05 Jun 2011, 21:47

Irwain Nornossa napsal:Nevím jak. Už jsem to opakoval. Nedělám to schválně, to, že pochopit nechci není pravda, stále říkám, že nevím jak. kdyby mi to někdo říkal čínsky, rozuměl bych tomu úplně stejně. Nejsou to výmluvy. Prostě říkám, jak to je. Taky už mě to nebaví. Ale prostě stále nevím, co mám dělat, jak to mám dělat, či cokoliv jiného.
Smůla je, že tohle je jediná věc, na kterou si člověk musí přijít sám, to se dá těžko vysvětlit, můžu akorát říct, ať odhodíš předsudky a ZAPOMENEŠ na minulost, když tě tak negativně stále ovlivňuje, prostě se musíš začít dívat na věci z ÚPLNĚ jiného úhlu, z takového, z kterého jsi se ještě nikdy nedíval (to je na tom právě to těžké, když si ten úhel nedokážeš ani představit). Co pomáhá je být dlouhodobě ve styku s hodně úspěšnými lidmi a sledovat každý detail, jak oni žijí, jak reaguji na věci, co oni dělají, jaký mají přístup, co si o věcech myslí, prostě je tak trochu studovat (to byla a stále je moje cesta) a dřív nebo později to z ničeho nic pochopíš, pokud to hodně budeš chtít... Pak se dají začít studovat i knížky, protože ti tam pak co je v nich napsané nepřipadá jako totální kraviny... Jinak jestli tě to urazilo, tak to se omlouvám, to nebylo záměrem... Psal jsi, že si z takových věcí nic neděláš, tak toho využívám a píšu přímo na rovinu... Wink Tak jak to mám sám rád... Twisted Evil
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

Svět je báječné místo k narození, pokud vám ovšem nevadí... - Stránka 2 Empty Re: Svět je báječné místo k narození, pokud vám ovšem nevadí...

Příspěvek  Ďasík Sun 05 Jun 2011, 21:53

R&y: Tak tohle bylo fakt drsné, taková terapie šokem... Smile Ale nevím, jestli pomůže...

Já mám za sebou taky obrovskou krizi typu "všichni okolo někoho mají, jen mě nikdo nemá rád", takže to chápu. Trvalo to cca půl roku a bylo to k zbláznění... Ale když bylo fakt nejhůř, tak mi pomohla kámoška, totálně mě vyzpovídala (celé jedno odpoledne a večer) a pak mi udělala palačinky. Pak jsem šel v noci domů, mimochodem byl úplněk, a během cesty a dalších několika dní to ze mě postupně opadávalo a nakonec to bylo v pohodě... A té kámošce budu do smrti vděčný. Smile


Naposledy upravil Ďasík dne Sun 05 Jun 2011, 21:58, celkově upraveno 1 krát
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

Svět je báječné místo k narození, pokud vám ovšem nevadí... - Stránka 2 Empty Taky chápu...

Příspěvek  R&omize Sun 05 Jun 2011, 21:57

Já to mám za sebou taky a bylo to víc jak půl roku a musel jsem se z toho dostat v podstatě skoro sám, proto jsem si dovolil být tak drsný, takže to chápu více, než je zdrávo... pale Proto mě irituje, když se tu Irwain občas vymlouvá, protože mi připomíná mě samého před pár lety... VELICE PŘIPOMÍNÁ... Exclamation
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

Svět je báječné místo k narození, pokud vám ovšem nevadí... - Stránka 2 Empty Re: Svět je báječné místo k narození, pokud vám ovšem nevadí...

Příspěvek  Ďasík Sun 05 Jun 2011, 22:00

Irwain: Každopádně ale souhlasím s R&ym, že ať už se ti v tom Sokolově dělo, co se dělo, musíš se začít koukat, když už ne do (reálné, ne daleké a imaginární) budoucnosti, tak aspoň přítomnosti. Minulosti se sice nezbavíš, ale nejde se jí pořád užírat...

R&y: Ono to jde, dostat se z toho sám - a Irwainovi podle toho, co píše, asi ani nic jiného nezbude - ale je to mnohem těžší. Co ale na té mé krizi bylo nejlepší, sám jsem v té době dělal "psychologa" spoustě lidem, kteří měli podobné problémy... Ale pak se to na mě akorát nabalovalo...
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

Svět je báječné místo k narození, pokud vám ovšem nevadí... - Stránka 2 Empty Re: Svět je báječné místo k narození, pokud vám ovšem nevadí...

Příspěvek  Kolikokoli Sun 05 Jun 2011, 22:02

Jo, taky jsem měla toto období, kdy "všichni měli super život, spousty přátel, vztah atd. a já nic". Pak jsem si řekla, že určitě existují paralelní vesmíry, kde je jiná Kolikokoli úspěšná a všecko, tak co bych se já trápila Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Svět je báječné místo k narození, pokud vám ovšem nevadí... - Stránka 2 Empty Re: Svět je báječné místo k narození, pokud vám ovšem nevadí...

Příspěvek  MartyCZ Sun 05 Jun 2011, 22:16

Tyhle myšlenky už mi taky prošly hlavou a zatím jsem se jim stavěl statečně na odpor, ale nikdy mě nedostaly do deprese, zatím. A se svým paralelním já jsem se potkal ve snu. Měl všechno, co mi ostatní vytýkají, že mi chybí, ale byl to blbeček, něco co jsme na srazu nazvali "normální člověk". Po probuzení jsem si tedy řekl "takhle se mi to líbí víc" a nechal to plavat. Smile
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

Svět je báječné místo k narození, pokud vám ovšem nevadí... - Stránka 2 Empty Svět je báječné místo k narození, pokud vám ovšem nevadí...

Příspěvek  Irwain Nornossa Sun 05 Jun 2011, 23:02

R&omize napsal:
Irwain Nornossa napsal:Nevím jak. Už jsem to opakoval. Nedělám to schválně, to, že pochopit nechci není pravda, stále říkám, že nevím jak. kdyby mi to někdo říkal čínsky, rozuměl bych tomu úplně stejně. Nejsou to výmluvy. Prostě říkám, jak to je. Taky už mě to nebaví. Ale prostě stále nevím, co mám dělat, jak to mám dělat, či cokoliv jiného.
Smůla je, že tohle je jediná věc, na kterou si člověk musí přijít sám, to se dá těžko vysvětlit, můžu akorát říct, ať odhodíš předsudky a ZAPOMENEŠ na minulost, když tě tak negativně stále ovlivňuje, prostě se musíš začít dívat na věci z ÚPLNĚ jiného úhlu, z takového, z kterého jsi se ještě nikdy nedíval (to je na tom právě to těžké, když si ten úhel nedokážeš ani představit). Co pomáhá je být dlouhodobě ve styku s hodně úspěšnými lidmi a sledovat každý detail, jak oni žijí, jak reaguji na věci, co oni dělají, jaký mají přístup, co si o věcech myslí, prostě je tak trochu studovat (to byla a stále je moje cesta) a dřív nebo později to z ničeho nic pochopíš, pokud to hodně budeš chtít... Pak se dají začít studovat i knížky, protože ti tam pak co je v nich napsané nepřipadá jako totální kraviny... Jinak jestli tě to urazilo, tak to se omlouvám, to nebylo záměrem... Psal jsi, že si z takových věcí nic neděláš, tak toho využívám a píšu přímo na rovinu... Wink Tak jak to mám sám rád... Twisted Evil
Jo, takhle na rovinu to bylo lepší.
Můžu Ti říct, že jednám volně, bez závislosti na minulosti, ale třeba to není pravda. Sám to nevím.
Z jakého úhlu se mám dívat? resp. jak se mám z nějakého úhlu dívat, když ani nevím, z jakého?
Ve styku s úspěšnými lidmi… Very Happy Dobrej. Jsem rád, že jsem ve styku vůbec s nějakými lidmi. Teda…teď mám plno školy, nemám čas na nic, ale obecně vzato.
Takže, zjednodušeně řečeno, musím k tomu dospět. Dobře, to jsem potřeboval vědět.
Irwain Nornossa
Irwain Nornossa

Znamení : Střelec Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1795
Bodů : 1823
Reputace : 6
Datum registrace : 23. 04. 11
Věk : 35
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

Svět je báječné místo k narození, pokud vám ovšem nevadí... - Stránka 2 Empty Re: Svět je báječné místo k narození, pokud vám ovšem nevadí...

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru