Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S04E10 - The Alien Parasite Hypothesis [EPIZODA]

+28
Polylux1
Napalmm
Don Arian
Zero
kbs1
Kuromaru
mike2
Loks
adli
Arrowka
NoMouse
Snake.Bite
mnn
lemming
aamp
Yalka
Steve
pathy
MartyCZ
KilianD
minnie
baal666
Kolikokoli
Nosiris
Ďasík
Georgo
metztli
Admin
32 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

S04E10 - The Alien Parasite Hypothesis [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E10 - The Alien Parasite Hypothesis [EPIZODA]

Příspěvek  mnn Sat 11 Dec 2010, 11:51

Dobrá časť - u mňa 6/10. Amy/Sheldon tentoraz na výbornú (v porovnaní s inými časťami). Howard/Raj zo začiatku dobrí, ale potom v telocvični to začalo byť trochu nudné.

A tiež musím uznať, že u utorňajšom HIMYM som sa viac zasmial ako u TBBT...

mnn

Počet příspěvků : 31
Bodů : 34
Reputace : 0
Datum registrace : 11. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

S04E10 - The Alien Parasite Hypothesis [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E10 - The Alien Parasite Hypothesis [EPIZODA]

Příspěvek  Snake.Bite Sat 11 Dec 2010, 13:11

Mě se tahle epizoda líbila.. Oridinální scénář, Shamy v pohodě, Raj a Howard trochu natažení, ale taky v pohodě...
Líbil se mi ten odkaz na House M.D. v podobě lupusu na tabuli Very Happy

Snake.Bite

Počet příspěvků : 6
Bodů : 6
Reputace : 0
Datum registrace : 02. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E10 - The Alien Parasite Hypothesis [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E10 - The Alien Parasite Hypothesis [EPIZODA]

Příspěvek  mnn Sat 11 Dec 2010, 13:51

Snake.Bite: Celkovo tá diferenčná diagnóza "lekárskeho problému" Amy bola narážka na Housa Smile

mnn

Počet příspěvků : 31
Bodů : 34
Reputace : 0
Datum registrace : 11. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

S04E10 - The Alien Parasite Hypothesis [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E10 - The Alien Parasite Hypothesis [EPIZODA]

Příspěvek  NoMouse Sat 11 Dec 2010, 14:20

Tak mně se epizoda hodně líbila, byla taková správně bigbangovská jako dřív - pořád si tu stěžujete, že už tam nejsou žádné vědecké/nerdovské hlášky a teďka jich tam bylo plno. Navíc Sheldon se choval přesně jako Sheldon Very Happy a Amy Farah Fowler byla konečně něco jiného než otravná. A Zack ("That makes no sense. How can you bounce stuff off the moon? There’s no gravity." - moje oblíbená hláška) mi taky udělal radost. Laughing
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

S04E10 - The Alien Parasite Hypothesis [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E10 - The Alien Parasite Hypothesis [EPIZODA]

Příspěvek  Arrowka Sat 11 Dec 2010, 14:24

Mně se líbil moc celý díl. Ačkoli Amy nemusím, tak tady mi nevadila. Pavouků se strašně bojím a nevěřila bych, že opravdu ukážou skutečného pavouka. Čekala jsem, že budou jen tak dělat, že tam je.
Nejvíc se mi líbilo, jak Bernadette ve vší vážnosti prohlásila, že je chytřejší než Howard. Laughing

Arrowka

Počet příspěvků : 40
Bodů : 41
Reputace : 0
Datum registrace : 22. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E10 - The Alien Parasite Hypothesis [EPIZODA] - Stránka 2 Empty hoo

Příspěvek  adli Sat 11 Dec 2010, 14:45

tak se opet ukazalo ze mam uplne jinej smysl pro humor nez vetsina lidi, ja totiz tuhle epizodu radim do svych TOP 5, co scena to smich, Amy dneska nejen ze snesitelna,ale dokonce byla i vtipna, klasicky vtip s Who x hoo, scena s pavoukem a debaty o pomocnikovi, Howard v elastakach, vrcholem byl Spokovskej pozdrav na Zacka - to sem brecel smichy, na spoustu vtipu si ted jeste nevzpomenu,ale tenhle dil si budu davat jeste parkrat

EDIT: a vylozene nechapu jak se nekdo mohl smat u uterniho dilu HIMYM - ja se nezasmal ani jednou, ale jak rikam, asi sem divnej cheers

adli

Počet příspěvků : 2
Bodů : 2
Reputace : 0
Datum registrace : 19. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E10 - The Alien Parasite Hypothesis [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E10 - The Alien Parasite Hypothesis [EPIZODA]

Příspěvek  mnn Sat 11 Dec 2010, 14:58

Každému sa páči iný druh humoru...

Čo sa týka HIMYM tak toto bola jedna z prvých epizód 6 série, ktorú môžem označiť ako dobrá...

mnn

Počet příspěvků : 31
Bodů : 34
Reputace : 0
Datum registrace : 11. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

S04E10 - The Alien Parasite Hypothesis [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E10 - The Alien Parasite Hypothesis [EPIZODA]

Příspěvek  Loks Sat 11 Dec 2010, 15:24

Problém téhle epizody byl pro mě hlavně v tom, že se rozjela až tak v polovině... Do té doby jsem se snad nezasmál. Co mně hlavně z tohoto dílu utkví v paměti je Sheldon a jeho Spok-pozdrav a Android na jeho stole alien Very Happy

Loks

Počet příspěvků : 1
Bodů : 1
Reputace : 0
Datum registrace : 12. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

S04E10 - The Alien Parasite Hypothesis [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E10 - The Alien Parasite Hypothesis [EPIZODA]

Příspěvek  mike2 Sat 11 Dec 2010, 15:42

Pro mne tentokrát celkově nevýrazná epizoda, zatím asi nejslabší ze čtvrté série. Pár světlých momentů, ale jinak nic moc. Některé scény vysloveně únavně natahované (who/hoo nebo celý "souboj") a navrch závěr do ztracena.
mike2
mike2

Znamení : Býk Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 243
Bodů : 246
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 50

Návrat nahoru Goto down

S04E10 - The Alien Parasite Hypothesis [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E10 - The Alien Parasite Hypothesis [EPIZODA]

Příspěvek  Kuromaru Sat 11 Dec 2010, 18:27

to, ze "najlepsie" cislo je 73 je stare... (aj tak je 42 lepsie!) Big bang theory neprislo s nicim novym..
o 73 som pocul uz pred niekolkymi rokmi..
Kuromaru
Kuromaru

Počet příspěvků : 19
Bodů : 21
Reputace : 0
Datum registrace : 03. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E10 - The Alien Parasite Hypothesis [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E10 - The Alien Parasite Hypothesis [EPIZODA]

Příspěvek  kbs1 Sat 11 Dec 2010, 20:43

adli napsal:tak se opet ukazalo ze mam uplne jinej smysl pro humor nez vetsina lidi, ja totiz tuhle epizodu radim do svych TOP 5, co scena to smich, Amy dneska nejen ze snesitelna,ale dokonce byla i vtipna, klasicky vtip s Who x hoo, scena s pavoukem a debaty o pomocnikovi, Howard v elastakach, vrcholem byl Spokovskej pozdrav na Zacka - to sem brecel smichy, na spoustu vtipu si ted jeste nevzpomenu,ale tenhle dil si budu davat jeste parkrat

EDIT: a vylozene nechapu jak se nekdo mohl smat u uterniho dilu HIMYM - ja se nezasmal ani jednou, ale jak rikam, asi sem divnej cheers
som na tom presne tak isto ako ty, HIMYM totalna nuda (mal som to chut vypnut) ale dnesny TBBT na jednicku smial som sa cely cas aj bez titulkov Very Happy:D

kbs1

Počet příspěvků : 6
Bodů : 6
Reputace : 0
Datum registrace : 09. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E10 - The Alien Parasite Hypothesis [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E10 - The Alien Parasite Hypothesis [EPIZODA]

Příspěvek  Zero Sat 11 Dec 2010, 20:50

Tak tenhle díl mě po dlouhé době nadchnul se vším všudy. Doufám, že to tak půjde dál. Smile
Zero
Zero

Počet příspěvků : 46
Bodů : 46
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S04E10 - The Alien Parasite Hypothesis [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E10 - The Alien Parasite Hypothesis [EPIZODA]

Příspěvek  Don Arian Sat 11 Dec 2010, 22:02

docela dobrá epizoda, Amy mi zas až tak nevadila, Sheldon byl skvělý (Zapomeň na vědu. Je nadržená Very Happy). Vedlejší zápletka s Rajem a Howardem byla horší, ale ani ta hlavní nebyla zas až tak úžasná. I když musím se Sheldonem souhlasit že první Star Trek film je hrozný (viz. můj komentár na csfd) Very Happy . Mimochodem ty vtipy s čísly na kalkulačce jsem už dlouho neviděl, jelikož používám vědeckou kalkulačku co má jiný typ displaye Very Happy Pro mě 75%.


Naposledy upravil Don Arian dne Sun 12 Dec 2010, 14:46, celkově upraveno 1 krát

Don Arian

Počet příspěvků : 10
Bodů : 11
Reputace : 0
Datum registrace : 31. 07. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E10 - The Alien Parasite Hypothesis [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E10 - The Alien Parasite Hypothesis [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sat 11 Dec 2010, 22:06

Podle mě byl Star Trek: Motion Picture vrchol umění ve filmové tvorbě, oproti Final Frontier (5. film) Very Happy Very Happy Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E10 - The Alien Parasite Hypothesis [EPIZODA] - Stránka 2 Empty komentář od Napalmm

Příspěvek  Napalmm Sun 12 Dec 2010, 10:37

Myslim ,že zas jedna ztěch povedených . A hlavně zavěrečný fajt. Jsem se zas tak dlouho pořádně nezasmál.

Napalmm

Počet příspěvků : 1
Bodů : 3
Reputace : 0
Datum registrace : 24. 09. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E10 - The Alien Parasite Hypothesis [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E10 - The Alien Parasite Hypothesis [EPIZODA]

Příspěvek  Polylux1 Sun 12 Dec 2010, 17:07

Čím míň AFF tím líp... Já mám prostě rád když někdo umí opravdu hrát. Parsons 1* a zbožňování na všech březích genderového spektra, Heilberg posl. dobou čistá 1, Galecki, Nayyar (nebo jak se to píše) + Coucou se ustálili na kvalitní 2+, Bernadette fajn 3+, ale tadle AFF je prostě průser. To bych snad zmák líp zahrát já, kdybych se oholil a vzal si brejle... Scénáristi se můžou snažit jak chtěj, ale zaímco Parsons z každý hlášky vytěží maximum, tadle bytost zabije každej fór... Díly kde neni jsou boží a ty kde je (dneska to naštěstí zachránila paralelní story) jsou více méně k prdu. Chudáci zbytek, je to jak když do světovýho orchestru přijde nerytmickej bubeník...

Polylux1

Počet příspěvků : 15
Bodů : 15
Reputace : 0
Datum registrace : 24. 04. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E10 - The Alien Parasite Hypothesis [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E10 - The Alien Parasite Hypothesis [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Sun 12 Dec 2010, 17:11

Polylux1: já myslím že je to naopak, že ta role je prostě takhle napsaná a naopak, její představitelka to hraje perfektně.. pokud ti její "humor" nesedí, to už je jiná věc..
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S04E10 - The Alien Parasite Hypothesis [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E10 - The Alien Parasite Hypothesis [EPIZODA]

Příspěvek  Georgo Sun 12 Dec 2010, 18:06

kbs1 napsal:
adli napsal:tak se opet ukazalo ze mam uplne jinej smysl pro humor nez vetsina lidi, ja totiz tuhle epizodu radim do svych TOP 5, co scena to smich, Amy dneska nejen ze snesitelna,ale dokonce byla i vtipna, klasicky vtip s Who x hoo, scena s pavoukem a debaty o pomocnikovi, Howard v elastakach, vrcholem byl Spokovskej pozdrav na Zacka - to sem brecel smichy, na spoustu vtipu si ted jeste nevzpomenu,ale tenhle dil si budu davat jeste parkrat

EDIT: a vylozene nechapu jak se nekdo mohl smat u uterniho dilu HIMYM - ja se nezasmal ani jednou, ale jak rikam, asi sem divnej cheers
som na tom presne tak isto ako ty, HIMYM totalna nuda (mal som to chut vypnut) ale dnesny TBBT na jednicku smial som sa cely cas aj bez titulkov Very Happy:D

Nemám rád dvojité citovanie, ale tu sa pokojne pridám. A to podotýkam, že som sa vyslovene nahlas nesmial ani raz, ale to je vcelku normálne - bavil som sa výborne a HIMYM by som do toho vôbec neťahal, a už vôbec nie v súvislosti s minulou epizódou, ktorá bola minimálne rozporuplná. Celé to tu pekne ukazuje, aké majú rôzni ľudia požiadavky na televízny humor: niekto chce za každú cenu vidieť "posuny v deji", šialeného Sheldona, prehrávajúcu Penny, trápneho Leonarda; niekomu naopak vyhovuje trochu jemnejšie podanie. Ja sám v sitcomoch nemám rád experimenty a snahy o nejaký dejový vývoj - sitcom je ľahká zábava a keď sa začne pokúšať riešiť akože vážne témy (viz vývoj HIMYM), je to spravidla katastrofa.

Georgo

Počet příspěvků : 33
Bodů : 33
Reputace : 0
Datum registrace : 25. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E10 - The Alien Parasite Hypothesis [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E10 - The Alien Parasite Hypothesis [EPIZODA]

Příspěvek  trinx Sun 12 Dec 2010, 23:16

ale jo dobra epizoda, i kdyz si myslim, ze sheldonovi by spis bylo uveritelny jako oblibeny cislo treba e nebo pi Very Happy

Btw. Who vs. hoo vtip hodne slaby kafe - na tohle to tezce nema

http://www.english-online.cz/nahravky2.php?id=21
trinx
trinx

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 90
Bodů : 92
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Místo : jižní čechy olééé

Návrat nahoru Goto down

S04E10 - The Alien Parasite Hypothesis [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E10 - The Alien Parasite Hypothesis [EPIZODA]

Příspěvek  DrNicholasRush Mon 13 Dec 2010, 01:40

trinx napsal:ale jo dobra epizoda, i kdyz si myslim, ze sheldonovi by spis bylo uveritelny jako oblibeny cislo treba e nebo pi Very Happy

Btw. Who vs. hoo vtip hodne slaby kafe - na tohle to tezce nema

http://www.english-online.cz/nahravky2.php?id=21
to už tu někdo poslal jako video..

náhodou to 73 je zajimavy tak jak to popsal
DrNicholasRush
DrNicholasRush

Počet příspěvků : 18
Bodů : 21
Reputace : 3
Datum registrace : 11. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E10 - The Alien Parasite Hypothesis [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E10 - The Alien Parasite Hypothesis [EPIZODA]

Příspěvek  yossarian Mon 13 Dec 2010, 16:38

metztli napsal:"Forget science. She is horny." king
lol! To me rosekalo. A vubec cela konverzace v pradelne. Ale tak tam se Penny ksichtila, tak to se dalo cekat, ze se mi to bude libit Twisted Evil
yossarian
yossarian

Znamení : Vodnář Pes
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 438
Bodů : 470
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 42

Návrat nahoru Goto down

S04E10 - The Alien Parasite Hypothesis [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E10 - The Alien Parasite Hypothesis [EPIZODA]

Příspěvek  yossarian Mon 13 Dec 2010, 16:49

Arrowka napsal:Mně se líbil moc celý díl. Ačkoli Amy nemusím, tak tady mi nevadila. Pavouků se strašně bojím a nevěřila bych, že opravdu ukážou skutečného pavouka. Čekala jsem, že budou jen tak dělat, že tam je.
Nejvíc se mi líbilo, jak Bernadette ve vší vážnosti prohlásila, že je chytřejší než Howard. Laughing

Tak o tom snad nikdo nepochybuje ne? Me se spis dostala tou navazujici vetou, ze je treba chranit jeho muzstvi. Takove paradni rypnuti do muzskeho ega Very Happy
yossarian
yossarian

Znamení : Vodnář Pes
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 438
Bodů : 470
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 42

Návrat nahoru Goto down

S04E10 - The Alien Parasite Hypothesis [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E10 - The Alien Parasite Hypothesis [EPIZODA]

Příspěvek  Polylux1 Mon 13 Dec 2010, 20:16

minnie napsal:Polylux1: já myslím že je to naopak, že ta role je prostě takhle napsaná a naopak, její představitelka to hraje perfektně.. pokud ti její "humor" nesedí, to už je jiná věc..

Kouk jsem na jeden rozhovor s představitelkou a je fakt, že ta baba je mi nesympatická i normálně. Ne že bych si vůči ní mírnix tírnix vybudoval nějakou animozitu, ale futrovat by se mi skrze můj oblíbenej seriál do mýho oblíbenýho obýváku nemusela:-)
Nicméně, byť již nejsem tak nestranný jak jsem si myslel, pokud má víc výrazových poloh než Steven Saegal tak ať je kouká fofrem vybalit... Ostatní herci zatím zrají jak víno a tím spíš to bije do očí.

Polylux1

Počet příspěvků : 15
Bodů : 15
Reputace : 0
Datum registrace : 24. 04. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E10 - The Alien Parasite Hypothesis [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E10 - The Alien Parasite Hypothesis [EPIZODA]

Příspěvek  DrNicholasRush Mon 13 Dec 2010, 22:47

Polylux1 napsal:
minnie napsal:Polylux1: já myslím že je to naopak, že ta role je prostě takhle napsaná a naopak, její představitelka to hraje perfektně.. pokud ti její "humor" nesedí, to už je jiná věc..

Kouk jsem na jeden rozhovor s představitelkou a je fakt, že ta baba je mi nesympatická i normálně. Ne že bych si vůči ní mírnix tírnix vybudoval nějakou animozitu, ale futrovat by se mi skrze můj oblíbenej seriál do mýho oblíbenýho obýváku nemusela:-)
Nicméně, byť již nejsem tak nestranný jak jsem si myslel, pokud má víc výrazových poloh než Steven Saegal tak ať je kouká fofrem vybalit... Ostatní herci zatím zrají jak víno a tím spíš to bije do očí.
Aspon má v sobě českou krev Very Happy
DrNicholasRush
DrNicholasRush

Počet příspěvků : 18
Bodů : 21
Reputace : 3
Datum registrace : 11. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E10 - The Alien Parasite Hypothesis [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E10 - The Alien Parasite Hypothesis [EPIZODA]

Příspěvek  Geser Tue 14 Dec 2010, 20:55

Konečně mi tam Amy k něčemu přišla. Ale epizodu mi neuvěřitelně kazili Raj s Howardem, co to mělo být? Kníkalka stále zbytečná. 5/10.
Geser
Geser

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 66
Bodů : 72
Reputace : 3
Datum registrace : 01. 10. 09
Místo : Teplice

Návrat nahoru Goto down

S04E10 - The Alien Parasite Hypothesis [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E10 - The Alien Parasite Hypothesis [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru