Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chyby v seriálu

+32
Dejv92
Irwain Nornossa
Anofeles
KRtek™
r0xycek
Borboletka
Hrošík97
xxkubik
janulka
Kuromaru
minnie
JirkaKolář
lemming
Arrowka
DSemik
Zireael
irma02
happy.crazy
daliborh
kamtar
R&omize
Editprofile
janice
chief
Ufimcef
whampingwillow
yossarian
Ďasík
baal666
Geser
Kolikokoli
Sady1993
36 posters

Strana 5 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Goto down

Chyby v seriálu - Stránka 5 Empty Re: Chyby v seriálu

Příspěvek  Irwain Nornossa Wed 01 Jun 2011, 15:28

Kolikokoli: Ne, Ty to asi nechápeš. Dejme tomu, že mám na povel technologickou armádu, ovládanou vědomím. Je mi jedno, jestli vyvraždím celou planetu, nemám s tím žádný problém. Všechno, co chci je, aby se lidi chovali slušně, konečně přestali ničit Zemi, a udělali něco s touhle zoufale zaostalou technologickou úrovní. A jde vidět, že hodně lidí pít neumí. Jasně, může mi to být jedno, oni ničí svoje životy, za to jsem rád, že to není můj… Ale pak někde na netu vidíš komentář, že kouřit je přece cool, tak by to měl dělat každý. Autora bych zavřel do komory cigaretových zplodin, ať si teda to kouření užije.
Ďasík: Myslím, že by se mnou nehnul. Chlast prostě nenávidím, a užívání si? Jde to jinak. Smile
MartyCZ: jak říkám, se mnou by to bylo trochu jiné. Bezpečně by se na to přišlo, a chladně by se vraždilo. Very Happy Jo, neberte mě vážně, dneska jsem moc nespal. Divný je, že nejsem unavený.
Irwain Nornossa
Irwain Nornossa

Znamení : Střelec Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1795
Bodů : 1823
Reputace : 6
Datum registrace : 23. 04. 11
Věk : 35
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

Chyby v seriálu - Stránka 5 Empty Re: Chyby v seriálu

Příspěvek  Kolikokoli Wed 01 Jun 2011, 15:32

Jenže to, že to baví tebe neznamená, že je to tak u všech. Škoda, že se nedíváš na staré filmy, ale třeba takový 1984 by ti možná změnil názor. Nebo si přečti knížku, ta jde ještě víc do hloubky.
To co bys chtěl je falešné štěstí a radost. To bych se asi raději zabila, než žít v takovém světě. Nejde o chlast samotný, jde o svobodu.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Chyby v seriálu - Stránka 5 Empty Re: Chyby v seriálu

Příspěvek  MartyCZ Wed 01 Jun 2011, 15:39

Irwain Nornossa napsal:Dejme tomu, že mám na povel technologickou armádu, ovládanou vědomím. Je mi jedno, jestli vyvraždím celou planetu, nemám s tím žádný problém. Všechno, co chci je, aby se lidi chovali slušně, konečně přestali ničit Zemi, a udělali něco s touhle zoufale zaostalou technologickou úrovní.
Nebo si zahraj Half-life 2, to je námětově 1984 a 451°F a to v té citaci poměrně dobře popisuje Combine, hlavní záporáky.
Life in fear is life half-lived.
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

Chyby v seriálu - Stránka 5 Empty Re: Chyby v seriálu

Příspěvek  Ďasík Wed 01 Jun 2011, 15:44

Koli: Přesně tak.
Irwain: Udělal jsem to už mockrát, ale udělám to znovu - doporučím ti seriál Misfits... Je to o mladých lidech - outsiderech, kteří jsou odsouzení za pár přestupků (krádež, držení drog, řízení pod vlivem, žhářství a výtržnictví) k veřejně prospěšným pracem, a kteří dostanou zvláštní schopnosti, ale díkybohu se z nich nestanou superhrdinové, jen si s jejich pomocí - slušně řečeno - "chrání zadek". Smile Problém totiž je, že ty schopnosti dostanou i jiní lidé - a ti je občas docela pořádně zneužívají. A v díle, o kterém mluvím, je holka, které se vždycky všichni smáli, že je hrozná puritánka a slušňačka, která dostane schopnost "zeslušňovat" lidi a nadělá z celého města sice maximálně slušňáckou, ale kvůli tomu naprosto nemyslící bandu zombíků - protože jim tím odepře svobodnou vůli. A ten monolog, o kterém psala Koli, je právě z pohledu jednoho z mála, kdo zůstali normální, o tom, jak je to smutné koukat se na ty lidi a to, co se s nima stalo...

Já osobně tuhle holku považuju za "pure evil", protože odepřít lidem svobodnou vůli je to nejhorší, co vůbec mohla udělat - i když měla hezké úmysly. Tady totiž neplatí, že účel světí prostředky...
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

Chyby v seriálu - Stránka 5 Empty Re: Chyby v seriálu

Příspěvek  Kolikokoli Wed 01 Jun 2011, 15:46

Ďasík: Amen. Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Chyby v seriálu - Stránka 5 Empty Re: Chyby v seriálu

Příspěvek  NoMouse Wed 01 Jun 2011, 15:50

Co to? Z Irwaina se stává Velký bratr? Laughing
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

Chyby v seriálu - Stránka 5 Empty Re: Chyby v seriálu

Příspěvek  Irwain Nornossa Wed 01 Jun 2011, 15:59

Myslel jsem to ještě jinak. To, co říkáte, vedlo k vítězství lidí, ale to, co myslím, by k jejich vítězství nevedlo.
Ale jako jo, chápu pointu. Bral bych lidem svobodu. To není fajn, uznávám. Jenže…mají právo za sebe rozhodovat ti, co se vedou do záhuby? Ne, že bych mluvil zrovna o lidech, ale tak hypoteticky.
I s nejlepšími úmysly se dá napáchat zlo, já vím. Proto jsem ve výsledku rád, že žádnou armádu nemám, že o ničem nerozhoduju a tak. Smile
Edit: Tak se to neodeslalo, když jsem chtěl.
Ďasík: Misfits znám. Mám u sebe na disku, všechno jsem viděl, vím, o čem mluvíš. Nicméně, moje pointa není v to vzít lidem svobodnou vůli, ale pouze tyhle 2 věci, co prostě jsou špatné. OK, kdyby lidi uměli pít tak, že se nevožerou a nedělají to, co dělají, tak mi to je jedno. Vadilo by mi jen kouření, ale lidi to prostě neumí.
Velký bratr se ze mě nestává, stala by se ze mě chladná inteligence ve vesmírné lodi s vlastní armádou a možností Zemi proměnit na černou díru a tu pak zpětně rozebrat, něco, co dneska není ani ve sci-fi.


Naposledy upravil Irwain Nornossa dne Wed 01 Jun 2011, 16:02, celkově upraveno 1 krát
Irwain Nornossa
Irwain Nornossa

Znamení : Střelec Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1795
Bodů : 1823
Reputace : 6
Datum registrace : 23. 04. 11
Věk : 35
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

Chyby v seriálu - Stránka 5 Empty Re: Chyby v seriálu

Příspěvek  Kolikokoli Wed 01 Jun 2011, 16:01

Válka je mír
Svoboda je otroctví
Nevědomost je síla
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Chyby v seriálu - Stránka 5 Empty Re: Chyby v seriálu

Příspěvek  NoMouse Wed 01 Jun 2011, 16:02

Irwain Nornossa napsal:Myslel jsem to ještě jinak. To, co říkáte, vedlo k vítězství lidí, ale to, co myslím, by k jejich vítězství nevedlo.
Co jako vedlo k vítězství lidí? 1984? Fakt se na to podívej/přečti... Very Happy
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

Chyby v seriálu - Stránka 5 Empty Re: Chyby v seriálu

Příspěvek  Ďasík Wed 01 Jun 2011, 16:30

Irwain Nornossa napsal:Jenže…mají právo za sebe rozhodovat ti, co se vedou do záhuby?
Ano, mají. Protože nikdy nevíš, že to bude skutečně jejich záhuba. Může se stát něco, díky čemu se to nakonec ukáže být výhodné a zapláčeš naopak ty... A je to prostě jejich život, ne tvůj...

Edit: Pokud jsi Misfits viděl (což mi vzhledem k tvým názorům samo o sobě připadá velmi podivné a nepravděpodobné), čím to, že jsi nepoznal Nathanův proslov, když ho tu Koli (zhruba) napsala? Shocked Každopádně ale máš za Misfity bodík. Smile
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

Chyby v seriálu - Stránka 5 Empty Re: Chyby v seriálu

Příspěvek  bodomkes Wed 01 Jun 2011, 16:33

Ďasík napsal:
Irwain Nornossa napsal:Jenže…mají právo za sebe rozhodovat ti, co se vedou do záhuby?
Ano, mají. Protože nikdy nevíš, že to bude skutečně jejich záhuba. Může se stát něco, díky čemu se to nakonec ukáže být výhodné a zapláčeš naopak ty... A je to prostě jejich život, ne tvůj...

Very Happy A navíc, nemůžu si odpustit cynickou poznámku, ale neznáte Darwinovy ceny? Very Happy Nechť o sobě pěkně rozhodují i ti, co se vedou do záhuby. Very Happy
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

Chyby v seriálu - Stránka 5 Empty Re: Chyby v seriálu

Příspěvek  Irwain Nornossa Wed 01 Jun 2011, 16:35

OK, tak se sami zahubí. Mně to je vcelku jedno.
Ne, ten proslov jsem fakt nepoznal, sice jsem to viděl, ale…jak to říct…není to u mě tak moc vysoko, vyděl jsem to jednou a už je to dýl.
Irwain Nornossa
Irwain Nornossa

Znamení : Střelec Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1795
Bodů : 1823
Reputace : 6
Datum registrace : 23. 04. 11
Věk : 35
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

Chyby v seriálu - Stránka 5 Empty Re: Chyby v seriálu

Příspěvek  Ďasík Wed 01 Jun 2011, 16:35

Darwinovy ceny sice neznám, ale když jsem psal to s tou výhodou do budoucna, samozřejmě jsem na Darwina myslel. Very Happy Někdy se totiž zdánlivě špatná věc může ukázat jako obrovská evoluční výhoda...
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

Chyby v seriálu - Stránka 5 Empty Re: Chyby v seriálu

Příspěvek  NoMouse Wed 01 Jun 2011, 16:36

Irwain Nornossa napsal:Velký bratr se ze mě nestává, stala by se ze mě chladná inteligence ve vesmírné lodi s vlastní armádou a možností Zemi proměnit na černou díru a tu pak zpětně rozebrat, něco, co dneska není ani ve sci-fi.
To by ses divil. Vypadá to jako námět na nějakou epizodu Doctora Who... Laughing

edit:
Irwain Nornossa napsal:vyděl jsem to jednou a už je to dýl.
Shocked
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

Chyby v seriálu - Stránka 5 Empty Re: Chyby v seriálu

Příspěvek  Irwain Nornossa Wed 01 Jun 2011, 16:42

No dobře, možná, že nějaký námět to bude. Každopádně, překvapuje mě, kolik věcí jsem si sám vymyslel, a kolik se o pár let později objevily ve filmech. Teda ne všechno, ještě mám nápady, co nikde nejsou, a jsem na ně patřičně hrdý. Very Happy
Jéééj, promiň, doufám, že Tě, nebo někoho dalšího příležitostným překlepem nepohoršuju. A ano, je to překlep. Protože jsem schopen napsat jiné slovo, než chci, překlep udělat přes půlku klávesnice, a tak dále. Smile
Irwain Nornossa
Irwain Nornossa

Znamení : Střelec Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1795
Bodů : 1823
Reputace : 6
Datum registrace : 23. 04. 11
Věk : 35
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

Chyby v seriálu - Stránka 5 Empty Re: Chyby v seriálu

Příspěvek  Kolikokoli Wed 01 Jun 2011, 16:46

NoMouse napsal:
Irwain Nornossa napsal:Velký bratr se ze mě nestává, stala by se ze mě chladná inteligence ve vesmírné lodi s vlastní armádou a možností Zemi proměnit na černou díru a tu pak zpětně rozebrat, něco, co dneska není ani ve sci-fi.
To by ses divil. Vypadá to jako námět na nějakou epizodu Doctora Who... Laughing
No, tohle je Mass effect...
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Chyby v seriálu - Stránka 5 Empty Re: Chyby v seriálu

Příspěvek  Ďasík Wed 01 Jun 2011, 16:49

Nezačínat s Mass Effect, ještě jsem ho nehrál, dlouho asi ještě nebudu a moc se na něj těším. Very Happy Už jsem si dokonce pročetl charakteristiky jednotlivých ras, co se tam vyskytují...
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

Chyby v seriálu - Stránka 5 Empty Re: Chyby v seriálu

Příspěvek  NoMouse Wed 01 Jun 2011, 16:53

Irwain Nornossa napsal:Jéééj, promiň, doufám, že Tě, nebo někoho dalšího příležitostným překlepem nepohoršuju. A ano, je to překlep. Protože jsem schopen napsat jiné slovo, než chci, překlep udělat přes půlku klávesnice, a tak dále. Smile
Neboj, nepohoršil, jenom málem způsobil infarkt... Laughing Dělám si srandu, dokoce tě chápu, už jsem "vydět" taky párkrát napsal jako překlep, většinou jsem si to ale uvědomil už u písmenka "d". Smile

edit: jinak s tím námětem, nemyslel jsem to tak, že něco podobného v DW bylo (i když možná že jo, kdo ví, neviděl jsem zdaleka všechno Very Happy ), ale že pokud by se to někde mohlo objevit, tak právě tam, úplně bez problému. Wink
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

Chyby v seriálu - Stránka 5 Empty Re: Chyby v seriálu

Příspěvek  bodomkes Wed 01 Jun 2011, 16:56

Ďasík: tak jsme to mysleli stejně. Smile Ale někdo dokonce už na tyhle případy založil stránku atd. a já o tom vím. (Viděla jsem film Darwinovy ceny) pro zajímavost: darwinawards.com
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

Chyby v seriálu - Stránka 5 Empty Re: Chyby v seriálu

Příspěvek  NoMouse Wed 01 Jun 2011, 17:05

jojo, Darwinovy ceny jsou supr... Very Happy
ještě info tady: http://cs.wikipedia.org/wiki/Darwinova_cena
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

Chyby v seriálu - Stránka 5 Empty Re: Chyby v seriálu

Příspěvek  Anofeles Wed 01 Jun 2011, 17:07

Návrat do historie.. myslím, že do těch čokoládových figurek je nutnost vaječnej koňak Razz (vlastně by ani nemusel být alkoholickej...)

Kolikokoli napsal:Recept na Rajovu rumovou bábovku: rum:mouka 1:1, na vteřinku do trouby, aby to drželo tvar a je to Very Happy Very Happy

Tohle je rozumné vysvětlení Very Happy
Mně by připadalo trapný, kdyby polovina Rajových mluvyschopných chvilek byla jenom placebo.. tak nějak už by to ztrácelo pointu :/

Irwain Nornossa: Je mi jasný, že ti teď neřeknu nic novýho, ale... alkohol není sám o sobě takovej problém, problém je, že lidi s ním neumí zacházet (nebo spíš sami se sebou). Ale lidskou blbost a neschopnost ovládat se bys nesmetl ani spolu s alkoholem Smile Vymysleli by si něco novýho.
Já si třeba jednou za čtvrt roku dám skleničku vína a považuju to víceméně za kulturní zážitek Smile


EDIT: A Darwin Awards jsou pro mě novinka, ale když na to teď koukám, je to perfektní myšlenka! Tohle musím prozkoumat Smile

Anofeles

Počet příspěvků : 3
Bodů : 3
Reputace : 0
Datum registrace : 01. 10. 10
Místo : Ústí nad Labem

Návrat nahoru Goto down

Chyby v seriálu - Stránka 5 Empty Re: Chyby v seriálu

Příspěvek  Irwain Nornossa Wed 01 Jun 2011, 20:27

Tak jasně, že to je o lidech. Jenže proč to dávat lidem, co se neumí hlídat? Wink
Irwain Nornossa
Irwain Nornossa

Znamení : Střelec Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1795
Bodů : 1823
Reputace : 6
Datum registrace : 23. 04. 11
Věk : 35
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

Chyby v seriálu - Stránka 5 Empty Re: Chyby v seriálu

Příspěvek  Ďasík Wed 01 Jun 2011, 20:29

Irwain Nornossa napsal:Tak jasně, že to je o lidech. Jenže proč to dávat lidem, co se neumí hlídat? Wink
A proč ti tak záleží na lidech, kteří se neumí uhlídat? Very Happy A jak zjistíš, který člověk se umí a neumí uhlídat? Very Happy
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

Chyby v seriálu - Stránka 5 Empty Re: Chyby v seriálu

Příspěvek  Kolikokoli Wed 01 Jun 2011, 20:32

Proč ne? Chci vědět, že až se jednou rozhodnu pít, tak můžu jít do hospody a říct: "Tři velký frťany té nejlepší whiskey."
Navíc, když zakážeš chlast, tak přijdeme o všechny super filmové scény, kde zrazený milenec zapíjí vzpomínky na svou dívku v baru a vypráví o tom barmanovi Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Chyby v seriálu - Stránka 5 Empty Re: Chyby v seriálu

Příspěvek  Irwain Nornossa Wed 01 Jun 2011, 20:46

Když už jsme u toho, lidí zapíjejí vítězství, prohru, úspěch, neúspěch, každý den…cokoliv.
Třeba rozchod není dobré řešit chlastem. Nezkoušel jsem to, ale prostě mi je naprosto jasné, že jsou lepší způsoby, třeba ja se už psalo, nějakým aplikovaným rozhodnutím nevnímat tu bolest a tak. Nezahrnuje to chlast.
Nebo oslavy narozenin. Vstupovat do nového roka života, že se budu chovat jako primitiv? Eh…nepřijde mi to moc důstojné.
Dobře, ale jsem někde jinde. Já vím.
Rozeznávat lidi, co se umí ohlídat a co ne, to by se dalo udělat jen tak, že by se ten člověk pustil do přirozeného prostředí a ledoval bez jeho vědomí. A vlastně, ani to ne. Stačí prostě zjistit, jak moc se ožral.
Taky pravda, proč mi vlastně tak záleží na lidech? Ať se vožírají, jen ať mi nedělají randál pod oknem, když chci spát. Nebo mě ještě napadlo, když už potkám tu svou vyvolenou, tak jí pak nějakej vožrala srazí autem. Asi bych se cítil jako Rush, když přišel o Mandy.
Irwain Nornossa
Irwain Nornossa

Znamení : Střelec Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1795
Bodů : 1823
Reputace : 6
Datum registrace : 23. 04. 11
Věk : 35
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

Chyby v seriálu - Stránka 5 Empty Re: Chyby v seriálu

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 5 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru