Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S03E23 - The Lunar Excitation [EPIZODA]

+30
Polylux1
Kukee
pathy
king666
Z3
ogedeikhan
Matus33
R&omize
Endor
edmund
Zero
tucnacek
d0st
Aries
glassmoon
Sheldon 3.0
NoMouse
al-kesh
IHateTrains
melichor
Geser
baal666
Kolikokoli
Georgo
Raistlin
yossarian
Ďasík
sodak
vendulkabendulka
Admin
34 posters

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Goto down

S03E23 - The Lunar Excitation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E23 - The Lunar Excitation [EPIZODA]

Příspěvek  d0st Wed 26 May 2010, 09:47

Po té epizodě, kdy se rozešli, jsem si zavěštil - v posledním díle 3. epizody se spolu Penny s Leonardem vyspí pod vlivem alkoholu, ve 4. sérii bude těhotná a v poslední epizodě 4. série porodí, no a v 5. sérii začne všech 5 dohromady vychovávat dítě ... 1. část jsem trefil na 100%, to jsem zvědav jestli budu úspěšný i dál Smile Sice by to bylo ještě víc Přáteloidní, ale ten potenciál je obrovský.

d0st

Počet příspěvků : 2
Bodů : 2
Reputace : 0
Datum registrace : 26. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

S03E23 - The Lunar Excitation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Finále

Příspěvek  tucnacek Wed 26 May 2010, 11:39

Na to, že to bylo seaseon finale, jsem docela zklamaná.. Uvidíme jak se rozjede další série.

Menší oprava titulků - tap water - je výraz pro vodu z kohoutku.

tucnacek

Počet příspěvků : 4
Bodů : 4
Reputace : 0
Datum registrace : 01. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E23 - The Lunar Excitation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E23 - The Lunar Excitation [EPIZODA]

Příspěvek  Geser Wed 26 May 2010, 16:30

Ďasík: Taky se divím, ale tak moc mi to TaaHM připomínalo, tak jsem to zkusil podruhé a bral to jako čistou vztahovku. Ale těžko se potom budu plácat do stehen, jak je to chytrej seriál.

Ohledně S4 nevím nevím. Hodlám to sledovat dál, protože si to hraje na téma mně velmi blízké. Ale při změně fóra/ letní pauze (dosaďte si Laughing ) se tu pokaždý vyrojí sto newbies bez tušení o existenci gramatiky. Stačí mi to na mých fórech.
Díky že bavím, je to vzájemné. Zdejší časté desetibodové hodnocení, které nikdy nespadne pod osmičku je stejně validní jako hodnocení pohlednosti u tasemnic Very Happy
Geser
Geser

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 66
Bodů : 72
Reputace : 3
Datum registrace : 01. 10. 09
Místo : Teplice

Návrat nahoru Goto down

S03E23 - The Lunar Excitation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E23 - The Lunar Excitation [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Wed 26 May 2010, 16:58

Máme totiž jiný úhel pohledu. Přiznávám, že jsem se na BBT začal dívat proto, že jsem taky geek a líbily se mi ty různé fyzikální apod. vtipy a narážky, ale nejsem tak omezený (bez urážky), abych, když se tento seriál začal přibližovat širšímu publiku, na něj začal hned nadávat. Prostě ho beru jako zábavný seriál o lidech, kteří si "žijí na svém obláčku". A vztahy prostě do života patří, bez nich by BBT skončila už v první sérii, možná by ani nezačala. Protože co si budeme povídat, vztah Leonarda a Penny je hlavní základní kámen seriálu, a to už od prvního dílu, od chvíle, kdy se poprvé potkali. Ne Sheldon.

A aby nedošlo k omylu, taky se mi některé díly nelíbily, třeba ten, jak se Leonard ztrapňoval, když se s Penny a její partou koukal na fotbal, dobrý vážně nebyl (i když Raj a Howard zachraňovali, co se dalo, ale taky žádná sláva...)

EDIT: A jen pro info, právě tomu dílu s fotbalem - asi nejhoršímu z třetí série vůbec - jsem dal 6/10... Very Happy
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S03E23 - The Lunar Excitation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E23 - The Lunar Excitation [EPIZODA]

Příspěvek  Geser Wed 26 May 2010, 17:18

Však já vztahy i vítám, ale musí to mít hlavu a patu. Když v jednom díle někdo udělá něco a ve druhém to popře, protože se to nehodí a právě vymysleli Shellymu nějakou další freaky vlastnost, a po postavách se požaduje, aby na to reagovaly takhle, čert vem kontinuitu...
Hááá, tak znova: Leonard a Penny už dávno nejsou devizou seriálu. Stačí kouknout na články v americkém tisku, a v neposlední řadě i nominace Jimma Parsonce na Emmy za hlavní roli v sitcomu. Tohle byl fail jak prase Shocked
Geser
Geser

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 66
Bodů : 72
Reputace : 3
Datum registrace : 01. 10. 09
Místo : Teplice

Návrat nahoru Goto down

S03E23 - The Lunar Excitation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E23 - The Lunar Excitation [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Wed 26 May 2010, 17:54

Samozřejmě, že všichni berou Sheldona jako hlavní postavu, když dostává nejvíc prostoru a navíc je takový roboexot. Very Happy Ale rozhodně to není správně. Smile
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S03E23 - The Lunar Excitation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E23 - The Lunar Excitation [EPIZODA]

Příspěvek  Zero Wed 26 May 2010, 20:48

No, tenhle díl se mi docela líbil, skvělá role Howarda s Rajem, ty dva mám nejradši. Smile

Kdybych měl hodnotit celou třetí sérii, tak je to bída, jak se z toho stal post-friendovský seriál. Nicméně pokud to tak beru, tak se u toho i bavím, i když mi stále někde v hlavě vyskakuje myšlenka, že oproti první sérii je to s*ačka.
Celou sérii mi dost znepříjemnila "bazinga" - slovo, které jsem už na konci druhé série, kdy se poprvé objevilo, bral jako fail, protože jsem bral Sheldona jako někoho, kdo není schopen vtipu.
Zero
Zero

Počet příspěvků : 46
Bodů : 46
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E23 - The Lunar Excitation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E23 - The Lunar Excitation [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Wed 26 May 2010, 20:57

Souhlas, bazinga je to nejhorší, co mohlo BBT potkat... Ale smířil jsem se i s tím. Wink
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S03E23 - The Lunar Excitation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E23 - The Lunar Excitation [EPIZODA]

Příspěvek  edmund Wed 26 May 2010, 23:49

Zero napsal:No, tenhle díl se mi docela líbil, skvělá role Howarda s Rajem, ty dva mám nejradši. Smile

Kdybych měl hodnotit celou třetí sérii, tak je to bída, jak se z toho stal post-friendovský seriál. Nicméně pokud to tak beru, tak se u toho i bavím, i když mi stále někde v hlavě vyskakuje myšlenka, že oproti první sérii je to s*ačka.
Celou sérii mi dost znepříjemnila "bazinga" - slovo, které jsem už na konci druhé série, kdy se poprvé objevilo, bral jako fail, protože jsem bral Sheldona jako někoho, kdo není schopen vtipu.

Pod tohle se podepisu.. Sheldon byl prezentovan jako clovek nechapajici sarkasmus a humor a ejhle - zacne dokonce podle vlastnich slov delat "svoje typicke vtipy".
A posledni dil serie: az moc vztahu a sexu ale na to uz si musime zvyknout... Basketball

edmund

Počet příspěvků : 8
Bodů : 8
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E23 - The Lunar Excitation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E23 - The Lunar Excitation [EPIZODA]

Příspěvek  Endor Thu 27 May 2010, 00:09

Chcel by som vas upozornit na jednu chybicku.
"Zrovna jsem zvracela na záchodě." Penny doslova povedala: "I just threw up in my closet".V titulkoch je "closet" prelozene ako zachod, co by som prelozil ako šatník, resp. skriňa. Sorry za spam Smile

Endor

Počet příspěvků : 1
Bodů : 1
Reputace : 0
Datum registrace : 27. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

S03E23 - The Lunar Excitation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E23 - The Lunar Excitation [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Thu 27 May 2010, 00:20

Není to spam, akorát to patří do sekce Titulky. Smile Každopádně právě dělám první korektury titulků a skříň je tam už opravena...
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S03E23 - The Lunar Excitation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E23 - The Lunar Excitation [EPIZODA]

Příspěvek  R&omize Thu 27 May 2010, 13:27

Sheldon 3.0 napsal:+ty co resi tu flasku: byl ozralej! Shocked
Všimněte si, že Leonard flašku hodí a ne pustí, takže to spočítat přesně prostě nejde... study
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

S03E23 - The Lunar Excitation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E23 - The Lunar Excitation [EPIZODA]

Příspěvek  Geser Thu 27 May 2010, 15:05

Ďasík napsal:Samozřejmě, že všichni berou Sheldona jako hlavní postavu, když dostává nejvíc prostoru a navíc je takový roboexot. Very Happy Ale rozhodně to není správně. Smile
Kolikrát musím napsat, že Sheldon je tahoun a hlavní postava seriálu a BBT je o něm?
Geser
Geser

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 66
Bodů : 72
Reputace : 3
Datum registrace : 01. 10. 09
Místo : Teplice

Návrat nahoru Goto down

S03E23 - The Lunar Excitation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E23 - The Lunar Excitation [EPIZODA]

Příspěvek  Matus33 Thu 27 May 2010, 16:09

Geser napsal:
Ďasík napsal:Samozřejmě, že všichni berou Sheldona jako hlavní postavu, když dostává nejvíc prostoru a navíc je takový roboexot. Very Happy Ale rozhodně to není správně. Smile
Kolikrát musím napsat, že Sheldon je tahoun a hlavní postava seriálu a BBT je o něm?

Vec pohľadu
Matus33
Matus33

Znamení : Kozoroh Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 3
Bodů : 3
Reputace : 0
Datum registrace : 27. 05. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

S03E23 - The Lunar Excitation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E23 - The Lunar Excitation [EPIZODA]

Příspěvek  Geser Thu 27 May 2010, 16:13

Přečti si minulou stránku.
To se mi nelíbí, je to věc pohledu... nejsou argumenty
Geser
Geser

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 66
Bodů : 72
Reputace : 3
Datum registrace : 01. 10. 09
Místo : Teplice

Návrat nahoru Goto down

S03E23 - The Lunar Excitation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty flaška ve výtahu

Příspěvek  ogedeikhan Thu 27 May 2010, 16:29

všimli jste si, že flašku nepustil volným pádem, ale hodil? Wink to z něj dělá génia, pokud to spočítal z hlavy Smile
ogedeikhan
ogedeikhan

Znamení : Střelec Pes
Počet příspěvků : 67
Bodů : 76
Reputace : 0
Datum registrace : 30. 09. 09
Věk : 53
Místo : pryn, mérän

Návrat nahoru Goto down

S03E23 - The Lunar Excitation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E23 - The Lunar Excitation [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Thu 27 May 2010, 16:46

Gesere, i když se Ti to nelíbí, je to skutečně věc pohledu. Kdyby byla BBT jen o Sheldonovi, tak bych ji nesledoval, protože třeba takoví Raj s Howardem mi přijdou daleko zábavnější. Sheldon je to, co by v Nové generaci vzniklo z androida Data, kdyby se nesnažil pochopit city a humor... Proto mám Data rád a Sheldona ne. Tenhle seriál má prostě pět hlavních postav, s tím se musíš smířit. To, že tvůrci sázejí na exotovnost (hezké slovo, co? Smile) Sheldona a dávají mu přednost před ostatními čtyřmi postavami, je vedlejší...
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S03E23 - The Lunar Excitation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E23 - The Lunar Excitation [EPIZODA]

Příspěvek  Geser Thu 27 May 2010, 16:57

To, že tvůrci sázejí na exotovnost (hezké slovo, co? Smile) Sheldona a dávají mu přednost před ostatními čtyřmi postavami, je vedlejší...
Jenže to je právě to, co dělá hlavní postavu hlavní postavou. Ten tvůj post je úplně zcestný.

Je tedy úhel pohledu, jestli je Ordinace v Růžové zahradě je o soubojích vesmírných lodí? Není, protože tam žádné nebyly. Stejně tak není úhel pohledu, jestli postava zabírající přes polovinu stopáže, zápletek a článků ve světovém tisku (aktuálním, na začátku byli ještě rovnocenní) je hlavní postavou nebo ne. A můžu tu taky použít tu krásnou formulku musíš se s tím smířit.
Geser
Geser

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 66
Bodů : 72
Reputace : 3
Datum registrace : 01. 10. 09
Místo : Teplice

Návrat nahoru Goto down

S03E23 - The Lunar Excitation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E23 - The Lunar Excitation [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Thu 27 May 2010, 16:59

Odpovím Ti (Sheldonovi) jako Sheldonova matka: AND THAT'S YOUR OPINION! Very Happy

Edit: A to s tou Ordinací jsem nějak nepochopil... V BBT vždycky bylo pět postav, tak nevím, proč je srovnáváš s neexistujícími vesmírnými loděmi.
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S03E23 - The Lunar Excitation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E23 - The Lunar Excitation [EPIZODA]

Příspěvek  Geser Thu 27 May 2010, 17:05

"Nikdy nedej stejnou šanci blbovi."
Svatý František s Assisi
https://www.youtube.com/watch?v=j2heEgqlsXQ

Nechci se už hádat, myslím si o tobě svoje. Doporučuju checknout to video, myslím, že Emmy ví o čem mluví víc, než Ďasík.
Geser
Geser

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 66
Bodů : 72
Reputace : 3
Datum registrace : 01. 10. 09
Místo : Teplice

Návrat nahoru Goto down

S03E23 - The Lunar Excitation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E23 - The Lunar Excitation [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Thu 27 May 2010, 17:16

Geser napsal:"Nikdy nedej stejnou šanci blbovi."
Svatý František s Assisi
https://www.youtube.com/watch?v=j2heEgqlsXQ

Nechci se už hádat, myslím si o tobě svoje. Doporučuju checknout to video, myslím, že Emmy ví o čem mluví víc, než Ďasík.
Ty city jsou vzájemné... Wink

Edit: A k té Emmy: Tohle jsem našel o Friends - J. Aniston a L. Kudrow jsou jediné z Přátel, kdo získal Emmy, zatímco C. Cox je jedinou, která nebyla ani nominovaná. Znamená to, že Monica, kterou hrála Courteney Cox, nebyla hlavní postavou? Neřekl bych...


Naposledy upravil Ďasík dne Thu 27 May 2010, 17:22, celkově upraveno 1 krát
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S03E23 - The Lunar Excitation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E23 - The Lunar Excitation [EPIZODA]

Příspěvek  Zero Thu 27 May 2010, 17:17

Geser napsal:
Ďasík napsal:Samozřejmě, že všichni berou Sheldona jako hlavní postavu, když dostává nejvíc prostoru a navíc je takový roboexot. Very Happy Ale rozhodně to není správně. Smile
Kolikrát musím napsat, že Sheldon je tahoun a hlavní postava seriálu a BBT je o něm?
Já bych řekl, že původně byl seriál víceméně o všech, ale časem se to nějak "zmutovalo" a teď je Sheldon opravdu hlavní postavou a seriál je hlavně o něm... bohužel.
Zero
Zero

Počet příspěvků : 46
Bodů : 46
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E23 - The Lunar Excitation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E23 - The Lunar Excitation [EPIZODA]

Příspěvek  Geser Thu 27 May 2010, 17:35

That's what I'm talking about.

Ďasík: Razz (_,_) Laughing
Až přestaneš slepě prudit s nesmysly, můžem zase pokecat.
Geser
Geser

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 66
Bodů : 72
Reputace : 3
Datum registrace : 01. 10. 09
Místo : Teplice

Návrat nahoru Goto down

S03E23 - The Lunar Excitation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E23 - The Lunar Excitation [EPIZODA]

Příspěvek  Raistlin Thu 27 May 2010, 17:54

Zero napsal:Já bych řekl, že původně byl seriál víceméně o všech, ale časem se to nějak "zmutovalo" a teď je Sheldon opravdu hlavní postavou a seriál je hlavně o něm... bohužel.
V zásadě souhlasím, i když jsem toho názoru, že posun ke "sheldonizaci" byl logickým vyústěním toho, jak byly karty rozdány už na samém začátku. Někde už jsem o tom psal, ale klidně znovu: jde o to, že Sheldon měl (a pořád má), největší potenciál z celé pětice. Nic proti Penny, Rajeshovi a Howardovi, ale každý z nich má jen pár svých ústředních témat. Avšak Sheldon je přímo hotová chodící anomálie, která skýtá stále nové a nové možnosti pro další humorné zápletky dík své totální nekompatibilitě se světěm "mediocre minds", jak by sám řekl. To, že tvůrci někdy až příliš tlačí na pilu a v honbě za dalšími úchylkami Sheldona převracejí na hlavu, je věc jiná...
Raistlin
Raistlin

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 63
Bodů : 69
Reputace : 0
Datum registrace : 26. 09. 09
Místo : Nymburk/Praha

Návrat nahoru Goto down

S03E23 - The Lunar Excitation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E23 - The Lunar Excitation [EPIZODA]

Příspěvek  Z3 Thu 27 May 2010, 18:30

edmund napsal:
Zero napsal:No, tenhle díl se mi docela líbil, skvělá role Howarda s Rajem, ty dva mám nejradši. Smile

Kdybych měl hodnotit celou třetí sérii, tak je to bída, jak se z toho stal post-friendovský seriál. Nicméně pokud to tak beru, tak se u toho i bavím, i když mi stále někde v hlavě vyskakuje myšlenka, že oproti první sérii je to s*ačka.
Celou sérii mi dost znepříjemnila "bazinga" - slovo, které jsem už na konci druhé série, kdy se poprvé objevilo, bral jako fail, protože jsem bral Sheldona jako někoho, kdo není schopen vtipu.

Pod tohle se podepisu.. Sheldon byl prezentovan jako clovek nechapajici sarkasmus a humor a ejhle - zacne dokonce podle vlastnich slov delat "svoje typicke vtipy".
A posledni dil serie: az moc vztahu a sexu ale na to uz si musime zvyknout... Basketball
Kdo nesouhlasí s tím, že seriál je od začátku o vztazích a sexu, nechť si pro připomenutí pustí prvních 5 dílů...

Z3

Počet příspěvků : 6
Bodů : 6
Reputace : 0
Datum registrace : 30. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E23 - The Lunar Excitation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E23 - The Lunar Excitation [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru