Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S07E23 The Gorilla Dissolution [EPIZODA]

+4
NoMouse
MartyCZ
tx
Miro
8 posters

Goto down

S07E23 The Gorilla Dissolution [EPIZODA] Empty S07E23 The Gorilla Dissolution [EPIZODA]

Příspěvek  Miro Sat 10 May 2014, 19:28

Linka manželov na hovno, Raj a Sheldon taký priemer a Penny s Leom sa vo svojom spolužití konečne posunuli ďalej. Uvidíme čo prinesie posledná epizóda 7. série seriálu The Big Bang Theory.

Miro

Počet příspěvků : 147
Bodů : 163
Reputace : 0
Datum registrace : 21. 05. 11

Návrat nahoru Goto down

S07E23 The Gorilla Dissolution [EPIZODA] Empty s07e23 The Gorilla Dissolution

Příspěvek  tx Sat 10 May 2014, 19:32

Teda koukám, že tady je to opravdu mrtvé. P&L
Spoiler:
a tady den a půl ani jeden příspěvek. Evil or Very Mad 
Jinak vzhledem k tomu, že jsem delší dobu nepřispíval, tak to dnes vezmu jako takovou rekapitulaci sedmé série z mé strany. Bohužel je podle mě seriál padá čím dál tím víc do průměru a epizody mi splývají jedna s druhou. Jsou takové, že neurazí ale ani nenadchnou a tak nemám, narozdíl od prvních sérií, nutkání si je pouštět znovu. Nevybavím si za poslední dobu žádnou originální a vědeckou epizodu a to je věc, která mi opravdu schází.
No nic, abych to zakončil nějak optimisticky, tak se těším na to,
Spoiler:

Edit: Málem bych zapomněl poděkovat Koli a Ďasíkovi za přípravu titulků, tak jim tímto oběma děkuji Smile 
tx
tx

Počet příspěvků : 316
Bodů : 338
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S07E23 The Gorilla Dissolution [EPIZODA] Empty Re: S07E23 The Gorilla Dissolution [EPIZODA]

Příspěvek  MartyCZ Sat 10 May 2014, 21:25

tx napsal:Bohužel je podle mě seriál padá čím dál tím víc do průměru a epizody mi splývají jedna s druhou. Jsou takové, že neurazí ale ani nenadchnou a tak nemám, narozdíl od prvních sérií, nutkání si je pouštět znovu.
Což bude pravděpodobně důvod, proč je tady tak mrtvo. Aspoň, že to není takový úpadek, že bych se přestal dívat. Vždycky jsem říkal, že na TBBT se dívají dva typy lidí: ti, kteří se v postavách vidí a ti, kteří se na postavy dívají jako na opice v zoo. Zajímavé je, že čím víc se postavy začínají chovat jakž takž "normálně", tím víc se stávám tou druhou skupinou. Very Happy
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

S07E23 The Gorilla Dissolution [EPIZODA] Empty Re: S07E23 The Gorilla Dissolution [EPIZODA]

Příspěvek  NoMouse Sat 10 May 2014, 22:03

tx: A zrovna když po dni a půl vytvoříš nové téma k poslední epizodě, tak tě o čtyři minuty předběhne Miro a vytvoří téma taky. Very Happy Tímto prosím Koli, aby to sloučila.  Wink 

Jinak k té úrovni seriálu - celkem souhlasím, že se z toho stává průměr a člověk si nepamatuje, o čem byla předešlá epizoda, ale na to, že je to už 7. sezóna, to taky mohlo být mnohem horší. Já zatím nemám v plánu se přestat dívat, ale všímám si, že čím dál častěji se na epizodu dívám se zpožděním, někdy i o celý týden. Ne jak dřív, kdy jsem to musel vidět hned jak vyšly titulky.  Smile To asi taky o něčem vypovídá.

Trochu mě ale děsí, že byly potvrzeny další tři sezóny. Lepší by bylo kdyby potvrzovali maximálně jednu sezónu dopředu, takhle hrozí, že kvalita rapidně klesne a místo toho, aby se seriál důstojně zakončil, tak se bude další dvě sezóny ždímat, dokud se úplně nevyždímá. Navíc po dnešním zasnoubení L&P by mi přišlo logické udělat ještě jednu finální řadu, která by se zakončila jejich svatbou, jak už tu kdysi navrhovala Koli. Nebo vlastně trojnásobnou svatbou. Sice je to klišé, ale dávalo by to smysl.
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

S07E23 The Gorilla Dissolution [EPIZODA] Empty Re: S07E23 The Gorilla Dissolution [EPIZODA]

Příspěvek  tx Sun 11 May 2014, 12:02

NoMouse napsal:tx: A zrovna když po dni a půl vytvoříš nové téma k poslední epizodě, tak tě o čtyři minuty předběhne Miro a vytvoří téma taky. Very Happy Tímto prosím Koli, aby to sloučila.  Wink 
Stane se, no Smile
NoMouse napsal:Jinak k té úrovni seriálu - celkem souhlasím, že se z toho stává průměr a člověk si nepamatuje, o čem byla předešlá epizoda, ale na to, že je to už 7. sezóna, to taky mohlo být mnohem horší. Já zatím nemám v plánu se přestat dívat, ale všímám si, že čím dál častěji se na epizodu dívám se zpožděním, někdy i o celý týden. Ne jak dřív, kdy jsem to musel vidět hned jak vyšly titulky.  Smile To asi taky o něčem vypovídá.
Taky se zatím koukám a přestat zatím nechci. Ale u mě je to zase tak, že když je nějaká delší pauza, tak pak úplně zapomenu, že už by měla být nová epizoda a vzpomenu si na to až třeba potýdnu či víc. Takže se trochu bojím, abych nezapomněl na start 8. série. Sleep 
NoMouse napsal:Trochu mě ale děsí, že byly potvrzeny další tři sezóny. Lepší by bylo kdyby potvrzovali maximálně jednu sezónu dopředu, takhle hrozí, že kvalita rapidně klesne a místo toho, aby se seriál důstojně zakončil, tak se bude další dvě sezóny ždímat, dokud se úplně nevyždímá. Navíc po dnešním zasnoubení L&P by mi přišlo logické udělat ještě jednu finální řadu, která by se zakončila jejich svatbou, jak už tu kdysi navrhovala Koli. Nebo vlastně trojnásobnou svatbou. Sice je to klišé, ale dávalo by to smysl.
Jojo, a pak by se všichni mohli sejít na hostině u Leonarda a Sheldona a postupně nechávat klíče "in the bowl" a odcházet za vlastními dalšími životy. Ale to už tu někde bylo, jestli se nepletu Laughing
tx
tx

Počet příspěvků : 316
Bodů : 338
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S07E23 The Gorilla Dissolution [EPIZODA] Empty hodncení serie 7

Příspěvek  Hellhammer Sun 11 May 2014, 12:28

No jo přátelé, co čekat od seriálu, jehož plný potenciál byl zhruba 4 maximálně 5 sérií. Tohle je sice stále koukatelná věc,ale už je to nastavovaná kaše. Svatbou Howarda a Bernadete se to tak nějak zlomilo a z geekovského seriálu je reklama na "emerický" život mladých lidí v LA, kteří čirou náhodou mají ve svém středu jednoho Sheldona.. Posun ve vztahu Leonarda a Penny je fajn,očekávaný, ale měl přijít klidně o sérii a půl dříve, nic by se nestalo.

Potenciál nových postav je taky pryč, Amy občas zablýskne,ale je to hodně málo. Postava Bernadette se zacyklila v křičení a přemýšlení jak je blbá manželka, to samé Howard, u něhož je to obzvlášť škoda, i když chápu, že tvůrci potřebuji jednoho napraveného hříšníka a vzorného manžílka.

Raj byl většinu sedmičky mimořádně otravný(ke konci se teď zlepšil) a Leonard tradičně nevýrazně nahrává na repliky... Komika Penny je postavená už jen na regulérním chlastání,takže baví fakt jen Sheldon a občas Amy. Docela smutný je, že potvrdili další tři řady, čili 72 dílů(!!)

Sedmá série měla povedené chvíle (3,9,15), ale celkově je to spíš soubor nesouvisejících skečů a dějové linky jsou natahované do nekonečna (Shledon a jeho výzkum,Penny a její herectví,Howard a jeho přerod v ideálního muže.)

D sérii 6/10 za občasnou zábavu a z úcty k seriálu a doufám, že ty další tři série budou fakt konečná, ať má TBBT šanci uchovat si alespoň zbytky dojmu jiného a originálního seriálu(vyvoleného prvními třemi sériemi).


Naposledy upravil Hellhammer dne Fri 08 Aug 2014, 09:42, celkově upraveno 2 krát

Hellhammer

Počet příspěvků : 10
Bodů : 10
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 12. 13

Návrat nahoru Goto down

S07E23 The Gorilla Dissolution [EPIZODA] Empty Re: S07E23 The Gorilla Dissolution [EPIZODA]

Příspěvek  Davidsoft Sun 11 May 2014, 13:29

MartyCZ napsal:Což bude pravděpodobně důvod, proč je tady tak mrtvo. Aspoň, že to není takový úpadek, že bych se přestal dívat. Vždycky jsem říkal, že na TBBT se dívají dva typy lidí: ti, kteří se v postavách vidí a ti, kteří se na postavy dívají jako na opice v zoo. Zajímavé je, že čím víc se postavy začínají chovat jakž takž "normálně", tím víc se stávám tou druhou skupinou. Very Happy
Já jsem vždy patřil k té první skupině. Kdysi jsem se do určité míry viděl v Sheldonovi, ale od té doby jsme se oba změnili a dnes už mi příliš sympatický není (naopak jsem si oblíbil Dariu ze seriálu Daria, Spocka a T'Pol ze Star Treku a Paris z Gilmorových děvčat). Hlavní smysl toho, že se na nějaké epizody stále dívám, je ten, že o nich pak zde na fóru mohu "diskutovat". Hm... co bych na této epizodě pochválil. Snad jedině to, že Sheldon seděl na svém místě a udělal Rajovi teplý nápoj, když byl Raj rozrušený.
Davidsoft
Davidsoft

Počet příspěvků : 174
Bodů : 185
Reputace : 1
Datum registrace : 15. 07. 12
Místo : okolí Brna

http://www.psanci.cz/autor.php?trideni=1&id=1638

Návrat nahoru Goto down

S07E23 The Gorilla Dissolution [EPIZODA] Empty Re: S07E23 The Gorilla Dissolution [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sun 11 May 2014, 14:58

Je to dobrej seroš, ale prostě... je to sitcom a není to sci-fi, takže to prostě nebude nikdy dosahovat kvalit normálních seriálů. Dycky si vzpomenu na Andyho Kaufmana, jak sitcomy neskutečně nesnášel, že je to největší žumpa televize pro blbé tupé ovce Very Happy. Jinak teď ještě k tomu minimum času... prostě hrůza Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S07E23 The Gorilla Dissolution [EPIZODA] Empty Re: S07E23 The Gorilla Dissolution [EPIZODA]

Příspěvek  Davidsoft Mon 12 May 2014, 19:57

Kolikokoli napsal:Je to dobrej seroš, ale prostě... je to sitcom a není to sci-fi, takže to prostě nebude nikdy dosahovat kvalit normálních seriálů. Dycky si vzpomenu na Andyho Kaufmana, jak sitcomy neskutečně nesnášel, že je to největší žumpa televize pro blbé tupé ovce Very Happy. Jinak teď ještě k tomu minimum času... prostě hrůza Very Happy.
Daria je také (částečně) sitcom (potvrzuje to i Wikipedie), není scifi, nasměji se u ní víc než u TBBT, ale kvalit normálních seriálů podle mě dosahuje, zvlášť některé epizody, například Napadaný nápadník, takže není pravda, že by to nešlo, jen pak takový seriál nebude populární u tak širokého publika. Daria navíc vyžaduje inteligentní diváky, blbé ovce z ní budou mít v hlavě spíš zmatek.
Davidsoft
Davidsoft

Počet příspěvků : 174
Bodů : 185
Reputace : 1
Datum registrace : 15. 07. 12
Místo : okolí Brna

http://www.psanci.cz/autor.php?trideni=1&id=1638

Návrat nahoru Goto down

S07E23 The Gorilla Dissolution [EPIZODA] Empty Re: S07E23 The Gorilla Dissolution [EPIZODA]

Příspěvek  bodomkes Tue 13 May 2014, 16:48

Mně to nepřišlo tak zlé Smile Určitě už nemám stejné očekávání jako od starších řad, ale to už je tak dávno, co to bylo tak konstatně dobré, že není proč smutnět. Buď dál koukat, nebo si držet v paměti živé díly minulé. Jak říkal NoMouse, taky jsem si všimla, že nevidím díl třeba týden a pak až zkouknu, což se dřív nestalo... není už tam ta prvotní zamilovanost, no Laughing
K pozitivům: Z Rajeshe konečně nedělají idiota!! P+L prvně hodně divné, ale L. to jako vždy napravil do správňácké podoby Very Happy Což je teda vlastně zvrat, když je Len-nerd s lepším EQ než street-smart Penny..no zcela určitě už to není primárně vědecký seriál. Rozesmál mě komentář tx, který navrhoval ukončení à la friendi, což už opravdu není tak žánrově daleko Very Happy
Jinak Will Wheaton byl skvělý, poslední dobou fakt bezchybná postava  Laughing zvlášť, když si ze sebe dělá takhle srandu. Zatím to podle mě nepřehánějí, takže fajn. Jinak Bernie a Howie nuda, jak jste všichni říkali.
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

S07E23 The Gorilla Dissolution [EPIZODA] Empty Re: S07E23 The Gorilla Dissolution [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru