Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S03E10 - The Gorilla Experiment [EPIZODA]

+18
Ďasík
metztli
Raistlin
MaVys
Dysharmonya
Strix
kerwin
acervena
kadles
allyska
manajelimana
Matthew
baal666
Kolikokoli
Tionois
pka
ogedeikhan
Admin
22 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

S03E10 - The Gorilla Experiment [EPIZODA] Empty S03E10 - The Gorilla Experiment [EPIZODA]

Příspěvek  Admin Mon 07 Dec 2009, 22:09

Vysílání: 8.12.2009

Pouze diskuse k epizodě!
Diskuse k titulkům ZDE


Naposledy upravil Admin dne Tue 08 Dec 2009, 11:53, celkově upraveno 1 krát

Admin
Admin

Počet příspěvků : 175
Bodů : 519
Reputace : 0
Datum registrace : 26. 09. 09

https://bigbangtheory.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

S03E10 - The Gorilla Experiment [EPIZODA] Empty Re: S03E10 - The Gorilla Experiment [EPIZODA]

Příspěvek  ogedeikhan Tue 08 Dec 2009, 09:52

zupa, spousta vtipného štengrování mezi penny a sheldonem, a leonardem a howardem Smile nebylo to nic převratného, ale docela jsem se nasmál Very Happy
ogedeikhan
ogedeikhan

Znamení : Střelec Pes
Počet příspěvků : 67
Bodů : 76
Reputace : 0
Datum registrace : 30. 09. 09
Věk : 53
Místo : pryn, mérän

Návrat nahoru Goto down

S03E10 - The Gorilla Experiment [EPIZODA] Empty Re: S03E10 - The Gorilla Experiment [EPIZODA]

Příspěvek  pka Tue 08 Dec 2009, 12:57

Mně se to moc líbilo, mimo jiné proto, že tam dostala větší prostor Bernadette :-) Být Lenardem, tak po ní vyjedu Very Happy

pka

Počet příspěvků : 82
Bodů : 88
Reputace : 0
Datum registrace : 08. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E10 - The Gorilla Experiment [EPIZODA] Empty Re: S03E10 - The Gorilla Experiment [EPIZODA]

Příspěvek  Tionois Tue 08 Dec 2009, 14:47

Pobavila jsem se jako dlouho ne. Interakce Penny a Sheldona byly úžasné, Howard dostal pozornost, kterou si zasloužil a jeho "I'm crazy!" mě fakt málem shodilo ze židle, tak jsem to nečekala affraid A pozornost ještě zaslouží Sheldonovo "Nice shoes"
Co je ještě neuvěřitelnější: Howard s Bernardette jsou opravdu páreček! Jsem zvědavá, jak to dopadne, protože jejich interakce, kdy je Howard vtipný a Bernardette se už ani nesnaží vtip pochopit, nemají chybu.

Tionois

Počet příspěvků : 10
Bodů : 10
Reputace : 0
Datum registrace : 01. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E10 - The Gorilla Experiment [EPIZODA] Empty Re: S03E10 - The Gorilla Experiment [EPIZODA]

Příspěvek  pka Tue 08 Dec 2009, 17:44

Pustil jsem si to ještě jednou, a pak jsem pátral, kdy se objevila Bernadette ... S03E05! Nemůžu uvěřit, že nám ji tvůrci odpírali celé tři epizody a že Melissa Rauchová není v hlavních titulcích. Bernadette je skvělá postava, moc hezky kontrastně doplňuje naši známou skupinku ... asi jsem se zamiloval Laughing

pka

Počet příspěvků : 82
Bodů : 88
Reputace : 0
Datum registrace : 08. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E10 - The Gorilla Experiment [EPIZODA] Empty Re: S03E10 - The Gorilla Experiment [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Tue 08 Dec 2009, 19:37

Tento týden jsem fakt spokojená - HIMYM bylo úžasné a TBBT jakbysmet!
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S03E10 - The Gorilla Experiment [EPIZODA] Empty Re: S03E10 - The Gorilla Experiment [EPIZODA]

Příspěvek  baal666 Tue 08 Dec 2009, 19:51

fakt dobrej díl...
baal666
baal666

Znamení : Panna Prase
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 327
Bodů : 397
Reputace : 4
Datum registrace : 01. 10. 09
Věk : 28
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

S03E10 - The Gorilla Experiment [EPIZODA] Empty Re: S03E10 - The Gorilla Experiment [EPIZODA]

Příspěvek  Matthew Tue 08 Dec 2009, 23:07

S takovou epizodou bych byl spokojen vždy. Nadprůměrná epizoda a zápletky Sheldon+Penny jsou opravdu kvalitní. Škoda, že Rajesh nedostal prostor. 7/10

Matthew

Počet příspěvků : 17
Bodů : 32
Reputace : 0
Datum registrace : 28. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E10 - The Gorilla Experiment [EPIZODA] Empty rajesh

Příspěvek  manajelimana Tue 08 Dec 2009, 23:26

též jsem se bavila, ovšem rajesh nedostal moc prostoru což mě dost mrzí pirat

manajelimana

Počet příspěvků : 3
Bodů : 3
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E10 - The Gorilla Experiment [EPIZODA] Empty Re: S03E10 - The Gorilla Experiment [EPIZODA]

Příspěvek  allyska Tue 08 Dec 2009, 23:39

fakt pěkná epizoda, nejvíc se mi ale stejně líbila Bernadette, perfektně se k Howardovi hodí, snad tam zůstane aspoň na nějakou dobu
jinak Penny a Sheldon...no co říct, dobré jako vždy, navíc Sheldon udělal opravdu pěkné ksichtíky a ta jejich interakce, kor na konci, než to ze sebe všechno Penny vysypala:D

allyska

Počet příspěvků : 6
Bodů : 6
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E10 - The Gorilla Experiment [EPIZODA] Empty Re: S03E10 - The Gorilla Experiment [EPIZODA]

Příspěvek  kadles Wed 09 Dec 2009, 00:54

Dobrej dílek, zasmál jsem se hodně a hodně. Penny se Sheldonem byli dobří a jsem rád asi jako všichni, že tvůrci dali opět šanci Bernadette s Howardem. Howardova matka tomu zase dala dobrou šťávu. Těším se až zase dají trochu prostoru Rajeshovi. 8/10

kadles

Počet příspěvků : 15
Bodů : 15
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E10 - The Gorilla Experiment [EPIZODA] Empty Re: S03E10 - The Gorilla Experiment [EPIZODA]

Příspěvek  acervena Wed 09 Dec 2009, 12:34

Tak tahle se mi líbila moc, Sheldonův skoro obdivný pohled na Penny po jejím výčtu důvodů k neobsazení jeho místa, přes " jednoho teplého večera kdesi v Řecku.." až po diskuzi o hrachu Howardovy matky - výborný.
Bazinga opět na místě! Jdu do triček.

acervena

Počet příspěvků : 12
Bodů : 12
Reputace : 0
Datum registrace : 15. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E10 - The Gorilla Experiment [EPIZODA] Empty Re: S03E10 - The Gorilla Experiment [EPIZODA]

Příspěvek  kerwin Wed 09 Dec 2009, 13:18

jednoznacne nejlepsi dil druhe serie Smile dlooouho jsem se takle nezasmal Smile naprosto super Smile

kerwin

Počet příspěvků : 1
Bodů : 1
Reputace : 0
Datum registrace : 09. 12. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E10 - The Gorilla Experiment [EPIZODA] Empty Wow

Příspěvek  Strix Wed 09 Dec 2009, 15:02

Paráda! Musím říct, že pro mě asi jeden z nejlepších dílů minimálně za poslední dobu (a to pořád trvám na tom, že TBBT ještě neměl "špatný" díl) Very Happy Bernadette je skvělá, Penny učící se fyziku neměla chybu, Howard válí... A jsem rád, že je konečně pokoj od narážek posledních dílů, kde člověk skoro přemýšlel, jestli nejsou Howard a Raj teplí (což by byl příliš laciný způsob, jak udělat jejich postavy ještě podivnější).

Taky chci na tomto místě moc poděkovat překladatelskýmu týmu, že pořád drží zavedenou tradici bleskových kvalitních titulků. Tím spíš, že sám moc dobře vím, co je to za práci... Wink Jsem rád, že se udržela i spolupráce s geekshopem - přeju vám to. Mějte se a přeju hodně sil, elánu a zdaru do dalších dílů!
Strix
Strix

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 247
Bodů : 271
Reputace : 4
Datum registrace : 13. 11. 09
Místo : Olomouc, planeta Země

http://strixcz.deviantart.com

Návrat nahoru Goto down

S03E10 - The Gorilla Experiment [EPIZODA] Empty Re: S03E10 - The Gorilla Experiment [EPIZODA]

Příspěvek  acervena Wed 09 Dec 2009, 16:31

Strix napsal:Paráda! Musím říct, že pro mě asi jeden z nejlepších dílů minimálně za poslední dobu (a to pořád trvám na tom, že TBBT ještě neměl "špatný" díl) Very Happy Bernadette je skvělá, Penny učící se fyziku neměla chybu, Howard válí... A jsem rád, že je konečně pokoj od narážek posledních dílů, kde člověk skoro přemýšlel, jestli nejsou Howard a Raj teplí (což by byl příliš laciný způsob, jak udělat jejich postavy ještě podivnější).

Taky chci na tomto místě moc poděkovat překladatelskýmu týmu, že pořád drží zavedenou tradici bleskových kvalitních titulků. Tím spíš, že sám moc dobře vím, co je to za práci... Wink Jsem rád, že se udržela i spolupráce s geekshopem - přeju vám to. Mějte se a přeju hodně sil, elánu a zdaru do dalších dílů!


Připojuji se k poděkování překladatelům, je to rychlé, bez chyb a velice pěkně přeložené, díky

acervena

Počet příspěvků : 12
Bodů : 12
Reputace : 0
Datum registrace : 15. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E10 - The Gorilla Experiment [EPIZODA] Empty Re: S03E10 - The Gorilla Experiment [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Wed 09 Dec 2009, 18:13

jj, tento díl byl úžasný. Už se těším na Howardovy a Bernadettiny dětičky Laughing Laughing Laughing Dokonale se k sobě hodí.
Největší šok však je, když si pustíte 1. díl a pak tento. Penny má vážně naději!!! Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S03E10 - The Gorilla Experiment [EPIZODA] Empty Re: S03E10 - The Gorilla Experiment [EPIZODA]

Příspěvek  Dysharmonya Wed 09 Dec 2009, 20:22

neviem preco, ale Leonard mi liezol v tejto epizode na nervy Very Happy ale ostatne bolo super, Bernadette a Howard su parik za sto bodov. Dufam ze Bernadette sa bude opakovat castejsie a nie len z casu na cas :DDDDDD
no a nakoniec Sheldon a Penny >>> zas sa potvrdilo, ze su spolu neskutocne cute XD

EDIT> btw, TBBT vyhrali vo svojej kategorii na TV.com ...yay!!! http://www.tv.com/best-of-2009/best-characters-2009/index.html#p11

Dysharmonya

Počet příspěvků : 16
Bodů : 16
Reputace : 0
Datum registrace : 15. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E10 - The Gorilla Experiment [EPIZODA] Empty Re: S03E10 - The Gorilla Experiment [EPIZODA]

Příspěvek  MaVys Wed 09 Dec 2009, 20:40

Rozhodně nejlepší epizoda 3tí řady. Kéž by takových bylo víc.
MaVys
MaVys

Znamení : Beran Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 3
Bodů : 3
Reputace : 0
Datum registrace : 11. 11. 09
Věk : 36

Návrat nahoru Goto down

S03E10 - The Gorilla Experiment [EPIZODA] Empty Re: S03E10 - The Gorilla Experiment [EPIZODA]

Příspěvek  baal666 Wed 09 Dec 2009, 22:11

Dysharmonya napsal:neviem preco, ale Leonard mi liezol v tejto epizode na nervy Very Happy ale ostatne bolo super, Bernadette a Howard su parik za sto bodov. Dufam ze Bernadette sa bude opakovat castejsie a nie len z casu na cas :DDDDDD
no a nakoniec Sheldon a Penny >>> zas sa potvrdilo, ze su spolu neskutocne cute XD
naprosto souhlasím v posledních dílech zvlášť v tomhle se mi Leonard vůbec nelíbí (penny na něj má špatnej vliv) Very Happy zato penny je díl od dílu lepší...
baal666
baal666

Znamení : Panna Prase
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 327
Bodů : 397
Reputace : 4
Datum registrace : 01. 10. 09
Věk : 28
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

S03E10 - The Gorilla Experiment [EPIZODA] Empty Re: S03E10 - The Gorilla Experiment [EPIZODA]

Příspěvek  Raistlin Thu 10 Dec 2009, 23:07

Bernadette se ukazuje překvapivě dobrým přírustkem. Pokud se to nezvrtne, že bude v každé druhé epizodě, může to s ní a Howardem být ještě zajímavé. Jsem rád, že se díky ní uvolnilo pouto mezi Rajeshem a Howardem, kteří často zůstali sami stranou. A třeba zápletka s jejich trabelmi v kamarádském vztahu (ep. s drakem) na mne pak působila vyloženě rozpačitě.
Leonard byl dneska nějaký zlý. Chápu, že se Howardovo vyjádření na adresu jeho výzkumu dotklo, ale... 1.) je to Howard. 2.) Vždyť to jenom opakoval po Sheldonovi. To už musí být přeci na takové řeči zvyklý. Smile
Doufám, že Sheldon naopak přestane s Bazingou. Líbil se mi mnohem, mnohem víc, když mu tajemství sarkastických vtipů unikalo. Wink


Takže za Bernadette dám 7,5 z 10 bodů.
Raistlin
Raistlin

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 63
Bodů : 69
Reputace : 0
Datum registrace : 26. 09. 09
Místo : Nymburk/Praha

Návrat nahoru Goto down

S03E10 - The Gorilla Experiment [EPIZODA] Empty Re: S03E10 - The Gorilla Experiment [EPIZODA]

Příspěvek  metztli Fri 11 Dec 2009, 15:13

...diel bol super, postavy skvele, bernadette sa mi paci viac ako stephanie v druhej serii... ale aj tak, the best zenska serialu je howardova matka:D
tesim sa na vianocny diel:D
metztli
metztli

Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 68
Bodů : 68
Reputace : 0
Datum registrace : 24. 11. 09
Místo : BA

Návrat nahoru Goto down

S03E10 - The Gorilla Experiment [EPIZODA] Empty Re: S03E10 - The Gorilla Experiment [EPIZODA]

Příspěvek  metztli Fri 11 Dec 2009, 15:27

inak, vsimol si niekto, ze v tom labaku je bernadette oblecena v rovnakych farbach ako howard? ona ma modry sveter a cervenu suknu, on cervene truko a modre nohavice?Very Happy
metztli
metztli

Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 68
Bodů : 68
Reputace : 0
Datum registrace : 24. 11. 09
Místo : BA

Návrat nahoru Goto down

S03E10 - The Gorilla Experiment [EPIZODA] Empty Re: S03E10 - The Gorilla Experiment [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Fri 11 Dec 2009, 17:56

Nejdříve chci stejně jako v tématu o titulcích všem poděkovat za pochvaly a připomínky a připomenout, že jsem dnes ráno vydal první korektury, tak si je stáhněte. Smile

Co se týče epizody, je až neuvěřitelné, jak se všichni shodneme. Very Happy Máte pravdu v tom, že byla fakt dobrá, že Bernadette tomu dává šťávu, že Sheldon a Penny byli skvělí (kupodivu Sheldon nebyl otravný jako vždycky), že Leonard byl zbytečně a nepochopitelně zlý (navíc kámoš by takovou smsku fakt napsat neměl), v tom, že můj oblíbenec Raj nedostal moc prostoru, což je škoda, i v tom, že Leonardova matka je stejně nejlepší ženská z BBT (na vánoční díl se fakt těším Very Happy).
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S03E10 - The Gorilla Experiment [EPIZODA] Empty Re: S03E10 - The Gorilla Experiment [EPIZODA]

Příspěvek  Zero Sun 13 Dec 2009, 01:13

Když vám tolik vadí, že se spolu všichni shodnete Very Happy , tak vám můžu říct, že mě ten díl přišel nudný.
Sheldonovy xichty mě opravdu nerozesmějí a za jeho "bazinga" bych ho zabil.
Jediné, u čeho jsem se pousmál, bylo "crazy"
Zero
Zero

Počet příspěvků : 46
Bodů : 46
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E10 - The Gorilla Experiment [EPIZODA] Empty Re: S03E10 - The Gorilla Experiment [EPIZODA]

Příspěvek  trusbas Tue 15 Dec 2009, 21:39

Sheldonovo "Go away" k Rajeshovi mě sejmulo =D

trusbas

Počet příspěvků : 3
Bodů : 3
Reputace : 0
Datum registrace : 11. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E10 - The Gorilla Experiment [EPIZODA] Empty Re: S03E10 - The Gorilla Experiment [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru