Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S07E21 - The Anything Can Happen Recurrence [EPIZÓDA]

5 posters

Goto down

S07E21 - The Anything Can Happen Recurrence [EPIZÓDA] Empty S07E21 - The Anything Can Happen Recurrence [EPIZÓDA]

Příspěvek  Miro Sat 26 Apr 2014, 09:13

Až na slabšiu Howardovu/Rajovu linku to bolo celkom OK, taký štandard siedmej série.

P.S. - nechápem prečo je posledné mesiace toto fórum tak príšerne mŕtve  Surprised 

Miro

Počet příspěvků : 147
Bodů : 163
Reputace : 0
Datum registrace : 21. 05. 11

Návrat nahoru Goto down

S07E21 - The Anything Can Happen Recurrence [EPIZÓDA] Empty Re: S07E21 - The Anything Can Happen Recurrence [EPIZÓDA]

Příspěvek  Kolikokoli Sat 26 Apr 2014, 10:30

Mně se hrozně líbila ta scéna, jak si Shelly nasazoval klobouk Very Happy. Rajova/Howardova linka byla vskutku slabší, ale aspoň člověka ujistila, že se na Dům tisíce mrtvol nemá nikdy dívat Very Happy.
Fórum skomírá, protože asi není moc čas a lidi, no :/
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S07E21 - The Anything Can Happen Recurrence [EPIZÓDA] Empty Re: S07E21 - The Anything Can Happen Recurrence [EPIZÓDA]

Příspěvek  Tadoch Sat 26 Apr 2014, 12:18

pro me v pohode dil. nijak zvlast me neoslnil, ale celou dobu jsem se slusne bavil a i kdyz tam byly slabsi chvilky, tak zadna nespadla do takovy ty trapnosti, kdy se mi se mi to solidarnosti chce vypnout, takze spokojenost.
jedina skoda mi prisla, ze i kdyz zase zkusili nechat spolu postavy, ktery tak casto spolu nejsou (L+B+A), tak ze ostatni zustalo vicemene pri starym a ze nechali Howarda a Raje spolu koukat na film a pak ho nijak vtipne komentovat... vic by me bavilo neco se Sheldonem a Rajem, a Howardem a Penny, nebo tak a ze vsichni ostatni zustali tak nejak v komfortni zone tak, jak jsou tvurci i divaci zvykli. ne ze bych mel neco proti Penny se Sheldonem, to vubec, ale vsechny ty osvezujici dily, kdy jsou spolu netypicky postavy, se mi zdaj jako vrcholy tyhle sezony, tak bych toho rad vic

Tadoch

Počet příspěvků : 11
Bodů : 11
Reputace : 0
Datum registrace : 16. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S07E21 - The Anything Can Happen Recurrence [EPIZÓDA] Empty Re: S07E21 - The Anything Can Happen Recurrence [EPIZÓDA]

Příspěvek  Kolikokoli Sat 26 Apr 2014, 12:22

Neee! To je nejlepší, když dají dohromady postavy, co spolu moc nejsou. Mohlo by toho být víc.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S07E21 - The Anything Can Happen Recurrence [EPIZÓDA] Empty Re: S07E21 - The Anything Can Happen Recurrence [EPIZÓDA]

Příspěvek  Tadoch Sat 26 Apr 2014, 13:22

Kolikokoli napsal:Neee! To je nejlepší, když dají dohromady postavy, co spolu moc nejsou. Mohlo by toho být víc.

tak nejak presne tohle jsem myslel Smile taky bych rad, aby to vic michali, treba ten dil s hledanim pokladu mam hodne hodne rad a nejvetsi zasluhu na tom ma prave to mixovani postav.

Tadoch

Počet příspěvků : 11
Bodů : 11
Reputace : 0
Datum registrace : 16. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S07E21 - The Anything Can Happen Recurrence [EPIZÓDA] Empty Re: S07E21 - The Anything Can Happen Recurrence [EPIZÓDA]

Příspěvek  Domino_666 Sat 26 Apr 2014, 14:52

podľa mňa perfektný diel ani nie tak kvôli linke (aj keď aj tá bola dnes nadpriemerná), ale hlavne super hlášky a po dlhej dobe konečne nechali niekoho niečo povedať a hneď prestrih na inú postavu/scénu skôr, než by bolo tých hlášok veľa a skĺzlo by to do trápnosti, takže tento krát fakt super
jediná slabšia scéna bola u veštkyne, to bolo poslabšie, ale inak super

Domino_666

Počet příspěvků : 13
Bodů : 13
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

S07E21 - The Anything Can Happen Recurrence [EPIZÓDA] Empty Re: S07E21 - The Anything Can Happen Recurrence [EPIZÓDA]

Příspěvek  jancham Tue 29 Apr 2014, 23:48

Náhodou - věštkyně byla super!! A závěrečná scéna - prostě perfektní!! Už se těším na další díl... Very Happy 

jancham

Počet příspěvků : 5
Bodů : 5
Reputace : 0
Datum registrace : 11. 11. 11

Návrat nahoru Goto down

S07E21 - The Anything Can Happen Recurrence [EPIZÓDA] Empty Re: S07E21 - The Anything Can Happen Recurrence [EPIZÓDA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru