Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA]

+41
blaf
etko
skipy
Ufimcef
elendar
bimbo.sourek
milford
happy.crazy
pejorativ22
peto1989
james112
edmund
kadles
crash26
tucnacek
Casper
Cyp
xid00
yossarian
dakkon
hrs
djlmc
dejf
mnn
PeDr
NoMouse
Koothrappali
Sheldon-Cooper
Prcek
Katschaba
Ďasík
Sheldon 3.0
Deckard
IHateTrains
ScorpionSX
Dysharmonya
baal666
Kolikokoli
kilburn
KlepeTo
Admin
45 posters

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Goto down

S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA] Empty S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA]

Příspěvek  Admin Tue 17 Nov 2009, 01:45

Vysílání: 17.11.2009

Zde jen diskuse k epizodě
Diskuse k titulkům ZDE

Admin
Admin

Počet příspěvků : 175
Bodů : 519
Reputace : 0
Datum registrace : 26. 09. 09

https://bigbangtheory.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA] Empty Re: S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA]

Příspěvek  KlepeTo Tue 17 Nov 2009, 10:29

Naprosto skvělá epizoda, pro mě asi nejlepší z celé třetí série Smile.

Už se těším na české titulky, až pochytím i ten malý zbytek, kterému jsem nerozuměl.

Jinak poučení pro všechny vědce - nejezte pochybné koláčky! Very Happy

KlepeTo

Počet příspěvků : 1
Bodů : 1
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA] Empty Re: S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA]

Příspěvek  kilburn Tue 17 Nov 2009, 14:18

Dnesni epizoda pobavila, ale neslo o nic vyjimecneho. Mozna to bylo tim, ze se hodne vtipu opakovalo (soft kitty, check engine light), mozna to bylo tim, ze jsem tuhle epizodu videl az po himym a latka byla nasazena prilis vysoko.

kilburn

Počet příspěvků : 2
Bodů : 2
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA] Empty Re: S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Tue 17 Nov 2009, 15:10

Tento týden paráda - úžasný HIMYM, parádní SGU a teď navíc dokonalý TBBT. Jako nejvíc mě dostalo "that's not my shoulder" a "soft kitty" Laughing Laughing Laughing Laughing
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA] Empty Re: S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA]

Příspěvek  baal666 Tue 17 Nov 2009, 15:13

tahle epizoda byla senzační jak Sheldon šel k Penny potom jak ji oblikal řídil auto a asi nejvíc mě dostalo, když se snažil být "comforting" ani když po něm penny chtěla aby zpíval kánon Soft kitty a i větev s Len-nerdem Howardem, co se vyspal se sestřenicí a Rajeshem.
Pro mě asi nejlepší epizoda ze 3. série lepší byly asi jen s Ramonou Nowitzky, Leonardovou matkou a Vánoční díl.


Naposledy upravil baal666 dne Tue 17 Nov 2009, 16:50, celkově upraveno 1 krát
baal666
baal666

Znamení : Panna Prase
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 327
Bodů : 397
Reputace : 4
Datum registrace : 01. 10. 09
Věk : 28
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA] Empty Re: S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA]

Příspěvek  Dysharmonya Tue 17 Nov 2009, 16:01

neskutocna epizoda... som sa smiala od zaciatku dokonca, skoro som dychat nemohla Very Happy SKVELEEEEEEEEE cyclops cyclops

Dysharmonya

Počet příspěvků : 16
Bodů : 16
Reputace : 0
Datum registrace : 15. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA] Empty Re: S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA]

Příspěvek  ScorpionSX Tue 17 Nov 2009, 17:11

- "Is that my arm?"
- "It doesn't feel like an arm."
- "Then maybe you should let it go."
Very Happy Very Happy Very Happy
Absolútne najúžasnejší dialóg z dnešnej epizódy Very Happy
ScorpionSX
ScorpionSX

Znamení : Štír Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 125
Bodů : 132
Reputace : 0
Datum registrace : 30. 09. 09
Věk : 35

Návrat nahoru Goto down

S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA] Empty Re: S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA]

Příspěvek  IHateTrains Tue 17 Nov 2009, 19:33

epizoda skvela asi zatim nejlepsi. jesteze sem mel bezpecnostni nepropustny trenky. a nevite nekdo z jakyho dilu je ten obrazek vlevo na logu v uvodni strance???

IHateTrains

Počet příspěvků : 7
Bodů : 7
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA] Empty Re: S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA]

Příspěvek  Deckard Tue 17 Nov 2009, 19:35

IHateTrains napsal:epizoda skvela asi zatim nejlepsi. jesteze sem mel bezpecnostni nepropustny trenky. a nevite nekdo z jakyho dilu je ten obrazek vlevo na logu v uvodni strance???

3x09 Twisted Evil
Deckard
Deckard
Admin

Počet příspěvků : 16
Bodů : 33
Reputace : 0
Datum registrace : 26. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA] Empty Re: S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA]

Příspěvek  Sheldon 3.0 Tue 17 Nov 2009, 20:40

Super dil, jeden z tech nejlepsich vubec, bavil jsem se paradne u obou zapletek, ikdyz ta kempovaci mela lepsi napady Very Happy Very Happy
10/10
Sheldon 3.0
Sheldon 3.0

Počet příspěvků : 36
Bodů : 38
Reputace : 0
Datum registrace : 26. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA] Empty Re: S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Tue 17 Nov 2009, 20:41

Dnešní epizoda se opravdu povedla a rozhodně je jednou z nejlepších v celé sérii (navíc celá třetí série mi přijde lepší, než druhá). Penny a Sheldon byli fajn, ta hláška s rukou je super, ale mně osobně dostali kluci, jak chtěl Leonard zastavit Zemi, pak jak zapomněli, že přišli sledovat meteorický roj a hlavně ten závěr s tím strašidelným příběhem o Howardovi. Ten byl snad po tom, co Sheldon dostal ubrousek od Leonarda Nimoye a vypěstoval svítící ryby, nejlepším závěrem z celé Big Bang Theory.

U kouzelného králíčka jsem psal, že dávám 9 z deseti, protože co kdyby přišel ještě lepší díl? Tento díl dnes přišel, dávám 100%.
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA] Empty Re: S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA]

Příspěvek  Katschaba Tue 17 Nov 2009, 21:11

Vážně super díl, po nějaké době jsem se zase smála nahlas Very Happy Líbila se mi celá linie se "zhuleným" Leonardem, Howardem a Rajem a ten strašidelný příběh na konci? To nemělo chybu Very Happy Very Happy

Ale taky mě naprosto rozsekalo - Zazpívej mi Soft Kitty. Very Happy Very Happy

Fakt super díl, jsem spokojená Smile
Katschaba
Katschaba

Znamení : Býk Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 16
Bodů : 16
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 35
Místo : R.I.P.

Návrat nahoru Goto down

S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA] Empty Velké překvapení

Příspěvek  Prcek Tue 17 Nov 2009, 21:12

Teda, ještě než jsem si pustil tento díl jsem četl tuto diskuzi a říkal jsem si to je ten díl tak dobry?? Po shlédnutí Tohohle dílu musím říct ,že jsem byl extrémně překvapen, protože jsem se smíchem pustil a se smíchem vypl... Rozhodně luxusní díl!! 10/10

Prcek

Počet příspěvků : 1
Bodů : 3
Reputace : 0
Datum registrace : 07. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA] Empty Re: S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA]

Příspěvek  Sheldon-Cooper Tue 17 Nov 2009, 21:16

Souhlas! Fakt pecka .. 100%! Cool .. No, těším se na 3x09 ..! Jinak díky za titulky překladatelům! cheers
Sheldon-Cooper
Sheldon-Cooper

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 252
Bodů : 289
Reputace : 2
Datum registrace : 27. 09. 09
Místo : Praha/Los Angeles

Návrat nahoru Goto down

S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA] Empty Re: S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA]

Příspěvek  Koothrappali Tue 17 Nov 2009, 21:45

super cast Very Happy zaver 100 body Very Happy ...este perfektny zaver pre mna bol v 1 serii ked mali Time Machine Very Happy Very Happy

Koothrappali

Počet příspěvků : 3
Bodů : 3
Reputace : 0
Datum registrace : 13. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA] Empty Re: S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA]

Příspěvek  NoMouse Tue 17 Nov 2009, 21:53

Tak zrovna dneska bych neřekl, že to byl nejlepší díl 3. série, nějak extra moc se mi nelíbila ta zhulená větev příběhu, ale možná až se na to podívám znova, tak změním názor...
Jinak, nevíte někdo, jak je to v Americe s tou autoškolou? To opravdu může každý jenom na základě nějakého písemného testu dostat řidičák na zkoušku affraid , a to ještě nevím na jak dlouho? Shocked ... Jestli jo, tak to teda potěš pánbůh, ani nechci domýšlet, jak by to vypadalo na našich silnicích, kdyby to tak u nás fungovalo taky... Rolling Eyes
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA] Empty Re: S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Tue 17 Nov 2009, 22:00

NoMouse napsal:Tak zrovna dneska bych neřekl, že to byl nejlepší díl 3. série, nějak extra moc se mi nelíbila ta zhulená větev příběhu, ale možná až se na to podívám znova, tak změním názor...
Jinak, nevíte někdo, jak je to v Americe s tou autoškolou? To opravdu může každý jenom na základě nějakého písemného testu dostat řidičák na zkoušku affraid , a to ještě nevím na jak dlouho? Shocked ... Jestli jo, tak to teda potěš pánbůh, ani nechci domýšlet, jak by to vypadalo na našich silnicích, kdyby to tak u nás fungovalo taky... Rolling Eyes
No, myslím si, že to tak asi bude, dokonce asi ani nemusíš chodit do autoškoly, můžou tě to učit třeba rodiče, pak si jen zajdeš na přezkoušení... Navíc můžou řídit od šestnácti let. (Ale to je jen, co jsem vypozoroval z různých zmínek.)
A k tomu dílu: ta zhulená větev příběhu byla právě nejlepší, sice sám nehulím, ale o to je zábavnější pozorovat lidi, co jo... Very Happy Very Happy Very Happy
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA] Empty Narážka na Heroes???

Příspěvek  PeDr Tue 17 Nov 2009, 22:02

Tato epizoda se opravdu povedla.
Mám jednu otázku:
Jak Rajesh zastavuje Zemi, neni to náhodou narážka na Hiro Nakamuru z Heroes?

PeDr

Počet příspěvků : 2
Bodů : 2
Reputace : 0
Datum registrace : 30. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA] Empty Re: S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA]

Příspěvek  mnn Tue 17 Nov 2009, 22:36

No dnes poslabšie, maximálne 4/10, dejová línia s Leonardom, Howardom a Rajeshom bola nejasná a mala veľmi málo vtipných okamihov. Ak by sa v epke nenachádzala línia so Sheldonom a Penny tak by som dal možno len 1/10.

Ak by som si po TBBT nepozrel aj How I Met Your Mother tak by to bol veľmi smutný večer (pre mňa).

Od 3x4 ide TBBT "od deseti k pěti". Embarassed Crying or Very sad

PeDr: Nie, nie je to narážka na Hira. Prečo by aj?

mnn

Počet příspěvků : 31
Bodů : 34
Reputace : 0
Datum registrace : 11. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA] Empty Re: S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA]

Příspěvek  dejf Tue 17 Nov 2009, 22:40

U zadnyho dilu jsem se takhle nesmal. Perfektni, 10/10

dejf

Počet příspěvků : 30
Bodů : 32
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA] Empty Re: S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Tue 17 Nov 2009, 22:41

Se mi líbí ta rozdílnost v názorech. Very Happy Jeden dá 10 z 10, další by nejradši dal 1 z 10... No, ale hlavně chci reagovat na to, že BBT jde od desíti k pěti. Podle mě je lepší a lepší... V téhle sérii byl jen jeden horší díl a i na ten se dalo dívat.


Naposledy upravil Ďasík dne Tue 17 Nov 2009, 22:52, celkově upraveno 1 krát
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA] Empty Re: S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA]

Příspěvek  PeDr Tue 17 Nov 2009, 22:47

mnn napsal:No dnes poslabšie, maximálne 4/10, dejová línia s Leonardom, Howardom a Rajeshom bola nejasná a mala veľmi málo vtipných okamihov. Ak by sa v epke nenachádzala línia so Sheldonom a Penny tak by som dal možno len 1/10.

Ak by som si po TBBT nepozrel aj How I Met Your Mother tak by to bol veľmi smutný večer (pre mňa).

Od 3x4 ide TBBT "od deseti k pěti". Embarassed Crying or Very sad

PeDr: Nie, nie je to narážka na Hira. Prečo by aj?


Zásadně s tebou nesouhlasím - ve všem.

Ta narážka na Hira byla tím, jak se Rajesh tvářil - doporučuji si pustit alespoň jeden díl Heroes... Wink

PeDr

Počet příspěvků : 2
Bodů : 2
Reputace : 0
Datum registrace : 30. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA] Empty Re: S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA]

Příspěvek  mnn Tue 17 Nov 2009, 22:53

PeDr: áno pozerám Heroes a pravidelne. Dnešná epizóda bola brilantná a nie, naozaj sa Sylar ešte nevrátil do svojho tela naspäť.

Ďasík: no ak berieme základný bod epizódu 3x4 (10/10) tak ostatné len klesali s kvalitou a všeobecne humorom. Ešte 3x7 to tako tak vyzdvihla, ale ináč horor. Druhá séria (celkovo) bola zatiaľ asi najlepšia.

mnn

Počet příspěvků : 31
Bodů : 34
Reputace : 0
Datum registrace : 11. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA] Empty Re: S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Tue 17 Nov 2009, 23:01

mnn napsal:Ďasík: no ak berieme základný bod epizódu 3x4 (10/10) tak ostatné len klesali s kvalitou a všeobecne humorom. Ešte 3x7 to tako tak vyzdvihla, ale ináč horor. Druhá séria (celkovo) bola zatiaľ asi najlepšia.
Tak to je psycho. Musím napsat to, co PeDr: zásadně s tebou nesouhlasím - ve všem. Very Happy
Druhá série byla ze všech tří nejhorší, ještě si pamatuju, jak na staré fórum skoro u každé epizody všichni psali, že je tahle epizoda zklamala a že jestli to tak půjde dál, dopadne třetí série stejně hrozně jako IT Crowd 3, a já se těch epizod s několika málo lidma marně zastával. No a nakonec má třetí série zatím jen jeden slabý díl a ostatní jsou nadprůměrné, ne-li dokonce TOP10. A ta dnešní epizoda do TOP10 určitě patří.

Každopádně připomínám, je to jen můj názor. Wink
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA] Empty Re: S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA]

Příspěvek  djlmc Tue 17 Nov 2009, 23:49

Skvělý díl, jen škoda že Sheldon neměl taky koláček... Crying or Very sad Laughing

djlmc

Počet příspěvků : 4
Bodů : 4
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA] Empty Re: S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru