Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S07E20 - The Relationship Diremption [EPIZODA]

+5
Nechic
Pleshoun
smrk15
Kolikokoli
pathy
9 posters

Goto down

S07E20 - The Relationship Diremption [EPIZODA] Empty S07E20 - The Relationship Diremption [EPIZODA]

Příspěvek  pathy Fri 11 Apr 2014, 15:53

No čo, nikto sa nevyjadruje?
Dnes to bolo opäť veľmi dobré.
Tie vtipy s geologiou a Hawkingom boli super.
pathy
pathy

Počet příspěvků : 43
Bodů : 61
Reputace : 0
Datum registrace : 07. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

S07E20 - The Relationship Diremption [EPIZODA] Empty Re: S07E20 - The Relationship Diremption [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 11 Apr 2014, 18:50

Jako geologa mne tato epizoda velmi srala Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S07E20 - The Relationship Diremption [EPIZODA] Empty Re: S07E20 - The Relationship Diremption [EPIZODA]

Příspěvek  smrk15 Fri 11 Apr 2014, 19:45

Já jsem se dnes skvěle bavil, výborný díl. A jsem si až teď všimnul, že se Caley vdala. Crying or Very sad 

smrk15

Znamení : Ryby Prase
Počet příspěvků : 3
Bodů : 5
Reputace : 0
Datum registrace : 04. 02. 11
Věk : 41

Návrat nahoru Goto down

S07E20 - The Relationship Diremption [EPIZODA] Empty Re: S07E20 - The Relationship Diremption [EPIZODA]

Příspěvek  Pleshoun Fri 11 Apr 2014, 21:55

Tak tenhle díl mě totálně rozsekal...
Ale ten překlad vám nezávidím... jak to přeložíte? Zácpozilla?

Pleshoun

Znamení : Vodnář Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 8
Bodů : 10
Reputace : 0
Datum registrace : 08. 12. 09
Věk : 46
Místo : Jablonec nad Nisou

Návrat nahoru Goto down

S07E20 - The Relationship Diremption [EPIZODA] Empty Re: S07E20 - The Relationship Diremption [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 11 Apr 2014, 23:51

Přemýšlela jsem o tom, ale nakonec je asi Fujzilla. Už z toho důvodu, že tuhle verzi znám z tábora (i když v jiném kontextu). Už se dělají korektory, takže za chvilku to bude (není to špatnej čásek na to, že se začalo v sedm Very Happy)
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S07E20 - The Relationship Diremption [EPIZODA] Empty Re: S07E20 - The Relationship Diremption [EPIZODA]

Příspěvek  Nechic Sat 12 Apr 2014, 21:20

Musím uznat, že poslední dvě epizody hlavně díky Rajovi, jsou velmi příjemným nárůstem kvality oproti zbytku 7. série. Jen Sheldonova část je slabá a slabší stále, tady hlavně konec  Evil or Very Mad 

Nechic

Počet příspěvků : 3
Bodů : 3
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 03. 14

Návrat nahoru Goto down

S07E20 - The Relationship Diremption [EPIZODA] Empty Re: S07E20 - The Relationship Diremption [EPIZODA]

Příspěvek  Tadoch Sat 12 Apr 2014, 22:46

pro me skoro nejvetsi prekvapeni tehle sezony. na dil jsem se netesil vic, nez na jakykoliv jiny, ale pro me zatim rozhodne jeden z nejlepsich dilu tohohle roku, zhruba na stejny urovni, jako hledani pokladu. vsechny postavy pro me sympaticky, Emily se mi hodne libi, i kdyz se obavam, ze ji zase nekam odklidi.
jsem rad, ze je Raj celkem cool a snad ho zase nezazdi a neudelaj z nej opet trapaka behem dvou dilu. ne ze bych potreboval aby to byl najednou alfasamec a stal se z nej womanizer az na pudu, ale to, co predvadel poslednich par let uz je proste moc dlouhy a chtelo to zmenu, ktera se mi ted libi. navic dekuju autorum scenare za to, ze jeho rozhovor s Lucy nebyla petiminutova scena, ale bylo to vyreseny za 10 vterin. Raj si zachoval svuj styl, ale rozhodne z toho nevysel jako takova troska nebo proste weird dude, jako je to u nej docela obvykly.
pred nekolika dilama jsem nekomentoval zrovna pekne, ale ted se mi dil hodne libil a krom teda uplne posledni sceny zoomu na dvere, ktera mi prisla malinko slabsi a trochu moc dlouha, jsem se kralovsky bavil

Tadoch

Počet příspěvků : 11
Bodů : 11
Reputace : 0
Datum registrace : 16. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S07E20 - The Relationship Diremption [EPIZODA] Empty Re: S07E20 - The Relationship Diremption [EPIZODA]

Příspěvek  NoMouse Sun 13 Apr 2014, 18:56

Jsem jediný, kdo po zmínce o dermatologii čekal, že Emily bude znát Howarda z nemocnice, kdy k ní přišel s nějakou ošklivou vyrážkou? Very Happy 
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

S07E20 - The Relationship Diremption [EPIZODA] Empty Re: S07E20 - The Relationship Diremption [EPIZODA]

Příspěvek  MartyCZ Mon 14 Apr 2014, 15:43

Já se spíš bál, jestli na ni Howard, když vezmeme v potaz jeho balící techniky, nevyzkoušel Naked Mana nebo nějakou podobnou kravinu. Very Happy 
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

S07E20 - The Relationship Diremption [EPIZODA] Empty Re: S07E20 - The Relationship Diremption [EPIZODA]

Příspěvek  lemming Mon 14 Apr 2014, 16:11

NoMouse: Já tipoval nějakou pohlavně přenosnou kožní chorobu Very Happy

Jinak super, jak dokáží do seriálu dávat aktuální vědecká témata Smile

lemming

Počet příspěvků : 89
Bodů : 90
Reputace : 0
Datum registrace : 01. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S07E20 - The Relationship Diremption [EPIZODA] Empty Re: S07E20 - The Relationship Diremption [EPIZODA]

Příspěvek  NoMouse Mon 14 Apr 2014, 16:45

lemming: Jj, to jsem měl přesně na mysli. Very Happy
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

S07E20 - The Relationship Diremption [EPIZODA] Empty Re: S07E20 - The Relationship Diremption [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru