Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S07E18 - The Mommy Observation [EPIZODA]

4 posters

Goto down

S07E18 - The Mommy Observation [EPIZODA] Empty S07E18 - The Mommy Observation [EPIZODA]

Příspěvek  NoMouse Fri 14 Mar 2014, 22:49

Nikdo nic?
Podle mě povedená epizoda, žádná postava se nechovala trapně, Raj byl dnes taky v pohodě, Stuart, byť většinu času mrtvý, tak taky lepší než jindy. Smile  A ten konec... lol!
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

S07E18 - The Mommy Observation [EPIZODA] Empty Re: S07E18 - The Mommy Observation [EPIZODA]

Příspěvek  trinx Sat 15 Mar 2014, 08:54

Jo, pekna epizoda, několik opravdu dobrych hlasek v ni rozhodne bylo, poslední tri dily byly dobry. Cekam, kdy uz se nekam posune dej okolo Leonarda a Penny. Prakticky jsou 2 serie spolu a je to furt stejny.

Ale uprimne receno trochu me prekvapilo oznameni, ze TBBT bude mit ještě nejmíň 3 další serie. Nevim nevim, jestli budou mit scenaristi napady na cca 65 dalších dilu. (snad se nebude poslední desata odehrávat cela v jeden den, to uz sejmulo jinej seriál...  Surprised  )
trinx
trinx

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 90
Bodů : 92
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Místo : jižní čechy olééé

Návrat nahoru Goto down

S07E18 - The Mommy Observation [EPIZODA] Empty Re: S07E18 - The Mommy Observation [EPIZODA]

Příspěvek  frettie Sun 16 Mar 2014, 00:59

NoMouse napsal:Nikdo nic?
Podle mě povedená epizoda, žádná postava se nechovala trapně, Raj byl dnes taky v pohodě, Stuart, byť většinu času mrtvý, tak taky lepší než jindy. Smile  A ten konec... lol!

Stuart byl dneska boží, co hláška, to perla.

A trošku mi vadí, že z tý Penny dělají takovýho notora.

frettie

Počet příspěvků : 1
Bodů : 1
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S07E18 - The Mommy Observation [EPIZODA] Empty Re: S07E18 - The Mommy Observation [EPIZODA]

Příspěvek  ON2 Sun 16 Mar 2014, 10:36

Díly s Sheldonovou matkou jsou super. " To je od tebe velmi křesťanské" mne dostala skoro jako "Poslední žid co dělal sklapovačky" v díle kdy provázeli matku po kostelích.

ON2

Počet příspěvků : 3
Bodů : 3
Reputace : 0
Datum registrace : 28. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

S07E18 - The Mommy Observation [EPIZODA] Empty Re: S07E18 - The Mommy Observation [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru