Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S07E13 - The Occupation Recalibration [EPIZODA]

+7
Kolikokoli
Davidsoft
jarvisss
trinx
minnie
Hellhammer
dk3570
11 posters

Goto down

S07E13 - The Occupation Recalibration [EPIZODA] Empty S07E13 - The Occupation Recalibration [EPIZODA]

Příspěvek  dk3570 Fri 10 Jan 2014, 16:55

Tento dil mi prisel uplne skvely a tak nechapu, jaktoze to tady nikdo jeste nekomentuje.
Pro me highpoints - Sheldon jako pes, Sheldon cvicici jogu a (jako velkeho fanouska Harryho Pottera) mne moc potesil ten odkaz I have something you dont. Whats that? Friendship.


Naposledy upravil dk3570 dne Fri 10 Jan 2014, 18:12, celkově upraveno 1 krát

dk3570

Počet příspěvků : 3
Bodů : 5
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

S07E13 - The Occupation Recalibration [EPIZODA] Empty Re: S07E13 - The Occupation Recalibration [EPIZODA]

Příspěvek  Hellhammer Fri 10 Jan 2014, 17:37

JJ díl byl dobrej,jeden z nejlepších v týhle serii..
Sice udělal z dílu předchozího hned na začátku zbytečnost(omluva Penny Leonardovi),ale jinak to byla dobrá zábava,i když linka s Bernardette mi přišla opět trochu navíc,stejně jako její postava..
Ale jinak legrace,Shledon po delší době vtipný a docela bavily i Rajovy poznámky řečené jen tak mimochodem..
7,5/10

Hellhammer

Počet příspěvků : 10
Bodů : 10
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 12. 13

Návrat nahoru Goto down

S07E13 - The Occupation Recalibration [EPIZODA] Empty Re: S07E13 - The Occupation Recalibration [EPIZODA]

Příspěvek  Davidsoft Fri 10 Jan 2014, 18:56

Tentokrát se mi jakžtakž líbil Sheldon. Výjimkou bylo to, že chtěl jít do práce. Co má v práci tak důležitého, že si to nemůže např. nahrát na flashku a pokračovat v tom doma? Zvlášť když má eidetickou paměť, takže by si to měl všechno pamatovat. V takové situaci je nelogické, aby chtěl jít do práce.
Davidsoft
Davidsoft

Počet příspěvků : 174
Bodů : 185
Reputace : 1
Datum registrace : 15. 07. 12
Místo : okolí Brna

http://www.psanci.cz/autor.php?trideni=1&id=1638

Návrat nahoru Goto down

S07E13 - The Occupation Recalibration [EPIZODA] Empty Re: S07E13 - The Occupation Recalibration [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Fri 10 Jan 2014, 21:40

skvělý, nejlepší, cože?? sheldon jako pes, sheldon cvičící jógu?? protivný leonard?? zoufalý stuart postošedesátéosmé??
jediné pozitivum byla linka s amy, ale i tam mi bylo po chvíli za berta trapně..
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S07E13 - The Occupation Recalibration [EPIZODA] Empty Re: S07E13 - The Occupation Recalibration [EPIZODA]

Příspěvek  trinx Fri 10 Jan 2014, 23:02

ale jo, proc ne... Ale Bernie, jak uz tu někdo psal, celkem nic moc linka. Celkove mi pripada, ze je to asi jedina postava, která neutáhne sama pribeh.

No epizoda jako takova nebyla spatna. Takových 6-6,5/10

PS: tohle je dobrej postreh

Davidsoft napsal:Tentokrát se mi jakžtakž líbil Sheldon. Výjimkou bylo to, že chtěl jít do práce. Co má v práci tak důležitého, že si to nemůže např. nahrát na flashku a pokračovat v tom doma? Zvlášť když má eidetickou paměť, takže by si to měl všechno pamatovat. V takové situaci je nelogické, aby chtěl jít do práce.

je fakt, ze teoretickej fyzik pracujici na M-teorii si proste otevre notebook, vezme sesit a tuzku a muze pracovat i v MHD, když na to prijde. Akorát to soustredeni bude problem Very Happy 
trinx
trinx

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 90
Bodů : 92
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Místo : jižní čechy olééé

Návrat nahoru Goto down

S07E13 - The Occupation Recalibration [EPIZODA] Empty Re: S07E13 - The Occupation Recalibration [EPIZODA]

Příspěvek  jarvisss Sat 11 Jan 2014, 10:18

Dil dobrej, akorat minulej dil mohli trosku vic poresit. Sheldon dneska perlil (hlavne na schodech :-D )

Davidsoft napsal:. Výjimkou bylo to, že chtěl jít do práce. Co má v práci tak důležitého, že si to nemůže např. nahrát na flashku a pokračovat v tom doma? Zvlášť když má eidetickou paměť,.... V takové situaci je nelogické, aby chtěl jít do práce.

Sheldon zije podle jisteho schematu (prani pradla v sobotu vecer, ...), a prave dovolena toto schema narusuje. Nejspis proto tak moc chce do prace

jarvisss

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 3
Bodů : 3
Reputace : 0
Datum registrace : 28. 09. 12
Místo : Liberec

Návrat nahoru Goto down

S07E13 - The Occupation Recalibration [EPIZODA] Empty Re: S07E13 - The Occupation Recalibration [EPIZODA]

Příspěvek  Davidsoft Sat 11 Jan 2014, 12:22

jarvisss napsal:Sheldon zije podle jisteho schematu (prani pradla v sobotu vecer, ...), a prave dovolena toto schema narusuje. Nejspis proto tak moc chce do prace
To je pravda, možná to byl ten důvod. Ale určitě to nebyla jeho první dovolená (v epizodě S01E04 "Efekt světélkující rybky" ho dokonce na čas propustili), takže bych čekal, že po tolika letech práce už bude mít pro tento případ vymyšlený standardní postup, jak se s ním vyrovnat.
Davidsoft
Davidsoft

Počet příspěvků : 174
Bodů : 185
Reputace : 1
Datum registrace : 15. 07. 12
Místo : okolí Brna

http://www.psanci.cz/autor.php?trideni=1&id=1638

Návrat nahoru Goto down

S07E13 - The Occupation Recalibration [EPIZODA] Empty Re: S07E13 - The Occupation Recalibration [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sat 11 Jan 2014, 13:50

Myslím, že i když to navenek nepřiznává a možná si to ani neuvědomuje, tak tyhle "dovolenkové časy" má rád - prostě takové to "nevím, co teď dělat, a co se vůbec stane".
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S07E13 - The Occupation Recalibration [EPIZODA] Empty Re: S07E13 - The Occupation Recalibration [EPIZODA]

Příspěvek  MartyCZ Sat 11 Jan 2014, 18:59

Nebo se v něm vybočení z rutiny budí panickou hrůzu.
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

S07E13 - The Occupation Recalibration [EPIZODA] Empty Re: S07E13 - The Occupation Recalibration [EPIZODA]

Příspěvek  Tadoch Mon 13 Jan 2014, 22:17

uf uf uf, pro me tohle zatim jeden z nejslabsich dilu celyho BBT... takovy nespojity nevtipny pelmel scenek, kde ani jedna bohuzel nebyla originalni, ani vtipne pojata. ze nebude kazdy dil o necem totalne novem, docela chapu, ale aspon to pak chce to dobry provedeni. tady se mi to zdalo dost takove trapne, ohrane, drtivou vetsinu vtipu jsem predvidal a to neni dobry znameni a za polovinou dilu jsem uz koukal na cas, kdy uz to skonci, protoze me to jednoduse nebavilo. resily se dokola ty stejny veci a je tak strasne moc videt, ze si scenaristi nevedi rady se vztahem Penny/Leonard. uz stagnuje delsi dobu, ale tady to bylo videt vylozene bolestne. kdyz uz mohlo byt po poslednim dile neco zajimaveho, at uz svatba, rozchod nebo krize, tak se znovu rozhodli vratit je do starych koleji, na kterych se ale bohuzel vubec nic nedeje a ani obcasne dobre scenky typu "Leonardova matka v notebooku" to dlouhodobe asi nemuzou zachranit.
tahle sezona se mi zatim libi, ale tenhle dil si bohuzel znovu uz asi nepustim. doufam, ze v dalsich dilech se to zase zvedne a bude to zase dobry. nepotrebuju neustalej prival geekovin, ale kdyz uz je to o vztazich, tak aspon poradne...

Tadoch

Počet příspěvků : 11
Bodů : 11
Reputace : 0
Datum registrace : 16. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S07E13 - The Occupation Recalibration [EPIZODA] Empty Re: S07E13 - The Occupation Recalibration [EPIZODA]

Příspěvek  Dolfi Mon 13 Jan 2014, 23:27

Já mam pocit jako by sme všichni koukali na něco jinýho. Nebyl to nejlepší díl a asi by se nedostal ani do TOP 10 ale určitě nemůžu říct, že by mě nebavil.

Sheldon jako pes mi přišel vtipnej a Bert byl i přes svojí "trapnost" milým zpestřením. Smile

Nejvíc ale podle mě tentokrát perlil Raj a jeho komentáře na účet Berta a Amy. Ten doprovod ve formě těch jeho pohledů mě dostal.  lol! 

Dolfi

Znamení : Ryby Koza
Počet příspěvků : 9
Bodů : 9
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 10
Věk : 33
Místo : Kladno

Návrat nahoru Goto down

S07E13 - The Occupation Recalibration [EPIZODA] Empty Re: S07E13 - The Occupation Recalibration [EPIZODA]

Příspěvek  Tom.Vrabec Wed 15 Jan 2014, 21:26

Jo, za mě dneska Raj opravdu kvalitní - hlavně s tou dělohou a plácáním letadel  Laughing Sheldon taky dobrý, akorát ten pes mi tam moc neseděl. Leonard opět slabý až trapný (člověk by řekl, že i takový intoš by se v té holce po tolika letech už aspoň trochu mohl vyznat). Linka s obchodem mohla mít lepší konec, Bernie to opět shodila...

Jinak se mi tenhle díl líbil mnohem víc než ten předchozí, i když celkově žádný zázrak.

Tom.Vrabec

Počet příspěvků : 7
Bodů : 7
Reputace : 0
Datum registrace : 13. 02. 12

Návrat nahoru Goto down

S07E13 - The Occupation Recalibration [EPIZODA] Empty Re: S07E13 - The Occupation Recalibration [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru