Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S07E12 - The Hesitation Ramification [EPIZODA]

+10
Miro
Domino_666
NoMouse
moss
trinx
Whatt
jarvisss
piol
Dolfi
cooldak
14 posters

Goto down

S07E12 - The Hesitation Ramification [EPIZODA] Empty S07E12 - The Hesitation Ramification [EPIZODA]

Příspěvek  cooldak Fri 03 Jan 2014, 14:51

Tak jsem byl zvědavej na dojmy ostatních a ono nic. Mně se díl líbil a jenom jsem si vzpomněl, jak tu někdo nedávno smutnil, že BBT vykrádá Přátelé. Mně to nevadí, Přátele miluju, ale zajímalo by mě, co na to dotyčný divák řekne po dnešku :-)

cooldak

Počet příspěvků : 6
Bodů : 8
Reputace : 0
Datum registrace : 03. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

S07E12 - The Hesitation Ramification [EPIZODA] Empty Re: S07E12 - The Hesitation Ramification [EPIZODA]

Příspěvek  Dolfi Fri 03 Jan 2014, 21:57

Já mam z tohoto dílu dost rozporuplné pocity. Díl se mi totiž sice líbil, ale kvůli tomu konci se bojim dílu dalšího..  Very Happy 

Dolfi

Znamení : Ryby Koza
Počet příspěvků : 9
Bodů : 9
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 10
Věk : 33
Místo : Kladno

Návrat nahoru Goto down

S07E12 - The Hesitation Ramification [EPIZODA] Empty Re: S07E12 - The Hesitation Ramification [EPIZODA]

Příspěvek  piol Sat 04 Jan 2014, 01:26

Mňa dnes zaujala hlavne Vanity Card a pevne verím že Lexie sa v TBBT ešte ukáže :-)

kód:
http://www.imdb.com/name/nm2463367/

piol

Počet příspěvků : 4
Bodů : 4
Reputace : 0
Datum registrace : 21. 11. 12

Návrat nahoru Goto down

S07E12 - The Hesitation Ramification [EPIZODA] Empty Re: S07E12 - The Hesitation Ramification [EPIZODA]

Příspěvek  moss Sat 04 Jan 2014, 13:00

Mě se to moc nelíbilo, hlavní linka s Penny byla dost vážná a Leonard to samozřejmě zase zazdil svým výběrem slov, což asi mělo být vtipné, ale na mě to nefungovalo. No a zoufalá, opilá Penny žádající o ruku, to prostě nemělo smysl, i když to do budoucna nebude mít asi žádný vliv, je to sitcom, takže zase pojedem dál jako by se nic nestalo. Ostatní dějové linky dost o ničem, ani Sheldon dneska nefungoval, natož Raj a Stuart. Vanity card jsem četl, hodně zajímavá, aspoň víme jak to chodí, stopáž je stopáž no...
moss
moss

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 78
Bodů : 82
Reputace : 0
Datum registrace : 04. 11. 11
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

S07E12 - The Hesitation Ramification [EPIZODA] Empty Re: S07E12 - The Hesitation Ramification [EPIZODA]

Příspěvek  jarvisss Sat 04 Jan 2014, 20:11

Dost vážný díl, krom dvou scének (Sheldon a Amy v kuchyni, Bernadete v baru  lol!  ) byla vtipnost takřka nulová... jinak Leonard a Peny  Question 
Inu doufám že zde přísloví "Jak na Nový rok, tak po celý rok" neplatí a těšim se na další díl

jarvisss

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 3
Bodů : 3
Reputace : 0
Datum registrace : 28. 09. 12
Místo : Liberec

Návrat nahoru Goto down

S07E12 - The Hesitation Ramification [EPIZODA] Empty Re: S07E12 - The Hesitation Ramification [EPIZODA]

Příspěvek  Miro Sat 04 Jan 2014, 21:59

Bernadette v bare bol najstrašnejší moment v histórii tohto seriálu. Naozajstný "epic fail". Inak diel OK, taký vážnejší, ale minulý bol lepší.

Miro

Počet příspěvků : 147
Bodů : 163
Reputace : 0
Datum registrace : 21. 05. 11

Návrat nahoru Goto down

S07E12 - The Hesitation Ramification [EPIZODA] Empty Re: S07E12 - The Hesitation Ramification [EPIZODA]

Příspěvek  Domino_666 Sat 04 Jan 2014, 23:15

tak Bernadette v bare jasne najtrapnejšia scénka celej histórie seriálu, začalo to dobre, aj to bolo vtipné, ale proste to prehnali...
Raj a Stuart? Klasika nič moc, ale aspoň to nebolo trápne, takže v pohode...
Sheldon mi trocha pripomenul Sheldona zo začiatkov série, ani neviem prečo, vyslovene vtipné to nebolo, ale páčilo sa mi to

no a Penny s Leonardom, tento krát to bolo čisto vážne, naopak mám ale pocit, že sa ich vzťah poriadne pohol, aj keď neviem kam.. a to som mal pocit ešte pred tou scénkou kde Penny žiadala o ruku Lenoarda Very Happy Mne sa to páčilo, je to síce sitcom, ale niekedy treba dej aj viac vyvinúť a myslím že to bolo úlohou tohoto, už ide len o to, ako sa to bude vyvíjať ďalej, alebo či to nakoniec skončí ako bežný diel a vlastne sa nič nestalo (čo dúfam že nie)

celkovo hodnotím za seba diel vysoko nadpriemerne, ale nie kvôli vtipnosti, v tomto smere to dnes bola slabota, ale nejaký taký celkový dojem z dielu...

Domino_666

Počet příspěvků : 13
Bodů : 13
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

S07E12 - The Hesitation Ramification [EPIZODA] Empty Re: S07E12 - The Hesitation Ramification [EPIZODA]

Příspěvek  Whatt Mon 06 Jan 2014, 00:40

nejtrapnější díl ze všech... Bernadett a její trapný smích, naprosto nevěrohodná žádost Penny o ruku, Sheldon upnuvší se na trapně uhozenou zbytečnost.

Ztracený čas, klišé a naprosto nepovedené prvoplánově trapné scény.

Whatt

Počet příspěvků : 2
Bodů : 2
Reputace : 0
Datum registrace : 24. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

S07E12 - The Hesitation Ramification [EPIZODA] Empty Re: S07E12 - The Hesitation Ramification [EPIZODA]

Příspěvek  trinx Mon 06 Jan 2014, 19:51

dost mozna nejslabsi dil vůbec ze všech sitcomu, na který jsem kdy koukal (black books, yes minister, friends, mash, himym...). Naprosto si nedokazu představit, ze bych si nekdy řekl "ted bych si dal ten dil, jak Penny zada o ruku..." Zatímco k dilum z prvních tri serii se vracim neustale a fakt rad. Jako jestli to takhle povedou dal, tak tuhle serii dost mozna ani nedokoukám. Sad 
trinx
trinx

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 90
Bodů : 92
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Místo : jižní čechy olééé

Návrat nahoru Goto down

S07E12 - The Hesitation Ramification [EPIZODA] Empty Re: S07E12 - The Hesitation Ramification [EPIZODA]

Příspěvek  NoMouse Mon 06 Jan 2014, 20:30

No žádná sláva to nebyla ale popravdě mi přijde, že už byly i horší díly.
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

S07E12 - The Hesitation Ramification [EPIZODA] Empty Re: S07E12 - The Hesitation Ramification [EPIZODA]

Příspěvek  trinx Mon 06 Jan 2014, 22:04

NoMouse napsal:No žádná sláva to nebyla ale popravdě mi přijde, že už byly i horší díly.

OK, klidne muzeme zkusit - Který?

Protože at premyslim, jak premyslim, tak nejhorsi dily předchozích serii (pouze muj názor, pokud jsem se nekomu trefil do oblibeny epizody, nezlobte se):

1. serie: mozna dil s Sheldonovo sestrou, jinak bez slabin

2. serie: work song nanocluster (penny blossoms) a hofstadter isotope

3. serie: Mozna Cornhusker vortex a Leonard koukajici na fotbal, jinak vyborna serie.

4. serie: jeji treti dil "sheldon a kocky",  straslivej priklad nepovedeny epizody je desitka a Amy zamilovana do Zacka a Howard a Rajesh a jejich reckorimskej zapas. Pripadne Amy a Sheldon sirici drby ve dvacatym dilu.

5. serie: straslive slabej 11. dil o tom klukovi, co sikanoval Leonarda, Leonard a Amy na svatbe ve trojce, Penny a jeji kreslo s krysou ve druhym dilu, 17. dil s obrazem a kripkem, kterej neumi sportovat (ačkoliv z drivejsi serie vime, ze leze...)

6. serie: 6,16,17,18 - totalne o nicem, jeden vtip na pet minut.

7. serie?  Většinou na urovni tehle dilu,  sestej dil zachranila genialni pisnicka, jinak slabota, patej dil o nicem, dil se svetrem - wtf? a poslední dva dily před timhle taky nic moc (sheldon  v radiu a u porodu)

Ale hlavne a především - u spousty dilu z paty, sesty a sedmy serie si vůbec nevybavim, o cem byly. Vetsinou jsou takovy prumerny. Jakoze fajn, pobavi, ale rozhodne to není takovej nater, jako treba big bran hypothesis (S+L uklidi penny jeji byt). Takovy vyrazne nadprumerny dily proste v posledních sériích chybi. A je to skoda. Abych pravdu řekl, je mi z toho, kam se TBBT predevsim za poslední dve sezony posunul, celkem smutno. Ztrata kvality je ocividna, zajimavy vedlejsi postavy typu Leslie, Gablehouser, Kurt se nepovedlo tak uplne nahradit a je to znat. Zaplatpanbu za Zacka, Kripkeho a Willa Wheotona. Z Raje se stal looser, z Penny alkoholik, z Leonarda nemastnej neslanej podivin...
trinx
trinx

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 90
Bodů : 92
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Místo : jižní čechy olééé

Návrat nahoru Goto down

S07E12 - The Hesitation Ramification [EPIZODA] Empty Re: S07E12 - The Hesitation Ramification [EPIZODA]

Příspěvek  NoMouse Mon 06 Jan 2014, 23:09

Konkrétní epizodu ti neřeknu, to bych se teď musel na všechny podívat, ale některé ze 6. a 7. série to asi budou. A pak ten díl s draky a Leonardem koukajícím na fotbal. U této epizody jsem se aspoň párkrát zasmál. Ale je fakt, že byl dost depresivní, což u TBBT není zvykem. Ale naprosto souhlasím s tím, že u spousty dílů z novějších sérií si vůbec nevybavím děj a že výrazné díly byly hlavně v dřívějších sériích.
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

S07E12 - The Hesitation Ramification [EPIZODA] Empty Re: S07E12 - The Hesitation Ramification [EPIZODA]

Příspěvek  Miro Mon 06 Jan 2014, 23:34

Neviem prečo každý z druhej sérky medzi najhoršími vypichuje diel s tými kvietkami. Podľa mňa je vynikajúci, Penny a Sheldon spolu boli vždy fantastická dvojica a tento diel je nádherná ukážka ako im to spolu fungovalo. Presne takéto diely mi strašne chýbajú, už tuším dosť dlho nič také nebolo. Nehovoriac o tom že samotná Kaley Cuoco bola vtedy asi tak o 300% krajšia  Smile 

Miro

Počet příspěvků : 147
Bodů : 163
Reputace : 0
Datum registrace : 21. 05. 11

Návrat nahoru Goto down

S07E12 - The Hesitation Ramification [EPIZODA] Empty Re: S07E12 - The Hesitation Ramification [EPIZODA]

Příspěvek  trinx Tue 07 Jan 2014, 10:02

Miro napsal:Neviem prečo každý z druhej sérky medzi najhoršími vypichuje diel s tými kvietkami. Podľa mňa je vynikajúci, Penny a Sheldon spolu boli vždy fantastická dvojica a tento diel je nádherná ukážka ako im to spolu fungovalo. Presne takéto diely mi strašne chýbajú, už tuším dosť dlho nič také nebolo. Nehovoriac o tom že samotná Kaley Cuoco bola vtedy asi tak o 300% krajšia  Smile 

reknu to takhle - ten dil je ve svetle soucasnych serii naprosto perfektni, o tom zadna a vlastne proti nemu nic nemam. Ale v ramci serie patril mezi slabsi a rikal jsem si, ze z každý serie vyberu slabsi dil, tak to ve dvojce padlo na tenhle.
trinx
trinx

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 90
Bodů : 92
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Místo : jižní čechy olééé

Návrat nahoru Goto down

S07E12 - The Hesitation Ramification [EPIZODA] Empty Re: S07E12 - The Hesitation Ramification [EPIZODA]

Příspěvek  moss Tue 07 Jan 2014, 20:24

Hej, work song nanocluster je taky můj oblíbený.  Mad Díly Penny + Sheldon jsou vždy moje oblíbené, škoda že už prakticky nejsou.. Sad  Pro mě je v 2. serii nejslabší ten díl ve vlaku. Asi je pravda, že už není tolik výjimečných, výrazných dílů, obsah vetšiny dílů posledních sérií si nevybavuju, takže jsou spíš takový průměr, který neurazí. Každopádně 7. serie není špatná, pro mě je nejhorší 5., až do 12. dílu (až na 2 vyjímky)
moss
moss

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 78
Bodů : 82
Reputace : 0
Datum registrace : 04. 11. 11
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

S07E12 - The Hesitation Ramification [EPIZODA] Empty Re: S07E12 - The Hesitation Ramification [EPIZODA]

Příspěvek  NoMouse Tue 07 Jan 2014, 22:19

Díl se Summer Glau je super! Very Happy Holt, druhá série je druhá série, no. Smile 
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

S07E12 - The Hesitation Ramification [EPIZODA] Empty Re: S07E12 - The Hesitation Ramification [EPIZODA]

Příspěvek  Domino_666 Tue 07 Jan 2014, 23:07

mne prišli najhoršie 4. a 5. séria - prvé the best, 3. tak neutrál a 6. až na pár slabších epizód perfektná (sheldonova tajná miestnosť Very Happy)

Domino_666

Počet příspěvků : 13
Bodů : 13
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

S07E12 - The Hesitation Ramification [EPIZODA] Empty Re: S07E12 - The Hesitation Ramification [EPIZODA]

Příspěvek  Miro Wed 08 Jan 2014, 05:02

trinx napsal:reknu to takhle - ten dil je ve svetle soucasnych serii naprosto perfektni, o tom zadna a vlastne proti nemu nic nemam. Ale v ramci serie patril mezi slabsi a rikal jsem si, ze z každý serie vyberu slabsi dil, tak to ve dvojce padlo na tenhle.
ja si slabší diel vlastne ani neviem vybaviť, pre mňa je 2. séria absolútne najlepšia a v súčasnosti ktorýkoľvek diel by zotrel tie súčasné len by sa zaprášilo... Nehovoriac že môj najobľúbenejší diel vôbec je ten s tou novou susedkou S02E19. Škoda že ma v tej dobe TBBT a seriály ako také vôbec nezaujímali, musela to byť nádherná doba keď týždeň čo týždeň vychádzali skvostné diely.  Sad 

Miro

Počet příspěvků : 147
Bodů : 163
Reputace : 0
Datum registrace : 21. 05. 11

Návrat nahoru Goto down

S07E12 - The Hesitation Ramification [EPIZODA] Empty Re: S07E12 - The Hesitation Ramification [EPIZODA]

Příspěvek  Hellhammer Wed 08 Jan 2014, 10:31

Tak co říct o téhle epizodě a nebýt moc zahořklý..prostě typický šedivý průměr šesté a sedmé řady TBBT..
Sheldon rýpající se v nějaké infantilnosti vědeckým způsobem,to už tu bylo hodněkrát,tentokrát to moc vtipné nebylo..Amy tam jenom je a přizvukuje Sheldonovi..To,jak scénaristé zabili tu hláškující,vtipnou a nadrženou intelektuálku a udělali z ní Shledonovu ozvěnu,je na pár facek!!

Howard vtipný s minimem prostoru(jak příznačné pro nové serie TBBT),Bernadete WTF?,těžce umělá scéna,aby tam byla,její hlas už není vtipný,naprosto bez nějakých narážek,její postava je už prostě jen trapná.
Raj sice opakoval staré vtipy o své stydlivosti taky už po padesáté,ale alespoň nebyl tak přihřátý a nepřehrával..Pobavila Stuartova hláška o dvou ubožácích na lavičce,koukajíc se přitom do zrcadla:DD

Leonard opět nemastný,neslaný,z Penny už dělají regulérního chlastometra,je vůbec nějaký díl 7dmičky ve kterém nechlastá??.Co je proboha zábavného na permanentně nalité holce..jednou možná,podruhé už je to pousmání,Penny je v seriálu pomalu nalitá furt.
žádost o ruku a Leonardův blábol,má být asi jakási "odplata" za to,když Penny odmítla jeho nabídku k sňatku,ale je to hodně tupé a umělé..
Jestli to mělo posunout serii,tak nevím kam,jestli to měla být snaha o narušení klidného vztahu L+P tak to bylo hodně křečovité a jestli to mělo být sranda,tak teda haha...

Další díl o ničem,nikam neposouvající,tahle serie vůbec nemá žádný posun a děj..

Díl:4,5/10                          Série zatím:5,5/10

Hellhammer

Počet příspěvků : 10
Bodů : 10
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 12. 13

Návrat nahoru Goto down

S07E12 - The Hesitation Ramification [EPIZODA] Empty Re: S07E12 - The Hesitation Ramification [EPIZODA]

Příspěvek  Strix Wed 08 Jan 2014, 13:09

Epizoda o něco vážnější než obvykle - holt bylo cítit, že tentokrát toho chtěli dějově rozjet víc, než se jim vešlo do stopáže (viz Vanity Card a otevřený konec Leonard x Penny), takže vtípků holt bylo o něco méně... Jinak ale nechápu, s čím máte tak hrozný problém. Ok, Bernadettin smích přehnali - taky bych ho utnul o pár sekund dřív, ale jinak, jak už tady bylo řečeno, už jsem taky viděl v TBBT horší scény i epizody. Co pak nechápu vůbec, je váš neustálý a opakovaný údiv nad "kvalitativním propadem" s každou novou sérií (jako by do té doby byl TBBT pořád stejný jako na začátku Laughing).

Ano, kvalita TBBT šla dolů. A to, dámy a pánové, ve TŘETÍ sérii Razz Opět se musím připojit k tomu, co už tady zaznělo - když si chci cíleně pustit některý ze starších dílů, téměř vždy sáhnu do prvních dvou sérií. Jinak ale nemám pocit, že by od třetí série nastal nějaký další kvalitativní propad. Je to zkrátka lehce nadprůměrný komediální seriál, sem tam s nějakým více než nadprůměrným dílem (které bývaly v prvních dvou sériích standardem). A s tímto (v zásadě minimálním) očekáváním už můžu být jen těžko zklamán... Smile

Pro mě tudíž tentokrát 6/10, aneb na jedno shlédnutí úplně v pohodě... Smile
Strix
Strix

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 247
Bodů : 271
Reputace : 4
Datum registrace : 13. 11. 09
Místo : Olomouc, planeta Země

http://strixcz.deviantart.com

Návrat nahoru Goto down

S07E12 - The Hesitation Ramification [EPIZODA] Empty Re: S07E12 - The Hesitation Ramification [EPIZODA]

Příspěvek  Tom.Vrabec Wed 08 Jan 2014, 19:04

Zvláštní, jak tu každý přesně ví, odkdy šla kvalita dolů...buď od série, nebo rovnou od dílu - neřeknete mi třeba taky, od kterého konkrétního frku to šlo do kopru? Razz  Lidi, každý přece má asi své hodnocení, tohle je silně subjektivní a prostě jako ve všem je někdy líp a někdy hůř...

Pro mě osobně to zatím byl zdaleka nejhorší díl celého seriálu, toť vše...

Tom.Vrabec

Počet příspěvků : 7
Bodů : 7
Reputace : 0
Datum registrace : 13. 02. 12

Návrat nahoru Goto down

S07E12 - The Hesitation Ramification [EPIZODA] Empty Re: S07E12 - The Hesitation Ramification [EPIZODA]

Příspěvek  Strix Wed 08 Jan 2014, 21:15

Tom.Vrabec napsal:Lidi, každý přece má asi své hodnocení, tohle je silně subjektivní...
Ok, tohle beru a omlouvám se za svou "rádoby všeobecnou pravdu odhalující" reakci - nechal jsem se trochu unést Laughing

Ve zkratce jsem chtěl říct jen to, že Big Bang je pro mě už DLOUHO úplně jiný seriál než ve svých počátcích a u nových dílů už holt jejich relativní kvalitu v současném kontextu většinou ani moc nevnímám (zázraky už od nich nečekám a na druhou stranu mi ještě žádný (ani tento) díl nepřišel tak špatný, abych vysloveně litoval, že jsem ním strávil 20 minut svého života Smile ).
Strix
Strix

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 247
Bodů : 271
Reputace : 4
Datum registrace : 13. 11. 09
Místo : Olomouc, planeta Země

http://strixcz.deviantart.com

Návrat nahoru Goto down

S07E12 - The Hesitation Ramification [EPIZODA] Empty Re: S07E12 - The Hesitation Ramification [EPIZODA]

Příspěvek  bodomkes Wed 08 Jan 2014, 22:00

Docela se divím, že si všichni stěžujete na Bernie v baru! Very Happy Pro mě to bylo super překvapení - je to jasný odkaz na Jak Harry potkal Sally, kdy Meg Ryan (Sally) přesně vede stejnou debatu+dělá předváděčku o fake orgasmu. Very Happy Podle mě docela fajn nápad; je to tak známý film (klasika), že to nikdo nebude brát vážně...aspoň ve Státech Wink
Raj a Stuart zatím nic moc, ale třeba z nich něco bude - ne ve slash smyslu - jsou už aspoň dva zoufalci, ne jen jeden. A jsem ráda, že někdo okomentoval to nechutné oblizování se psem... Suspect 
Jo, vykrádačka Přátel byla jasná, no. Aspoň v tom HIMYM není sám Laughing (ok, myslím v nejbližší době) a celá ta nabídka k sňatku mi připomněla Chandlera "Chceš si mě vzít proto, že se omlouváš?" Doufám, že se zas nenechá absurdně Leonard bičovat za Penniinu blbost. Jinak třeba to s Penny stejně jako s Joeym přece jen nějak dopadne What a Face Jen se mi nelíbil konec, kde Leonard zapíná "overthink"... snad to nerozvedou. Další rozchod Lenny prosím ne!!!!! Evil or Very Mad 
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

S07E12 - The Hesitation Ramification [EPIZODA] Empty Re: S07E12 - The Hesitation Ramification [EPIZODA]

Příspěvek  Strix Wed 08 Jan 2014, 22:09

bodomkes napsal:Docela se divím, že si všichni stěžujete na Bernie v baru! Very Happy
No já osobně nemám problém s podstatou té scény, jen mi přišla zbytečně dlouhá (nicméně musím uznat, že i tak jsem se u ní zasmál, nebo spíš pousmál Smile ). Jinak ten film neznám, takže odkaz nevnímám...
Strix
Strix

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 247
Bodů : 271
Reputace : 4
Datum registrace : 13. 11. 09
Místo : Olomouc, planeta Země

http://strixcz.deviantart.com

Návrat nahoru Goto down

S07E12 - The Hesitation Ramification [EPIZODA] Empty Re: S07E12 - The Hesitation Ramification [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru