Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S07E08 - The Itchy Brain Simulation [EPIZODA]

+4
Davidsoft
minnie
Standaa
lib
8 posters

Goto down

S07E08 - The Itchy Brain Simulation [EPIZODA] Empty S07E08 - The Itchy Brain Simulation [EPIZODA]

Příspěvek  lib Fri 15 Nov 2013, 23:34

Na první shlédnutí mi to přišlo slabý... Zápletka se svetrem nebyla vtipná, nějak mi k Leonardovi nesedělo, že by něco takového dobrovolně podstupoval. Ostatní děj taky podprůměr, zasmál jsem se asi tak jednou.

lib

Počet příspěvků : 27
Bodů : 31
Reputace : 0
Datum registrace : 01. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S07E08 - The Itchy Brain Simulation [EPIZODA] Empty Re: S07E08 - The Itchy Brain Simulation [EPIZODA]

Příspěvek  Standaa Fri 15 Nov 2013, 23:56

Mě tahle epizoda celkem bavila. U Leonarda mi taky přišlo divný, že to chtěl dodržet, když častokrát kašle na mnoho úmluv a nevadí mu porušovat Dohodu Spolubydlících atd. Návrat Lucy mě celkem překvapil, už jsem ho skoro ani nečekal. Každopádně doufám že tohle už bylo její konenčý sbohem, protože mi vůbec nepřišla sympatický a charakterně mi přišla vážně jako špatnej člověk. To co udělala Rajeshovi se nedá prostě odpustit.

Standaa

Počet příspěvků : 3
Bodů : 5
Reputace : 0
Datum registrace : 15. 11. 13

Návrat nahoru Goto down

S07E08 - The Itchy Brain Simulation [EPIZODA] Empty Re: S07E08 - The Itchy Brain Simulation [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Sat 16 Nov 2013, 01:08

taky mám z toho dílu takové rozporuplné pocity.. bylo tam pár fakt povedených momentů, ale ta zápletka se svetrem mi fakt neseděla..
a lucy teda zabili dokonale, mně byla předtím celkem sympatická a jako dobrý match pro raje.. ale po dnešku? Evil or Very Mad 
nějak mi přišlo že si scénárista vzal dovolenou a vařilo se z vody
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S07E08 - The Itchy Brain Simulation [EPIZODA] Empty Re: S07E08 - The Itchy Brain Simulation [EPIZODA]

Příspěvek  Davidsoft Sat 16 Nov 2013, 10:39

Tato epizoda se mi velice líbila a zanechala příjemný dojem. :)Shledon se (možná jen zdánilvě) choval alespoň jakžtakž rozumně a epizoda obsahuje významné ponaučení: vracet vypůjčené věci včas. (Jsem přesvědčen, že DVD i svetr zde sloužily jako zástupné symboly včas nevrácené věci a utrpení, které může způsobit - ať už tomu, kdo ji nevrátil, nebo někomu jinému.)

Rajova dějová linie mě vůbec neoslovila. Vanity card se mi také docela líbila.
Davidsoft
Davidsoft

Počet příspěvků : 174
Bodů : 185
Reputace : 1
Datum registrace : 15. 07. 12
Místo : okolí Brna

http://www.psanci.cz/autor.php?trideni=1&id=1638

Návrat nahoru Goto down

S07E08 - The Itchy Brain Simulation [EPIZODA] Empty Re: S07E08 - The Itchy Brain Simulation [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sat 16 Nov 2013, 12:08

Tak já nevím, jednou jsem si půjčila Bibli, ale ještě ji nevrátila... je to tak osm let... mám se cítit provinile? Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S07E08 - The Itchy Brain Simulation [EPIZODA] Empty Re: S07E08 - The Itchy Brain Simulation [EPIZODA]

Příspěvek  Davidsoft Sat 16 Nov 2013, 12:28

Kolikokoli: Záleží na tom, zda jste měli na vrácení sjednaný nějaký termín.
Davidsoft
Davidsoft

Počet příspěvků : 174
Bodů : 185
Reputace : 1
Datum registrace : 15. 07. 12
Místo : okolí Brna

http://www.psanci.cz/autor.php?trideni=1&id=1638

Návrat nahoru Goto down

S07E08 - The Itchy Brain Simulation [EPIZODA] Empty Re: S07E08 - The Itchy Brain Simulation [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sat 16 Nov 2013, 12:32

Měli - až to dočtu Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S07E08 - The Itchy Brain Simulation [EPIZODA] Empty Re: S07E08 - The Itchy Brain Simulation [EPIZODA]

Příspěvek  Davidsoft Sat 16 Nov 2013, 12:35

Very Happy A už jsi to dočetla?
Davidsoft
Davidsoft

Počet příspěvků : 174
Bodů : 185
Reputace : 1
Datum registrace : 15. 07. 12
Místo : okolí Brna

http://www.psanci.cz/autor.php?trideni=1&id=1638

Návrat nahoru Goto down

S07E08 - The Itchy Brain Simulation [EPIZODA] Empty Re: S07E08 - The Itchy Brain Simulation [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sat 16 Nov 2013, 13:32

Ne, žalmy jsou moc nudný Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S07E08 - The Itchy Brain Simulation [EPIZODA] Empty Re: S07E08 - The Itchy Brain Simulation [EPIZODA]

Příspěvek  Davidsoft Sat 16 Nov 2013, 13:55

V tom případě se, myslím, provinile cítit nemusíš. Very Happy
Davidsoft
Davidsoft

Počet příspěvků : 174
Bodů : 185
Reputace : 1
Datum registrace : 15. 07. 12
Místo : okolí Brna

http://www.psanci.cz/autor.php?trideni=1&id=1638

Návrat nahoru Goto down

S07E08 - The Itchy Brain Simulation [EPIZODA] Empty Re: S07E08 - The Itchy Brain Simulation [EPIZODA]

Příspěvek  filda44 Sat 16 Nov 2013, 18:40

Tak toto byla hodně divná epizoda. Za mě jednoznačně nejhorší díl sedmičky (v kontrastu s tím, že předchozích sedm dílů bylo moc povedených - jedny z nejlepších z celého TBBT)
Ale tato epizoda mi prostě absolutně nesedla.

Absolutně jsem nepochopil chování Leonarda - a to od samého počátku: Když uviděl to DVD v krabici, měl to hned odnést, zahrabat to někam dospodu, nebo prostě dělat, že vůbec neví, co to je... prostě cokoliv. A ne jen tak to vytáhnout. A potom - proč to sakra celé dělal? O jakém principu to mluvil??? Vždyť jedna z hlavních linií celého seriálu je právě "Leonard vs. Sheldon" - vzpomeňme si na epizodu Anulování dohody spolubydlících. Jedno z Leonardových stěžejních úsilí je přece zastavit Shledonovy výmysly - a nebo naopak se je snaží aspoň nějak potlačit tak, aby Sheldon dostal to, co chce a on z toho vyvázl dobře. V takovém úhlu chápání bych ještě překousl, že ten svetr nosil před Shledonem. Ale to, že to vlastně dělal i sám pro sebe, mi přišlo naprosto střelené, nevhodné a scestné.

A dál - chápu, že Sheldon chtěl Leonarda nějak potrestat (je to prostě Sheldon), ale proč zrovna nošením toho svetru?? Když to vypustil z úst, připadal mi jako Sheldon z 1. série - a to, jak víme, nebyl pravý Sheldon Very Happy. A ještě k Sheldonovi - nevím, zda jsem jen nedával pozor, ale nějak jsem vůbec nepobral dějovou linku s tou kytkou... nechápu, proč tam vůbec byla.

Linie s Rajeshem a Lucy byla taková nemastná, neslaná. Ale pobavilo mě "I love you Penny", ovšem pouze v tom prvním případě. Podruhé to bylo zbytečné a navíc se to vůbec nehodilo (přece se jeho nadšení z toho, že svítá naděje s Lucy, nebude rovnat tomu, že ho Penny chce dát dohromady s nějakou náhodnou holku, se kterou to navíc ukončí takto...).
Ještě jsem se zasmál, když Penny při rozhovoru s Lucy poukázala na Amy, která tam mezitím točila pití Very Happy. Ale jinak slabota... a s tím rasismem to už taky trochu přehání... zdá se mi, že ho američané vidí opravdu všude - nechápu, co rasistického bylo na tom, co Penny řekla.

Jediná opravdu pozitivní věc na tomto díle bylo vzpomenutí terče na šipky v úvodu dílu. Následujících dvacet minut jsem už jen nevěřícně zíral...

?/10 - bylo to fakt divné, asi bych šel daleko pod průměr, takže to ani hodnotit nechci No 
filda44
filda44

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 77
Bodů : 84
Reputace : 0
Datum registrace : 04. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

S07E08 - The Itchy Brain Simulation [EPIZODA] Empty Re: S07E08 - The Itchy Brain Simulation [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Sat 16 Nov 2013, 20:17

@filda44 - naprostý souhlas, jen doplním, že američani opravdu vidí rasismus všude - stejně jako sexismus, harašení a morální ohrožení Very Happy
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S07E08 - The Itchy Brain Simulation [EPIZODA] Empty Re: S07E08 - The Itchy Brain Simulation [EPIZODA]

Příspěvek  lib Sat 16 Nov 2013, 23:12

Až na podruhý jsem pochopil Amyin pohled po tom, co Sheldon řekl "Do you have any idea what it's like to wait for years and never know if you're going to finally get satisfaction?" Laughing 

S tím rasismem jsem měl vždycky pocit, že si z něho tvůrci spíš dělají srandu. Začalo to v první sérii, kdy Raj oznámil, že půjde na halloween večírek za Thora. Pak se to objevilo ještě párkrát, už nevím kdy. Ale vždycky to bylo vtipný Smile  Vlastně si neutahují z rasismu, ale z přílišné politické korektnosti.

lib

Počet příspěvků : 27
Bodů : 31
Reputace : 0
Datum registrace : 01. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S07E08 - The Itchy Brain Simulation [EPIZODA] Empty Re: S07E08 - The Itchy Brain Simulation [EPIZODA]

Příspěvek  Davidsoft Sun 17 Nov 2013, 10:16

filda44 napsal:Absolutně jsem nepochopil chování Leonarda - a to od samého počátku: Když uviděl to DVD v krabici, měl to hned odnést, zahrabat to někam dospodu, nebo prostě dělat, že vůbec neví, co to je... prostě cokoliv. A ne jen tak to vytáhnout.
Mně to připadá, že v té krabici bylo ještě něco mnohem víc diskreditujícího, co by tam Sheldon objevil, kdyby ji prohledával. A Leonard se tomu (úspěšně) pokusil vyhnout tím, že se Sheldonovi přiznal k tomu nevrácenému DVD. Jiný způsob, jak zabránit Sheldonovi v prohledávání krabice, zřejmě Leonarda nenapadl. (Ale pak by bylo logické, aby tu krabici odnesl při první vhodné příležitosti, což myslím, neudělal.)
filda44 napsal:A potom - proč to sakra celé dělal? O jakém principu to mluvil??? Vždyť jedna z hlavních linií celého seriálu je právě "Leonard vs. Sheldon" - vzpomeňme si na epizodu Anulování dohody spolubydlících. Jedno z Leonardových stěžejních úsilí je přece zastavit Shledonovy výmysly - a nebo naopak se je snaží aspoň nějak potlačit tak, aby Sheldon dostal to, co chce a on z toho vyvázl dobře. V takovém úhlu chápání bych ještě překousl, že ten svetr nosil před Shledonem. Ale to, že to vlastně dělal i sám pro sebe, mi přišlo naprosto střelené, nevhodné a scestné.
Tomuto také příliš nerozumím. Napadlo mě, že Leonardovi možná při pohledu na "zdánlivě rozumného Sheldona" kleslo sebevědomí a řekl si, že když se správně může chovat Sheldon, musí to projednou zvládnout i on. Ale je to jen spekulace.

filda44 napsal:A dál - chápu, že Sheldon chtěl Leonarda nějak potrestat (je to prostě Sheldon), ale proč zrovna nošením toho svetru??
Asi proto, že se naskytla příležitost. Shledon používá různé metody.

linka s kytkou -- souhlasím; také nechápu, proč tam byla. Možná by to scénáristům bez ní nevyšlo.
linka s Rajeshem -- nezaujala mě
vzpomenutí terče na šipky -- ano, to bylo pěkné
Davidsoft
Davidsoft

Počet příspěvků : 174
Bodů : 185
Reputace : 1
Datum registrace : 15. 07. 12
Místo : okolí Brna

http://www.psanci.cz/autor.php?trideni=1&id=1638

Návrat nahoru Goto down

S07E08 - The Itchy Brain Simulation [EPIZODA] Empty Re: S07E08 - The Itchy Brain Simulation [EPIZODA]

Příspěvek  Strix Mon 18 Nov 2013, 17:11

lib napsal:Až na podruhý jsem pochopil Amyin pohled po tom, co Sheldon řekl "Do you have any idea what it's like to wait for years and never know if you're going to finally get satisfaction?" Laughing
Jo, to jsem taky napoprvé nechytnul. A pobavilo - příjemně nenucené Very Happy

@ filda44 / Davidsoft: Ad krabice a svetr - musím říct, že jste mě dost pobavili hypotézami, jak a proč to udělal (respektive tím, jak to berete vážně) Laughing Leonard chtěl prostě Sheldonovi ukázat, že nad ním vyhraje, i když bude hrát podle jeho pravidel. Asi předpokládal, že prostě to DVD vrátí, sundá svetr a vmete mu do tváře "Vidíš, zvládnul jsem to v pohodě." A následně mu hrdost nedovolila vzdát, co jednou začal. Každopádně mně tahle linie přišla v pohodě Smile

filda44 napsal:Když to vypustil z úst, připadal mi jako Sheldon z 1. série - a to, jak víme, nebyl pravý Sheldon Very Happy
WTF?! Shocked První série Sheldona definovala! Naopak od té doby se tak trochu asimiloval a stal "normálnejším" (minimálně v některých ohledech)...

minnie napsal:A lucy teda zabili dokonale, mně byla předtím celkem sympatická a jako dobrý match pro raje.. ale po dnešku? Evil or Very Mad
Mě osobně hlavně mrzí, že ji tvůrci takhle vyšachovali ze hry - taky mi k Rajovi seděla a doufal jsem, že se ještě vrátí... Ale teď už asi sotva Sad Takže se zřejmě v příštích dílech můžeme "těšit" tak akorát na další a další výlevy Rajova zoufalství a ubohosti - už mě v téhle stále stejné poloze vážně přestává bavit - to už byl mnohem sympatičtější ze začátku, kdy sice před ženami nemohl mluvit, ale aspoň se v jednom kuse nelitoval. Rolling Eyes Buď ať se jeho postava někam pohne, nebo ať ji rovnou škrtnou...

Jinak díl jako celek pro mě celkem fajn, ale žádný zázrak. 6/10
Strix
Strix

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 247
Bodů : 271
Reputace : 4
Datum registrace : 13. 11. 09
Místo : Olomouc, planeta Země

http://strixcz.deviantart.com

Návrat nahoru Goto down

S07E08 - The Itchy Brain Simulation [EPIZODA] Empty Re: S07E08 - The Itchy Brain Simulation [EPIZODA]

Příspěvek  filda44 Mon 18 Nov 2013, 18:07

Strix napsal:
filda44 napsal:Když to vypustil z úst, připadal mi jako Sheldon z 1. série - a to, jak víme, nebyl pravý Sheldon Very Happy
WTF?! :shock:První série Sheldona definovala! Naopak od té doby se tak trochu asimiloval a stal "normálnejším" (minimálně v některých ohledech)...
Tak s tím zásadně nesouhlasím. Naopak v první sérii byl mnohem více normální a dokázal se bavit o běžných věcech a celkově se více začleňoval do společnosti. Ale donutil jsi mě teď podívat se na 1. díl, protože si nemůžu vzpomenout na konkrétní čin. A už v 1. dílu jsem pár objevil - tak třeba po prvním setkání s Penny se Sheldon začne vyptávat Leonarda, co si od toho slibuje, a že se s ním ta ženská stejně nikdy nevyspí. A nebo samotné připojení se na cestu za získání TV od Pennyina bývalého přítele). Nebo když se mu Leonard omluvil, že ho do toho zatáhl, tak slušně odpověděl: "To nevadí". A také ho chlácholil, když mu Leonard říkal, že nadosrmti zůstane sám... A v druhém díle říkal Penny, že prý je Leonard něžný milenec... (jo, musel jsem se podívat i na další díl, je to prostě boží! Very Happy ).

No ale závěr - myslím, že postava Sheldona nebyla v 1. sérii ještě tak vyhraněná, a dokázal se (kromě geekovských řečí, které samozřejmě v drtivé většině případu převažují) chovat i jako normální člověk, který se občas zajímá i o společenské dění. Ale je to zajímavý podnět k diskusi, zajímalo by mě, jak to vidí ostatní Smile Ale fakt se mi zdá, že jeho chování v 1. sérii by v sedmičce neprošlo...
filda44
filda44

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 77
Bodů : 84
Reputace : 0
Datum registrace : 04. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

S07E08 - The Itchy Brain Simulation [EPIZODA] Empty Re: S07E08 - The Itchy Brain Simulation [EPIZODA]

Příspěvek  Strix Mon 18 Nov 2013, 18:18

filda44 napsal:No ale závěr - myslím, že postava Sheldona nebyla v 1. sérii ještě tak vyhraněná...
Mně přijde, že se chytáš jednotlivostí, ale nevnímáš celek. Sheldon z první série by se stěží jen dotknul nějaké ženy (natož aby jí např. něco mazal na hrudník), neměl smysl pro humor (Bazinga!), nechápal sarkasmus, atd. atd. Nejde o to, o čem se bavil, ale ze začátku byl striktnější ve své logice a mnohem méně projevoval emoce. Až s postupem času ho autoři trochu "polidštili" a přestali se tolik držet jeho původně nastavených pravidel a obsesí. Neříkám, že je to špatně - určitý vývoj je přirozený - ale každopádně nechápu, jak můžeš říct, že Sheldon v první sérii nebyl Sheldon Razz
Strix
Strix

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 247
Bodů : 271
Reputace : 4
Datum registrace : 13. 11. 09
Místo : Olomouc, planeta Země

http://strixcz.deviantart.com

Návrat nahoru Goto down

S07E08 - The Itchy Brain Simulation [EPIZODA] Empty Re: S07E08 - The Itchy Brain Simulation [EPIZODA]

Příspěvek  filda44 Mon 18 Nov 2013, 18:31

Strix napsal:... ale každopádně nechápu, jak můžeš říct, že Sheldon v první sérii nebyl Sheldon Razz
Řekl jsem, že nebyl pravý Sheldon, resp. takový, jakého ho známe dnes. Souhlasím, že byl striktnější ve své logice a že samozřejmě už například fakt, že má přítelkyni, byl v té době nepředstavitelný. Ale i přes to mě u sledování prvních sérií vždycky zarážely tady ty detaily, které by mi k němu nesedly ani teď (kdy už je vlastně vývojově dál, co se týče sociální interakce). Připadá mi to jako takové dva extrémy, které tvůrci postupem času oba eliminovali.

Ale je samozřejmě dobře, že se postava vyvíjí, protože je to, jak říkáš, přirozené, a bez toho by to bylo navíc o ničem Smile 
filda44
filda44

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 77
Bodů : 84
Reputace : 0
Datum registrace : 04. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

S07E08 - The Itchy Brain Simulation [EPIZODA] Empty Re: S07E08 - The Itchy Brain Simulation [EPIZODA]

Příspěvek  Strix Mon 18 Nov 2013, 18:42

filda44 napsal:Ale je samozřejmě dobře, že se postava vyvíjí, protože je to, jak říkáš, přirozené, a bez toho by to bylo navíc o ničem Smile 
To jo, viz Raj Sad
Strix
Strix

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 247
Bodů : 271
Reputace : 4
Datum registrace : 13. 11. 09
Místo : Olomouc, planeta Země

http://strixcz.deviantart.com

Návrat nahoru Goto down

S07E08 - The Itchy Brain Simulation [EPIZODA] Empty Re: S07E08 - The Itchy Brain Simulation [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Mon 18 Nov 2013, 20:08

Strix napsal:To jo, viz Raj Sad
přesně, u raje mi přijde že si s ním sami scénáristi nevědí rady.. měli by mu konečně najít holku (nebo klidně kluka pro mě za mě) - pro mě byl nejmíň oblíbená postava vždycky, ale to co předvádí teďka.. to fakt ne
do sheldonologie se zapojovat nebudu, přijde mi jen logické že dlouhodobé soužití s penny ho dost polidštilo, na druhé straně si třeba nedovedu představit, že aktuální sheldon by šel masturbovat za peníze (nemluvě o tom, že peněz má odjakživa prý hromady)
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S07E08 - The Itchy Brain Simulation [EPIZODA] Empty Re: S07E08 - The Itchy Brain Simulation [EPIZODA]

Příspěvek  Strix Mon 18 Nov 2013, 20:26

minnie napsal:pro mě byl nejmíň oblíbená postava vždycky, ale to co předvádí teďka.. to fakt ne
To já ho míval celkem rád, ale slyšet od něj v každém díle nějakou variaci na "Jsem naprostý zoufalec a klidně bych chodil i se samicí hrabáče, kdyby mě chtěla." začíná být poněkud únavné...
Strix
Strix

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 247
Bodů : 271
Reputace : 4
Datum registrace : 13. 11. 09
Místo : Olomouc, planeta Země

http://strixcz.deviantart.com

Návrat nahoru Goto down

S07E08 - The Itchy Brain Simulation [EPIZODA] Empty Re: S07E08 - The Itchy Brain Simulation [EPIZODA]

Příspěvek  filda44 Mon 18 Nov 2013, 20:38

Strix napsal:
minnie napsal:pro mě byl nejmíň oblíbená postava vždycky, ale to co předvádí teďka.. to fakt ne
To já ho míval celkem rád, ale slyšet od něj v každém díle nějakou variaci na "Jsem naprostý zoufalec a klidně bych chodil i se samicí hrabáče, kdyby mě chtěla." začíná být poněkud únavné...
To je fakt. Taky jsem ho míval rád a klidně by ani holku mít nemusel, ale to jeho neustálé fňukání a sebelitování už překročilo jistou mez. A vtipné to není už vůbec No
filda44
filda44

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 77
Bodů : 84
Reputace : 0
Datum registrace : 04. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

S07E08 - The Itchy Brain Simulation [EPIZODA] Empty Re: S07E08 - The Itchy Brain Simulation [EPIZODA]

Příspěvek  yossarian Fri 06 Dec 2013, 20:17

Ja mam vypadek s tim tercem na sipky. Co me unika?
yossarian
yossarian

Znamení : Vodnář Pes
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 438
Bodů : 470
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 42

Návrat nahoru Goto down

S07E08 - The Itchy Brain Simulation [EPIZODA] Empty Re: S07E08 - The Itchy Brain Simulation [EPIZODA]

Příspěvek  filda44 Fri 06 Dec 2013, 22:16

yossarian napsal:Ja mam vypadek s tim tercem na sipky. Co me unika?
Úplně první scéna tohoto dílu - Penny se ptá Leonarda, proč jim na dveřích stále visí ten terč na šipky (který je tam už od 01x01), když je nikdy neviděla hrát Very Happy 
filda44
filda44

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 77
Bodů : 84
Reputace : 0
Datum registrace : 04. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

S07E08 - The Itchy Brain Simulation [EPIZODA] Empty Re: S07E08 - The Itchy Brain Simulation [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru