Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S06E11 - The Santa Simulation [EPIZODA]

+12
Domino_666
Pinny
Houp
minnie
filda44
mike2
xegiie
Melindaaaa
Miro
Zero
moss
yossarian
16 posters

Goto down

S06E11 - The Santa Simulation [EPIZODA] Empty S06E11 - The Santa Simulation [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Fri 14 Dec 2012, 09:23

tak za mě dneska dost zklamání.. dnes už nedělali zoufalce jen z raje a stuarta, ale i z amy.. a dost mi to vadilo..
linka s D&D mě nebavila vůbec a holčičí linka jen o maličko víc..
nejlepší okamžiky pro mě byly když se amy a raj trumfovali kdo je větší zoufalec, samozřejmě "svaty vaklaf" a penny, které to slušelo úplně neuvěřitelně.. Twisted Evil
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S06E11 - The Santa Simulation [EPIZODA] Empty Re: S06E11 - The Santa Simulation [EPIZODA]

Příspěvek  Pinny Fri 14 Dec 2012, 15:21

Taky bych Penny asi dal šanci - Penny/Pinny, bysme se k sobě určitě hodili Twisted Evil Jinak fakt slabší díl. Sliboval jsem si od vánočního dílu trošku víc, ale je možný, že moje očekávání bylo přehnaný. Nicméně k odpolední koupeli to bylo ok. (A opravdu jsem se jen koupal, kdyby chtěl mít někdo blbý poznámky santa )

Pinny

Počet příspěvků : 132
Bodů : 149
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S06E11 - The Santa Simulation [EPIZODA] Empty Re: S06E11 - The Santa Simulation [EPIZODA]

Příspěvek  Pinny Fri 14 Dec 2012, 15:54

Akorát mě naštvali tím, že sv. Václavovi říkaj Váklav Twisted Evil

Pinny

Počet příspěvků : 132
Bodů : 149
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S06E11 - The Santa Simulation [EPIZODA] Empty Re: S06E11 - The Santa Simulation [EPIZODA]

Příspěvek  yossarian Fri 14 Dec 2012, 16:13

kdo si jeste minimalne 2x pustil tu cast s penny v satech nez se posunul dal?
sunny

kruci to jsou nebezpecne kratke saty .-)

Edit: jak to ras posere v tom klubu. epicky. asi jsem dneska dobre naladenej :-)
yossarian
yossarian

Znamení : Vodnář Pes
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 438
Bodů : 470
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 42

Návrat nahoru Goto down

S06E11 - The Santa Simulation [EPIZODA] Empty Re: S06E11 - The Santa Simulation [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Fri 14 Dec 2012, 16:58

Pinny napsal:Taky bych Penny asi dal šanci - Penny/Pinny, bysme se k sobě určitě hodili Twisted Evil
lol! za tohle máš bod, ještě že jsem to nečetla v práci, tenhle výbuch smíchu bych kolegům těžko vysvětlovala Very Happy
jinak většina cizinců říká vaklaf.. proto mě naštvali s tím přejmenováním letiště, protože většina cizinců říká [vaklaf hávl], frantíci [vaklaf ávl] a to si fakt nezaslouží...

yossarian: jenom dvakrát? Very Happy
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S06E11 - The Santa Simulation [EPIZODA] Empty Re: S06E11 - The Santa Simulation [EPIZODA]

Příspěvek  moss Fri 14 Dec 2012, 19:00

Asi jsem měl moc velká očekávání od Vánočního dílu, jednak proto, že dlouho nebyl a taky proto, že vždy byly skvělé, ale prostě dnes velmi slabé. Vůbec celá linka s DaD mě nebavila, ani Sheldonovo zvláštní zakončení výpravy. Holky s Rajem si vedly o něco lépe, jednak jsem se samozřejmě nemohl vynadívat Very Happy a trumfování v zoufalosti mě snad jako jediná věc v díle pořádně rozsemálo. A zase ty Rajovy dvojsmysly, to už bude asi "povinná výbava" každého dílu.
moss
moss

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 78
Bodů : 82
Reputace : 0
Datum registrace : 04. 11. 11
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

S06E11 - The Santa Simulation [EPIZODA] Empty Re: S06E11 - The Santa Simulation [EPIZODA]

Příspěvek  Zero Sat 15 Dec 2012, 02:10

A mně se to dneska zrovna hodně líbilo. Asi chytám vánoční náladu nebo co. Very Happy
Jak D&D, tak Rajeshova linka byly hodně povedené. Samozřejmě, že to Rajovo tragédství je už celkem přehnané, ale pořád se to dá oproti třeba vyloženě absurdním situacím v HIMYM.
Zero
Zero

Počet příspěvků : 46
Bodů : 46
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S06E11 - The Santa Simulation [EPIZODA] Empty Re: S06E11 - The Santa Simulation [EPIZODA]

Příspěvek  Miro Sat 15 Dec 2012, 02:34

Už len za Penny, ktorá bola neuveriteľne sexy (a vlastne aj Bernadette) by som hodnotil nadpriemerom I love you I love you

Miro

Počet příspěvků : 147
Bodů : 163
Reputace : 0
Datum registrace : 21. 05. 11

Návrat nahoru Goto down

S06E11 - The Santa Simulation [EPIZODA] Empty Re: S06E11 - The Santa Simulation [EPIZODA]

Příspěvek  xegiie Sat 15 Dec 2012, 11:27

nejvíc se mi líbilo : "dostal sem od ní e-mail .. " Smile) ale jinak popravě nic moc
xegiie
xegiie

Znamení : Štír Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 291
Bodů : 293
Reputace : 0
Datum registrace : 19. 12. 11
Věk : 37
Místo : Sebranice

Návrat nahoru Goto down

S06E11 - The Santa Simulation [EPIZODA] Empty Re: S06E11 - The Santa Simulation [EPIZODA]

Příspěvek  Melindaaaa Sat 15 Dec 2012, 12:29

Mně se nejvíc líbila scéna se zvonečkama a spouštěním mostu Smile A Sheldon zpívající Good king Venceslas...A pak taky vysvětlení, proč vlastně asi Sheldon tak nesnáší Vánoce. A Penny a Bernadette vypadaly fakt úžasně Smile
Melindaaaa
Melindaaaa

Znamení : Panna Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 123
Bodů : 126
Reputace : 0
Datum registrace : 25. 09. 10
Věk : 31
Místo : Praha

Návrat nahoru Goto down

S06E11 - The Santa Simulation [EPIZODA] Empty Re: S06E11 - The Santa Simulation [EPIZODA]

Příspěvek  xegiie Sat 15 Dec 2012, 12:53

Melindaaaa napsal:Mně se nejvíc líbila scéna se zvonečkama a spouštěním mostu Smile A Sheldon zpívající Good king Venceslas...A pak taky vysvětlení, proč vlastně asi Sheldon tak nesnáší Vánoce. A Penny a Bernadette vypadaly fakt úžasně Smile
jo to vysvětlení bylo dobrý, ještě sem zapoměl, že samotný konec byl geniálníVery Happy
xegiie
xegiie

Znamení : Štír Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 291
Bodů : 293
Reputace : 0
Datum registrace : 19. 12. 11
Věk : 37
Místo : Sebranice

Návrat nahoru Goto down

S06E11 - The Santa Simulation [EPIZODA] Empty Re: S06E11 - The Santa Simulation [EPIZODA]

Příspěvek  mike2 Sat 15 Dec 2012, 12:58

Mně se ta epizoda líbila. Sice ne tolik jako dvě nebo tři před ní, ale srovnání s jinými vánočními díly klidně snese.
mike2
mike2

Znamení : Býk Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 243
Bodů : 246
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 50

Návrat nahoru Goto down

S06E11 - The Santa Simulation [EPIZODA] Empty Re: S06E11 - The Santa Simulation [EPIZODA]

Příspěvek  filda44 Sat 15 Dec 2012, 19:54

Nic mě u amerických filmů a seriálu nepotěší tolik, jako zmínka o ČR. A u momentálně nejúspěšnějšího seriálu vůbec? Úžasné!
filda44
filda44

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 77
Bodů : 84
Reputace : 0
Datum registrace : 04. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

S06E11 - The Santa Simulation [EPIZODA] Empty Re: S06E11 - The Santa Simulation [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Sat 15 Dec 2012, 20:08

filda44 napsal:Nic mě u amerických filmů a seriálu nepotěší tolik, jako zmínka o ČR. A u momentálně nejúspěšnějšího seriálu vůbec? Úžasné!
no, je to zmínka o bohemii.. to si průměrný amík s českem nespojí Smile
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S06E11 - The Santa Simulation [EPIZODA] Empty Re: S06E11 - The Santa Simulation [EPIZODA]

Příspěvek  Houp Sat 15 Dec 2012, 21:13

filda44 napsal:Nic mě u amerických filmů a seriálu nepotěší tolik, jako zmínka o ČR. A u momentálně nejúspěšnějšího seriálu vůbec? Úžasné!

No nevím. V Gilmorových děvčatech byla taky párkrát zmínka o ČR/Praze, ale co si pamatuji, tak to bylo pokaždé ve stylu : "Ten by snad okradl i pražského taxikáře".

Ale jo, jinak souhlasím. Rád se dozvím, že alespoň autoři toho díla ČR poznají.

A k poslednímu dílu - takový průměr. Na jedno shlédnutí fajn. (a Bernadet se mi líbila víc Smile )

Houp

Počet příspěvků : 8
Bodů : 8
Reputace : 0
Datum registrace : 02. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

S06E11 - The Santa Simulation [EPIZODA] Empty Re: S06E11 - The Santa Simulation [EPIZODA]

Příspěvek  Pinny Sun 16 Dec 2012, 05:12

Tak Czechoslovakia + Prague nebylo v Big bangu poprvé Twisted Evil I v himym se to běžně opakuje. Občas Praha, občas nějaká česká modelka, dokonce tam v jednom díle bylo i Starobrno Laughing

Pinny

Počet příspěvků : 132
Bodů : 149
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S06E11 - The Santa Simulation [EPIZODA] Empty Re: S06E11 - The Santa Simulation [EPIZODA]

Příspěvek  Domino_666 Sun 16 Dec 2012, 12:38

priemerný diel, ale Bernadette dnes Penny výzorom jasne tromfla podľa mňa a ich linka bola určite zábevnejšia ako D&D (a to mám D&D veľmi rád Smile

Domino_666

Počet příspěvků : 13
Bodů : 13
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

S06E11 - The Santa Simulation [EPIZODA] Empty Re: S06E11 - The Santa Simulation [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Mon 17 Dec 2012, 18:17

Haha Very Happy
http://www.lidovky.cz/svaty-vaclav-byl-cech-poucuje-sheldon-v-big-bang-theory-p18-/ln-media.asp?c=A121216_123236_ln-media_khu#utm_source=idnes&utm_medium=text&utm_campaign=kolotoc
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S06E11 - The Santa Simulation [EPIZODA] Empty Re: S06E11 - The Santa Simulation [EPIZODA]

Příspěvek  bodomkes Mon 17 Dec 2012, 22:59

Laughing WOW! Češi to sledujííí!
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

S06E11 - The Santa Simulation [EPIZODA] Empty Re: S06E11 - The Santa Simulation [EPIZODA]

Příspěvek  Davidsoft Tue 25 Dec 2012, 10:49

Mně se tato epizoda příliš nelíbila. Nejvíc se mi z ní líbila právě píseň o sv. Václavovi. Nelíbilo se mi Rajovo chování. Už dřív se mi nelíbil a teď ještě méně.

K Vánocům mám spíš lhostejný přístup. Myslím si, že Sheldon by měl pochopit, že smrt je mocnější než láska a nemůže po Santa Clausovi ani po nikom jiném chtít, aby narušil přírodní zákony (myslím, že jako fyzik by to měl pochopit) a zvrátil smrt jeho dědečka.

Když k nim přišla Penny, Bernadette a Amy, byl jsem zmatený jako Sheldon. Teprve dnes ráno jsem přišel na to, že to byla módní přehlídka, ale v té chvíli mi to vůbec nedávalo smysl.
Davidsoft
Davidsoft

Počet příspěvků : 174
Bodů : 185
Reputace : 1
Datum registrace : 15. 07. 12
Místo : okolí Brna

http://www.psanci.cz/autor.php?trideni=1&id=1638

Návrat nahoru Goto down

S06E11 - The Santa Simulation [EPIZODA] Empty Re: S06E11 - The Santa Simulation [EPIZODA]

Příspěvek  xegiie Tue 25 Dec 2012, 16:41

Davidsoft napsal:Mně se tato epizoda příliš nelíbila. Nejvíc se mi z ní líbila právě píseň o sv. Václavovi. Nelíbilo se mi Rajovo chování. Už dřív se mi nelíbil a teď ještě méně.

K Vánocům mám spíš lhostejný přístup. Myslím si, že Sheldon by měl pochopit, že smrt je mocnější než láska a nemůže po Santa Clausovi ani po nikom jiném chtít, aby narušil přírodní zákony (myslím, že jako fyzik by to měl pochopit) a zvrátil smrt jeho dědečka.

Když k nim přišla Penny, Bernadette a Amy, byl jsem zmatený jako Sheldon. Teprve dnes ráno jsem přišel na to, že to byla módní přehlídka, ale v té chvíli mi to vůbec nedávalo smysl.
asis uplne nepochopil sheldonovu postavu....
myslim ze malo fyziku si hraje s vlacky a ma svoje misto kde sedi a nikoho tam nepusti ect ect..
xegiie
xegiie

Znamení : Štír Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 291
Bodů : 293
Reputace : 0
Datum registrace : 19. 12. 11
Věk : 37
Místo : Sebranice

Návrat nahoru Goto down

S06E11 - The Santa Simulation [EPIZODA] Empty Re: S06E11 - The Santa Simulation [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Tue 25 Dec 2012, 18:20

Tak u té módní přehlídky mě teď překvapilo, že to někdo nepochopil. To bylo jasné... Smile A hlavně to bylo od Penny (která má tohle nejspíš na svědomí) fakt hnusné. Opravdu nesnáším, když chce být holka neustálým středem pozornosti a nechce klukovi dovolit přátele a koníčky.

Jinak epizoda celkem dobrá, konec jsem Sheldonovi docela i přál. Very Happy Cokoli trošku naruší jeho aroganci, je vítáno...
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S06E11 - The Santa Simulation [EPIZODA] Empty Re: S06E11 - The Santa Simulation [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru