Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S07E05: The Workplace Proximity [EPIZODA]

+3
Miro
Davidsoft
Kal-El
7 posters

Goto down

S07E05: The Workplace Proximity [EPIZODA] Empty S07E05: The Workplace Proximity [EPIZODA]

Příspěvek  Kal-El Sat 19 Oct 2013, 00:40

Zdravím ,


Je to hodně dlouhá doba co jsem tu by naposledy. Zatracoval jsem Raje ,protože mne tehdy přišel zbytečný a to samé Howard. Nikdy v životě jsem se tak nespletl.

Howard je každou episodu lepší.. já jsem opravdu umíral smíchy při jeho scénách s Bernedatte. To byla dokonalost sama.. Howard jse zlepšuje už delší dobu a tohle mne jen utvrdilo.. byl VYNÍKAJÍCÍ.. nikdy bych neřekl ,že to o něm řeknu. Ten malý židák je poslední dobou nejlepší na place a doufám ,že mu to vydrží. Tahle scéna naprosto TOP > . Jak řekl "for the love of god ! why ? " ... v ten moment jsem prostě šel do kolen.

Raj se zlepšuje taky.. né tak moc ,ale líbí se mi každou epcu víc. Snad to tak i půjde dál.

Sheldon .. musím říkat víc ? Po Howardovi nelepší postava momentálně pro mne. Prostě borec

Leonard - nevím ,ale přijde mi nezkutečně nudný.. měl jsem ho rád a pořád mám ,ale je fakt bídný.. málo vtipný.. nevýrazný nic moc no.

Penny - dobré scény jinak to samé co Leonard ..

Ammy - Výborná není co dodat

Bernadatte - To samé co Ammy

Za dokonalého Howarda musím dát 10/10 tuhle episodu táhl on se Sheldonem a byli prostě dokonalí ,ale nebudu se už pořád opakovat. Jen tak dál ! Howard prostě jede!

Kal-El

Počet příspěvků : 66
Bodů : 70
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 10

Návrat nahoru Goto down

S07E05: The Workplace Proximity [EPIZODA] Empty Re: S07E05: The Workplace Proximity [EPIZODA]

Příspěvek  Davidsoft Sat 19 Oct 2013, 11:46

V této epizodě se mi nejvíc líbila Amy. Konečně měla rozumnou pracovní náplň na zajímavém vědeckém projektu a s Sheldonem se vyrovnávala velmi dobře. Smile Sheldon se mi líbil jen do momentu, než šel k Amy ke stolu. To bylo nelogické, měl se držet původní verze a kontaktu s Amy se vyhýbat.

Také se mi nelíbilo Sheldonovo "Kdo jiný by ti klepal na dveře, aby snášel tvé nesmysly?" Rozhovor byl převážně Sheldonovým monologem, Amy řekla jen:
  • Sheldone, co tu děláš tak pozdě?
  • Ne.
  • Co chceš?
  • Sheldone... Ty nejsi podivín.
  • Kam tím míříš?
  • Taky tě mám ráda.
Když vyřadíme otázky a "ne", se kterým se Sheldon evidentně okamžitě smířil, zbývá nám jen tvrzení, že Sheldon není podivín, čemuž Sheldon zřejmě věří (logicky mi to vyplývá z jeho projevu), a tvrzení, že ho Amy má ráda, na které odpovídá "V to doufám," což je také projev souhlasu. Tak co Sheldon proboha považuje za její nesmysly? Nebo měl ten projev nachystaný předem a Amyiny reakce ho nezajímaly? Proč by jí to v tom případě nezaslal e-mailem?

Penny se svým telefonem měla také světlou chvilku. Takto by se mohla projevovat častěji.
Davidsoft
Davidsoft

Počet příspěvků : 174
Bodů : 185
Reputace : 1
Datum registrace : 15. 07. 12
Místo : okolí Brna

http://www.psanci.cz/autor.php?trideni=1&id=1638

Návrat nahoru Goto down

S07E05: The Workplace Proximity [EPIZODA] Empty Re: S07E05: The Workplace Proximity [EPIZODA]

Příspěvek  Miro Sat 19 Oct 2013, 15:26

Sheldon je proste kus kokota. Už to preháňajú s ním.

Miro

Počet příspěvků : 147
Bodů : 163
Reputace : 0
Datum registrace : 21. 05. 11

Návrat nahoru Goto down

S07E05: The Workplace Proximity [EPIZODA] Empty Re: S07E05: The Workplace Proximity [EPIZODA]

Příspěvek  Domino_666 Sun 20 Oct 2013, 11:36

tak Leonard & Penny, tam je to už dlhšie taká stagnácia obecne, aj keď vtipné scénky sa nájdu.
Howard & Bernie.. nieje čo dodať, jednoznačne linka série, 10/10 bodov
Sheldon - niekedy (ako teraz) z neho robia ozaj de*la akým ani on sám nieje a vadí mi to dosť... v tomto diely to bolo evidentné
Amy - mne nesadla jej postava od začiatku, síce sa to dosť lepší, sem-tam má ozaj dobré hlášky, ale celkovo len priemer
Raj - nic moc

tento krát priemerný diel, bolo tam síce pár super momentov, ale inak nič závratné... ale tak nemôže byť každý diel dokonalý Smile

Domino_666

Počet příspěvků : 13
Bodů : 13
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

S07E05: The Workplace Proximity [EPIZODA] Empty Re: S07E05: The Workplace Proximity [EPIZODA]

Příspěvek  NoMouse Sun 20 Oct 2013, 17:11

Souhlasím, že hlavně ta scéna v kantýně už byla fakt moc. To byl zas takový moment, kdy se i já sám stydím za tu postavu. Very Happy 
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

S07E05: The Workplace Proximity [EPIZODA] Empty Re: S07E05: The Workplace Proximity [EPIZODA]

Příspěvek  brian78 Sun 20 Oct 2013, 20:12

Skvelá epizóda, nasmial som sa Sheldon skvelý, Howard s Rajom naozaj podarený a koniec prefektný, ale všimol som si že keď sa Bernadette a Howard spolu hádaly a za Sheldon otváral chladničku, tak na chladničke bola vlajka bytu naopak a to by mala byť len pokial je byt v ohrožení.
brian78
brian78

Počet příspěvků : 5
Bodů : 5
Reputace : 0
Datum registrace : 13. 06. 12

Návrat nahoru Goto down

S07E05: The Workplace Proximity [EPIZODA] Empty video

Příspěvek  shiraku999 Wed 23 Oct 2013, 20:12

Zdravím sem na serveru nový, poradil by mi někdo kde na tomto fóru najdu odkaz nebo přímo video na tento díl?? nemůžu to najít Very Happy

shiraku999

Počet příspěvků : 1
Bodů : 1
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

S07E05: The Workplace Proximity [EPIZODA] Empty Re: S07E05: The Workplace Proximity [EPIZODA]

Příspěvek  NoMouse Wed 23 Oct 2013, 21:37

Pokud jsi přihlášený, tak v sekci Data k epizodám a tam si najdeš téma ke konkrétnímu dílu.
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

S07E05: The Workplace Proximity [EPIZODA] Empty Re: S07E05: The Workplace Proximity [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru