Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Glee a podobné [SPOILERY!!!]

+4
minnie
xegiie
Ďasík
clif
8 posters

Strana 6 z 16 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 16  Next

Goto down

Glee a podobné [SPOILERY!!!] - Stránka 6 Empty Re: Glee a podobné [SPOILERY!!!]

Příspěvek  kemamar Sat 09 Feb 2013, 20:50

Very Happy Tak v Glee se fakt návaznost a logika moc nevyskytuje Very Happy Proto se divím, že do téhle epizody dali to, že Kurt v S1 schválně pokazil Defying Gravity. Že si na to vůbec vzpomněli (podezřívám Chrise, že je na to upozornil Very Happy ).
Btw, už mi tak hrabe, že jsem si stáhla nový díl 90210 jenom proto, že tam hraje Grant (Seb) Very Happy Ale je to tak strašný, že jsem jenom proklikala na scény s ním Very Happy
kemamar
kemamar

Znamení : Vodnář Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 99
Bodů : 101
Reputace : 0
Datum registrace : 19. 05. 12
Věk : 33
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

Glee a podobné [SPOILERY!!!] - Stránka 6 Empty Re: Glee a podobné [SPOILERY!!!]

Příspěvek  bodomkes Sun 10 Feb 2013, 23:27

Hmmm druhý pokus Very Happy Poprvé mi to spadlo a já si to nezkopírovala. Tak jdu na novou slohovku.
1) Super, Koli za ten nový topic. Už to vlastní chtělo Very Happy Aspoň jim tam už nespamujem =D
2) COOO? Kemamar? Ty jsi tak šíleně nastavená proti Blainovi, doopravdy. Já miluju Queeny a jsem nadšená z Blainovy performance. A ráda bych podotkla, že nejsem Blaine fanynka. Jsem fanynka leda tak Jaka - je mi celkem jedno, co dělá, ale jeho zpívání a roztomilý kukuč si mě prostě získaly Very Happy Na ostatní se dívám kriticky. Ale jsem fanynka Klaina, protože jsem si jistá, že jsou svoji soulmates a ne proto, že by byl Blaine nejlepší, ale proto, že je pro Kurta nejlepší. To si myslím podle spousty příběhů, které jsem viděla, slyšela, zažila. Vím, jak to má dopadnout. Stejně jako Finnchel nejspíš. Je fakt že Rachel je dost cáklá, nemluvě o Finnovi... (Co to dneska bylo???? Very Happy Very Happy) Ale neberu Ti Tvůj Klaine haterský postoj. Very Happy Enjoy. Jenom říkám, že jeho Don't stop me now byla krásně složená úcta velkému Freddiemu. Nikdo se ho nesnaží překonat, Freddie je Freddie, ale to neznaená, že jeho muzika proto musí být mrtvá s ním. A Darren ji tu krásně znovu nechal ožít. Má to energii, že by to mohlo nahodit proud celému Tokiu Very Happy Pro mě jak pro koli top série.
3) Panebože, vraťte nám Mika-Tinu. Bez něj je furt zakomplexovaná a otravná. Ještě jeden díl, kdy se bude tak úžasně sebelitovat a pasuju ji na hysterku n#1. Kam se hrabe primadona Rachel. Very Happy Jako promiň, ale nevím, čím si to omlouváš, kemamar. Very Happy
4) Ta písnička Tiny byla dost lame. (Resp. performance) A růžová fakt není její barva. Vypadala v tom jako laciná.. kurtizána, abych to řekla slušně Very Happy Omlouvám se zpětně Rachel, že jsem o ní řekla, že vypadá jako prostitutka. Ta vypadá takhle.
Je mi to líto, Tina bývala fajn. Nejlepší byla v tom snu a díly kolem toho. To jsem jí fandila.
5) Taky jsem ocenila pauzičku od Marley. Ale bylo trochu srandovní, že každý seděl s Jakem při písničkách jinde Very Happy
6) Ještě jednou se ptám, co to bylo za nápad ten Finn a Emma?? cyclops Myslela jsem, že to směřuje tam, kdy jí Finn pomůže se seznamem a budou dobří kamarádi... přece jen Emma má jenom Bieste. A ta je zároveň zpovědicí Willa.
Ale tohle je teda dost pochybný zvrat Rolling Eyes
7) Cožeee? Joey Richter?? Kde kde??? To jsem si ale vůbec nevšimla. Nešika já. A nechce se mi to znova stahovat...nechcete někdo nahodit screenshot? Laughing (Smutně koukám) Co to říkám, už jsem si to vygooglila. No tak to se těším na další jejich vystoupení Smile
8 ) Naya měla vždycky excelentní hlas. Smile Ale bohužel jí zase zbitchovatěli tenhle díl...to mi přišlo škoda... - a to jsem jí už skoro odpustila tu minulou otravnou sérii, kdy se chovala jako fracek, a začala se těšit, že by šla do NY. Very Happy A pak tam nakráčela jak Diva a já ji chtěla proplesknout. Very Happy Jo třeba to Santana minule nevěděla, že chodí Brit se Samem... a Tina to hned musela vykecat... Laughing Ale tak drby se vždycky šíří rychle...
9) Rachel si to tak!!! zasloužila!! Very Happy A Kurt byl vážně báječný. Ten jeho pure hlas vs přehraná plná patosu Rachel... nebe a dudy xD Ta to tak strašně tlačila, chudák herečka. Ale jsem též ráda jako vy, že si vzpomněli na Defying Gravity. Tu od Kurta miluju, je o hodně ryzejší Smile Bylo mi líto, že jí to popustil, ale bylo to pochopitelné od něj tehdy.
10) U Adama vážně pořád nevím. Zatím neudělal vůbec nic charakteristického kromě prvního dílu s ním. Very Happy Ráda bych ho "prokoukla", abych zvážila, jak se k sobě s Kurtem hodí. Smile

No, zajímavý díl, že? Very Happy Pardon za tu slohovku, ale zrovna jsem stihla (teprv teď!) dokoukat nový díl, tak jsem plná dojmů. Tina je poslední dobou velké zklamání no. Ten Blaine je od scénáristů tak špatná cesta! Rolling Eyes
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

Glee a podobné [SPOILERY!!!] - Stránka 6 Empty Re: Glee a podobné [SPOILERY!!!]

Příspěvek  Kolikokoli Sun 10 Feb 2013, 23:46

Tyjo, taková slohovka Very Happy. Jinak musím říct, že TOP série byla asi ta 2. a 3. a tou třetí to měli ukončit celé. Co Finn vyvádí, netuším a doufám, že to nerozbije vztah Willmy.
A asi mě budete nesnášet, ale mi se Chrisův hlas/zpěv až tolik nelíbí. I wanna hold your hand bylo překrásné, ale Defying gravity se mi víc líbilo od Rachel a i ta "soubojovou" písničku zvládla lépe. Ale bude to asi tím, že nemám moc ráda vysoký zpěv a Rachel má hlubší hlas. A proto se mi i líbí, jak zpívá Darren. Má takový "medový" hlas a nechodí moc do výšek, což je super.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Glee a podobné [SPOILERY!!!] - Stránka 6 Empty Re: Glee a podobné [SPOILERY!!!]

Příspěvek  bodomkes Mon 11 Feb 2013, 10:58

Že? Trošku mě to přemohlo.. Laughing Pardon.
Měli no, ale ne tak blbě, jak to ukončili. Pak bylo jasné, že budou pokračovat, protože to musí napravit. Very Happy Ale Marley Jake jsou někdy roztomilí a Kitty Puck mají potenciál na to být vtipní, doufám, že na ně scénáristi nezapomněli. Laughing
Hej tak příště je I Do, tak to musí vyjít Will-Emmě Very Happy Navíc Blaine bere Týnu jako date tamtéž. To snad vyjde. Smile Doufám, že to teda nějak rozumně vysvětlí scénáristi. To byl teda mega úlet Laughing
Mně se moc líbí Chrisův hlas, ale chápu, že se nemůže/nemusí líbit všem. A Rachel to na můj vkus moc tlačila, některé ty tóny. Měla by to být srdceryvná písnička, ale tak nějak přirozeně Very Happy Ale jinak mám její hlas ráda, teda teďka jsem ho tak nějak přeposlouchaná, to teda jo. Very Happy ale taky zpívá do pěkných výšek Razz
No Darrenův hlas je paráda. I love you Ještě jak tam brnkal na klavír... Glee a podobné [SPOILERY!!!] - Stránka 6 Love2
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

Glee a podobné [SPOILERY!!!] - Stránka 6 Empty Re: Glee a podobné [SPOILERY!!!]

Příspěvek  kemamar Mon 11 Feb 2013, 17:36

bodomkes napsal:
2) COOO? Kemamar? Ty jsi tak šíleně nastavená proti Blainovi, doopravdy. Já miluju Queeny a jsem nadšená z Blainovy performance. A ráda bych podotkla, že nejsem Blaine fanynka.

Tak to pardon, ale já nemusím být něčí fanynka/nefanynka aby se mi něčí vystoupení líbilo/nelíbilo. Podle toho já ty songy vůbec neposuzuju. I když Blaina nemám ráda, některé jeho písničky se mi líbí - It's Not Unusual, Wanna Be Startin´ Somethin nebo Cough Syrup mám ráda. Jak napsala Koli - Darren má sametový, hlubší hlas a ty výšky v Don't Stop Me Now prostě nedává. To bych mohla takhle útočit já na Blainovy zastánce, že ať zazpívá cokoliv jakkoliv, tak se jim to líbí a tečka.

bodomkes napsal: 3) Panebože, vraťte nám Mika-Tinu. Bez něj je furt zakomplexovaná a otravná. Ještě jeden díl, kdy se bude tak úžasně sebelitovat a pasuju ji na hysterku n#1. Kam se hrabe primadona Rachel. Jako promiň, ale nevím, čím si to omlouváš, kemamar.

Já jsem v některém svém komentáři tohle chování Tiny omlouvala?! Už v tom prvním píšu, že je to děsně creepy, vůbec se mi tahle linka nelíbí. A k jejímu oblečení - oni vychází přímo z Madonnina klipu k Hung Up, takže je to pochopitelný.
Mně se to vystoupení líbilo.

Souhlasím s Bodomkes že Rachel svoje vystoupení trochu přeháněla a tlačila na pilu. Vzhledem k tomu, že Bídníky mám v divadle zkouklé mnohokrát, musím regulérně říct, že Kurt se mnohem víc trefil i do nálady písničky. A o tom, že to zazpíval skvěle se bavit ani nemusíme Very Happy

Btw, vy asi nesledujete spoilery, že?
kemamar
kemamar

Znamení : Vodnář Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 99
Bodů : 101
Reputace : 0
Datum registrace : 19. 05. 12
Věk : 33
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

Glee a podobné [SPOILERY!!!] - Stránka 6 Empty Re: Glee a podobné [SPOILERY!!!]

Příspěvek  Kolikokoli Mon 11 Feb 2013, 17:39

Spoilery jsou zlo! Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Glee a podobné [SPOILERY!!!] - Stránka 6 Empty Re: Glee a podobné [SPOILERY!!!]

Příspěvek  bodomkes Mon 11 Feb 2013, 17:52

Velké zlo! Very Happy Já neslyšela, že by výšky nedával, a to jsem si to pustila hned čtyřikrát What a Face
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

Glee a podobné [SPOILERY!!!] - Stránka 6 Empty Re: Glee a podobné [SPOILERY!!!]

Příspěvek  Kolikokoli Mon 11 Feb 2013, 18:11

Hm, tak vidím, kde je zakopaný pes - mi se právě ten Blainův "medový knedlík v puse" líbí (na rozdíl od ječáku, který občas předvádí Kurt). To je vlastně důvod, proč prakticky neposlouchám skoro žádný zpěvačky - mají prostě vysoký (pro mě uječený) hlas. Ale chápu, že se to někomu může líbit.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Glee a podobné [SPOILERY!!!] - Stránka 6 Empty Re: Glee a podobné [SPOILERY!!!]

Příspěvek  kemamar Mon 11 Feb 2013, 18:17

Tak mně ani nejde o to, jestli zpívá baryton nebo soprán, ale nesmí to být falešně Very Happy
Ale chápu, že vyšší hlasy nemáš ráda, někomu to prostě vadí.
kemamar
kemamar

Znamení : Vodnář Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 99
Bodů : 101
Reputace : 0
Datum registrace : 19. 05. 12
Věk : 33
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

Glee a podobné [SPOILERY!!!] - Stránka 6 Empty Re: Glee a podobné [SPOILERY!!!]

Příspěvek  Kolikokoli Mon 11 Feb 2013, 18:20

Jo, tak já mám absolutní hluch, takže odliším jen ječák od hlubokýho hlasu a nakřáplej hlas a tam končím Very Happy. Nepoznám, když někdo zpívá falešně (teda... když je to v únosné míře, u Aničky Dido fakt líbezný zpěv neslyším Very Happy).
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Glee a podobné [SPOILERY!!!] - Stránka 6 Empty Re: Glee a podobné [SPOILERY!!!]

Příspěvek  kemamar Mon 11 Feb 2013, 18:26

Very Happy Náhodou máš štěstí. Já mám hudební sluch vyvinutej dost dobře, takže poznám i drobnější falešný tóny. Jen podle sluchu bych dokázala naladit kytaru, housle a podobně (kdybych to teda jako technicky uměla s těma čudlíkama tam Very Happy ) A je to prokletí Very Happy Když jsem třeba někde na koncertě, tak všichni kolem si užívají a já skřípu zubama Very Happy
Btw, včera jsem se koukala na Superstar a byl tam takovej fešák jeden! Very Happy Ewa Farna z něj byla úplně hotová Very Happy
kemamar
kemamar

Znamení : Vodnář Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 99
Bodů : 101
Reputace : 0
Datum registrace : 19. 05. 12
Věk : 33
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

Glee a podobné [SPOILERY!!!] - Stránka 6 Empty Re: Glee a podobné [SPOILERY!!!]

Příspěvek  bodomkes Mon 11 Feb 2013, 18:57

Hmm, můj hudební sluch je též čistý jak sklo Very Happy Co koncerty, mnohdy i rádio je utrpením Very Happy Už to není, co to bývalo.. Ale ať to poslouchám, jak to poslouchám, je to správně, do písmenka. Je fakt, že někde nezní jako Freddie, ale tón je čistý. Freddie má takový jiný hlas, no. A navíc to měl Blaine místy naprosto bez doprovodu, tak to znělo jinak.
A s tím citlivým zvukem jsem našla záchranu; Alexe Rybaka. Ten má absolutní hudební sluch a podle toho taky jeho zpívání vypadá. I na koncertě to bylo samé zlato. Fakt šokující, nikdy jsem neslyšela živý čistější zpěv. ^^
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

Glee a podobné [SPOILERY!!!] - Stránka 6 Empty Re: Glee a podobné [SPOILERY!!!]

Příspěvek  Kolikokoli Mon 11 Feb 2013, 19:15

Alex je úchvatný! Miluju jeho zpěv a "styl". A je taky takový hodný a skromný + hází neskutečně vtipné "ksichty" Very Happy. (i když nejradši od něj mám Oah a toto Very Happy)

A taky se mi strašně moc líbí, jak zpívá Adam Levine z Maroon 5. Vždycky jsem si myslela, že jeho hlas projedou nějakým programem, ale on je to jeho skutečný hlas. Fakt neuvěřitelné. Doporučuju.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Glee a podobné [SPOILERY!!!] - Stránka 6 Empty Re: Glee a podobné [SPOILERY!!!]

Příspěvek  kemamar Mon 11 Feb 2013, 19:19

Tak jako Freddie nezní nikde Very Happy A ty výšky jsou fakt mimo... Asi se zase shodneme, že se neshodneme Very Happy

Adama z Maroon 5 mám taky ráda (a je hot Very Happy ), i když člověk si někdy na jeho živý vystoupení musí dát pozor, bo mu to taky leckdy ujede... Ale Maroony poslouchám už dlouho, i když teda to nový CDéčko mě zklamalo Sad
kemamar
kemamar

Znamení : Vodnář Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 99
Bodů : 101
Reputace : 0
Datum registrace : 19. 05. 12
Věk : 33
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

Glee a podobné [SPOILERY!!!] - Stránka 6 Empty Re: Glee a podobné [SPOILERY!!!]

Příspěvek  kemamar Mon 11 Feb 2013, 19:25

Když už jsme u těch mužských hlasů - pusťte si tohle:
https://www.youtube.com/watch?v=mtouww7lucQ
https://www.youtube.com/watch?v=B1cQ-H56NJ4

Kvalita videa nic moc, ale ten jeho hlas!!! ♥ Ať se jde Russell Crowe zahrabat...
kemamar
kemamar

Znamení : Vodnář Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 99
Bodů : 101
Reputace : 0
Datum registrace : 19. 05. 12
Věk : 33
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

Glee a podobné [SPOILERY!!!] - Stránka 6 Empty Re: Glee a podobné [SPOILERY!!!]

Příspěvek  Kolikokoli Mon 11 Feb 2013, 19:41

Jo, zpívá dobře. Adam je vskutku úžasný a to jsem až do Ria 2012 Maroony moc neposlouchala Very Happy. Každopádně v American Horror Story měl krásné cameo Very Happy.
Jinak se mi moc líbí hlas (zpěv) Jacka Whita z The White Stripes.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Glee a podobné [SPOILERY!!!] - Stránka 6 Empty Re: Glee a podobné [SPOILERY!!!]

Příspěvek  kemamar Mon 11 Feb 2013, 19:48

Já právě Maroony poslouchám od jejich prvního alba Very Happy Ale to poslední je bohužel nic moc :-/
Jojo, Jack je taky dobrej. Já mám pak ráda klasiku - Bono z U2. A Glen Hansard...
A pak taky Adam Lambert a Jared Leto.
kemamar
kemamar

Znamení : Vodnář Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 99
Bodů : 101
Reputace : 0
Datum registrace : 19. 05. 12
Věk : 33
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

Glee a podobné [SPOILERY!!!] - Stránka 6 Empty Re: Glee a podobné [SPOILERY!!!]

Příspěvek  bodomkes Mon 11 Feb 2013, 20:02

nojo, Jared I love you
koli: a slyšela jsi alexův staronový instrumentál? https://youtu.be/6TeR1Gtr4Js sice nezpívá, ale je nádherná. ^^
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

Glee a podobné [SPOILERY!!!] - Stránka 6 Empty Re: Glee a podobné [SPOILERY!!!]

Příspěvek  Kolikokoli Mon 11 Feb 2013, 20:23

Nádhera. I love you Alex je prostě nádherný. A to nemluvím o vzhledu (i když je děsně cute), ale o tom, co vyzařuje a o jeho hudbě. Taky k němu cítím velký respekt, protože užnevímkdy měl problém, že kvůli zpívání, už nemá tolik čas na housle. A on si vybral housle... to je prostě... neskutečné. Jde vidět, že ho to baví a miluje housle. Je úžasný.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Glee a podobné [SPOILERY!!!] - Stránka 6 Empty Re: Glee a podobné [SPOILERY!!!]

Příspěvek  bodomkes Mon 11 Feb 2013, 22:43

Jo a jeho absolvák byl dojemně krásný. je celý na youtube Wink klasika, klasika, ta mu sedne. Je brilantní. A já jakožto klavíristka jsem ještě nadšenější, že je schopen i takhle hluboké skladby tak procítěně zahrát.. Smile souhlasím přesně, o to větší respekt. taky jak s nadsázkou mluví o své popové kariéře. jde vidět, že tím, jak studoval tu svou jamu a zná pořádnou píli, které je třeba na klasiky, uvědomuje si, jak nicotné jsou jeho funky pop skladby. respekt again. a ještě navíc jsem někde viděla rozhovor s ním, kde navíc shazuje své skladby, kde říká, že nemá, o čem by zpíval, tak zpívá tradičně o lásce, protože ho nic lepšího nenapadá nebo tak něco. znělo to ještě víc skromněji. fakt ho mám moc ráda. a jeho koncert v praze byl boží! navíc tuším za sto něco nebo 200, takže jasná volba.
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

Glee a podobné [SPOILERY!!!] - Stránka 6 Empty Re: Glee a podobné [SPOILERY!!!]

Příspěvek  Kolikokoli Mon 11 Feb 2013, 22:46

Kéž by zase přijel!

A zpátky ke Glee Wink. Nejlíp z Glee totiž zpívá jen jeden. JSJ Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Glee a podobné [SPOILERY!!!] - Stránka 6 Empty Re: Glee a podobné [SPOILERY!!!]

Příspěvek  kemamar Mon 11 Feb 2013, 23:09

Pod to se podepíšu Very Happy Queeny by měl zpívat jen on...
Btw, nakouknutí do zákulisí: herec, co hraje JSJ (John Groff) chodí se Zacharym Quintem a je to nejlepší kamarád Ley Michele. Hráli spolu i ústřední dvojici na Broadway ve Spring Awakening. (pokd už to víte, sorry za spam Very Happy )
kemamar
kemamar

Znamení : Vodnář Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 99
Bodů : 101
Reputace : 0
Datum registrace : 19. 05. 12
Věk : 33
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

Glee a podobné [SPOILERY!!!] - Stránka 6 Empty Re: Glee a podobné [SPOILERY!!!]

Příspěvek  Kolikokoli Mon 11 Feb 2013, 23:16

ON CHODÍ SE ZACHARYM? UÁÁÁ! Ti herci mě zabíjí! Nejdřív NPH a David a teď tohle? To nás chtějí tou roztomilostí a rozkošností a dokonalostí zabít? Very Happy Hm... NPH a David mají teď velkou konkurenci na postu "nej pár Ameriky" Very Happy.

edit: teď už jen aby Jim Parsons začal chodit s Chrisem a můj život by byl kompletní Very Happy. (pomineme dvacetiletý věkový rozdíl Very Happy).
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Glee a podobné [SPOILERY!!!] - Stránka 6 Empty Re: Glee a podobné [SPOILERY!!!]

Příspěvek  kemamar Mon 11 Feb 2013, 23:25

Tak NPH s Davidem jsou spolu už přes deset let, o nich to víme už dááááááááávno Very Happy A i přes to, jak mám Johna se Zacharym ráda, tak na NPH a Davida nemá absolutně nikdo. Very Happy Ti jsou nejzlatější! A David je kus! Very Happy
Btw, když už jsme u toho NPH, znáte Dr. Horribla? Podle mě nejlepší jeho role...
kemamar
kemamar

Znamení : Vodnář Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 99
Bodů : 101
Reputace : 0
Datum registrace : 19. 05. 12
Věk : 33
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

Glee a podobné [SPOILERY!!!] - Stránka 6 Empty Re: Glee a podobné [SPOILERY!!!]

Příspěvek  Kolikokoli Mon 11 Feb 2013, 23:42

No jasně! Kdo by ho neznal (tak bude z FF nejspíš vyveden v zubech Very Happy). Je to krásný "muzikál" a krásná role. A máš pravdu, že na ně nikdo nemá, jsou úžasní. Jenže Zachary... to je má tajná láska už od Heroes Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Glee a podobné [SPOILERY!!!] - Stránka 6 Empty Re: Glee a podobné [SPOILERY!!!]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 6 z 16 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 16  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru