Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Glee a podobné [SPOILERY!!!]

+4
minnie
xegiie
Ďasík
clif
8 posters

Strana 16 z 16 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16

Goto down

Glee a podobné [SPOILERY!!!] - Stránka 16 Empty Re: Glee a podobné [SPOILERY!!!]

Příspěvek  Kolikokoli Sun 06 Oct 2013, 14:23

Amen... Smile

Jinak díl byl OK, ale Tinu nemám ráda už od první série, takže mě ta její linka nebavila. Je jako z první série Rachel, ale hloupější. A miluju Sama. Resp. ten jeho nový účes vypadá fantasticky Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Glee a podobné [SPOILERY!!!] - Stránka 16 Empty Re: Glee a podobné [SPOILERY!!!]

Příspěvek  bodomkes Sun 06 Oct 2013, 14:42

Samjelinu? :DJojo, jeho Something - klobouk dolů. A to ode mě něco znamená, protože oiriginál nejvěrněji miluju Very Happy:) Fandím mu s tou sestřičkou, vypadá příjemně. A Samovi to sluší, chudina, furt bez ženský či totálně náhodný románek.
Jj, teď je tam fakt nudná a hloupá, ale s Mikem byla dobrá, to jsem ji měla docela ráda. Ale Mike je lepší postava z těch dvou Wink
A omg. Rachel ať už neprudí, má co chtěla, za to jsem se i modlila, jinak bych tu haldu emo songů nepřežila ani o práškách Very Happy
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

Glee a podobné [SPOILERY!!!] - Stránka 16 Empty Re: Glee a podobné [SPOILERY!!!]

Příspěvek  Kolikokoli Sun 06 Oct 2013, 14:44

Emo songy jsou jediný, který nepřeskakuju Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Glee a podobné [SPOILERY!!!] - Stránka 16 Empty Re: Glee a podobné [SPOILERY!!!]

Příspěvek  bodomkes Sun 06 Oct 2013, 18:20

Od Ráchel nebo obecně? Very Happy
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

Glee a podobné [SPOILERY!!!] - Stránka 16 Empty Re: Glee a podobné [SPOILERY!!!]

Příspěvek  Kolikokoli Sun 06 Oct 2013, 19:10

Obecně. Málokdy je poslechnu celé. Většinou si je potom pustím na YT. Právě, že možná ty od Rachel nechávám. Stejně tak od Sama, Blaina a Kurta. A to je asi tak vše. Pomalé od Rachel, Blaina, Sama, Kurta, Willa... Pak nechávám písničky, které už znám a hodně se mi líbí, to je pak jedno, kdo je zpívá. Beatles jsou dobří, ale nikdy jsem je moc nežrala, takže znám jen ty nejznámější písničky, takže nemám důvod poslouchat to všecko. Zvlášť nová parta, Tina a tak, kteří jsou mi putna.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Glee a podobné [SPOILERY!!!] - Stránka 16 Empty Re: Glee a podobné [SPOILERY!!!]

Příspěvek  kemamar Sun 06 Oct 2013, 22:56

bodomkes:
Tak Blaine se nesnažil nic vysvětlit, snažil se to na Kurta hodit. A omluvit by se hodilo, nemyslíš? Já bych teda omluvu očekávala... A polehčující okolnosti k nevěře? Takže když máš "správný" důvody, tak takhle někomu ublížit je vlastně v pohodě? Tak to pardon, to jsem nevěděla. Já si pořád myslím, že když někoho miluješ, tak ho prostě nepodvedeš. A ty Blainovy výmluvy, jak byl "osamělý", to je taková blbost, vzhledem k tomu, že měl Blaine v Limě plno přátel. Měl celý Glee klub. Kurt znal v NY jenom Rachel a podvádět nepotřeboval...
Plus je zajímavý, že jen tak z ničeho nic za Kurtem mohl zaletět po nevěře, ale před ní to nešlo?
To, že ta scéna v autě nebyla sexuální napadení vykládej všem, kterým se stalo něco podobného. Kurt několikrát řekl, ať ho Blaine nechá a ten nepřestal. Až pak ho Kurt dokázal odstrčit. Zajímalo by mě, jestli bys reagovala stejně, kdyby se jednalo o hetero pár. To, že mu Blaine nevyhrožoval na tom nemění nic. A laskavě do toho nepleť, co já vím nebo nevím o sexuálním napadení. Nevíš nic o tom, co jsem zažila, tak si takovéhle řeči nech pro sebe.
Kde jsi prosím vzala, že se Kurt do Chandlera zamiloval? To opravdu vypadá jinak. Plus Kurta neomlouvám, že si psal s jiným. Já poukazuju na to, že Blaine z toho udělal šílenou scénu i když sám dělal úplně to samý.
A že o tom věděla půlka Glee klubu? SMSky viděl jenom Sam a Kurt o nich řekl Rachel, to je vše.
Očividně máme každá jiné prioirity, bo já bych byla rozhodně raději, kdyby si můj přítel párkrát zaflirtoval (protože to byl flirt, ne láska) přes SMS, než aby vlezl s jinou do postele.
Mně se opravdu It's Not Right, But It's Okay nezdá jako song, kterým chce někdo ukázat, že o toho druhýho stojí. Vždyť v tom textu se mluví o rozchodu.
A Seb? Vždyť Kurta jen urážel, Blaine se ho nikdy nezastal a bylo jasný, že je to celý Kurtovi nepříjemný. A i přesto se s ním dál stýkal. Za Kurtovými zády. A že mu nedošlo, o co Sebovi jde? Haha. Tak blbej zase není.


K novému dílu
DEMI!!!!!!
Spoiler:
Je naprosto skvělá a zpívá úžasně. Ten duet s Nayou byl perfektní. Jen mě trochu zamrzelo, že se scénáristi museli navážet do bisexuálů poznámkami o tom, jak Dani Santaně neuteče za penisem a podobně.
Scény z plesu nuda, Tina je příšerná už od 4 série, její postavu naprosto zkazili.
A ten pokus o Santanu no.2? To si ze mě dělají legraci...
Upřímně řečeno je dost ujetý, že Rachel, která je v prváku na vysoký hned dostane takovou roli. Jako by v celým NY nebyli žádní jiní stejně talentovaní jako ona... To nikdy neslyšeli o understudy? To by mi už tak šílený nepřišlo.

kemamar
kemamar

Znamení : Vodnář Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 99
Bodů : 101
Reputace : 0
Datum registrace : 19. 05. 12
Věk : 33
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

Glee a podobné [SPOILERY!!!] - Stránka 16 Empty Re: Glee a podobné [SPOILERY!!!]

Příspěvek  kemamar Sun 06 Oct 2013, 23:29

Ježiš, pustila jsem si songy z tribute epizody. Brečím jak želva, nevím, jak přežiju epizodu....
kemamar
kemamar

Znamení : Vodnář Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 99
Bodů : 101
Reputace : 0
Datum registrace : 19. 05. 12
Věk : 33
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

Glee a podobné [SPOILERY!!!] - Stránka 16 Empty Re: Glee a podobné [SPOILERY!!!]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 16 z 16 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru