Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA]

+18
xegiie
filip893
slackblack
minnie
bodomkes
mike2
Astropon
Domino_666
Brundibar
filda
Ďasík
kucko
filda44
yossarian
vojtamar
Houp
MartyCZ
moss
22 posters

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Goto down

S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA]

Příspěvek  yossarian Wed 09 Jan 2013, 23:31

MartyCZ napsal:Sranda, INFJ(P), introverze 11 Smile
jake prekvapeni Very Happy
yossarian
yossarian

Znamení : Vodnář Pes
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 438
Bodů : 470
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 42

Návrat nahoru Goto down

S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA]

Příspěvek  MartyCZ Wed 09 Jan 2013, 23:38

To jo, ale jedenáctka zní, jako bych se styděl koukat i na vlastní nohy. Smile
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Wed 09 Jan 2013, 23:53

Ihned jsem si vzpomněla na FG a Stewieho zaujatostí vlastníma nohama Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA]

Příspěvek  NoMouse Thu 10 Jan 2013, 01:15

Přiznám se, že jsem test dělal celkem třikrát, protože u některých otázek jsem si nebyl jistý, tak jsem na zkoušel odpovídat různě.

No každopádně jsem INTP, i když poprvé jsem měl P a J přesně 50 na 50.

Poslední výsledek teď byl tento:
I(+43%) N(+43%) T(+14%) P(+14%)
neboli
I(10),N(10),T(4),P(4)

Četl jsem si INTP i INTJ a ve většině věcí obojí odpovídá, až na některé, které jsou u těchto dvou v rozporu.
Z introvertních typů mám ještě nějaké vlastnosti z INFJ a jinak už asi nic. Na extrovertní jsem se ani nedíval. Smile


Jinak co se týče temperamentu, tam jsem přesně mezi flegmatikem a melancholikem.

EDIT: Mimochodem jsem možná přišel na to, co by mohlo znamenat záhadné políčko Humor v profilu, viz citace z wiki "Hippokrates vycházel z představy o čtyřech tělesných šťávách (humorech), jejichž poměr určuje reakce na okolí." - takže se tam má asi vyplnit jestli je člověk sangvinik, flegmatik, melancholik nebo cholerik. Very Happy Viz také zde: http://en.wikipedia.org/wiki/Humorism
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA] - Stránka 4 Empty INTJ

Příspěvek  Substance242 Fri 11 Jan 2013, 11:50

Prišiel som sem pozrieť či sa vám minulá epizóda tiež tak páčila (ako Sheldon úprimne rozprával "aj vy ste otrok" napríklad), a nakoniec si robím nejaký test... :-) Dopadol som takto:

Osobnostní typ: INTJ
Skóre: I(+29%) N(+71%) T(+57%) J(+86%)

Pripadá mi to celkom vyhranené? Vnútorne si pripadám viac rozpoltený a v teste som mal niekedy pocit, že na rovnakú otázku odpovedám rôzne. OK, asi toľko. :-) Som zvedavý na dnešnú epizódu, keď ju tak chvália.

Edit: "nicméně, tato mentální rychlost nemusí vždy být navenek zjevná ostatním, protože si její velkou část nechávají pro sebe" - to je super. :-D

Substance242

Počet příspěvků : 12
Bodů : 12
Reputace : 0
Datum registrace : 20. 01. 12

Návrat nahoru Goto down

S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA]

Příspěvek  xegiie Sun 13 Jan 2013, 20:05

tak pozdě, ale přece jsem si to taky udělal
Osobnostní typ: ISFJ
Skóre: I(+86%) S(+57%) F(+57%) J(+43%)
F(11),J(10),P(4),E(1),I(13), S(11), N(3), T(3)

dalo by se to ve zkratce přeložit jako tragéd:)
xegiie
xegiie

Znamení : Štír Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 291
Bodů : 293
Reputace : 0
Datum registrace : 19. 12. 11
Věk : 37
Místo : Sebranice

Návrat nahoru Goto down

S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA]

Příspěvek  bodomkes Mon 14 Jan 2013, 11:44

Asi jsem tu spíš výjimka, ale vyšlo mi E(+14%) N(+71%) F(+14%) P(+14%) - jedna z mála začínám na E Very Happy
Prý jsem ENFP, což mě první zděsilo názvem "Politik, reportér", ale pak jsem se dočetla k empatovi, iniciátorovi a optimistovi, to sedí stoprocentně. Fakt celý popis detailně sedí, je to ohromující, většinou jsem lehce skeptik k takovým testům. What a Face Díky yossarianovi za link Wink
xegiie: typická sekretářka podle wikipedie Very Happy
EDIT: Jsem z toho fakt šokovaná, ENFP mě fakt dopodrobna vystihuje....a já si připadala ojedinělá Very Happy Very Happy
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Mon 14 Jan 2013, 15:19

tak když všichni.. Smile
já jsem E(+29%) N(+29%) T(F)(+0%) P(+14%)
mám vyvážnené Thinking/Feeling, což dost odpovídá Smile ale podle popisů na mě víc sedí ENTP, v podstatě každé slovo včetně těch negativních věcí Suspect .. známé osobnosti sarkozy, topolánek - to mluví za vše Very Happy - takže mi nemějte za zlé když se tady na fóru takhle nějak chovám, nemůžu za to Very Happy
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA]

Příspěvek  xegiie Mon 14 Jan 2013, 16:15

no jo, sem si přečetl wiki, co to vlastně znamená a sedí to úplně přesněVery Happy

Člověk s osobností typu ISFJ bývá citlivý, zásadový, klade potřeby druhých před své vlastní, snadno se urazí, bojí se mnoha věcí, bojí se být středem pozornosti, nerad riskuje, bezpodmínečně věrný

Shocked
ale proč sekretářka to teda nechápu:D
xegiie
xegiie

Znamení : Štír Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 291
Bodů : 293
Reputace : 0
Datum registrace : 19. 12. 11
Věk : 37
Místo : Sebranice

Návrat nahoru Goto down

S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru