Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA]

+18
xegiie
filip893
slackblack
minnie
bodomkes
mike2
Astropon
Domino_666
Brundibar
filda
Ďasík
kucko
filda44
yossarian
vojtamar
Houp
MartyCZ
moss
22 posters

Strana 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Goto down

S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA]

Příspěvek  filda Fri 04 Jan 2013, 22:08

Astropon napsal:
xegiie napsal:to filda44: nezapomeň, že Penny už Leonardovy řekla, že ho miluje, takže podle mě naprosto adekvátní reakce, a podle mě to zas tak nepřehnala, rozhodně ne jako Leonard a zmiňovaný Cole Smile

a on jí to mohl říct kolikrát navíc ji požádal o ruku, ale i tak si myslim že s Alex by ten vztah byl realističtější a pro leonarda méně urážlivý
Nééé to neříkej... Já myslí mylím že PennyXLenny jsou dobrý pár, protože jsou tak rozdílní...

filda

Počet příspěvků : 8
Bodů : 8
Reputace : 0
Datum registrace : 04. 01. 13

Návrat nahoru Goto down

S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA]

Příspěvek  kucko Fri 04 Jan 2013, 23:17

Prosím Vás budú do polnoci titulky či až ráno ? Smile
Ďakujem za odpoveď.

kucko

Počet příspěvků : 1
Bodů : 1
Reputace : 0
Datum registrace : 04. 01. 13

Návrat nahoru Goto down

S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Fri 04 Jan 2013, 23:24

Kolikokoli napsal:Žárlení je zlo. A je to děsně majetnické. Když nežárlíš, tak to neznamená, že je ti ten druhý ukradený, ale že mu věříš.
Tohle mi Koli sebrala z pusy. Naprostý souhlas, nemám, co bych dodal...
Astropon napsal:si myslim že s Alex by ten vztah byl realističtější a pro leonarda méně urážlivý
Taky si myslím. Penny má ráda Leonarda, jen když se jí to hodí... Navíc jí nikdy neodpustím, jak ho sprostě odkopla na bowlingu. A taky nemám rád, když holka klukovi kazí pánskou jízdu s hraním her s kámošema, zvlášť když se s nima takhle sejde poprvé po strašně dlouhé době... Nikdy jsem neměl rád holky typu "on dává kámošům přednost přede mnou".

edit: kucko: Netuším... Pokusím se je opravit co nejdřív, ale Koli mi je ještě ani neposlala, ještě na nich dělá...
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 04 Jan 2013, 23:31

Já už je mám hotové! Very Happy

edit: dotaz - taky se vám u LOL verze stalo, že v té části, kde jde Shelly do HR, tak přestane fungovat zvuk?
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA]

Příspěvek  filda Fri 04 Jan 2013, 23:45

Kolikokoli napsal:Divné... stáhla jsem si ještě AFG a tam je to OK... no, to je jedno, titule sedí na obě verze Very Happy.
Very Happy A kdy tu ty titulky budou? Smile

filda

Počet příspěvků : 8
Bodů : 8
Reputace : 0
Datum registrace : 04. 01. 13

Návrat nahoru Goto down

S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA]

Příspěvek  Brundibar Fri 04 Jan 2013, 23:56

filda napsal:
Kolikokoli napsal:Divné... stáhla jsem si ještě AFG a tam je to OK... no, to je jedno, titule sedí na obě verze Very Happy.
Very Happy A kdy tu ty titulky budou? Smile

Upřímně, byl bych trpělivý. Na netu lze najít české titulky, které jsou už chvíli hotové, ale ty zdejší jsou rozhodně lepší a všichni dělají, co můžou. Buďme proto rádi, že páteční odpoledne a večer tráví nad titulky a ne nějak jinak.

A k žárlivosti: viděl bych to tak, že Penny nemá v žárlení moc velkou praxi a musí se to naučit. A myslím, že se to naučila dost rychle, jak se s tím vypořádat Wink
Brundibar
Brundibar

Počet příspěvků : 14
Bodů : 29
Reputace : -1
Datum registrace : 27. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sat 05 Jan 2013, 13:43

Ta diskuze o chybě v půlce dílu je teďka TADY.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA]

Příspěvek  mike2 Sat 05 Jan 2013, 13:57

Epizoda skvělá. Alex mi připadá fajn, tedy až na tu neustálou snahu sbalit Leonarda (bohužel zatím jinak moc vidět nebyla). Vykulených očí jsem si všiml jen ve scéně, kdy jí Sheldon "mluví do duše" a, ruku na srdce, tam to byla naprosto přirozená reakce, spíš bych ještě očekával spadlou čelist... Penny sice žárlí, ale s ohledem na situaci bych neřekl, že nijak nepřiměřeně.
mike2
mike2

Znamení : Býk Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 243
Bodů : 246
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 50

Návrat nahoru Goto down

S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA]

Příspěvek  Domino_666 Sat 05 Jan 2013, 14:44

diel perfektný
Žiarlivosť od Penny úplne v norme a zvládla to super, presne v rámci normy.
Leonardová scéna... neviem, ale mne to až tak vtipné neprišlo, ale super nápad

Alex sa mi inak v seriály veľmi páči, nielenže je pekná Very Happy ale vnáša do toho miestami stereotypu super nové prvky (napr. že Penny pocítila žiarlivosť). Jediné čoho sa bojím, a to by ma ozaj naštvalo, ak by sa z nejakého dôvodu Penny a Leonard rozišli, to už nie... ale takéto flirty kľudne nech tam sem tam v normálnej miere sú.

Raj už začína hnevať aj mňa, jeho postava sa nijako nevyvíja a pôsobí diel od dielu trápnejšie

PS: opäť diel s minimom Bernie a najmä Amy a hneď je to jeden z najlepších dielov seriálu Very Happy

Domino_666

Počet příspěvků : 13
Bodů : 13
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA]

Příspěvek  mike2 Sat 05 Jan 2013, 17:02

Domino_666 napsal:Leonardová scéna... neviem, ale mne to až tak vtipné neprišlo, ale super nápad
Která?
super nové prvky (napr. že Penny pocítila žiarlivosť).
Ty pocity Penny vůči Alex jsou dost podobné tomu, co cítila vůči Priye, ale výchozí situace je samozřejmě úplně jiná (na obou stranách).
Jediné čoho sa bojím, a to by ma ozaj naštvalo, ak by sa z nejakého dôvodu Penny a Leonard rozišli, to už nie...
No, čas by na to byl, IIRC je nasmlouváno až do osmé série. Spíš se trochu bojím, že se dali dohromady moc brzy, takže bude potřeba vymyslet ještě nějaký zvrat.
PS: opäť diel s minimom Bernie a najmä Amy a hneď je to jeden z najlepších dielov seriálu :D
Jak kdy... Třeba v 6x09 (parking spot) mi přestřelky mezi Amy a Bernardette připadaly zajímavější než mezi Sheldonem a Howardem a Amy v 6x10 (jak ji Sheldon ošetřoval) taky byla dost dobrá.
mike2
mike2

Znamení : Býk Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 243
Bodů : 246
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 50

Návrat nahoru Goto down

S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA]

Příspěvek  Domino_666 Sat 05 Jan 2013, 20:52

myslím tá s cellom ako hral vo dverách, mne to až tak vtipné a dobré neprišlo, aj keď nápad to bol veľmi originálny Smile

Domino_666

Počet příspěvků : 13
Bodů : 13
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sat 05 Jan 2013, 20:54

Byl děsně roztomilý! Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA]

Příspěvek  filda44 Sat 05 Jan 2013, 20:56

Domino_666 napsal:myslím tá s cellom ako hral vo dverách, mne to až tak vtipné a dobré neprišlo, aj keď nápad to bol veľmi originálny Smile

Když se řekne "scéna s Leonardem", tak po dnešní epizodě už si vybavím vždy jen cello. Přijímám a chápu, že to někomu nepřišlo nějak extra dobré, ale mně se to zdálo naprosto vynikající! A nemyslím si, že to bylo nějak moc vtipné (to podle mě nebyl ani účel), ale mělo to opravdu něco do sebe!
filda44
filda44

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 77
Bodů : 84
Reputace : 0
Datum registrace : 04. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA] - Stránka 2 Empty S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA]

Příspěvek  Astropon Sat 05 Jan 2013, 21:11

Ja si teda myslim že Alex byla s tim kulením očí dost roztomilá a už bych po takovím pohledu chtěl jít utěšovat, ale jinak leonard mněl docela originální nápad a taky to na penny zafungovalo takže

Astropon

Počet příspěvků : 6
Bodů : 10
Reputace : 0
Datum registrace : 18. 11. 12

Návrat nahoru Goto down

S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA]

Příspěvek  mike2 Sat 05 Jan 2013, 21:50

Aha, tak to mne napadlo, že by mohlo jít o to, jak Leonard hraje ve dveřích, ale nešlo mi to dohromady s "mně vtipná nepřišla", protože jsem neměl pocit, že by jako vtipná byla zamýšlena. To spíš až následující rozhovor a "I'm not happy" s pusou od ucha k uchu.
mike2
mike2

Znamení : Býk Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 243
Bodů : 246
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 50

Návrat nahoru Goto down

S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA]

Příspěvek  bodomkes Sat 05 Jan 2013, 21:50

Leonard s cellem byl výborný. Škoda, že až teď mu došlo, že na to skutečně jdou balit holky Very Happy Je to roztomilé a konečně se nemůže litovat, že hraje na 'uncool cello'. Very Happy
S I'm not happy byl úsměvně klukovský, nelíbit by se to mohlo jenom člověku bez srdce. Very Happy
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Sat 05 Jan 2013, 22:23

byl fakt roztomilý, nemohlo se to nelíbit Smile
a ta následující scéna "I'm not happy", ta byla prostě boží Smile
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA]

Příspěvek  slackblack Sat 05 Jan 2013, 22:47

Parádní díl! Very Happy

Všichni v tomto dílu byli parádní Smile
slackblack
slackblack

Počet příspěvků : 12
Bodů : 12
Reputace : 0
Datum registrace : 20. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Proč Alex svádí Leonarda

Příspěvek  filip893 Mon 07 Jan 2013, 12:39

filda napsal:
Taky nechápu proč chtěla zbalit Leonarda, když podle mě dobře ví že má holku(a né ledajakou Very Happy )

Myšlení žen je skutečně jiné než myšlení chlapů. Když vidí chlap zadanou ženu v naprosté většině případů neztrácí čas a energii a jde hledat single ženu, protože zadanou ženu prostě nesbalí, respektive čas a námaha nestojí za to, když všude kolem je spousta nezadaných žen. Naopak single ženám se často líbí šťastně zadaní chlapi, obzvláště když jejich partnerka není úplná chudinka. Uvědomuje si, že chlap za něco stojí, když si ho dotyčná vybrala. Sice většinou balí chlapi, ale konečné rozhodnutí o tom, že spolu vytvoří pár nakonec přeci jen udělá žena. Navíc ve šťastném vztahu je chlap spokojený, šťastný, plný sebedůvěry, elánu a vše to z něj jen vyzařuje. Domnívám se, že ve skutečném životě kdyby Leonard nebyl s Penny a trápil by se tím, že je sám, tak si ho Alex možná ani nevšimne.

filip893

Počet příspěvků : 4
Bodů : 4
Reputace : 0
Datum registrace : 24. 09. 10

Návrat nahoru Goto down

S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA]

Příspěvek  xegiie Mon 07 Jan 2013, 13:36

filip893 napsal:
filda napsal:
Taky nechápu proč chtěla zbalit Leonarda, když podle mě dobře ví že má holku(a né ledajakou Very Happy )

Myšlení žen je skutečně jiné než myšlení chlapů. Když vidí chlap zadanou ženu v naprosté většině případů neztrácí čas a energii a jde hledat single ženu, protože zadanou ženu prostě nesbalí, respektive čas a námaha nestojí za to, když všude kolem je spousta nezadaných žen. Naopak single ženám se často líbí šťastně zadaní chlapi, obzvláště když jejich partnerka není úplná chudinka. Uvědomuje si, že chlap za něco stojí, když si ho dotyčná vybrala. Sice většinou balí chlapi, ale konečné rozhodnutí o tom, že spolu vytvoří pár nakonec přeci jen udělá žena. Navíc ve šťastném vztahu je chlap spokojený, šťastný, plný sebedůvěry, elánu a vše to z něj jen vyzařuje. Domnívám se, že ve skutečném životě kdyby Leonard nebyl s Penny a trápil by se tím, že je sám, tak si ho Alex možná ani nevšimne.
z vlastních zkušeností můžu jen potvrdit, bohužel Smile
xegiie
xegiie

Znamení : Štír Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 291
Bodů : 293
Reputace : 0
Datum registrace : 19. 12. 11
Věk : 37
Místo : Sebranice

Návrat nahoru Goto down

S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Mon 07 Jan 2013, 14:25

Ženské jsou slepice, nechápu, co na nich chlapi vidí (teda... chápu, co "vidí", ale ten zbytek... Very Happy).
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA]

Příspěvek  bodomkes Mon 07 Jan 2013, 16:37

To nám ale lichotíš What a Face
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Mon 07 Jan 2013, 18:43

Jn, já se furt divím, že pořád existují nějací hetero chlapi Very Happy.

edit: zvlášť, když se Penny (jako většina z nich) chová takto... Very Happy
S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA] - Stránka 2 4781304_700b
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA]

Příspěvek  mike2 Mon 07 Jan 2013, 20:59

filip893 napsal:Domnívám se, že ve skutečném životě kdyby Leonard nebyl s Penny a trápil by se tím, že je sám, tak si ho Alex možná ani nevšimne.
To je trochu jako Amyina teorie z 4x05 (The Desperation Emanation).
mike2
mike2

Znamení : Býk Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 243
Bodů : 246
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 50

Návrat nahoru Goto down

S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA]

Příspěvek  bodomkes Mon 07 Jan 2013, 21:02

Koli: xD Tak je to ale 100%ně jejich blbost, když si tak hloupě vybírají. Je i spoustu skvělých holek, které žijí v normálním světě a kladou normální nároky. Mám spoustu nezadaných kamarádek, před kterými zjevně dali chlapi přednost majetnickým husičkám. Tak ať si hezky trpí. Very Happy (Jak si ustelou...)
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E12 - The Egg Salad Equivalency [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru