Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S05E16 - The Vacation Solution [EPIZODA]

+21
filda44
clif
Substance242
bodomkes
Fello
mike2
Pinny
R&omize
hesher
Skrblik
Ďasík
peepay
Klox
rampage
NoMouse
depressya
moss
amertak
tx
minnie
Kolikokoli
25 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

S05E16 - The Vacation Solution [EPIZODA] Empty S05E16 - The Vacation Solution [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 10 Feb 2012, 09:32

Skvělý díl Very Happy. Opravdu jsem se nesmírně nasmála. Leonard zpívající v autě, Shelly řezající mozek (potěšilo mě, že tam dali i to s rukavicemi), omlouvající se Shelly, oznámení v klingonštině... prostě boží Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S05E16 - The Vacation Solution [EPIZODA] Empty Re: S05E16 - The Vacation Solution [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Fri 10 Feb 2012, 10:31

já jsem se smála hlavně ze začátku.. hlavně úvodní sekvence ještě před titulkama.. sheldon je prostě boží Very Happy
taky amy byla úžasná.. fakt jsem se bavila Smile
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S05E16 - The Vacation Solution [EPIZODA] Empty Re: S05E16 - The Vacation Solution [EPIZODA]

Příspěvek  tx Fri 10 Feb 2012, 12:35

Tak pro me asi nejlepsi dil pate serie cheers
tx
tx

Počet příspěvků : 316
Bodů : 338
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S05E16 - The Vacation Solution [EPIZODA] Empty Re: S05E16 - The Vacation Solution [EPIZODA]

Příspěvek  amertak Fri 10 Feb 2012, 13:39

Fakt povedené Smile

amertak

Počet příspěvků : 6
Bodů : 6
Reputace : 0
Datum registrace : 07. 12. 11

Návrat nahoru Goto down

S05E16 - The Vacation Solution [EPIZODA] Empty Re: S05E16 - The Vacation Solution [EPIZODA]

Příspěvek  moss Fri 10 Feb 2012, 14:34

Díl hodnotím jako lepší průměr, hodně povedených scének - ať už úvodní, zpívající Leonard - to jsem se popadal smíchy, klingonština/hebrejština, tamagoči Very Happy . Amy mi dneska vůbec nevadila, což je u mě vzácné a opravdu se ukázalo, že je lepší, když Sheldon pracuje pouze hlavou. A aspoň víme, že Bernardettin táta je celkem drsňák. Very Happy
moss
moss

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 78
Bodů : 82
Reputace : 0
Datum registrace : 04. 11. 11
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

S05E16 - The Vacation Solution [EPIZODA] Empty Re: S05E16 - The Vacation Solution [EPIZODA]

Příspěvek  depressya Fri 10 Feb 2012, 20:35

nuda. kompletna. co viac dodat. iba snad ze skoda. no flame.

depressya

Počet příspěvků : 20
Bodů : 22
Reputace : 0
Datum registrace : 27. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

S05E16 - The Vacation Solution [EPIZODA] Empty Re: S05E16 - The Vacation Solution [EPIZODA]

Příspěvek  NoMouse Fri 10 Feb 2012, 21:00

depressya: shledávám tvůj názor poněkud depresivním...
Já jsem se dneska bavil. Opravdu mě těší, že si posledních pár dílů drží laťku stále vysoko. Smile
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

S05E16 - The Vacation Solution [EPIZODA] Empty Re: S05E16 - The Vacation Solution [EPIZODA]

Příspěvek  rampage Fri 10 Feb 2012, 21:13

Nebyla to zrovna nuda, ale po minulých dílech zklamání. Škoda.
rampage
rampage

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 459
Bodů : 476
Reputace : 2
Datum registrace : 16. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

S05E16 - The Vacation Solution [EPIZODA] Empty Re: S05E16 - The Vacation Solution [EPIZODA]

Příspěvek  depressya Fri 10 Feb 2012, 21:20

NoMouse napsal:depressya: shledávám tvůj názor poněkud depresivním...
Já jsem se dneska bavil. Opravdu mě těší, že si posledních pár dílů drží laťku stále vysoko. Smile

ja tvoj trocha nevyzretym. rovnako ako zalubu prenasat nick do hodnotenia. ale ak mas vyplneny vek spravne, tak sa to da prehliadnut.
mozno to bude tym ze mam vyse raz taky vek ako ty a na rozdiel od teba mi nestaci hocico. ak sa na casti ani nezasmejem a co je horsie uz skoro ani neusmejem, tak je nieco zle.
je mi jasne, ze sa neda byt neskutocne vtipny nonstop. minuly diel bol fajn a aj som sa zasmial - nie tak ako na dajmetomu pri druhej serii, ale zasmial.

depressya

Počet příspěvků : 20
Bodů : 22
Reputace : 0
Datum registrace : 27. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

S05E16 - The Vacation Solution [EPIZODA] Empty Re: S05E16 - The Vacation Solution [EPIZODA]

Příspěvek  NoMouse Fri 10 Feb 2012, 21:31

depressya napsal:ak sa na casti ani nezasmejem a co je horsie uz skoro ani neusmejem, tak je nieco zle.
Jo, ale teď na čí straně? Razz

Edit:
depressya napsal:rovnako ako zalubu prenasat nick do hodnotenia.
Oh, come on... It's a joke. It's funny because it's true.
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

S05E16 - The Vacation Solution [EPIZODA] Empty Re: S05E16 - The Vacation Solution [EPIZODA]

Příspěvek  Klox Fri 10 Feb 2012, 22:16

Premysleli jste nad tim, jaktoze Bernie neustale tvrdi, ze bere vic penez, zatimco Howard leti do vesmiru? Kosmonauti taky zarucene neberou zrovna drobaky Smile

Klox

Počet příspěvků : 1
Bodů : 1
Reputace : 0
Datum registrace : 10. 02. 12

Návrat nahoru Goto down

S05E16 - The Vacation Solution [EPIZODA] Empty Re: S05E16 - The Vacation Solution [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 10 Feb 2012, 22:18

Klox napsal:Premysleli jste nad tim, jaktoze Bernie neustale tvrdi, ze bere vic penez, zatimco Howard leti do vesmiru? Kosmonauti taky zarucene neberou zrovna drobaky Smile
Howard je ale pořádnej kosmonaut Very Happy. Vždyť tam bude jen jako kapitán Pisoár Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S05E16 - The Vacation Solution [EPIZODA] Empty Re: S05E16 - The Vacation Solution [EPIZODA]

Příspěvek  NoMouse Fri 10 Feb 2012, 22:25

Kolikokoli napsal:kapitán Pisoár Very Happy.
Lupínek.
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

S05E16 - The Vacation Solution [EPIZODA] Empty Re: S05E16 - The Vacation Solution [EPIZODA]

Příspěvek  peepay Fri 10 Feb 2012, 22:54

rampage napsal:Nebyla to zrovna nuda, ale po minulých dílech zklamání. Škoda.
Suhlasim. Miestami to bolo celkom trapne, napriklad ked sa na zaciatku Sheldon v jedalni tak strasne smial. To by Sheldon nikdy nespravil, ved teraz sa smial aspon 10x viac ako vo vsetkych doterajsich epizodach dohromady. Alebo aj celkovo, viac situacii mi dnes prislo dost nerealnych, ze takto by to ti ludia v rovnakych situaciach v skutocnom zivote nespravili - a to bolo doteraz vysadou BBT, ze to bolo vsetko velmi realisticky zahrane.
No a ked som potom zacal citat tuto diskusiu, tak som rozmyslal, ci som pozeral rovnaku epizodu ako vy...
Takze vdaka rampage, aspon vidim, ze nie som sam Smile Minule 2-3 epizody boli takmer dokonale, dnes to spadlo na priemer (az slabsi podpriemer). Samozrejme, bolo vela pasazi, kde som sa zasmial, ale cakal som viac.
peepay
peepay

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 48
Bodů : 58
Reputace : 0
Datum registrace : 22. 09. 11
Místo : Bratislava, Slovakia

Návrat nahoru Goto down

S05E16 - The Vacation Solution [EPIZODA] Empty Re: S05E16 - The Vacation Solution [EPIZODA]

Příspěvek  depressya Fri 10 Feb 2012, 23:20

NoMouse napsal:
depressya napsal:ak sa na casti ani nezasmejem a co je horsie uz skoro ani neusmejem, tak je nieco zle.
Jo, ale teď na čí straně? Razz

Edit:
depressya napsal:rovnako ako zalubu prenasat nick do hodnotenia.
Oh, come on... It's a joke. It's funny because it's true.

hmmm ako to bolo ked sa Bohu pri stvoreni sveta vysypali ****** a povedal si, "nevadi, tak tu bude B/R/N/O"
funny too, isnt it?
ale nevadi, snad sa s tebou bude dat zmysluplne pokecat a vynechas "vtipne reci"
ked "teoreticky" budes mat vek na kandidovanie na prezidenta.
zvlastne, ze ja som napisal moj nazor na serial a nie na teba.
asi sa ti treba ospravedlnit za to, ze kazdy nezdiela TVOJ nazor. zvykaj si.

depressya

Počet příspěvků : 20
Bodů : 22
Reputace : 0
Datum registrace : 27. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

S05E16 - The Vacation Solution [EPIZODA] Empty Re: S05E16 - The Vacation Solution [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 10 Feb 2012, 23:26

depressya: Můžeš prosím přestat urážet jednoho z nejaktivnějších, služebně nejstarších a nejmilejších lidí na fóru? A také prosím piš s diakritikou, nedá se to číst... Jinak, že se ti díl nelíbil, ti neberu. Každý má právo na svůj názor, že? Smile
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S05E16 - The Vacation Solution [EPIZODA] Empty Re: S05E16 - The Vacation Solution [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Fri 10 Feb 2012, 23:31

každý má právo na svůj názor, ale nomouse se do něj kvůli tomu názoru začal navážet.. i přesto, že depressya na konci svého původního příspěvku napsal, že nechce vyvolávat žádný flame..
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S05E16 - The Vacation Solution [EPIZODA] Empty Re: S05E16 - The Vacation Solution [EPIZODA]

Příspěvek  NoMouse Fri 10 Feb 2012, 23:31

depressya napsal:zvlastne, ze ja som napisal moj nazor na serial a nie na teba.
Zvláštní, já vidím něco jiného...
Nevím, jestli tě tak urazil můj první příspěvek, ve kterém jsem pouze vyjádřil názor na tvůj názor a ano pokusil jsem se o nejapný vtip, za což se ti hluboce omlouvám, pokud nesneseš jakýkoliv vtip na svou osobu. Jen mi přijde trochu paradox, žes psal v původním příspěvku "no flame", ale když jsem napsal, že tvůj názor nesdílím, tak jsi začal flamovat právě ty. Takže mi říkej něco o zvykání na jiný názor, nikde jsem nepsal, že se u toho musíš smát v jednom kole. Tímto debatu končím.

Koli: Děkuji ti náčelníku, že ses mě zastal.
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

S05E16 - The Vacation Solution [EPIZODA] Empty Re: S05E16 - The Vacation Solution [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Fri 10 Feb 2012, 23:31

Tak teď už se do toho vložím i já. Depressyo, pokud máš takovouhle přezdívku, jakou máš, a píšeš takové názory, jaké píšeš, musíš počítat s tím, že se toho někdo chytne (osobně mě to samé, co napsal NoMouse, napadlo hned, jak jsem si tvůj komentář přečetl). Mně tady taky občas ze srandy říkají Ďaspota - a brečím nebo urážím se? Je třeba mít trochu smyslu pro humor - a věk v tomhle případě nehraje žádnou roli. Znám i 80leté lidi, kteří by se takové připomínce ke své osobě - navíc podle dobrovolně zvolené přezdívky víceméně záměrně vyvolané - zasmáli a ještě NoMouse pochválili, že se mu povedl dobrý vtip. Takhle jen podtrháváš význam svého nicku. Nebo je to záměrné? Wink

Edit: NoMouse: Vidím, že jsi už ukončil diskusi. Každopádně jsem tohle začal psát ještě před Koli, ale vidím, že odpověděli naráz úplně všichni. Very Happy Tak teď to "končím" já. Smile
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S05E16 - The Vacation Solution [EPIZODA] Empty Re: S05E16 - The Vacation Solution [EPIZODA]

Příspěvek  Skrblik Sat 11 Feb 2012, 00:21

Ten začátek byl nejlepší. A vůbec celý díl nadprůměrný.

Skrblik

Počet příspěvků : 3
Bodů : 5
Reputace : 0
Datum registrace : 20. 01. 12

Návrat nahoru Goto down

S05E16 - The Vacation Solution [EPIZODA] Empty Re: S05E16 - The Vacation Solution [EPIZODA]

Příspěvek  depressya Sat 11 Feb 2012, 01:47

minnie napsal:každý má právo na svůj názor, ale nomouse se do něj kvůli tomu názoru začal navážet.. i přesto, že depressya na konci svého původního příspěvku napsal, že nechce vyvolávat žádný flame..

som prekvapeny a dakujem. osobne by som bol najradsej, ak by kazdy diel bol iba lepsi ako ten predchadzajuci. co sa asi vsak nestane a je to skoda. neda sa neustale prichadzat s dalsimi vtipnymi vecami... a postupne sa to zacina odrazat aj na integrite postav. je to obet za to, ze sa z toho stala masovka. navyse sa obavam ci to nepokazia dalsimi postavami. neratal som kolko ich zatial bolo... (mozno to niekto vie)
rovnako netusim ako sa bude dalej vyvijat dejova linia bernadette/howard svadba sa blizi a dalej? to uz moc geek asi nebude...
asi ti ludia v channel 4 vedeli preco it crowd boli iba 6 dielne a to mam pocit ze uz posledna (alebo ostatna?) seria bola zbytocna...

depressya

Počet příspěvků : 20
Bodů : 22
Reputace : 0
Datum registrace : 27. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

S05E16 - The Vacation Solution [EPIZODA] Empty Re: S05E16 - The Vacation Solution [EPIZODA]

Příspěvek  hesher Sat 11 Feb 2012, 02:08

Tak dnes to bylo slabší Wink
Přesto se pár dobrých momentů našlo, třeba začátek, nebo Sheldon a Howard u baru..
Bernadette má teda hodně divný rodiče Suspect asi nejdivnější z celého seriálu.
hesher
hesher

Počet příspěvků : 53
Bodů : 56
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

S05E16 - The Vacation Solution [EPIZODA] Empty :D

Příspěvek  R&omize Sat 11 Feb 2012, 10:09

Cože? Nejdivnější? Laughing
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

S05E16 - The Vacation Solution [EPIZODA] Empty Re: S05E16 - The Vacation Solution [EPIZODA]

Příspěvek  Pinny Sat 11 Feb 2012, 10:14

Neoznačil bych to za nějakej super cool díl, ale špatný to nebylo taky. Mně osobně se moc nelíbila linka Sheldon+Amy, nějak mě to nudilo Sad

Ale zbytek byl dobrej, takže pěkných 7/10! Smile

P.S. Depresák si nevzal prášek? Takový emo slohy psát kvůli jednomu vtípku confused

Pinny

Počet příspěvků : 132
Bodů : 149
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S05E16 - The Vacation Solution [EPIZODA] Empty Re: S05E16 - The Vacation Solution [EPIZODA]

Příspěvek  mike2 Sat 11 Feb 2012, 12:58

Povedená epizoda, i když ne úplně špičková, řekl bych asi tak jako minule. Roztomilé bylo, jak všichni zaváhali, když se Sheldon na začátku zeptal "Sarcasm?".

Ad Sheldonův smích: podle mne to je v pořádku. To, co jsme zatím vídali, byl hraný smích, kdy si Sheldon rozumově zdůvodnil, že něco bylo vtipné, tak se "zasmál". Teď jsme prostě jen viděli, jak se Sheldon směje "od srdce" - a taky, co ho tak dokáže rozesmát.

hesher napsal:Bernadette má teda hodně divný rodiče :suspect: asi nejdivnější z celého seriálu.
Myslíš třeba v porovnání s Leonardovou nebo Howardovou matkou? :-)
mike2
mike2

Znamení : Býk Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 243
Bodů : 246
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 50

Návrat nahoru Goto down

S05E16 - The Vacation Solution [EPIZODA] Empty Re: S05E16 - The Vacation Solution [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru