Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Britcomy a jiné sitcomy

+17
hojava
tx
moss
bodomkes
NoMouse
xegiie
filda44
Strix
minnie
mike2
Miro
clif
Zikato
vojtamar
Kolikokoli
Ďasík
vetka.M
21 posters

Strana 4 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Goto down

Britcomy a jiné sitcomy - Stránka 4 Empty Re: Britcomy a jiné sitcomy

Příspěvek  minnie Thu 19 Jan 2012, 17:11

NoMouse napsal:P.S: A ještě potěším Ďasíka, začal jsem už třetí sérii Misfits. Smile
k misfits jsem se dostala náhodou a musím říct, že se mi nejvíc líbila první série.. možná taky záleží na tom s kým se koukáte a tak, ale další dvě mi přišly už trochu překombinované.. ne že by nebyly vtipné, ale zápletka už byla trochu moc zapletená na můj vkus..
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

Britcomy a jiné sitcomy - Stránka 4 Empty Re: Britcomy a jiné sitcomy

Příspěvek  Kolikokoli Thu 19 Jan 2012, 17:17

Tak to se nepouštěj do Doktora, to by ti praskla hlava Very Happy. Ve čtvrté sérii někdo něco kvákne a vysvětlí to až o další dvě série dál Very Happy. Jedna záhada se táhne už od roku 1963 a furt nebyla vysvětlena Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Britcomy a jiné sitcomy - Stránka 4 Empty Re: Britcomy a jiné sitcomy

Příspěvek  minnie Thu 19 Jan 2012, 17:29

ne, to není o tom že bych měla problém s komplikovaným dějem.. jen mi vadí když se něco chce tvářit záhadně a dělá se to komplikovanější než je potřeba..
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

Britcomy a jiné sitcomy - Stránka 4 Empty Re: Britcomy a jiné sitcomy

Příspěvek  Kolikokoli Thu 19 Jan 2012, 17:39

No, vždyť. Tak jsem to myslela. Platí to zvlášť pro poslední sérii Doktora, Moffat si z diváků rád dělá prču. Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Britcomy a jiné sitcomy - Stránka 4 Empty Re: Britcomy a jiné sitcomy

Příspěvek  Ďasík Thu 19 Jan 2012, 18:51

Minnie: Přidávám se ke Koli. Pokud ti druhá a třetí série Misfits přišly moc zamotané, do Doktora se nepouštěj... V každé sérii je něco, co se vysvětlí až MNOHEM později. Sám jsem si někdy říkal, jak je možné, že autoři myslí třeba dva roky dopředu - a ten případ, o kterém psala Koli, je naprostý extrém. Smile

NoMouse: Potěšils! Smile Misfits jsou super. Já zase začal koukat na Torchwood (spin-off Doctora Who, koukatelný po druhé sérii DW).
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

Britcomy a jiné sitcomy - Stránka 4 Empty Re: Britcomy a jiné sitcomy

Příspěvek  Kolikokoli Thu 19 Jan 2012, 19:00

Jo, Torchwood, elegantní kombinace Misfits a Doctora - Nathan a spol. v Doktorově světě Very Happy.
Časová posloupnost:
1. série DW
2. série DW
1. série TW, 3. série DW
poslední 3 díly 3. série DW
2. série TW
4. série DW
3. série TW
speciály DW (End of Time)
5. série DW
6. série DW, 4. série TW
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Britcomy a jiné sitcomy - Stránka 4 Empty Re: Britcomy a jiné sitcomy

Příspěvek  NoMouse Thu 19 Jan 2012, 19:28

minnie napsal:
NoMouse napsal:P.S: A ještě potěším Ďasíka, začal jsem už třetí sérii Misfits. Smile
k misfits jsem se dostala náhodou a musím říct, že se mi nejvíc líbila první série.. možná taky záleží na tom s kým se koukáte a tak, ale další dvě mi přišly už trochu překombinované.. ne že by nebyly vtipné, ale zápletka už byla trochu moc zapletená na můj vkus..
Jo, taky se mi první zdála nejlepší. A teď na přelomu druhé a třetí se mi nějak moc nelíbilo, že
zásadní spoiler pro začátek 3. série:

U Torchwoodu je asi zase lepší druhá série, třetí a čtvrtá už jsou pak úplně jiné, ale zato dost psycho... Smile
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

Britcomy a jiné sitcomy - Stránka 4 Empty Re: Britcomy a jiné sitcomy

Příspěvek  Kolikokoli Sat 04 Feb 2012, 20:58

Začala jsem sledovat jeden britský seriál (není to sitcom, ale je to komedie, tak co) - Skins. Hodně mě to překvapilo. Každý díl je z pohledu jedné postavy (v té partě je jich nevímkolik, ale dílů je 10 - v první sérii). Je to trochu něco mezi Misfits a Dawsnovým světem Very Happy. Zatím jsem u 4. dílu, který byl o mé nejoblíbenější postavě (Chris), která se ukázala taky jako postava s nejsmutnějším osudem. Hodně doporučuju Smile

Edit: Nejlepší jsou na tomhle seriálu postavy a už chápu, proč jimi byl RTD "obsessed" Very Happy. Všichni mají spoustu chyb, jsou to pokrytci, "slepí" k tomu, co se děje kolem nich. Úžasné je, jak je to celé nepředvídatelné. Načnou jednu linku, která zdánlivě nemůže mít jiný konec, než z ní na začátku vyplývá, ale nakonec stejně skončí úplně jinak.
Z postav jsou nejlepší Chris, Maxxie a Cassie, ale i ostatní jsou super. Ty charaktery jsou opravdu přivedené k dokonalosti. A to především Tony. To je takovej hnusnej manipulativní hajzl, všechno mu jde, je ve všem dobrej, zpívá, je chytrý a má úspěch u ženských, ale využívá to k ne příliš dobrým věcem. A přesto tu postavu musíme mít "rádi", vzhledem k tomu, jak je napsaná (a zahraná). Není to hajzlík typu Nathan, kterej je drzý, ale i tak sympaťák, tohle je opravdu "ošklivý" kluk. Strašně moc zvláštní postava. Hlavně to, jak je manipulativní a ubližuje lidem kolem sebe, aby "nebyla nuda" (podvede přítelkyni, svede gay kámoše před přítelkyní...).
Je tu Maxxie, nenápadný kluk, který je gay a nemá to moc lehké, protože jeho nej kámoš je muslim. No a jednoho dne si ten muslim řekne, že prostě je muslim a tudíž je pro něj homosexualita špatná, takže je tu další problém, jelikož se nemůže rozhodnout mezi vírou a přátelstvím.
Je tu Sid, který je nerd, ale rozhodně ne tak "umělý" a tak nějak nerealistický, jako Sheldon nebo dokonce Leonard, ale obyčejný kluk, povaleč, úplný opak "skvělého a úspěšného Tonyho". Jako nerd se moc nechová, ale je tak všemi označován. Celou dobu fantazíruje o holce, kterou nemá šanci dostat, a která ho jen občas využívá, když se jí to hodí (tím nemyslím zrovna sex), aby naštvala svého přítele (paradoxně je to Tony), ale nevidí, že o něj stojí jiná holka, kterou ovšem on vůbec "nevidí".
Všichni jsou tu strašně "tupí" - nechovají se prvoplánově, jako filmové/seriálové postavy, ale jako lidi. Často svým rozhodnutím všechny překvapí a ještě častěji naštvou. Abych pravdu řekla, tohle je jeden z nejrealistějších seriálů z hlediska charakteru a chování postav, který jsem kdy viděla.
Člověk má opravdu pocit, že sleduje skutečné životy skutečných lidí. Nejsou tu šťastné konce, ale ani "tragické".
Jsou tu tragické osudy, ale ne TAK tragické, jako v trapných nekonečných seriálech. To se prostě nedá popsat, jak je to realistické. Sice příběhy nebo scény, které se tu odehrávají, jsou v duchu britského humoru občas trošku absurdní (hlavně první díl), tak mají jen doplňovat a podporovat ty úžasné postavy.
Vážně neuvěřitelné. Všem doporučuju, rozbor postav z tohoto seriálu je pomalu na nějakou rozsáhlou práci Very Happy.
Jmenujte mi seriál, kde si myslíte, že jsou postavy dobře vykreslené a já vám to vyvrátím Skins Very Happy.


Naposledy upravil Kolikokoli dne Sun 05 Feb 2012, 04:09, celkově upraveno 2 krát
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Britcomy a jiné sitcomy - Stránka 4 Empty Re: Britcomy a jiné sitcomy

Příspěvek  NoMouse Sun 05 Feb 2012, 02:42

Tak, Misfits zhlédnuti. Jo, je to super seriál, třetí série sice slabší, ale jde to. Smile
Btw. zanechal jsem vám příspěvek na Misfits fóru, nějak vám to tam umřelo. Very Happy
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

Britcomy a jiné sitcomy - Stránka 4 Empty Re: Britcomy a jiné sitcomy

Příspěvek  Kolikokoli Sun 05 Feb 2012, 03:02

Udělala jsem edit příspěvku o Skins, doporučuju si ho přečíst Very Happy.

NoMouse: ten konec byl zabijácký

edit: Poslední díl 1. série Skins byl nejlepší poslední díl seriálu, jaký jsem kdy viděla! Shocked
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Britcomy a jiné sitcomy - Stránka 4 Empty Re: Britcomy a jiné sitcomy

Příspěvek  Ďasík Sun 05 Feb 2012, 12:22

Koli: Přečteno, už mám stáhlou 1. sérii. Very Happy
NoMouse: No, teď je Misfití mrtvá doba... Ožijou až v listopadu, do té doby ale na fórum skoro nikdo nechodí.
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

Britcomy a jiné sitcomy - Stránka 4 Empty Re: Britcomy a jiné sitcomy

Příspěvek  NoMouse Sun 05 Feb 2012, 12:46

Ďasík napsal:NoMouse: No, teď je Misfití mrtvá doba... Ožijou až v listopadu, do té doby ale na fórum skoro nikdo nechodí.
Tak to je mi jasné. Proto jsem tady upozornil na to, že jsem tam něco napsal. Very Happy
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

Britcomy a jiné sitcomy - Stránka 4 Empty Re: Britcomy a jiné sitcomy

Příspěvek  Kolikokoli Wed 08 Feb 2012, 00:25

Tak už sleduji 2. sérii Skins... nevím, jestli jsem udělala dobře, je to strašně depresivní... hrůza Sad

Edit: Tak druhá série dokoukána. Abych to řekla takhle - ze začátku to bylo hodně zajímavé, ale pak se věci začaly tak nějak kazit. Všechno šlo do kopru a všem postavám se nějakým způsobem podělal život. Vznikla tam taky taková trochu trapná situace, ze které naštěstí docela dobře vybruslili. Pak se ale stala jedna věc, druhá věc, třetí věc... vlastně čtyři věci, které... prostě... tak nějak jsem doufala, že se v tomto seriálu neobjeví (není to zklamání ze scénáristů nebo tak, spíš jsou to věci, které doufáte, že se neobjeví ani ve vašem životě, abych to tak řekla). Stále to bylo kvalitně napsáno, ale ty postavy už nejsou tak reálné, jako v 1. sérii (stejně tak příběhy) a místo nějakých pár měsíců, které od konce 1. série do začátku 2. série uběhlo, se zdá, že postavy jsou o nějakých 5 let starší.
Poslední dva díly už jsou prostě v řiti, tak to řeknu.
Ano, je to stále kvalitní seriál, to opravdu jo, ale pokračování je asi dobré jen pro lidi, kteří mají rádi sebemrskačství. Je to prostě příliš depresivní, smutné a tak nějak... člověku to prostě až láme srdce.
Takže rada pro všechny - skončete u 1. série. To úplně stačí. Má to začátek, konec a je to hezké i když se tam taky pár věcí podělá. 1. série je mladá a svěží, takové "jaro", ta druhá je hrozně drsná a tvrdá, jako "zima".
Je mi teď pěkně mizerně... Suspect
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Britcomy a jiné sitcomy - Stránka 4 Empty Re: Britcomy a jiné sitcomy

Příspěvek  hojava Fri 10 Feb 2012, 21:53

Mně osobně se teda víc líbila druhá série Skins než první, tu jsem jim tak nějak nedokázal pořádně uvěřit, obzvlášť Sid mě nevýslovně štval. Ještě jsem neviděl poslední 2 díly druhé série, nějak jsem se zasekl, ale docela se na ně těším. Ale potom, co jsem si přečetl ohlasy na ČSFD se na další série rozhodně nechystám, jakkoliv bylo Effyino conceptual art super.

hojava

Počet příspěvků : 36
Bodů : 34
Reputace : 0
Datum registrace : 02. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

Britcomy a jiné sitcomy - Stránka 4 Empty Re: Britcomy a jiné sitcomy

Příspěvek  Kolikokoli Fri 10 Feb 2012, 21:58

Na poslední 2 díly nekoukej. Ještě teď jsem z toho divná Neutral Suspect
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Britcomy a jiné sitcomy - Stránka 4 Empty Re: Britcomy a jiné sitcomy

Příspěvek  Ďasík Fri 10 Feb 2012, 22:08

Já jdu teď na čtvrtý díl první série... Ale zatím musím říct, že jsem čekal o trochu víc... Jsem zvědavý, jaký bude Chris...

Každopádně Cassie je andílek. Very Happy
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

Britcomy a jiné sitcomy - Stránka 4 Empty Re: Britcomy a jiné sitcomy

Příspěvek  Kolikokoli Fri 10 Feb 2012, 22:14

Cassie je ďáblík, který vypadá, jako andílek Twisted Evil . Andílek je tu jedině Chris I love you . A v druhé sérii mi hodně učaroval Maxxie, to je taky takové zlato. Ale Sid je stejně nejlepší. Je to takový obyčejný kluk, na kterého narazíte ve škole. Mám ho hrozně ráda, Sidečka, trumberu Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Britcomy a jiné sitcomy - Stránka 4 Empty Re: Britcomy a jiné sitcomy

Příspěvek  Ďasík Sun 12 Feb 2012, 13:49

Kolikokoli napsal:Tak už sleduji 2. sérii Skins... nevím, jestli jsem udělala dobře, je to strašně depresivní... ... Ano, je to stále kvalitní seriál, to opravdu jo, ale pokračování je asi dobré jen pro lidi, kteří mají rádi sebemrskačství. Je to prostě příliš depresivní, smutné a tak nějak... člověku to prostě až láme srdce. ... 1. série je mladá a svěží, takové "jaro", ta druhá je hrozně drsná a tvrdá, jako "zima". Je mi teď pěkně mizerně...
Tak jsem dokoukal 1. sérii a začal s druhou. A musím souhlasit s Kolikokoli a Jaksi Taksi, že "nejhorší je poznání, že nejlepší je nevědět". Jsem sice teprve v půlce prvního dílu, ale je to tak depresivní, že už teď vím, že se z toho budu léčit ještě hodně dlouho. Ani nejsem schopný dívat se na ten díl najednou, musím to pauzovat. Každopádně se na to ale dodívám, jsem totiž hrozně zvědavý (což je v mém případě s mou přehnanou empatií smrtící kombinace).

Na Skins mě hodně zaujal koncept, že každý díl je z pohledu jedné (dvou) z postav. Tím má člověk neuvěřitelnou možnost dozvědět se o každém z nich, co nejvíc to jde.

Co se týče první série, souhlasím, že závěr byl fakt epický (a úplný závěr byl hooodně zajímavě podaný). První tři díly byly takové "aby se neřeklo", ale hned čtvrtý (Chris) je možná nejlepší z celé série... V těsném závěsu pak "ruská mise" (Maxxie and Anwar), Maxxieho scéna v díle Michelle, druhá půlka Effy (za to, jak tady zahrál Tonyho, si Nic Hoult zaslouží cenu, on to snad ani nehrál, málokdy takhle herci věřím jeho výkon) a Finále (hlavně Maxxie-Anwar linie a Tony).

Pro mě naprosto nejoblíbenější postavou je Maxxie. Je to tak hodný, milý a citlivý kluk, že jsme se včera s Koli dokonce shodli, že kdybysme měli syna (ne nutně spolu Very Happy), chtěli bysme, aby to byl on (za nejlepší scénu první série považuju jeho monolog v Michelle, je zároveň hrozně smutný i vtipný). Pak následuje Chris, který má dost těžký osud a je charakterově hodně podobný jako Maxxie, a pak Sid (i když ten mi zatím ve druhé sérce moc nesedí). Z holek je to Cassie, ale i když je zlatíčko, je prostě divná...
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

Britcomy a jiné sitcomy - Stránka 4 Empty Re: Britcomy a jiné sitcomy

Příspěvek  Kolikokoli Sun 12 Feb 2012, 14:02

Ďasík napsal:Tak jsem dokoukal 1. sérii a začal s druhou. A musím souhlasit s Kolikokoli a Jaksi Taksi, že "nejhorší je poznání, že nejlepší je nevědět". Jsem sice teprve v půlce prvního dílu, ale je to tak depresivní, že už teď vím, že se z toho budu léčit ještě hodně dlouho. Ani nejsem schopný dívat se na ten díl najednou, musím to pauzovat. Každopádně se na to ale dodívám, jsem totiž hrozně zvědavý (což je v mém případě s mou přehnanou empatií smrtící kombinace).
Souhlas, je to dost psycho. Člověk by řekl, že jsou jen 2 možnosti, ale tohle... 2. série je fakt drsná.
Ďasík napsal:Co se týče první série, souhlasím, že závěr byl fakt epický (a úplný závěr byl hooodně zajímavě podaný). První tři díly byly takové "aby se neřeklo", ale hned čtvrtý (Chris) je možná nejlepší z celé série... V těsném závěsu pak "ruská mise" (Maxxie and Anwar), Maxxieho scéna v díle Michelle, druhá půlka Effy (za to, jak tady zahrál Tonyho, si Nick Hoult zaslouží cenu, on to snad ani nehrál, málokdy takhle herci věřím jeho výkon) a Finále (hlavně Maxxie-Anwar linie a Tony).
Jo, přesně. Chrisova epizoda je taková "předzvěst" toho, jak vypadá zbytek seriálu (a hlavně 2. série). Je to asi nejsmutnější díl. A Nick je dobrej, hrozně se mi líbilo, jak hrál procítěně v té scéně v ložnici, když volal Chell. Ruský díl je nejvtipnější (btw - natáčel se v Litvě s litevskými herci Wink)
Ďasík napsal:Pro mě naprosto nejoblíbenější postavou je Maxxie. Je to tak hodný, milý a citlivý kluk, že jsme se včera s Koli dokonce shodli, že kdybysme měli syna (ne nutně spolu ), chtěli bysme, aby to byl on (za nejlepší scénu první série považuju jeho monolog v Michelle, je zároveň hrozně smutný i vtipný). Pak následuje Chris, který má dost těžký osud a je charakterově hodně podobný jako Maxxie, a pak Sid (i když ten mi zatím ve druhé sérce moc nesedí). Z holek je to Cassie, ale i když je zlatíčko, je prostě divná...
Jo, Maxxie je zlato. Moc hodný kluk, ale ne "blbec, který si nechá srát na hlavu". Chris je strašně vtipná postava a jsem opravdu ráda, že Josepha (to je ten herec Very Happy) uvidíme teď na jaře v 2. sérii Hry o trůny, kde hraje Gendryho cheers. Sid je miláček a přijde mi děsně sexy, hlavně v té scéně v restauraci, kde si z cukru dělá smajlíka Very Happy. Z holek je Cassie nejvíc "živá", ale hodně mi k srdci přirostla i Jal, která je taková "utěšitelka". V 2. sérii je lepší, než v té první. A Tonyho mám taky ráda, i když je to hajzlík, tak na konci 1. série vlastně zjistíme, proč se chová, tak jak se chová a v 2. sérii.. to už se na něj člověk tak nějak nemůže zlobit.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Britcomy a jiné sitcomy - Stránka 4 Empty Re: Britcomy a jiné sitcomy

Příspěvek  Ďasík Sun 12 Feb 2012, 14:18

Kolikokoli napsal:Člověk by řekl, že jsou jen 2 možnosti, ale tohle... 2. série je fakt drsná.
Jo, tohle mě prostě vůbec nenapadlo. A je to to nejhorší, co se mohlo stát. Scéna s Maxxiem v autobuse je PSYCHO!
Kolikokoli napsal:Nick je dobrej, hrozně se mi líbilo, jak hrál procítěně v té scéně v ložnici, když volal Chell.
Já měl na mysli hlavně scénu v autě, když se vrací. Nic neříká, ale ten jeho výraz je zdrcující...
Kolikokoli napsal:Ruský díl je nejvtipnější
jj, a přitom i jeden z nejsmutnějších...
Kolikokoli napsal:Jo, Maxxie je zlato. Moc hodný kluk, ale ne "blbec, který si nechá srát na hlavu".
Přesně. A úžasně zásadový (jak mluví s Anwarem o pokrytectví) a upřímný (tohle slovo nemám rád, protože upřímnost víc pokazí než vyřeší, ale jeho monolog byl prostě odzbrojující).
Kolikokoli napsal:Sid je miláček a přijde mi děsně sexy, hlavně v té scéně v restauraci, kde si z cukru dělá smajlíka Very Happy
Souhlas. V téhle scéně z něj fakt něco neuvěřitelně vyzařovalo... A taky dost dobře zpívá...
Kolikokoli napsal:Z holek je Cassie nejvíc "živá", ale hodně mi k srdci přirostla i Jal, která je taková "utěšitelka".
Jal je super, přesně jak říkáš, akorát kromě svého dílu nedostala v první sérce moc prostoru, navíc její díl je jeden z těch prvních tří "nic moc", takových těch "oťukávacích" dílů. Můžu ale říct, že má božího tátu.
Kolikokoli napsal:A Tonyho mám taky ráda, i když je to hajzlík, tak na konci 1. série vlastně zjistíme, proč se chová, tak jak se chová a v 2. sérii... to už se na něj člověk tak nějak nemůže zlobit.
To máš teda recht. Po tom, co zpískal ohledně Chelle a Sida, jsem ho skutečně nenáviděl... Ale teď to už nejde. Už od konce Effy to nešlo, ale teď...
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

Britcomy a jiné sitcomy - Stránka 4 Empty Re: Britcomy a jiné sitcomy

Příspěvek  Kolikokoli Sun 12 Feb 2012, 14:28

Ďasík: vím, že jsi myslel scénu v tom autě, ta byla taky drsná. Můj favorit je ale pořád ložnice. A Maxxie - to je přesně ta upřímnost, o které mluvím. Tak upřímní by měli být všichni (uvidíš v 2. díle 2. série). S tím, že "Sid" dobře zpívá taky souhlasím, fakt jsem to nečekala. Má lepší hlas než Nick, i když jsem někde četla, že Nickův zpěv (v tom kostele i na "přípravce") byl dabovaný (nevím jak na konci).
A Jal má hodně prostoru právě v 2. sérii. I když nevím, jestli to není spíš hrozné než dobré :/.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Britcomy a jiné sitcomy - Stránka 4 Empty Re: Britcomy a jiné sitcomy

Příspěvek  Ďasík Sun 12 Feb 2012, 14:57

Když už jsme byli u těch Jaksi Taksi - doporučuju tuhle, má fakt drsný text: Soutěž
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

Britcomy a jiné sitcomy - Stránka 4 Empty Re: Britcomy a jiné sitcomy

Příspěvek  Ďasík Sun 11 Mar 2012, 17:04

Ti, kdo už viděli některé díly Skins, se můžou kouknout na tohle (spoilery!):

S01E05 - Sid (scéna Max-Cass):
S01E07 - Michelle (scéna Max):
S02E04 - Michelle (scéna Chelle-Jal):
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

Britcomy a jiné sitcomy - Stránka 4 Empty Re: Britcomy a jiné sitcomy

Příspěvek  Kolikokoli Sun 20 May 2012, 17:01

Tak jsem se tedy dodívala na poslední 4 díly HIMYM, které jsem neviděla a... klobouk dolů. Ten poslední díl je fakt luxus.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Britcomy a jiné sitcomy - Stránka 4 Empty Re: Britcomy a jiné sitcomy

Příspěvek  Melindaaaa Sun 10 Jun 2012, 18:51

Po dlouhé době jsem se taky nedávno vrátila k HIMYM a dokoukala těch pár zameškaných dílů a pro mě je to pořád seriál, na kterej se ráda kouknu, ale nejsem z něj nějak hrozně u vytržení. Každopádně mě konec zklamal.
Spoiler:
Melindaaaa
Melindaaaa

Znamení : Panna Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 123
Bodů : 126
Reputace : 0
Datum registrace : 25. 09. 10
Věk : 31
Místo : Praha

Návrat nahoru Goto down

Britcomy a jiné sitcomy - Stránka 4 Empty Re: Britcomy a jiné sitcomy

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru