Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Britcomy a jiné sitcomy

+17
hojava
tx
moss
bodomkes
NoMouse
xegiie
filda44
Strix
minnie
mike2
Miro
clif
Zikato
vojtamar
Kolikokoli
Ďasík
vetka.M
21 posters

Strana 3 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Goto down

Britcomy a jiné sitcomy - Stránka 3 Empty Re: Britcomy a jiné sitcomy

Příspěvek  Zikato Mon 16 Jan 2012, 23:59

A tím, že jde kultura do hajzlu jdou do hajzlu i Simpsoni.
Zikato
Zikato

Znamení : Lev Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 121
Bodů : 123
Reputace : 0
Datum registrace : 11. 08. 11
Věk : 33
Místo : Stoke-on-Trent

Návrat nahoru Goto down

Britcomy a jiné sitcomy - Stránka 3 Empty Re: Britcomy a jiné sitcomy

Příspěvek  Ďasík Tue 17 Jan 2012, 00:25

xegiie, Strix: Ojojoj... Tady někdo chce hodně naštvat admina. Very Happy Do Přátel se nerýpe! Je to nejlepší sitcom, co jsem kdy viděl, tak pozor. Wink
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

Britcomy a jiné sitcomy - Stránka 3 Empty Re: Britcomy a jiné sitcomy

Příspěvek  tx Tue 17 Jan 2012, 00:36

Ďasík napsal:xegiie, Strix: Ojojoj... Tady někdo chce hodně naštvat admina. Very Happy Do Přátel se nerýpe! Je to nejlepší sitcom, co jsem kdy viděl, tak pozor. Wink
Se sitcomem vcelku souhlasim Very Happy U serialu uz bych to videl (mozna) jinak Very Happy
tx
tx

Počet příspěvků : 316
Bodů : 338
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

Britcomy a jiné sitcomy - Stránka 3 Empty Re: Britcomy a jiné sitcomy

Příspěvek  Strix Tue 17 Jan 2012, 00:46

Ďasík napsal:xegiie, Strix: Ojojoj... Tady někdo chce hodně naštvat admina. Very Happy Do Přátel se nerýpe! Je to nejlepší sitcom, co jsem kdy viděl, tak pozor. Wink
Je mi líto, pro mě spadají někam mezi Dawsonův svět a Sex ve městě, aneb seriály, kolem kterých jsem vždycky jen procházel, ale nikdy mě neoslovily Laughing Možná neprávem, uznávám (zrovna Přátelům jsem asi nikdy nedal ani šanci v podobě shlédnutí jednoho celého dílu) ale nemám pocit, že by mi kvůli tomu v životě něco scházelo... Wink
Strix
Strix

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 247
Bodů : 271
Reputace : 4
Datum registrace : 13. 11. 09
Místo : Olomouc, planeta Země

http://strixcz.deviantart.com

Návrat nahoru Goto down

Britcomy a jiné sitcomy - Stránka 3 Empty Re: Britcomy a jiné sitcomy

Příspěvek  Ďasík Tue 17 Jan 2012, 00:51

Dej jim šanci a uvidíš. Říká se, že nejlepšími sitcomy byly MASH v 70. letech, Cheers! v 80. letech, Friends v 90. letech a TBBT teď... A pro mě jsou Přátelé na tom nejprvnějším místě, znám každý díl, každou hlášku, je to "seriál mého mládí", mé úterní večery, když jsem byl na gymplu, byly vždycky přátelácké, nevynechal jsem jediný díl. Wink

Dawsonův svět a Sex ve městě jsou úplně jiná liga, i když ani jeden z nich neodsuzuju, Sex ve městě je skvělý seriál "na dobrou noc"...
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

Britcomy a jiné sitcomy - Stránka 3 Empty Re: Britcomy a jiné sitcomy

Příspěvek  Strix Tue 17 Jan 2012, 00:58

Já poslední dobou doháním právě M.A.S.H. Wink Ten se mi líbil vždycky (i když jsem ho na základce samozřejmě ještě nedokázal plně docenit), ale bývalo to na mě hlavně onehdy v televizi docela pozdě, tak jsem tehdy viděl jen pár dílů. Teď to beru hezky jeden po druhém a jelikož ještě nejsem ani v polovině první série a stihnu cca 6 dílů týdně, mám asi na nějaký čas o zábavu postaráno... Smile
Strix
Strix

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 247
Bodů : 271
Reputace : 4
Datum registrace : 13. 11. 09
Místo : Olomouc, planeta Země

http://strixcz.deviantart.com

Návrat nahoru Goto down

Britcomy a jiné sitcomy - Stránka 3 Empty Re: Britcomy a jiné sitcomy

Příspěvek  Ďasík Tue 17 Jan 2012, 01:09

To teda jo, 11 sérií, celkem 256 dílů... Very Happy To ti na chvíli vydrží.

Jo a ještě k IT Crowd - neřekl bych, že kvalita klesá s každou sérií... Nejslabší je bez debat třetí (až na FriendFace a Michaela the Magnificent), ale ve čtvrté je pro mě asi nejlepší díl vůbec - 4x4 - kde Roy řeší požár v delfináriu. To je prostě dokonalost. A 4x1 - ten s Mossovým odpočítáváním - je taky super. Zvlášť The negative one. Smile Celkově bych řekl, že dobré to je vždycky, když tam není Douglas. Ten tomu hrozně snižuje úroveň.
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

Britcomy a jiné sitcomy - Stránka 3 Empty Re: Britcomy a jiné sitcomy

Příspěvek  mike2 Tue 17 Jan 2012, 01:44

Na titulky používám subscene.com, k BBT a HIMYM jsou tam většinou už ráno v šest, jinak během dne. Jen teď Hustle 8x01 pořád ještě chybí, asi se na něj nedívá nikdo z obvyklých přispěvatelů.
mike2
mike2

Znamení : Býk Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 243
Bodů : 246
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 50

Návrat nahoru Goto down

Britcomy a jiné sitcomy - Stránka 3 Empty Re: Britcomy a jiné sitcomy

Příspěvek  Miro Tue 17 Jan 2012, 01:50

Ďasík napsal:To teda jo, 11 sérií, celkem 256 dílů... Very Happy To ti na chvíli vydrží.

Jo a ještě k IT Crowd - neřekl bych, že kvalita klesá s každou sérií... Nejslabší je bez debat třetí (až na FriendFace a Michaela the Magnificent), ale ve čtvrté je pro mě asi nejlepší díl vůbec - 4x4 - kde Roy řeší požár v delfináriu. To je prostě dokonalost. A 4x1 - ten s Mossovým odpočítáváním - je taky super. Zvlášť The negative one. Smile Celkově bych řekl, že dobré to je vždycky, když tam není Douglas. Ten tomu hrozně snižuje úroveň.
4x4 je dokonalejšie ako 2x1, to myslíš vážne? Wink neviem neviem, tá zápletka bola už riadne pritiahnutá za vlasy a nepripadala mi bohvieako vtipná. V tretej sérii boli dve geniálne diely: The Speech a Friendface a s prižmúrením oka bolo dobré aj 3x3 alias Roy bezdomovec Very Happy A Douglas v 3x4 bol skvelý, ten súboj s tou ženou nemal chybu Very Happy

Miro

Počet příspěvků : 147
Bodů : 163
Reputace : 0
Datum registrace : 21. 05. 11

Návrat nahoru Goto down

Britcomy a jiné sitcomy - Stránka 3 Empty Re: Britcomy a jiné sitcomy

Příspěvek  bodomkes Tue 17 Jan 2012, 12:04

Strix: Jj, MASH z každým pozdějším kouknutím získává stále víc na hodnotě. Pro mě je to #1 seriál už odmalička. I love you Pro mě ho nějak nemá šanci nic překonat. Tam byl taky vývoj postav.... Very Happy
Ale přátele mám ráda...Když jsem se učila na maturitu, tak jsem zhlédla několik sérií jako odpočinek mezi učením a skvěle to sedlo. Smile
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

Britcomy a jiné sitcomy - Stránka 3 Empty Re: Britcomy a jiné sitcomy

Příspěvek  Strix Tue 17 Jan 2012, 12:19

Mě na Přátelích možná odrazuje, že mi to přijde jako seriál až příliš "ze života". Nemám tak nějak chuť a důvod sledovat "všední osudy normálních lidí" - to mi s trochou nadsázky přijde podobné jako sledovat třeba Ulici Laughing Aneb proč prožívat cizí osudy, když nejsou nijak vzdálené tomu, co můžu prožít sám? Mám prostě raději seriály o lidech, jaké v normálním životě jen tak nepotkám, případně o lidech v netypických situacích. Přiznávám, chvíli jsem sledoval i HIMYM, ale někdy ve třetí sérii mě to přestalo bavit - a celkově to pro mě vždycky byl seriál, u nějž jsem si oproti těm, které mám opravdu rád, snad nikdy nepustil žádný díl víckrát...
Strix
Strix

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 247
Bodů : 271
Reputace : 4
Datum registrace : 13. 11. 09
Místo : Olomouc, planeta Země

http://strixcz.deviantart.com

Návrat nahoru Goto down

Britcomy a jiné sitcomy - Stránka 3 Empty Re: Britcomy a jiné sitcomy

Příspěvek  filda44 Tue 17 Jan 2012, 19:25

Ďasík napsal:xegiie, Strix: Ojojoj... Tady někdo chce hodně naštvat admina. Very Happy Do Přátel se nerýpe! Je to nejlepší sitcom, co jsem kdy viděl, tak pozor. Wink
Naprosto souhlasím, neznám nic lepšího!
filda44
filda44

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 77
Bodů : 84
Reputace : 0
Datum registrace : 04. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

Britcomy a jiné sitcomy - Stránka 3 Empty Re: Britcomy a jiné sitcomy

Příspěvek  Strix Tue 17 Jan 2012, 19:30

filda44 napsal:
Ďasík napsal:xegiie, Strix: Ojojoj... Tady někdo chce hodně naštvat admina. Very Happy Do Přátel se nerýpe! Je to nejlepší sitcom, co jsem kdy viděl, tak pozor. Wink
Naprosto souhlasím, neznám nic lepšího!
Já jo. Třeba sex Laughing
Strix
Strix

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 247
Bodů : 271
Reputace : 4
Datum registrace : 13. 11. 09
Místo : Olomouc, planeta Země

http://strixcz.deviantart.com

Návrat nahoru Goto down

Britcomy a jiné sitcomy - Stránka 3 Empty Re: Britcomy a jiné sitcomy

Příspěvek  filda44 Tue 17 Jan 2012, 20:29

Strix napsal:
filda44 napsal:
Ďasík napsal:xegiie, Strix: Ojojoj... Tady někdo chce hodně naštvat admina. Very Happy Do Přátel se nerýpe! Je to nejlepší sitcom, co jsem kdy viděl, tak pozor. Wink
Naprosto souhlasím, neznám nic lepšího!
Já jo. Třeba sex Laughing
Samozřejmě jsem myslel seriál. Very Happy
filda44
filda44

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 77
Bodů : 84
Reputace : 0
Datum registrace : 04. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

Britcomy a jiné sitcomy - Stránka 3 Empty Re: Britcomy a jiné sitcomy

Příspěvek  Ďasík Tue 17 Jan 2012, 20:35

Strix napsal:
filda44 napsal:
Ďasík napsal:xegiie, Strix: Ojojoj... Tady někdo chce hodně naštvat admina. Very Happy Do Přátel se nerýpe! Je to nejlepší sitcom, co jsem kdy viděl, tak pozor. Wink
Naprosto souhlasím, neznám nic lepšího!
Já jo. Třeba sex Laughing
Tak teďs nás dostal. Very Happy
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

Britcomy a jiné sitcomy - Stránka 3 Empty Re: Britcomy a jiné sitcomy

Příspěvek  Strix Tue 17 Jan 2012, 20:53

Ďasík napsal:Tak teďs nás dostal. Very Happy
On mi Filda tak hezky nahrál, že nešlo odolat Twisted Evil
Strix
Strix

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 247
Bodů : 271
Reputace : 4
Datum registrace : 13. 11. 09
Místo : Olomouc, planeta Země

http://strixcz.deviantart.com

Návrat nahoru Goto down

Britcomy a jiné sitcomy - Stránka 3 Empty Britcomy a jiné sitcomy

Příspěvek  bodomkes Tue 17 Jan 2012, 21:10

Very Happy Very Happy
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

Britcomy a jiné sitcomy - Stránka 3 Empty Re: Britcomy a jiné sitcomy

Příspěvek  hojava Thu 19 Jan 2012, 01:43

Jestli máte rádi absurdní a podivný věci, zkuste Mighty Boosh. Je to poněkud úchylný, ale moc se mi to líbí (pokud na to zrovna mám náladu), teda první série rozhodně, pak je to slabší. A hraje tam Richmond, ale ty dvě postavy by k sobě asi těžko mohly mít dál...

hojava

Počet příspěvků : 36
Bodů : 34
Reputace : 0
Datum registrace : 02. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

Britcomy a jiné sitcomy - Stránka 3 Empty Re: Britcomy a jiné sitcomy

Příspěvek  Kolikokoli Thu 19 Jan 2012, 02:10

Na Mighty Boosh se chystám už hodně dlouho. Až budu mít čas, tak to plánuji zkouknout... čas... jo, ten bych potřebovala Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Britcomy a jiné sitcomy - Stránka 3 Empty Re: Britcomy a jiné sitcomy

Příspěvek  NoMouse Thu 19 Jan 2012, 13:31

No a já jsem se rozhodl, že zkusím toho slavného Červeného trpaslíka (A může za to Zikato, který sem postnul odkaz, kde se na to dá dívat online. Smile ), přestože ani podle vás nejlepší díl Karanténa mě tehdy nějak nepobavil.

Po prvním dílu jsem si řekl, že tomu dám šanci a po první sérii, kterou jsem právě dokoukal, můžu říct, že rozhodně budu pokračovat! Very Happy A důvod, proč mě Karanténa tehdy nebavila (ještě uvidím, jak tomu bude teď) asi bude ten, že jsem neviděl díly předtím a především ani začátek, takže jsem absolutně netušil vo co go... Zkrátka, až budete příště někoho chtít zlákat na RD, tak mu radši pusťte první díl, ať je v obraze a nezačínat z prostředka. Wink

A všiml jsem si zajímavého efektu. Najednou jsem začal všude možně na internetu náhodně nacházet narážky na Červeného trpaslíka a to jsem viděl teprve jednu sérii! To mi chcete říct, že až to uvidím komplet, tak najednou zjistím, že ne "Internet is made of cats", ale že "Internet is made of Red Dwarf"? Laughing

Takže, dáme si panáka. cheers
Horkýho? Very Happy
Suspect


P.S: A ještě potěším Ďasíka, začal jsem už třetí sérii Misfits. Smile

Edit: teď jsem si v přehledu tématů všiml, že je tu ještě topic "Britské sitcomy", asi by stálo za to to sloučit.
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

Britcomy a jiné sitcomy - Stránka 3 Empty Re: Britcomy a jiné sitcomy

Příspěvek  Kolikokoli Thu 19 Jan 2012, 14:08

NoMouse napsal:No a já jsem se rozhodl, že zkusím toho slavného Červeného trpaslíka (A může za to Zikato, který sem postnul odkaz, kde se na to dá dívat online. Smile ), přestože ani podle vás nejlepší díl Karanténa mě tehdy nějak nepobavil.

Po prvním dílu jsem si řekl, že tomu dám šanci a po první sérii, kterou jsem právě dokoukal, můžu říct, že rozhodně budu pokračovat! Very Happy A důvod, proč mě Karanténa tehdy nebavila (ještě uvidím, jak tomu bude teď) asi bude ten, že jsem neviděl díly předtím a především ani začátek, takže jsem absolutně netušil vo co go... Zkrátka, až budete příště někoho chtít zlákat na RD, tak mu radši pusťte první díl, ať je v obraze a nezačínat z prostředka. Wink
Asi ano, ale hodně lidí právě začínalo na Karanténě. Furt si to pamatuju, jako by to bylo včera - bylo čtvrtého srpna 2006, večer (noc). Nudím se, tak koukám na TV krátím si čas u Velké noční hudby. Končí to. Objevuje se divné logo Horečka páteční noci... a pak přišlo něco, co sice trvalo jen 20 minut, ale naprosto mi to změnilo život - ČERVENÝ TRPASLÍK - KARANTÉNA Very Happy Very Happy Very Happy.
Jinak s odstupem času musím říct, že první série je jedna z nejlepších. A poslední dva díly jsou opravdu fantastické Very Happy ("Tomu se říká práce. Nečekal jsem, že to budeš znát. P - R - Á- C - E. Je to ve slovníku. (K robíkům) No tak! Malujeme, malujeme, malujeme, malujeme!" "Ale proč malujou chodbu stejnou barvou jako předtim?" "Místo ocelově šedé ji malujou na vojenskou šeď. To se mělo udělat už dávno." Very Happy Very Happy Very Happy)
NoMouse napsal:A všiml jsem si zajímavého efektu. Najednou jsem začal všude možně na internetu náhodně nacházet narážky na Červeného trpaslíka a to jsem viděl teprve jednu sérii! To mi chcete říct, že až to uvidím komplet, tak najednou zjistím, že ne "Internet is made of cats", ale že "Internet is made of Red Dwarf"? Laughing
Ano, to je pravda. A hlavně na českých stránkách. Česká fanouškovská základna Červeného trpaslíka je pomalu větší než ta Britská. (hlavně kvůli dabingu)
NoMouse napsal:Takže, dáme si panáka. cheers
Horkýho? Very Happy
Suspect
"Kdyby nám o tom řekli při základním výcviku! Místo, abychom šplhali nahoru a dolů po laně a kopali zákopy. Kdyby nám aspoň jednou řekli: „Polévka gazpacho se podává studená,“ mohl jsem být dneska admirál!!! A místo toho jsem úplná nula, je to tak." Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
NoMouse napsal:P.S: A ještě potěším Ďasíka, začal jsem už třetí sérii Misfits. Smile
Správně, chválím!
NoMouse napsal:Edit: teď jsem si v přehledu tématů všiml, že je tu ještě topic "Britské sitcomy", asi by stálo za to to sloučit.
Byl by v tom pak asi ještě větší bordel. Všimla jsem si toho, až jsem toto vytvořila, ale zatím to nechám, tam do toho už stejně asi nikdo nepíše Very Happy. Dyžtak ho hodím do archivu Wink
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Britcomy a jiné sitcomy - Stránka 3 Empty Re: Britcomy a jiné sitcomy

Příspěvek  NoMouse Thu 19 Jan 2012, 14:46

Kolikokoli napsal:Furt si to pamatuju, jako by to bylo včera - bylo čtvrtého srpna 2006, večer (noc).
A bylo to sychravé úterý? Laughing
Kolikokoli napsal:Byl by v tom pak asi ještě větší bordel.
Ne nutně, tam je poslední příspěvek 11. ledna a tady první 16. ledna, takže by se to nemíchalo...
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

Britcomy a jiné sitcomy - Stránka 3 Empty Re: Britcomy a jiné sitcomy

Příspěvek  Kolikokoli Thu 19 Jan 2012, 14:51

Byl to pátek a sychravý nebyl Very Happy. Byl nudný Very Happy.
A je spojeno Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Britcomy a jiné sitcomy - Stránka 3 Empty Re: Britcomy a jiné sitcomy

Příspěvek  NoMouse Thu 19 Jan 2012, 15:26

Kolikokoli napsal:1. série - perfektní, především Ozvěny budoucnosti, Sebevědomí a Mindrák (FERGUSON!) a následující Já na druhou.
Cože, Sebevědomí byl Craig Ferguson? Ježiš, já jsem ho vůbec nepoznal. Very Happy
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

Britcomy a jiné sitcomy - Stránka 3 Empty Re: Britcomy a jiné sitcomy

Příspěvek  Kolikokoli Thu 19 Jan 2012, 15:28

Taky jsem ho nepoznala. Víš, jaký to byl šok! Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Britcomy a jiné sitcomy - Stránka 3 Empty Re: Britcomy a jiné sitcomy

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru