Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S03E02 - The Jiminy Conjecture [EPIZODA]

+10
Funky
KorbenDalas
IHateTrains
Ďasík
yaqwsx
Mazzi
Kopec
Deckard
miki
Admin
14 posters

Goto down

S03E02 - The Jiminy Conjecture [EPIZODA] Empty S03E02 - The Jiminy Conjecture [EPIZODA]

Příspěvek  Admin Mon 28 Sep 2009, 21:17

Vysílání: 29.9.2009

Sem patří jen diskuze o epizodě, odkazy na stažení dávejte do sekce S03E02 - The Jiminy Conjecture [DATA]
Titulky k této epizodě najdete v sekci S03E02 - The Jiminy Conjecture [TITULKY]

Admin
Admin

Počet příspěvků : 175
Bodů : 519
Reputace : 0
Datum registrace : 26. 09. 09

https://bigbangtheory.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

S03E02 - The Jiminy Conjecture [EPIZODA] Empty Hodnocení: 2/5 - spoiler alert :)

Příspěvek  miki Tue 29 Sep 2009, 12:23

No, nic moc... pár dobrých scén/gagů/hlášek (morseovka, chicken...), i když některé pouze jako toilet humor (zvracení, to mě fakt pobavilo :) Zasmál jsem se dvakrát, třikrát. Nepřišlo mi, že by se něco výrazného ztratilo v překladu.

Zajímavý dějový zvrat byla sázka, či spíše Sheldonova prohra.

miki

Počet příspěvků : 7
Bodů : 8
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E02 - The Jiminy Conjecture [EPIZODA] Empty Dneska hodně rozporuplné

Příspěvek  Deckard Tue 29 Sep 2009, 13:54

Tak já osobně jsem se dneska vcelku bavil. Možná je to dobrá technika - vypustit podprůměrnou upoutávku a pak standardní díl... Very Happy
Každopádně mě hodně nesedl Lewis Black v roli cvrčkologa, hrozivě přehrával. Nebo se mi to zdálo?
Deckard
Deckard
Admin

Počet příspěvků : 16
Bodů : 33
Reputace : 0
Datum registrace : 26. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E02 - The Jiminy Conjecture [EPIZODA] Empty Re: S03E02 - The Jiminy Conjecture [EPIZODA]

Příspěvek  miki Tue 29 Sep 2009, 13:56

Jo, přehrával... hlavně ke konci. Chápu, že byl nasraný, ale na druhou stranu měl vzít alespoň za vděk, že byl žádán o pomoc coby odborník. Ke konci jsem čekal, kdy mu takříkajíc vybuchne hlava :)

miki

Počet příspěvků : 7
Bodů : 8
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E02 - The Jiminy Conjecture [EPIZODA] Empty Re: S03E02 - The Jiminy Conjecture [EPIZODA]

Příspěvek  Kopec Tue 29 Sep 2009, 21:02

Jojo souhlasím docela průměrnej fajn díl na jakej jsme zvyklý, docela zajímavý děj pár dobrých scén a hlášek a nevím jak vám ale mě se nejvíc libil konec alá Leonard a Penny přátelé :DDD
Kopec
Kopec

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 20
Bodů : 25
Reputace : 0
Datum registrace : 28. 09. 09
Místo : Přerov

http://www.fotbalgrymov.estranky.cz

Návrat nahoru Goto down

S03E02 - The Jiminy Conjecture [EPIZODA] Empty Re: S03E02 - The Jiminy Conjecture [EPIZODA]

Příspěvek  Mazzi Tue 29 Sep 2009, 21:05

Docela dobrý díl, jen tam mohlo být trošku víc toho vědeckého “brblání„ Very Happy Very Happy Titulky dobré, ale na konci asi 1 minutu se nic neukazuje, až do doby, než Penny řekne, že zůstanou přáteli...

Mazzi

Počet příspěvků : 3
Bodů : 4
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E02 - The Jiminy Conjecture [EPIZODA] Empty Re: S03E02 - The Jiminy Conjecture [EPIZODA]

Příspěvek  Kopec Tue 29 Sep 2009, 21:09

jj přesně tak poslední rozhovor, ale je to docela jednoduchý stačí i odposlech takže se to dá přežít What a Face
Kopec
Kopec

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 20
Bodů : 25
Reputace : 0
Datum registrace : 28. 09. 09
Místo : Přerov

http://www.fotbalgrymov.estranky.cz

Návrat nahoru Goto down

S03E02 - The Jiminy Conjecture [EPIZODA] Empty Re: S03E02 - The Jiminy Conjecture [EPIZODA]

Příspěvek  yaqwsx Tue 29 Sep 2009, 21:15

Díl se mi líbil až po scénu se cvrčkologem. Ten celý díl šíleně degradoval. Byl to takový průměrný díl, s cvrčkologem mírně podprůměrný.
yaqwsx
yaqwsx

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 15
Bodů : 15
Reputace : 0
Datum registrace : 26. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E02 - The Jiminy Conjecture [EPIZODA] Empty Re: S03E02 - The Jiminy Conjecture [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Tue 29 Sep 2009, 21:21

Mazzi napsal:Titulky dobré, ale na konci asi 1 minutu se nic neukazuje, až do doby, než Penny řekne, že zůstanou přáteli...

OK, podivam se na to a zkusim to zahrnout do prvni korektury... Jinak pripominky k titulkum piste do sekce S03E02 - The Jiminy Conjecture [TITULKY]
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S03E02 - The Jiminy Conjecture [EPIZODA] Empty Re: S03E02 - The Jiminy Conjecture [EPIZODA]

Příspěvek  IHateTrains Tue 29 Sep 2009, 21:40

taky vam prislo ze prvni a druha serie, co se tyce jednotlivych dilui byli takovy volnejsi a zabavnejsi, nekde v pozadi to vsechno prolinaj vztah s L. a P. a ted je to spis jako film o vice dilech kde se snazi navazat dejem na predeslym dilu a tak dil sam o sobe neni tak unikatni?

IHateTrains

Počet příspěvků : 7
Bodů : 7
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E02 - The Jiminy Conjecture [EPIZODA] Empty sheldon

Příspěvek  KorbenDalas Tue 29 Sep 2009, 21:40

Lidi všimli jste si že sheldon ma novej "smích-ušklebek" ve 20 vteřině se zasmal vtipu o leonardovo dysfunkci a ma uplne novej ušklebek :-) no to jenom tak pro zajimavost v přestavce mezi druhou a třetí serii jsme zkoukl obě serie nekolikrat tak už mam sheldona trochu okoukanýho :-)
KorbenDalas
KorbenDalas

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 4
Bodů : 6
Reputace : 0
Datum registrace : 28. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E02 - The Jiminy Conjecture [EPIZODA] Empty Re: S03E02 - The Jiminy Conjecture [EPIZODA]

Příspěvek  Funky Wed 30 Sep 2009, 17:12

Vyborny diel! O hodne podarenejsi ako prva cast serie. Skvele vyvazene vztahy aj humor, ak by to malo takto pokracovat, tak budem velmi nadseny. bounce cheers

Funky

Počet příspěvků : 3
Bodů : 3
Reputace : 0
Datum registrace : 30. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E02 - The Jiminy Conjecture [EPIZODA] Empty Re: S03E02 - The Jiminy Conjecture [EPIZODA]

Příspěvek  Sheldon 3.0 Wed 30 Sep 2009, 17:27

Povedeny dil, lepsi nez prvni
btw: me se hodne libilo jak Howard prisel ke stolu a takovym divnym hlasem rekl: Hey Toby, to jsem se rehtal Very Happy
Sheldon 3.0
Sheldon 3.0

Počet příspěvků : 36
Bodů : 38
Reputace : 0
Datum registrace : 26. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E02 - The Jiminy Conjecture [EPIZODA] Empty Re: S03E02 - The Jiminy Conjecture [EPIZODA]

Příspěvek  Jiho Wed 30 Sep 2009, 18:16

KorbenDalas napsal:Lidi všimli jste si že sheldon ma novej "smích-ušklebek" ve 20 vteřině se zasmal vtipu o leonardovo dysfunkci a ma uplne novej ušklebek :-) no to jenom tak pro zajimavost v přestavce mezi druhou a třetí serii jsme zkoukl obě serie nekolikrat tak už mam sheldona trochu okoukanýho :-)

Toho se nedalo nevšimnout Very Happy ty jeho obličeje mě totálně dostávají, pak se mi v tomhle díle hodně líbil jeho výraz když chtěli všichni tři (Sheldon, Howard, Rajesh) vyjít ze dveří Very Happy
Jiho
Jiho

Znamení : Štír Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 7
Bodů : 7
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 31
Místo : Brno-venkov

Návrat nahoru Goto down

S03E02 - The Jiminy Conjecture [EPIZODA] Empty Sub

Příspěvek  baal666 Thu 01 Oct 2009, 20:25

titulky jsou slušné mám jen jednu výhradu když sheldon říká, že "v texasu se nemluvilo židovsky" mělo by tam být JIDIŠ žádná židovština neexistuje jsou dva židovské jazyky (hebrejština tradiční jazyk a jazyk izraele a jidiš směs hebrejštiny němčiny polštiny češtiny ruštiny staroslověnštiny a aramejštiny, kterou mluví(mluvili) aškenázové, což je i Howard...
baal666
baal666

Znamení : Panna Prase
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 327
Bodů : 397
Reputace : 4
Datum registrace : 01. 10. 09
Věk : 28
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

S03E02 - The Jiminy Conjecture [EPIZODA] Empty Re: S03E02 - The Jiminy Conjecture [EPIZODA]

Příspěvek  yaqwsx Wed 07 Oct 2009, 19:25

Díl jsme zhlédl znovu a měním názor. Díl byl výborný (opravdu dobré vtípky) až na scénu se cvrčkologem. Ta díl degradovala. Kdyby nebal scéna s cvrčkologem, byl by to nadprůměrný díl, takto je jen průměrný.
yaqwsx
yaqwsx

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 15
Bodů : 15
Reputace : 0
Datum registrace : 26. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E02 - The Jiminy Conjecture [EPIZODA] Empty Re: S03E02 - The Jiminy Conjecture [EPIZODA]

Příspěvek  MZetko Thu 08 Oct 2009, 17:46

Zápletka výtečná a hostující star také se skvěle předvedla.

( NewGame.cz - pravý český herní portál )

MZetko

Počet příspěvků : 2
Bodů : 3
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E02 - The Jiminy Conjecture [EPIZODA] Empty Re: S03E02 - The Jiminy Conjecture [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru