Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S05E04 - The Wiggly Finger Catalyst [EPIZODA]

+24
Miro
Čindi
rampage
Triton
mike2
EvolutionCain
clif
aamp
lopsided
NoMouse
Alaqella
lemming
Mysh
Grepis
MartyCZ
Kal-El
mial90
Bender Bending Rodriguez
Dejv92
metztli
Kolikokoli
Gabrielle
minnie
R&omize
28 posters

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Goto down

S05E04 - The Wiggly Finger Catalyst [EPIZODA] Empty S05E04 - The Wiggly Finger Catalyst [EPIZODA]

Příspěvek  R&omize Fri 07 Oct 2011, 04:38

Mám rozporuplné pocity, ukázka mě až moc navnadila, z Raje udělali úchyla vůči ženských, i když není zrovna pod vlivem nebo zdrogovaný (když nebyl, býval naopak okouzlující), naopak z Howarda je kabrňák, který by si v případě, že se s ním Bernie náhodu rozejde, okamžitě našel nějakou kočku... Vtipy o penězích vtipné jen proto, že jsou bohužel většinou pravdivé, za několik týdnu Sheldnovi nikdo neřekl, proč používá kostky, když se stejně snaží hodit to, co by chtěl udělat, takže mu to žádné přemýšlení neušetří... Bernie dnes vyloženě pouze na okrasu, Amy měla jediný vtip, Leonard opět zoufale zoufalý, Penny soucítící, Howard nadržený tak, jak jsme ho znali (a jak se to mnohým z nás líbilo), Raj dostal lekci ve vztahu určitých ženských k penězům a Sheldon novou úchylku, alespoň že díl začínal jako za starých dobrých časů geek hrou... Very Happy Tak snad to příště bude lepší... What a Face
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

S05E04 - The Wiggly Finger Catalyst [EPIZODA] Empty Re: S05E04 - The Wiggly Finger Catalyst [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Fri 07 Oct 2011, 09:32

affraid shoduju se s r&ym Very Happy až mě to překvapuje Very Happy
ne, vážně.. zvláštní díl.. ale emily je moc milá.. třeba dostane rozum a vrátí se Smile raj se klasicky předvedl jako totální pako.. jo, a sheldonovo rozhodování podle kostek z dračáku mi přišlo fakt špatné..
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S05E04 - The Wiggly Finger Catalyst [EPIZODA] Empty Re: S05E04 - The Wiggly Finger Catalyst [EPIZODA]

Příspěvek  Gabrielle Fri 07 Oct 2011, 10:20

Frankie goes to Bollywood Very Happy Very Happy Very Happy
Gabrielle
Gabrielle

Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 65
Bodů : 66
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 04. 11

Návrat nahoru Goto down

S05E04 - The Wiggly Finger Catalyst [EPIZODA] Empty Re: S05E04 - The Wiggly Finger Catalyst [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Fri 07 Oct 2011, 10:30

Gabrielle napsal:Frankie goes to Bollywood Very Happy Very Happy Very Happy
jo, to mě taky pobavilo Very Happy hlavně howardův "překlad" do znakové řeči Very Happy už se těším, až někoho napadne to přeložit Very Happy "frankie jde do bollywoodu" Very Happy
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S05E04 - The Wiggly Finger Catalyst [EPIZODA] Empty Re: S05E04 - The Wiggly Finger Catalyst [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 07 Oct 2011, 13:01

Asi budu proti všem, ale mě se tenhle díl líbil asi zatím nejvíc z 5. série. Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S05E04 - The Wiggly Finger Catalyst [EPIZODA] Empty Re: S05E04 - The Wiggly Finger Catalyst [EPIZODA]

Příspěvek  metztli Fri 07 Oct 2011, 13:22

Tak mne sa to dnes naozaj páčilo:D
Raj nevie randiť, Penny je očividne na prachy (too bad) a Sheldon s kockami bol super:D
Zatial 8/10, uvidím ešte večer čo spravia titulky;)
metztli
metztli

Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 68
Bodů : 68
Reputace : 0
Datum registrace : 24. 11. 09
Místo : BA

Návrat nahoru Goto down

S05E04 - The Wiggly Finger Catalyst [EPIZODA] Empty Re: S05E04 - The Wiggly Finger Catalyst [EPIZODA]

Příspěvek  Dejv92 Fri 07 Oct 2011, 13:23

trochu rozporuplnej díl jen se mi zdálo že Raj mluví s Penny aniž by byl pod vlivem nebo mi něco uteklo?
Dejv92
Dejv92

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 235
Bodů : 242
Reputace : 3
Datum registrace : 19. 01. 10
Věk : 32
Místo : Sobotovice

Návrat nahoru Goto down

S05E04 - The Wiggly Finger Catalyst [EPIZODA] Empty Re: S05E04 - The Wiggly Finger Catalyst [EPIZODA]

Příspěvek  Bender Bending Rodriguez Fri 07 Oct 2011, 13:36

Dejv92 napsal:trochu rozporuplnej díl jen se mi zdálo že Raj mluví s Penny aniž by byl pod vlivem nebo mi něco uteklo?

Raj řekl: " I am hammered" Chytrý slovník (www.urbandictionary.com) říká, že výraz "hammered" je: "so completley drunk out of ones mind" nebo "drunk off ur ass" nebo "Intoxicated beyond drunk" atd. Takže je vše v naprostém pořádku.

Co se týče epizody samotné, tak mě se líbila asi nejvíce ze současné série. Výše zmíněný "Frankie Goes To Bollywood" byl perfektní.





Bender Bending Rodriguez

Počet příspěvků : 6
Bodů : 9
Reputace : 0
Datum registrace : 04. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S05E04 - The Wiggly Finger Catalyst [EPIZODA] Empty Re: S05E04 - The Wiggly Finger Catalyst [EPIZODA]

Příspěvek  Gabrielle Fri 07 Oct 2011, 13:41

Kolikokoli napsal:Asi budu proti všem, ale mě se tenhle díl líbil asi zatím nejvíc z 5. série. Very Happy

Určitě ne proti všem, já naprosto souhlasím. Very Happy
Gabrielle
Gabrielle

Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 65
Bodů : 66
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 04. 11

Návrat nahoru Goto down

S05E04 - The Wiggly Finger Catalyst [EPIZODA] Empty Re: S05E04 - The Wiggly Finger Catalyst [EPIZODA]

Příspěvek  mial90 Fri 07 Oct 2011, 14:59

ide vam addic7ed? nemožem stiahnut titulky Sad

mial90

Počet příspěvků : 4
Bodů : 4
Reputace : 0
Datum registrace : 08. 04. 11

Návrat nahoru Goto down

S05E04 - The Wiggly Finger Catalyst [EPIZODA] Empty Re: S05E04 - The Wiggly Finger Catalyst [EPIZODA]

Příspěvek  weiss811 Fri 07 Oct 2011, 15:13

nejde, ale na opensubtitles su tiez

weiss811
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

S05E04 - The Wiggly Finger Catalyst [EPIZODA] Empty Re: S05E04 - The Wiggly Finger Catalyst [EPIZODA]

Příspěvek  Kal-El Fri 07 Oct 2011, 15:39

Kolikokoli napsal:Asi budu proti všem, ale mě se tenhle díl líbil asi zatím nejvíc z 5. série. Very Happy
Poprvé co stebou souhlasím. Mělo to štávu a líbilo se mi to.
jedna věc co se mne nelíbí je nedořešení Penny a Leonarda

Kal-El

Počet příspěvků : 66
Bodů : 70
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 10

Návrat nahoru Goto down

S05E04 - The Wiggly Finger Catalyst [EPIZODA] Empty Re: S05E04 - The Wiggly Finger Catalyst [EPIZODA]

Příspěvek  MartyCZ Fri 07 Oct 2011, 16:40

Mně se to taky líbilo, nebudu srovnávat, ale díl moc povedený, D&D, Sheldonův knírek a hlavně Howardův překlad byli super. Ale všiml jsem si, že Raj začíná jít Howardovou cestou, ten přece taky měl v první řadě Pennyinu kamarádku, zlatokopku (jinou, ale stejně).
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

S05E04 - The Wiggly Finger Catalyst [EPIZODA] Empty Re: S05E04 - The Wiggly Finger Catalyst [EPIZODA]

Příspěvek  Gabrielle Fri 07 Oct 2011, 17:21

Kal-El napsal:
Kolikokoli napsal:Asi budu proti všem, ale mě se tenhle díl líbil asi zatím nejvíc z 5. série. Very Happy
Poprvé co stebou souhlasím. Mělo to štávu a líbilo se mi to.
jedna věc co se mne nelíbí je nedořešení Penny a Leonarda
Mně to zas docela vyhovuje, že se konečně neřeší Penny a Leonard. Ale neboj, oni se zas řešit začnou.
Gabrielle
Gabrielle

Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 65
Bodů : 66
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 04. 11

Návrat nahoru Goto down

S05E04 - The Wiggly Finger Catalyst [EPIZODA] Empty Re: S05E04 - The Wiggly Finger Catalyst [EPIZODA]

Příspěvek  Kal-El Fri 07 Oct 2011, 17:41

Jako jo ,ale příjde mi to divné takto rozdělané Very Happy

Kal-El

Počet příspěvků : 66
Bodů : 70
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 10

Návrat nahoru Goto down

S05E04 - The Wiggly Finger Catalyst [EPIZODA] Empty Re: S05E04 - The Wiggly Finger Catalyst [EPIZODA]

Příspěvek  Grepis Fri 07 Oct 2011, 18:47

To spíš já budu proti všem. Mě tento díl naopak zklamal. Opět posuzuji z hlediska nevytěženého potenciálu. Bylo to od A do Z spíchnuto horkou jehlou a moc se jim to nepovedlo. I nápad s rozhodováním se podle kostek už mi přišel podezřele multiplikovaný ( Mám ten dojem, že už něco podobného bylo )
Grepis
Grepis

Počet příspěvků : 28
Bodů : 27
Reputace : -1
Datum registrace : 17. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S05E04 - The Wiggly Finger Catalyst [EPIZODA] Empty Re: S05E04 - The Wiggly Finger Catalyst [EPIZODA]

Příspěvek  Mysh Fri 07 Oct 2011, 20:18

Tenhle dil nebyl vubec spatnej. Neprijde mi tak hrozny, ze je Penny na prachy, jak tu nekdo psal, protoze v prubehu dilu se ukaze, ze na prachy jsou tak trochu vsichni, asi jako v realu... Sheldonovy kostky se mi taky nejak vykradaci, jednou se sice uz snazil osvobodit svou mysl (zamestnat podradnou praci) a jednou se vsechno rozhodovalo pomoci RPSLS, ale to jen zachovava kontinuitu Sheldonovych blaznivych napadu Smile a ze se chvili neresi Lenny+Penny je prijemna zmena, vzpomente si jak vsichni nadavali, kdyz byla jedna serie cela jen o nich... Asi nejsem zadny prehnany kritik, ale me to proste prislo jako fajn BBT dil Smile
Mysh
Mysh

Znamení : Beran Koza
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 58
Bodů : 60
Reputace : 0
Datum registrace : 21. 04. 10
Věk : 33

Návrat nahoru Goto down

S05E04 - The Wiggly Finger Catalyst [EPIZODA] Empty Re: S05E04 - The Wiggly Finger Catalyst [EPIZODA]

Příspěvek  lemming Fri 07 Oct 2011, 21:54

Mně se to taky líbilo, bylo to jiné než ostatní díly.

Sheldonův nápad s kostkami mi přišel originální dostatečně.

A Bernadette tam byla jen chvilku, ale její "Ptáček mi vycvrdlikal, že je ve skupině co dostává placebo" stálo za to Very Happy

lemming

Počet příspěvků : 89
Bodů : 90
Reputace : 0
Datum registrace : 01. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S05E04 - The Wiggly Finger Catalyst [EPIZODA] Empty Re: S05E04 - The Wiggly Finger Catalyst [EPIZODA]

Příspěvek  Alaqella Fri 07 Oct 2011, 22:11

Všimli jste si, že na začátku, kdy jsou v restauraci, tak Raj může mluvit bez alkoholu, díky tomu,že je ona hluchá, ale Penny stojící hned vedle mu už jaksi nevadí??


Naposledy upravil Alaqella dne Fri 07 Oct 2011, 22:16, celkově upraveno 1 krát

Alaqella

Počet příspěvků : 4
Bodů : 7
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

S05E04 - The Wiggly Finger Catalyst [EPIZODA] Empty Re: S05E04 - The Wiggly Finger Catalyst [EPIZODA]

Příspěvek  NoMouse Fri 07 Oct 2011, 22:11

Kolikokoli napsal:Asi budu proti všem, ale mě se tenhle díl líbil asi zatím nejvíc z 5. série. Very Happy
Jak vidíš, tak nejsi. Very Happy Mně se taky líbil asi zatím nejvíc.
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

S05E04 - The Wiggly Finger Catalyst [EPIZODA] Empty Re: S05E04 - The Wiggly Finger Catalyst [EPIZODA]

Příspěvek  lopsided Fri 07 Oct 2011, 22:13

Sheldonův předchůdce:
http://en.wikipedia.org/wiki/The_Dice_Man
česky vyšlo jako Kostkař

lopsided

Počet příspěvků : 1
Bodů : 1
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S05E04 - The Wiggly Finger Catalyst [EPIZODA] Empty Re: S05E04 - The Wiggly Finger Catalyst [EPIZODA]

Příspěvek  aamp Fri 07 Oct 2011, 22:15

NoMouse napsal:
Kolikokoli napsal:Asi budu proti všem, ale mě se tenhle díl líbil asi zatím nejvíc z 5. série. Very Happy
Jak vidíš, tak nejsi. Very Happy Mně se taky líbil asi zatím nejvíc.
Jednoznačně nejlepší díl 5. série, zatím Smile

aamp

Počet příspěvků : 14
Bodů : 14
Reputace : 0
Datum registrace : 03. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

S05E04 - The Wiggly Finger Catalyst [EPIZODA] Empty Re: S05E04 - The Wiggly Finger Catalyst [EPIZODA]

Příspěvek  clif Fri 07 Oct 2011, 22:19

Kde oni na ty nápady chodí? Je to už pátá série a epizody pořád neztrácí na vtipu, spádu ani na originalitě. Možná by to chtělo jen trochu víc vysloveně geekovin jako šachy pro 3 hráče.
nej hláška: Někdy vypínám zvuk na televizi, jen aby to vypadalo, že je stále se mnou. Laughing Very Happy
clif
clif

Znamení : Váhy Kohout
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1188
Bodů : 1213
Reputace : 5
Datum registrace : 07. 05. 11
Věk : 30
Místo : Brno - Nový Lískovec

Návrat nahoru Goto down

S05E04 - The Wiggly Finger Catalyst [EPIZODA] Empty Re: S05E04 - The Wiggly Finger Catalyst [EPIZODA]

Příspěvek  EvolutionCain Fri 07 Oct 2011, 23:36

Pro mě osobně teda vynikající díl... Rozjezd řady byl podle mě slabší (i když asi hlavně kvůli tomu, že finále 4. série bylo skvělé a měl jsem možná vysoké nároky), ale tenhle díl byl skvělej... Howard je opravdu výbornej, Raje je mi líto... ta holka vypadala mile.. Smile

EvolutionCain

Počet příspěvků : 1
Bodů : 1
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

S05E04 - The Wiggly Finger Catalyst [EPIZODA] Empty Re: S05E04 - The Wiggly Finger Catalyst [EPIZODA]

Příspěvek  mike2 Sat 08 Oct 2011, 02:01

U mne sice trochu slabší než minule, ale pořád docela dobré. Raj mi přijde otravný už celkem dlouho, takže mne aspoň dneska neměl čím zklamat.

Z vtipů bych kromě "Frankie Goes to Bolywood" bych vyzdvihl ještě "Because you don't have a girlfriend? Well, good Lord, if that becomes a reason not to play Dungeons & Dragons, this game's in serious trouble."

Kal-El napsal:jedna věc co se mne nelíbí je nedořešení Penny a Leonarda
IMHO se autoři rozhodli dát tenhle vztah na nějakou dobu k ledu, když na to mají (přinejmenším) tři sezóny. Tedy aspoň doufám, že je to jen dočasně.
mike2
mike2

Znamení : Býk Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 243
Bodů : 246
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 50

Návrat nahoru Goto down

S05E04 - The Wiggly Finger Catalyst [EPIZODA] Empty Re: S05E04 - The Wiggly Finger Catalyst [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru