Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S05E01 - The Skank Reflex Analysis [EPIZODA]

+30
melichor
flufi
rampage
Ganjosh
Miro
lib
Picklenose
Kitelon
LP3W7a
metztli
surfis
bobosus
Bender Bending Rodriguez
Gabrielle
Jitřní dar
Kyong
clif
Strix
MontySail
Kal-El
bakeLit
bodomkes
Lynne_CZ
NoMouse
mike2
Kolikokoli
Dejv92
R&omize
Pinny
peepay
34 posters

Strana 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Goto down

S05E01 - The Skank Reflex Analysis [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S05E01 - The Skank Reflex Analysis [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sat 24 Sep 2011, 00:10

Možná pro diváky a pro Raje, ale pro všechny ostatní by to byla katastrofa. Bohužel, moje vysněné pokráčko "nečekaného otěhotnění" se nekoná a konat nebude, ale vybruslili z toho docela elegantně. A Penny aspoň nemá rozdvojenou osobnost Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S05E01 - The Skank Reflex Analysis [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S05E01 - The Skank Reflex Analysis [EPIZODA]

Příspěvek  NoMouse Sat 24 Sep 2011, 00:12

metztli: To teda nebylo! Very Happy

Ale popravdě jsem to tušil od samého začátku, že k ničemu nedošlo... Sice mě začátek dnešního dílu zviklal, vzhledem k tomu, že tomu sama Penny věřila, ale nakonec se to potvrdilo. Smile

edit: Koli: nepředbíhej zas...
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

S05E01 - The Skank Reflex Analysis [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S05E01 - The Skank Reflex Analysis [EPIZODA]

Příspěvek  LP3W7a Sat 24 Sep 2011, 00:25

Paradni zacatek 5. serie! Doufam, ze takhle skvela bude cela 5. serie Wink A diky moc autorum za super titulky Smile

LP3W7a

Počet příspěvků : 1
Bodů : 1
Reputace : 0
Datum registrace : 12. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

S05E01 - The Skank Reflex Analysis [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S05E01 - The Skank Reflex Analysis [EPIZODA]

Příspěvek  Bender Bending Rodriguez Sat 24 Sep 2011, 00:27

NoMouse napsal:metztli: To teda nebylo! Very Happy

Ale popravdě jsem to tušil od samého začátku, že k ničemu nedošlo... Sice mě začátek dnešního dílu zviklal, vzhledem k tomu, že tomu sama Penny věřila, ale nakonec se to potvrdilo. Smile

edit: Koli: nepředbíhej zas...

Chapu-li to spravne, tak Penny pomahala Rajovi se pripravit (vyzbrojit), ale jeji "stimulace" pomohla k tomu, ze "bitva nebyla zahajena"? Lepsi eufemismus me nenapadl a nechci to psat tady tak na primo..

Bender Bending Rodriguez

Počet příspěvků : 6
Bodů : 9
Reputace : 0
Datum registrace : 04. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S05E01 - The Skank Reflex Analysis [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S05E01 - The Skank Reflex Analysis [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sat 24 Sep 2011, 00:30

Bender Bending Rodriguez napsal:
NoMouse napsal:metztli: To teda nebylo! Very Happy

Ale popravdě jsem to tušil od samého začátku, že k ničemu nedošlo... Sice mě začátek dnešního dílu zviklal, vzhledem k tomu, že tomu sama Penny věřila, ale nakonec se to potvrdilo. Smile

edit: Koli: nepředbíhej zas...

Chapu-li to spravne, tak Penny pomahala Rajovi se pripravit (vyzbrojit), ale jeji "stimulace" pomohla k tomu, ze "bitva nebyla zahajena"? Lepsi eufemismus me nenapadl a nechci to psat tady tak na primo..

Bitva byla zahájena, ale obraný hrad omylem vypálil dřív a probořil si hradby sám, takže útočníci už nemuseli plenit...
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S05E01 - The Skank Reflex Analysis [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S05E01 - The Skank Reflex Analysis [EPIZODA]

Příspěvek  bobosus Sat 24 Sep 2011, 02:05

Bender Bending Rodriguez napsal:
NoMouse napsal:metztli: To teda nebylo! Very Happy

Ale popravdě jsem to tušil od samého začátku, že k ničemu nedošlo... Sice mě začátek dnešního dílu zviklal, vzhledem k tomu, že tomu sama Penny věřila, ale nakonec se to potvrdilo. Smile

edit: Koli: nepředbíhej zas...

Chapu-li to spravne, tak Penny pomahala Rajovi se pripravit (vyzbrojit), ale jeji "stimulace" pomohla k tomu, ze "bitva nebyla zahajena"? Lepsi eufemismus me nenapadl a nechci to psat tady tak na primo..
Pokud jsem to dobre pochopil tak doslo k vystrelu drive nez byl cil v dosahu strelce.

bobosus

Počet příspěvků : 17
Bodů : 18
Reputace : 0
Datum registrace : 13. 11. 10

Návrat nahoru Goto down

S05E01 - The Skank Reflex Analysis [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S05E01 - The Skank Reflex Analysis [EPIZODA]

Příspěvek  Kitelon Sat 24 Sep 2011, 02:46

Ano, zkrátka běžná nehoda při manipulaci se střelným prachem, všichni to přece z filmů o pirátech známe Wink

V s05e01 byly světlejší momenty i ty méně povedené a radost z předlouho očekávaného uvedení páté série je ještě čerstvá. Celkové hodnocení tak ještě nechám uzrát, ale určitě zde bylo pár epesních hlášek, jako třeba: "Oh... Then I look silly sitting here wearing this."

PS: Po delší době pozorování z povzdálí mě pátá série konečně vyprovokovala k registraci sem na fórum, takže zdravím celou komunitu a překladatelské partě mnoho díků Smile BTW Všimli jste si povedené modlitbičky v dopisu Chucka Loreho? "Please god, despite the clear evidence that it´s not in your nature to care, bring love and happiness to all the souls who suffer."
Kitelon
Kitelon

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 79
Bodů : 81
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 09. 11
Místo : skoroBrno

Návrat nahoru Goto down

S05E01 - The Skank Reflex Analysis [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S05E01 - The Skank Reflex Analysis [EPIZODA]

Příspěvek  Picklenose Sat 24 Sep 2011, 09:48

Tak myslím, že se úvod od 5. serie TBBT opravdu povedl, skvělé hlášky, děj...
Picklenose
Picklenose

Počet příspěvků : 3
Bodů : 3
Reputace : 0
Datum registrace : 24. 09. 11
Místo : Písek

Návrat nahoru Goto down

S05E01 - The Skank Reflex Analysis [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S05E01 - The Skank Reflex Analysis [EPIZODA]

Příspěvek  Dejv92 Sat 24 Sep 2011, 10:26

zdravím 2 nové členy cheers
musím se přiznat že ohledně toho s tou "nehodou" sem si taky nebyl uplně jistej
Dejv92
Dejv92

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 235
Bodů : 242
Reputace : 3
Datum registrace : 19. 01. 10
Věk : 32
Místo : Sobotovice

Návrat nahoru Goto down

S05E01 - The Skank Reflex Analysis [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S05E01 - The Skank Reflex Analysis [EPIZODA]

Příspěvek  Gabrielle Sat 24 Sep 2011, 10:33

Když se podívám na premiérový díly ostatních seriálů, tak s TBBT jsem nadmíru spokojená. HIMYM mě zklamalo, Glee přímo nuda, u tohohle jsem se bavila královsky.
Gabrielle
Gabrielle

Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 65
Bodů : 66
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 04. 11

Návrat nahoru Goto down

S05E01 - The Skank Reflex Analysis [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S05E01 - The Skank Reflex Analysis [EPIZODA]

Příspěvek  NoMouse Sat 24 Sep 2011, 11:28

Dejv92 napsal:zdravím 2 nové členy cheers
musím se přiznat že ohledně toho s tou "nehodou" sem si taky nebyl uplně jistej
Popravdě, mě úplně prvně, když to začal vykládat, napadlo, že u toho Penny prostě usnula, což by vzhledem k jejímu stavu nebyl žádný div... Very Happy
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

S05E01 - The Skank Reflex Analysis [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S05E01 - The Skank Reflex Analysis [EPIZODA]

Příspěvek  lib Sat 24 Sep 2011, 14:58

Strix napsal:Jinak ale nevím, celkově, jak tak nad tím (možná příliš) přemýšlím, mi přijde, že nám pátá série začala docela daleko od toho, co jsem alespoň já míval na TBBT rád a co ho odlišovalo od jiných sitcomů, totiž nadprůměrné porce inteligentního humoru namísto pitvoření se, přehrávání postav a narážek na sex. Já vím, už se to tady řešilo hodněkrát a sám jsem časem pochopil a přijmul, že stejný, jako na začátku, už tenhle seriál prostě nebude, ale nějak mi prostě z těch prvních dvou dílů zatím utkvělo v paměti hlavně rozebírání toho "kdo s kým, jak, proč a jestli je to dobře nebo ne" (plus teda paintball, uznávám, že ten to v mých očích trochu "zachraňuje"), což mi přijde na TBBT (i po čtvrté sérii) přece jen trochu málo...

Souhlas. Pátá série má být víc "geeky"? Ale kdeže. Z inteligentního humoru se od 4. série stala řachanda pro masy. Jako by skoro v každé scéně svítil červenej nápis: Teď se budete smát! Což o to, směju se taky, ale ne tak, jako v první nebo druhý sérii.
Nemá cenu si stěžovat, stejně se budu dívat dál a relativně dobře se bavit. Jen jsem doufal, že se 5. série vrátí aspoň trochu ke kořenům. Zatím to spíš vypadá, že tlačí na pilu ještě víc. Nebo jenom stárnu? Smile

lib

Počet příspěvků : 27
Bodů : 31
Reputace : 0
Datum registrace : 01. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S05E01 - The Skank Reflex Analysis [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S05E01 - The Skank Reflex Analysis [EPIZODA]

Příspěvek  bodomkes Sat 24 Sep 2011, 15:10

Nene, já to taky vidím a taky mě to mrzelo... Myslím si to samé.
Vážně jsem se těšila, že se vrátí víc k geek humoru, ale první dva díly to moc nesplnily... Nebo jsem měla přehnaná očekávání za takovou dobu? Kdoví.
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

S05E01 - The Skank Reflex Analysis [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S05E01 - The Skank Reflex Analysis [EPIZODA]

Příspěvek  Miro Sat 24 Sep 2011, 18:59

Nekonečné štvormesačné čakanie (pre mňa prvé) je za mnou(nami), bolelo (aspoň mňa), ale televízia CBS nám naservírovala rovno 2 diely za sebou. Z môjho hľadiska - som rád že medzi Penny a Rajom vlastne k ničomu nedošlo, aj keď to ako sa to zohralo by ma nikdy nenapadlo Very Happy Na fóre sme to horlivo riešili ako o život Very Happy Ale ako začiatok to bola dobrá epizóda, scéna s paintballom skutočne veľmi dobrá Smile

Miro

Počet příspěvků : 147
Bodů : 163
Reputace : 0
Datum registrace : 21. 05. 11

Návrat nahoru Goto down

S05E01 - The Skank Reflex Analysis [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S05E01 - The Skank Reflex Analysis [EPIZODA]

Příspěvek  Ganjosh Sun 25 Sep 2011, 12:22

Hned první díl naprostá špička!

Ganjosh

Počet příspěvků : 1
Bodů : 1
Reputace : 0
Datum registrace : 25. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

S05E01 - The Skank Reflex Analysis [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S05E01 - The Skank Reflex Analysis [EPIZODA]

Příspěvek  rampage Sun 25 Sep 2011, 14:50

bodomkes napsal:Nene, já to taky vidím a taky mě to mrzelo... Myslím si to samé.
Vážně jsem se těšila, že se vrátí víc k geek humoru, ale první dva díly to moc nesplnily... Nebo jsem měla přehnaná očekávání za takovou dobu? Kdoví.

Asi by to vypadalo divně, když s4 byla kdo s kým a najednou geeky. IMO se budou vracet pozvolna a konec sezony museli dořešit. Raj/Penny se řešilo hojně nejen tady a tak bych první díly bral jako uzávěrku s4 i když podle spoilerů se budou řešit dál i vztahy.
rampage
rampage

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 459
Bodů : 476
Reputace : 2
Datum registrace : 16. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

S05E01 - The Skank Reflex Analysis [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S05E01 - The Skank Reflex Analysis [EPIZODA]

Příspěvek  flufi Sun 25 Sep 2011, 16:09

Poslední týden jsem se koukal na celou sérii znova od začátku. Když se na to podíváte zpětně, seriál je už někde uplně jinde. Popravdě, ty první dva díly nové řady mě hoodně zklamaly. Přišlo mi to, že se dívám na jiný seriál. Jasně, člověk se zasměje, ale kde jsou ty Sheldonovi téměř nezapamatovatelné hlášky, chytrý humor atd???

flufi

Počet příspěvků : 1
Bodů : 2
Reputace : 0
Datum registrace : 11. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

S05E01 - The Skank Reflex Analysis [EPIZODA] - Stránka 3 Empty s odstupem času

Příspěvek  mike2 Sun 25 Sep 2011, 19:06

Tak s odstupem dvou dnů a hlavně po srovnání s 5x02 musím konstatovat, že to asi opravdu byl absťák, 5x01 bych teď hodnotil jako slabší průměr.
mike2
mike2

Znamení : Býk Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 243
Bodů : 246
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 50

Návrat nahoru Goto down

S05E01 - The Skank Reflex Analysis [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S05E01 - The Skank Reflex Analysis [EPIZODA]

Příspěvek  melichor Sun 25 Sep 2011, 20:44

mirne mi tam ale nesedla jedna vec, vzdy opatrny sheldon si sunda brejle uprostred paintballovy bitvy, ale jinak super dil Smile

btw aby ten tajnej jazyk sedel do cestiny tak tady mate mensi upravu

147
00:08:40,179 --> 00:08:42,415
Zní to Sop Kop Vop E Lop E.

149
00:08:46,727 --> 00:08:49,170
Půjdeš
Sop Bop A Lop I Top.

melichor

Počet příspěvků : 4
Bodů : 4
Reputace : 0
Datum registrace : 25. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

S05E01 - The Skank Reflex Analysis [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S05E01 - The Skank Reflex Analysis [EPIZODA]

Příspěvek  clif Sun 25 Sep 2011, 21:10

piš do titulků
clif
clif

Znamení : Váhy Kohout
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1188
Bodů : 1213
Reputace : 5
Datum registrace : 07. 05. 11
Věk : 30
Místo : Brno - Nový Lískovec

Návrat nahoru Goto down

S05E01 - The Skank Reflex Analysis [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S05E01 - The Skank Reflex Analysis [EPIZODA]

Příspěvek  melichor Sun 25 Sep 2011, 21:13

aha :-D sem se kouknul a na prvni strance vidim stejnej fix Smile

melichor

Počet příspěvků : 4
Bodů : 4
Reputace : 0
Datum registrace : 25. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

S05E01 - The Skank Reflex Analysis [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Asi tak...

Příspěvek  R&omize Mon 26 Sep 2011, 09:40

Sheldon se považoval za mrtvého, kdo by plýtval náboji a časem na mrtvolu... Wink
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

S05E01 - The Skank Reflex Analysis [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S05E01 - The Skank Reflex Analysis [EPIZODA]

Příspěvek  yossarian Tue 27 Sep 2011, 14:30

Tak ja se v praci setkavam i s lidma co tvdi jak delaji ucetnictvi a pouzivaji pocitac denne a nevedi jak kopirovat text. Jako oznacit pani zvladla, ale prave tlacitko->kopirovat o tom vzivote neslysela a nechtela ho vubec mackat, protoze to ji prej nekdo rekl, ze nebude potrebovat ze to je pro programatory. ehm.
Ale pro ty co nemohou najit odkazy- Filestube baby a nebo Onedll baby afro
Tam je vsechno. Jako v Radiu 1 (Poslouchej Radio 1, tam je vsechno. Rikaval vzdycky Postrach)

Jinak po abstaku BBT bych bral asi kazdou epizodu jako uzasnou,ale je pravdou, ze se me prvni dil docela libil.

eugene napsal:R&omize nejsem blbec, google jsem zkusil, ale jen první 2 stránky, protože ačkoliv jsem zadal "the big bang theory S05e01 free download" tak mi to vyhazovalo jen odkazy, které se tvářily jako free, ale po zmáčknutí download na mě vybaflo vyplnění čísla platební karty abych mohl stahovat, takže asi tak:)
Jo a torrenty nevedu:)
yossarian
yossarian

Znamení : Vodnář Pes
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 438
Bodů : 470
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 42

Návrat nahoru Goto down

S05E01 - The Skank Reflex Analysis [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S05E01 - The Skank Reflex Analysis [EPIZODA]

Příspěvek  Strix Wed 28 Sep 2011, 12:22

lib napsal:
Strix napsal:...nějak mi prostě z těch prvních dvou dílů zatím utkvělo v paměti hlavně rozebírání toho "kdo s kým, jak, proč a jestli je to dobře nebo ne" ... což mi přijde na TBBT (i po čtvrté sérii) přece jen trochu málo...
Souhlas. ... Z inteligentního humoru se od 4. série stala řachanda pro masy.
To jsi mě špatně pochopil - já to právě myslel tak, že ve čtvrté sérii už jsem byl poměrně smířen s tím, jakým směrem se TBBT ubírá, ale nakonec se mi líbila docela dost a řekl bych, že v ní bylo hodně dobrých nápadů a světlých momentů připomínajících počátky seriálu. Tudíž první dva díly páté série považuju zatím za kvalitativní propad právě i OPROTI čtvrté sérii... I když je taky možný, že nevědomky stavím proti sobě nejlepší okamžiky celé čtvrté série proti zatím odvysílaným dvěma dílům... těžko říct... lhal bych, kdybych tvrdil, že jsem se u nich párkrát nezasmál... asi už nad tím (jako ostatně občas nad více věcmi) moc přemýšlím Basketball
Strix
Strix

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 247
Bodů : 271
Reputace : 4
Datum registrace : 13. 11. 09
Místo : Olomouc, planeta Země

http://strixcz.deviantart.com

Návrat nahoru Goto down

S05E01 - The Skank Reflex Analysis [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S05E01 - The Skank Reflex Analysis [EPIZODA]

Příspěvek  Zero Thu 13 Oct 2011, 15:20

První díl nové série mě docela potěšil. Párkrát jsem se usmál, líbilo se mi, jak zaonačili to, co se stalo mezi Rajem a Penny (díkybohu, že z toho neudělali ještě více telenovelu), zkrátka to splnilo má očekávání, ačkoliv k humoru první série už se seriál nejspíš nikdy nevrátí.

Edit: A nakonec Penny nelhala, opravdu to nebylo tak, jak to vypadalo. Very Happy
Zero
Zero

Počet příspěvků : 46
Bodů : 46
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S05E01 - The Skank Reflex Analysis [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S05E01 - The Skank Reflex Analysis [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru